PDA

View Full Version : ban Angel-& LoH



ruxxy
1st September 2010, 02:12 PM
deci sincer cred k asta e liga de injuraturi... uitati-va la reply si convingeti-va singuri.... in primele minute angel ma injura pe mn... si continua pana aproape de sfarsit.... iar LoH alt ''hibrid'' il injura pe t3rror... deci nu se poate asa ceva... intru sa ma joc si dai de tot felul de specimene pe romania..

AnGeL
1st September 2010, 02:22 PM
mdeah.. nu cred ca alea se numesc injuraturi + daca esti mai nab/incepator... tre sa asculti de altii nu sa faci cum stii tu si sa strici jocu....+ cand esti Rylai esti Support tre sa ai grija de carry si sa fii atent la wards pe harta .... tot jocu nai pus 1 ward si ai farmat non stop si pe lane nimic nai facut :| cu toate astea nu te-am injurat...tioi fi zis cateva dar de nervi :))... si scz pt (BA) nu stiam ca esti fata :))
pentru vitor sa fii atenta la ce zic altii ca nu zic dejaba ce zic...

ruxxy
1st September 2010, 02:36 PM
poftim? sa stric eu jocul... HAHA mai copile ai habar ce zici? ... am luat gaina tot ce a trebuit am facut... si u m-a injuri k nu am slow la lvl 3.. uite k am bagat in aura si cub .. si nu`s incepatoare.. in fine ce sa zici si u acuma sa te scoti... pe romania nu stiti sa comunicati.. daca vedeti ceva ce nu va convine sariti cu injuratura.. cred k ati fost crescuti in grajd.. si trimisi cu vaca la pascut de sunteti asa daramati...np

AnGeL
1st September 2010, 02:41 PM
ai facut tot ce trebuie? 1 ward nai luat tot jocu + nu se joaca pe CUB la max pe rylai :| mdeah .... nam ce sa mai zic ... cum zici tu cica * vreau sa ma scot :))) anyway chiar nam nimic cu tine dar... w.e moderators deciede...

[RO]Claudiu
1st September 2010, 04:30 PM
Am vazut replay-ul ... unii oameni ia jocul asta prea in serios .

Angel - 24 ore
LOH - 48 ore

Va recomand sa cititi acest ghid (http://eurobattle.net/showthread.php?t=118296) despre cum sa iti pastrezi calmul intr-un joc de dota.