PDA

View Full Version : ghost++ hosting problem



hrotovec
6th September 2010, 04:49 PM
Zdravim.Chcel by som hostovat na battlenete ale nejak mi to cez ghost++ stale nejde...nemozem sa pripojit na vlastnu hru a ani nikto iny sa tam napojit nemoze...chcel by som od vas nejaky tip aby som si setko nastavil kompletne odznova okrem ghost.cfg to mam v poriadku..mam router Draytek Vigor2700 VGST a chceme hravat z bratom ktory je napojeny z notebooku cez wlan.predtym sme mali modem a vsetko mi slo tak ako by malo...jednoducho nejaku stranku kde su popisane vsetky nastavenia, vsetko...Vopred Dakujem.



P.S.:MiZiGe dik za tip napisat sem a prepac ze som tak na vas "vyjel".:oops::help::stupid:

MiZiGe
6th September 2010, 05:24 PM
nj...
tak či tak, písali ti už v angl. sekcii.

Ak hráte z lanky, je najlepšie sa pripojiť cez admin hru (checkni tutorial o tomto).
Čo sa týka hostovania, problém môže byť aj v tom, že tvoj ISP nepovoľuje takýto spôsob pripojenia, t.z. nezverjňuje porty na tvojej IP - skús im zavolať.
Pred tým si ale skontroluj, či máš tie hostovacie porty fakt otvorené, a či máš aj správne nastavený firewall a router. Router si môžeš skontrolovať na www.portforward.com

hrotovec
6th September 2010, 05:33 PM
hej hej z lanky viem.ale ked to zalozim tak nemozem dat ghostovi ziadny prikaz ani nic a on to nevidi na notebooku.ja sa tam z pc napojim ale on z notebooku nie

MiZiGe
6th September 2010, 08:38 PM
nemate náhodou obaja warcraft na rovnakom porte? mali by ste mať rôzne porty, a tretí port by mal mať ghost.

Mitsuki
7th September 2010, 01:05 AM
zahod ghost++ a stahni ghostone

-pome
7th September 2010, 10:45 AM
No ja mam tez ghosta a nastavene porty pres router a vsak kamos se napoji na wifi a nepripoji se namoji hru jenom na battle ale na lanku/garena v pohode.Podle me to blokuje ten router a urcite ne kazdej to povoluje.