PDA

View Full Version : PRO ban



T3rror
27th August 2010, 02:39 PM
am fost banat ptr "intentional game ruining" tinand cont ca e o liga publica de dota nu vad sensul acestui ban. Fiecare player are stilul lui de joc. Tin sa mentionez ca nu exista nici`un ban request/replay pe forum. Am fost banat direct. :cool2:

Raptor7
27th August 2010, 03:56 PM
Dap ai fost banat direct pentru k am fost in joc si nu imi trebuie sa pun replay pe forum ca sa evaluez situatia. Ai fost avertizat inca din timpul jocului k daca nu joci cum trebuie primesti ban. Raspunsul tau a fost : " :)))) OK. "

O sa iti dau si eu acelasi raspuns acum: :)))) OK.

T3rror
27th August 2010, 05:09 PM
"daca nu joci cum trebuie" am avut un scor pozitiv amice fata de tine :) si oricine ar vedea replayul mi`ar da dreptate , dar ptr ca esti admin se rezolva totul :)

Raptor7
27th August 2010, 05:18 PM
Stii bine cum a stat treaba. Nu ai facut nimik din ceea ce trebuia sa faca un supporter, nu ai luat gaina si nici wards, nu ai ascultat de capitan, ai luat creepii la carry si ai farmat cand te-am chemat la gank.

[SyS]-Killer
27th August 2010, 09:31 PM
support terror! ptm bulitu ia 2 point boostere pe lion, face atack cand vrea, baga mana drain 1st skill, faceti reguli cum vreti sa joaca fiecare player in parte.

DRG-
28th August 2010, 12:23 PM
Din cate stiu.. nu e nevoie de skills mare ca sa joci pe ro.
Crede-ma ca sunt unii jucatori sub nivelul pub-ului (praf). Deci, poti sa treci cu vederea in cazul lui terror, e jucator bun.

Raptor7
28th August 2010, 12:27 PM
Aici nu e vorba de un jucator slab. Stiu k t3rror stie ce ii aia support si etc. El pur si simplu a refuzat sa joace pentru k nu i-am luat mirana. A facut anti-joc/game ruining. De asta a primit ban, nu ca e noob sau altele.