PDA

View Full Version : mhm



[O.x]
1st September 2010, 03:39 PM
daca tie ti se pare corect ca in 40 de min sa repeti NON-STOP la suport sa ia wards si eu si budac si tot teamu...iar dupa 3-4 gankuri care mi le-am primit in forest sa imi pierd rabdarea si sa il injur , drept urmare el face screen eu imi iau ban.
sa inteleg ca ai voie sa intri la cm sa farmezi cu ryal dagger dupaia bkb (se vede in screen ce iteme de suport avea omu) , sa nu cumperi un ward , sa nu faci un upgrade la gaina , iar dupa ce carryu de pe mid isi ia de 2-3 ori gank in padure din lipsa de wards si te injura sa faci screen si sa plangi pe forum ca domne ban ca m-a injurat, mi se pare penibil. '
eu raptore nu ma scuzam in postu de ban request, da are orice om o limita, dak tot teamu ii zicea pe modu "calm" ia wards in repetate randuri, iar dupa 40 de min de "rugaminti" ma enervez si il injur ca tot nu a facut ce i se cerea, el face screen si eu primesc ban.. pai asta numesti tu dreptate?

-Decay-
1st September 2010, 03:46 PM
asta numim noi ROMANIA

Immortal.Dani
1st September 2010, 05:11 PM
nasol ... ai dreptate... dar e liga publica ... probabil multi ar fi reactionat ca tine (eu unul cred ca da :D )

Long Live ROMANIA!

[RO]Claudiu
1st September 2010, 05:48 PM
Imi cer scuze dar banul a fost dat corespunzator.

Raptor7
1st September 2010, 06:52 PM
Data viitoare in loc sa injuri salveaza replayul si posteaza k nu a ascultat de capitan. Daca prin atitudinea lui gresita s-a pierdut jocul poate fii acuzat si k intentional-game-ruining sau anti-joc.