PDA

View Full Version : ban tbd.stigyan



iFound.WRATH
25th August 2010, 04:07 PM
~ Numele jucatorului . tbd.stigyan
~ Motivul pentru care este acuzat . intentional game ruining and disobeying the captain
~ Dovezi : Replay ( care sa fie uploadat aici pe forum, iar daca nu puteti uploada aici folositi acest -> LINK sau LINK2 ) + ScreenShot . http://www.gm-esports.com/replays/view_replay.php?file=1282745238.w3g
~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .

nu merita sa joace pe liga asta, stiu ca e publica, dar asta habar nu are ce inesamna captains mode si strategie de joc.

tdb.Stigyan
25th August 2010, 04:11 PM
Eu nu inteleg o chestie. De ce posteaza ceva despre un jucator cand toata echipa a fost slaba. Macar daca eram singurul jucator cu scor negativ. Da' cand si ceilalti 3 sunt mai rau decat mine, de ce sunt eu de vina?

Parerea mea a ca ales prost captainul. Si ca sa se scoata a dat vina pe mine, pt ceilalti 4 se stiu intre ei; si nu vor sa recunoasca ca toata echipa s'a dus pe rapa.

RaouL
25th August 2010, 04:58 PM
1. Ii o diferenta intre "a strica jocu intentionat " si a nu stii juca "pozitia" pe care o ai. (carry / supporter / initiator / etc./)
a strica jocu intentionat = a face feed intentionat , a-si distruge itemele. a sta afk (cand mai aveti vreo sansa impotriva lor)
2. Da' trebuie sa-l asculti pe capitan, el organizeaza team-ul. El conduce team-ul spre victorie. Daca nu stii ce rol ai in joc, ce trebuie sa faci , trebuie doar sa-l intrebi pe capitan sau oricare altu' care este mai experimentat.

tdb.Stigyan warned (pt neascultare de capitan)