PDA

View Full Version : Cerere Banare 2 membri clan ToT^



ApashuRau
1st September 2010, 04:34 PM
ToT^Dark
ToT^SuNaY... deci cel putin cei doi au mh pe ori ce server intra. uitati-va la replayul asta vs5 ToT^

Semne in fog tot meciu fara un ward ;
Alkemist sare la roshan cu stun incarcat ,, semnale roshan si Windruner
Adica cei doi de mai sus.

Sa va uitati in minutul 56 la alkemist si restul minutelor pe aleria... :)))
NU SE POATE ASA CEVA
l-a intrebat si _Zero_ earthshaker daca are WARD .. la care a zis ca DA... pe replay nexam ward TOT MECIU NU AU CUMPARAT NICI MACAR unu DAR semne non stop in fog!!!

DE batut oricum i-am batut dar nu e frumos... :banned!:

[RO]Claudiu
1st September 2010, 04:55 PM
Cerere invalida!

Citeste AICI (http://eurobattle.net/showthread.php?t=116715) cum trebuie sa arate o cerere pentru ban si fa-o exact ca in exemplu
Scrie cererea in format corespunzator tot in acest topic dupa postul meu.

Johnny-Bravo
1st September 2010, 04:59 PM
din cate stiu si eu tot^dark ala chiar are mh

ToT^DaRk
1st September 2010, 05:23 PM
:) sunay nu are... eu am recunosc... care`i faza? am ban pt CG ? + ca am jucat pe one nu pe RO :D

ToT^DaRk
1st September 2010, 05:27 PM
ToT^Dark
ToT^SuNaY... deci cel putin cei doi au mh pe ori ce server intra. uitati-va la replayul asta vs5 ToT^

Semne in fog tot meciu fara un ward ;
Alkemist sare la roshan cu stun incarcat ,, semnale roshan si Windruner
Adica cei doi de mai sus.

Sa va uitati in minutul 56 la alkemist si restul minutelor pe aleria... :)))
NU SE POATE ASA CEVA
l-a intrebat si _Zero_ earthshaker daca are WARD .. la care a zis ca DA... pe replay nexam ward TOT MECIU NU AU CUMPARAT NICI MACAR unu DAR semne non stop in fog!!!

DE batut oricum i-am batut dar nu e frumos... :banned!:

:D pe tine te bateam si fara MH asa ca ai facut post deampulea :)) de ce nu face morph ? el ne usca...

ToT^DaRk
1st September 2010, 05:28 PM
din cate stiu si eu tot^dark ala chiar are mh

am jucat noi amandoi vreodata ?

_ZeRo_
1st September 2010, 05:45 PM
char merita ban si aleria numai semne in fog facea...foarte urat

ApashuRau
1st September 2010, 05:49 PM
Pai asta contine postul / Nume Motiv Minutul si replayul... + de asta a si recunoscut alkemist ca are mh dar sper ca te uiti si la aleria... + ca sunt atatia oameni care ii reclama... ESTE EVIDENT!!

[a5a51n]marian
1st September 2010, 05:58 PM
salut!!...am fost si eu cu _ZeRo_ si ApashuRau in echipa si spun sincer ca acel copil de 15 ani pe nume ToT^Dark care nu are respect deloc fata de altii si injura fara sa stie ce zice e plin de mh...faza cu roshan cand a sarit direct cu daggeru este cea mai buna dovada ca el are mh plus ca si la reply se vede ca doar el si alerria fac semne...mai are tupeu sa zica ca avea si Ward dar din cate Vad pe reply nu observ nimic...

O zi buna sh sper sa se ia in considerare acest Post...Numai bine

ToT^DaRk
1st September 2010, 06:13 PM
DAtimi admin 2 min si imi dau ban singur :))=)) si asa am plecat de aici :-H bafta ne mai vedem pe garena

RaouL
1st September 2010, 06:23 PM
Gamename: one
Speed: Fast
visibility: Default
observers: No Observers
host: psione
Jocul nu a fost hostat cu RO1 sau RO2.
Ban pe Romania se ia doar daca a fost hostat cu unu din botii de pe canal (RO1 sau RO2).
Cerere respinsa.