PDA

View Full Version : cerere modificare durata ban



L.E.S.
6th September 2010, 08:29 AM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=119041
am inteles de la alti moderatori ca ptr leave involuntar se da ban 3 zile, cer modificarea din 7 in 3 zile, din care mai am 1 sau 2 zile.
nu am salvat dovezi ca am avut disconect ptr ca nu m-am gandit ca voi primi ban, parca i-ar face placere la joker sa joace pe D-zeu, vezi doamne e admin... nah, nu mai zic nimic... oricum nici joker nu a postat dovezi.

p.s. jokere: just play with your toys and ban all :D
rog alt moderator sa-mi dea raspuns, oricare va fi il voi primi cu respect.

RaouL
6th September 2010, 10:16 AM
- leave/plug din joc ( hostat cu Botul RO1 sau RO2 ) = 7 zile

Am fost in joc cand ai picat/plug.
Cand ai vazut ca pierzi ai fi zis : "ah de ce sa-mi mai pierd timpul, cand pot incepe alt joc"

Pentru cei care ziceti ca v-a cazut netu' / ati primit o eroare / crash W3 etc. va rog faceti un Screen Shot ( cu eroarea / problema respectiva) si postati-l impreuna cu cererea de unban ! (http://eurobattle.net/showthread.php?t=105007)

L.E.S.
6th September 2010, 10:41 AM
da de unde stii tu ce sa intamplat la calculatorul meu, sau in capul meu, esti chiar asa de D-zeu ca ai vazut? sa-ti zic ceva: ATOTSTIUTORULE in toti 5 ani de dota cand joc NICIODATA nu am dat leave intentionat si daca am avut 0-20, din respect ptr adversari, ma confunzi cu oameni de rahat, no-liferi, copii care zbiara in fata monitorului, eu joc de fun, nu ma pune intr-o oala cu aceeia ptr ca ma jignesti, sincer.
inca ceva, eu eram cu warlock, nu joc ceva super cu el dar jocul nu era pierdut, era prin min 15-20 daca bina tin minte, si tocmai eram la fantana, urma sa continui jocul ceea ce nu am mai avut ocazia... daca chiar e nevoie de explicatii suplimentare la adresa preastimatului domn joker.
o sa fac print data viitoare...
p.s. data ai da ban la cei care merita cu adevarat nar fi atatia prosti pe canal, ma scuzati de expresie.

p.s.2 sherky, nu ma milogesc ptr unban, am ce ma juca, si am si altele de facut in casa, dota joc cand nu am ce face in loc sa ma uit la tv, poate sa-si tina banu, chiar si sa-mi dea ban permanent ca nu patesc nimic, ce vroiam sa zic doar ca e iute la ban cu mine si nu meritam "dispretul" in aceasta masura de ban pe channel ptr 7 zile, si ca sunt admini/moderatori (nu neaparat joker, dar cine stie) care sunt cu capun nori doar ptr ca au o functie intr-un amarat de joc fara nici cea mai mica importanta, poate ca altii sunt disperati de banuri, dar eu nu, asta ia crescut egoismul la admini... saracii copii disperati, nu vorbesc de acest caz, dar orice admin in orice joc poate sa-si bage banul intr-un loc mic stramt si intunecat.
ps 3: joker: sincer, esti baiat de treaba, scz daca am zis ceva care nu a fost pe placul ochilor tai... respect.

RaouL
6th September 2010, 10:49 AM
Les, eu n-am nimic cu tine , nici cu 1 de pe Romania, ii fi tu baiat bun, dar astea-s regulile si se aplica pentru toti.

ps : nu-s ATOTSTIUTOR , is un simplu om, ca tine, ca oricare :)
ps2 : Chiar imediat dupa ce ai cazut,eu nu ti-am dat ban, restu' team-ului tau a zis sa-ti dau ban, nu puteam trece cu vederea ca si cand nu s-ar fi intamplat.
ps3 : Mersi pentru complimentele indirecte. Asteapta ca un alt moderator sa-ti dea un raspuns.

L.E.S.
6th September 2010, 11:23 AM
ai dreptate, nu puteai trece cu vederea ca doar nus vedeta sau ceva :D, scuze ptr complimentele indirecte...
poti inchide threadul daca vrei 3 sau 7 zile tot acoloi, nu trebuia sa fac threadul asta, la o adica era mai importanta discutia cu tine,tre sa recunosc ca eram putin suparat ca vedeam ca astia joaca challenge si eu nu :) dar daca legea spune ca 7 zile si nu 3, 7 sa fie.

Raptor7
6th September 2010, 12:20 PM
-leave/plug din joc ( hostat cu Botul RO1 sau RO2 ) = 7 zile

Astea sunt regulile. Ramane banul initial ( sa nu mai vorbesc k ai facut cerere de unban fara dovezi lol ).

[RO]Claudiu
6th September 2010, 12:22 PM
case closed . la urmatoarea cerere de unban pt "net picat" fa screen cand iti apare "you got disconnected" si salveaza replay-ul.