PDA

View Full Version : decideti voi soarta lui cata_em



darkrieg
22nd August 2010, 04:35 PM
nu zic ca sunt cel mai tare zeu, dar omul asta e chiar ratat :omg:

[RO]Claudiu
22nd August 2010, 06:38 PM
care e acuzatia ? sau dupa ce ar trebui sa ma uit in replay ? ....

darkrieg
22nd August 2010, 06:39 PM
nu zic ca sunt cel mai tare zeu, dar omul asta e chiar ratat :omg:

1. e un noob ratat
2. cere rmk dupa 2 minute pt ca a murit

Ancient Priest
22nd August 2010, 06:41 PM
e groaznic ce ti s-a intamplat frate.
Eu zic sa-l consideram persona-non-grata pentru chestia asta.
W0W a cerut rmk, fiti naiba rationali

[RO]Claudiu
22nd August 2010, 06:54 PM
http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/29.gif ok , am vazut replay-ul :

- cata a facut cateva greseli dar niciunul din voi nu a jucat exceptional , daca nu murea el in anumite situatii cineva tot ar fi murit ....
- nu prea ati dat dovada de intelegere pt greselile care le-a facut , nu poti sa te astepti sa joace cineva asa cum ai fi jucat tu . eu cred ca a jucat cum a stiut el mai bine si daca mai mult de atat nu a putut .... pt ce sa il acuzi ?

zici sa ii decidem noi soarta ? lol ok :

~ eu am decis ca trebuie sa joace cat mai multe jocuri si sa castige experienta .


Tine-ti minte ca nimeni nu s-a nascut godlike in dota asa ca fiti mai intelegatori :)

darkrieg
22nd August 2010, 06:57 PM
Claudiu;1163795']http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/29.gif ok , am vazut replay-ul :

- cata a facut cateva greseli dar niciunul din voi nu a jucat exceptional , daca nu murea el in anumite situatii cineva tot ar fi murit ....
- nu prea ati dat dovada de intelegere pt greselile care le-a facut , nu poti sa te astepti sa joace cineva asa cum ai fi jucat tu . eu cred ca a jucat cum a stiut el mai bine si daca mai mult de atat nu a putut .... pt ce sa il acuzi ?

zici sa ii decidem noi soarta ? lol ok :

~ eu am decis ca trebuie sa joace cat mai multe jocuri si sa castige experienta .


Tine-ti minte ca nimeni nu s-a nascut godlike in dota asa ca fiti mai intelegatori :)

sa traiti... am inteles... desi nu sunt deacord, dar accept decizia

[RO]Claudiu
22nd August 2010, 07:04 PM
Discutia ramane deschisa in caz ca ai argumente suplimentare le voi citi cu interes .

Decizia nu e finala decat in momentul in care esti si tu de acord, pentru ca nu suntem nici comunisti nici dictatori.

Raptor7
22nd August 2010, 07:32 PM
Oameni buni intelegeti odata pentru totdeauna !

Canalul Romania este un canal public in care are voie oricine (care are bunele maniere si respecta regulile) sa joace ! ! !

Nu mai faceti cereri de banare pentru noobi ca nu dam ban pentru asa ceva. Plus ca multi dintre voi care faceti request sunteti si voi noobi la randul vostru.

PS: asa ca idee, pe o scara de la 1 la 10 ce se joaca pe Romania ar fii cam la nivelul 4. EDL cam 5-6 si SS 7.

Deci jucati DotA de nota 4, nu va mai dati balene in borcan ca nici voi nu stiti mare lucru...challenge-urile astea sunt un pic mai pre sus decat pubburile.

Daca vreti sa crestem dati dovada de inteligenta si in loc sa injurati sau sa faceti ban request explicati-le oamenilor ce au gresit si cum ar trebui sa joace. La randul nostru, noi cei mai experimentati ( si nu zic asta sa ma laud ), o sa va explicam voua.