PDA

View Full Version : Ban raptort sau suspendare admin



Al3jandr0
31st August 2010, 05:37 PM
Deci nu se poate asha cv am martori am creat un joc mi-a dat abort raptor7 ca sa-si faca el game dupa 10minute au dat rmk si am creat joc mi-a dat iara abort apoi mi-a dat ban :banned!::banned!:
Dragi admin raptor7 va face de ras si inca cv JOKER TU STAI PE CHANNEL SI NU ZICI NIMICA PRO ADMIN.
Dovada 2 poze:tiphat:
POZA:http://img29.imageshack.us/f/raptorl.png/
POZA:http://img832.imageshack.us/f/raptor1.png/

RaouL
31st August 2010, 05:47 PM
1. Ti-o dat abort ca sa facem rmk, + ca nu ai avut pe nimeni care sa-ti accepte challenge-ul (nimeni in pool)
2. Crezi ca stau sa urmaresc fiecare discutie ce se poarta pe canal ? Mai ales ca se face si spam.

Shinde.
31st August 2010, 05:47 PM
Am fost de fata, rapTORT asta a facut abuse pe bune. Ban la fraier direct sub centura.

Raptor7
31st August 2010, 05:48 PM
Bine.

demon-storm
31st August 2010, 05:50 PM
Vezi raptor toata lumea se ia de tine... chiar daca nu injuri cum fac eu sau mapy sau nush cine dreq... cred k e de la avatarul tau :( ... nu, e de la felul cum te comporti cu playerii de pe channelul ro.. stii k sunt noobi si nu te doare nici-n ... de ei...

Raptor7
31st August 2010, 05:55 PM
Apoi daca nici pe mine nu ma doare nush pe cine doare. Nu stii demoane la cati noobi am stat sa le explic ce trebuie sa faca, cum tre sa joace etc etc.

Se pare k nu ma cunosti de loc dar vorbesti mult despre mine, ceea ce nu imi place.

HINT: uita-te la print si apoi comenteaza la cum ma port cu altii.

Al3jandr0
31st August 2010, 06:03 PM
Sa fim seriosi gata joker sa dam cartile pe fata nu ii mai lua apararea atata sa suporte nu stie admin dar daca zici cu abordu eram in challange cu unu trax.... si erau 4 in pool sa fim seriosi si inca cv ban pt ce am luat mai scumpete?

Al3jandr0
31st August 2010, 06:05 PM
DALE DREKU DE PRINTURI NU RAPTOR ce sa mai de apucam sa copiez toata consola ieshea cv si oricum or fost de fata vrei sa mapuc sa-ti adun toti martorii sa fim seriosi esti praf nu numa eu iti zic multi stiu asta BAN FARA MOTIV CA DOR ESTIA ADMIN?????? dar nush cum de ai primit tre sa merg la biserica sa intreb pe dmz poate imi zice el hai dute apucate de mario ---supaplex etc.

[RO]Claudiu
31st August 2010, 06:14 PM
In primul screenshot arata ca ti-a dat abort la challenge pentru ca stateau toti sa iti accepte cineva provocarea . asta nu e abuz , puteai sa ai rabdare pana intrau ei in joc si sa incepi alt challenge .

In al doilea screen nu se vede clar motivul pt care ti-a dat 1 ora ban pe canal, dar probabil ca este un motiv .

Al3jandr0
31st August 2010, 06:17 PM
BAI CAM MULT II LUATI APARAREA daca si oamenii care or fost de fata zic asta crezi ca am avut timp sa copiez tot daca am luat ban ban da iam zis "UI RAPTOR7 ASTA PRO ADMIN UI CE FACE IMI DA ABORT LA AL DOILEA JOC"astai motiv? pt ban si aaaaa inca cv la primu joc aveam 6 in pool pacat ca nam poza asta e dar ban fara motiv oricum eu zic suspendarea adminului!

Al3jandr0
31st August 2010, 06:20 PM
:eek:DA MAI CLAUDIU EU TE INTELEG CU REGULILE AI SI TU DREPTATE dar fi atent la primu joc cum m-am simtit eu cu 6 in pool sa-mi dea abort? si sa nu zica nimica ia zi si mie

Al3jandr0
31st August 2010, 06:22 PM
In al doilea screen nu se vede clar motivul pt care ti-a dat 1 ora ban pe canal, dar probabil ca este un motiv .
DECI MACAR O DATA FITI SI VOI CONTRA INTELEGETI OAMENI BUNI.omul asta zis Raptor7:cool:se crede :cool2:ca are admin.Ma da oricare primeste admin e logic ca o muncit o ajutat cu cv ca dor pe moca nu dar acu a gresit enorm!

SsSmurf
31st August 2010, 06:26 PM
Bun deci sunt aici. Nu am fost prezent cand s-au intamplat cele de fata dar din cate am citit si din cate am aflat cu toti cei care am vorbit mi-am dat seama ca ''Al3jandr0'' are dreptate in foarte mare masura iar Raptor nu are discernamant in ceea ce priveste situatia actuala.Pretez ca Raptor sa fie suspendat o perioada limitata de timp. Ban consider ca nu este corect pentru ca a ajutat comunitatea si cred ca o va mai face in continuare. Dar o mica pedeapsa ar fi benefica!

[RO]Claudiu
31st August 2010, 06:39 PM
Bun deci sunt aici. Nu am fost prezent cand s-au intamplat cele de fata dar din cate am citit si din cate am aflat cu toti cei care am vorbit mi-am dat seama ca ''Al3jandr0'' are dreptate in foarte mare masura iar Raptor nu are discernamant in ceea ce priveste situatia actuala.Pretez ca Raptor sa fie suspendat o perioada limitata de timp. Ban consider ca nu este corect pentru ca a ajutat comunitatea si cred ca o va mai face in continuare. Dar o mica pedeapsa ar fi benefica!


tu sa astepti pedeapsa pt admin pretend .

Raptor7
31st August 2010, 07:22 PM
Bun deci sunt aici. Nu am fost prezent cand s-au intamplat cele de fata dar din cate am citit si din cate am aflat cu toti cei care am vorbit mi-am dat seama ca ''Al3jandr0'' are dreptate in foarte mare masura iar Raptor nu are discernamant in ceea ce priveste situatia actuala.Pretez ca Raptor sa fie suspendat o perioada limitata de timp. Ban consider ca nu este corect pentru ca a ajutat comunitatea si cred ca o va mai face in continuare. Dar o mica pedeapsa ar fi benefica!

Du-te bate-ti coasa !

HAHAHHAH ai 1 post BAH ! oare cine esti ? :))))

Eu ti-am dat ban 1 ora pentru k ai spus: "raptor esti un prost".

Deci taci si indura.

PS: foarte lame faza cu new account :))