PDA

View Full Version : Ban Wallet



ruxxy
4th September 2010, 12:18 PM
in primele minute [RDC]Les nu ia ward care era datoria lui sa cumpere... ceva mai tarziu sunt injurat-a de Wallet nush pe ce motiv din cauza k nu i-am lasat un kill ceva de genul... si sarpelee care cred k era purtatorul lui de cuvant se baga in seama cu japca...:happy2: alt obosit care ii fura pensia lu bunica sa-si plateasca netul.. stiu k o sa iau ban nu ma intereseaza oricum nu mai jhoc cu toate suferintele pe ro... mi-a parut sincer rau k am dat peste niste oameni traumatizati de la atata dota.. vreau doar ban aia 2 sa nu mai joace cateva zile pe romania sa planga putin k nu au unde juca pt scor, HAHA ce mai pot zice... pe mn m-a puteti bana permanent pe romania , nu mai intru cu toti psihopatii si traumatizati sa joc... daca sunt fata nu inseamna k sunt bataia la toti de joc..si sunt tratata altfel..
Si Wallet am stat trilane sus... si u solo jos.. si erai decat cu un lvl mai mare ca mn.. HALAL player:)):happy2:
si ar mai fii multe de zis de suferintele pe ro... da mi-e lene sa dau atentie la toate zdrentele afumate ..Cya

[RO]Claudiu
4th September 2010, 01:51 PM
Cerere invalida.

Citeste AICI (http://eurobattle.net/showthread.php?t=116715) cum trebuie sa arate o cerere pentru ban si ce informatii trebuie sa contina. mai scrie odata cererea in format corespunzator si apoi se va rezolva.

edit : am vazut repla-ul si am luat masuri dar data viitoare vreau sa faci cerere corespunzatoare.

sarpelee has been banned by RO_Guard (You are banned for 72 hours). - pentru injuraturi.
^ILOVEMYWALLET^ has been banned by RO_Guard (You are banned for 72 hours). - pentru injuraturi.
ruxxy has been banned by RO_Guard (You are banned for 240 hours). - pentru injuraturi + leave.

sarpelee
4th September 2010, 02:23 PM
Ba esti nebun? Eu recunosc ca am injurat si eu si wallet dar ruxxy a injurat ca la mahala uitete atent in rpelay

Smurf
4th September 2010, 02:23 PM
Ruxy,e a 2a oara cand anunti cu batai de pumni in piept ca nu mai joci aici,insa revii de fiecare data si tot faci cereri de banare.
Te sfatuiesc sa te decizi si sa ai grija la limbaj.
Pe data viitoare,:tiphat:
:tclosed: