PDA

View Full Version : Pro MiZige-ho



Godlike[CZe]
31st August 2010, 10:00 PM
Jelikož tě většinou na channelu nezastihnu tak ti píšu touto formou.
Je mi to celkem blbé tě s tim otravovat ale ty supporty vůbec nejdou ale ani se nedivim když tě v tom owner jak si psal nechal. Sice mám už lvl 2 acces na Keepera (a toho si vážim) ale většinou je full takže když můžu si zahrát tak nezaložim :/ Potřeboval bysem se zeptat jak to bude s tim dotabot.eu jestli se to nějak rozjede či ne. Sice to byli jen dvě eura ale jsou to taky peníze a řekl bych že to bude i solidní ghost když oficcial jsou vyprodaný stále.
Děkuju za případnou odpověď

Jo teď sem si vzpomněl že sem mohl i pm ...nenapadlo mě to hned tak se omlouvám za zbytečný thread :D

MiZiGe
1st September 2010, 12:11 AM
jj, rozjede.
Můžeš mi plz poslat na mizige@gmail.com tvůj ghost.cfg?

Godlike[CZe]
1st September 2010, 06:42 AM
Hned jak prijedu z prace tak poslu ale jeste dotaz acc na toho ghosta si zalozim abysem vypsal do configu ci to me bude prideleno.?

MiZiGe
1st September 2010, 09:18 AM
;1168653']Hned jak prijedu z prace tak poslu ale jeste dotaz acc na toho ghosta si zalozim abysem vypsal do configu ci to me bude prideleno.?

lepší bude, když si ho založíš, a ten login/heslo dáš rovnou do toho cfg.

Godlike[CZe]
1st September 2010, 05:28 PM
lepší bude, když si ho založíš, a ten login/heslo dáš rovnou do toho cfg.

Posláno

Godlike[CZe]
5th September 2010, 09:55 PM
btw dosel ten email s tim configem?:D ze zadna reakce z tve strany:)

KukAc
6th September 2010, 11:06 AM
Na botovi sa kapacita hier rozsirila z 5 na 10, takze podla mna ti to bolo zbytocne zaplatit si :banana: :mario: .. a o tom uz na channeli bola rec, ze sa to rozsiri, ale tesim sa na tvojho(nasho) bota :-* :-* smradku :P :D

Godlike[CZe]
6th September 2010, 11:20 AM
no hej to mozna..ale - je ze nejaky pitomeckove z privatek maj na nej ban takze je to uplne to same jako pd.eu .. A sere me tam !rmk nubove na acku ktere to nebavi to odstartujou a par dmntu se vzdy najde co to odhlasujou..a tim je cela hra v prdeli ..a pro me dve eura nejsou zadnej problem aj tak sem to uz zaplatil. A je lepsi mit svyho pac nebudu mit jen pristup na !banlast . Toz asi zatim vse:D

MiZiGe
6th September 2010, 11:20 AM
j, došlo...ale vymlouvat se na to, že lidi kolem jsou k****i se nebudu :/

Godlike[CZe]
6th September 2010, 11:32 AM
to ani netreba pac tomu verim

KukAc
6th September 2010, 11:33 AM
A sak ked su :D aj cheateri sa najdu :-*

Godlike[CZe]
6th September 2010, 11:44 AM
takze si jeste nejakou chvilku pockam asi no:)