PDA

View Full Version : ban bu7ch3r & norespect



ruxxy
20th August 2010, 09:55 PM
buna... aici este un reply care sunt injurat-a .... nu le-au convenit k eu nu bagasem in al 2-lea skill de la venge si au inceput injuraturile... + k raptor ma cheama jos la gang iar eu ma duc.. si norespect incepe sa ma injure de ce nu am stat sus k facea el triple daca stateam... deci nu mai puteam de nervii si am inceput si eu sa le raspund cu aceiasi moneda... stiu k o sa iau si eu ban k si eu la randu meu i-am injurat.. asta e..nu vreau sa fiu carpa oricui si sa ma las calcata in picioare de niste noliferi ... merci

demon-storm
20th August 2010, 10:00 PM
buna... aici este un reply care sunt injurat-a .... nu le-au convenit k eu nu bagasem in al 2-lea skill de la venge si au inceput injuraturile... + k raptor ma cheama jos la gang iar eu ma duc.. si norespect incepe sa ma injure de ce nu am stat sus k facea el triple daca stateam... deci nu mai puteam de nervii si am inceput si eu sa le raspund cu aceiasi moneda... stiu k o sa iau si eu ban k si eu la randu meu i-am injurat.. asta e..nu vreau sa fiu carpa oricui si sa ma las calcata in picioare de niste noliferi ... merci
+1
Totusi trebuia sa urci al doilea skill la inceput e foarte important...

Johnny-Bravo
20th August 2010, 10:09 PM
team injurat doar odata cred ca ar trebui sa primesc un avertisment deoarece e prima data cand sunt postat. daca nu suport consecintele.

NoRespect14
20th August 2010, 10:10 PM
raptor era martor in jok cum mai ionjurat de toti morti si ai tupeu sa vi sa ceri ban? astept decizia.

ruxxy
20th August 2010, 11:06 PM
norespect o sa vada admini cn a inceput primu sa injure si sa sa ia eii o decizie... de ce postezi acuma aici sa te scoti sau ce? ti-e asa frica k o sa iei ban... si eu o sa iau ban pt k n-am mai suportat si am injurat si eu cum mia trecut prin cap ... deoarece am fost provocata... si nu`s bataia la nimeni de joc...sa te fac sa intelegi mai bn u nu sti decat sa injuri daca nu`ti convine ceva si ro_guard e viata ta sa inteleg ...:) n-are nimic.. primesti ce meriti.. raptor era in joc si a vazut si el mai bn ce sa intamplat.... si daca e sa-mi dea si mie ban asta e,macar nu`s ca voi sa fie dota viata mea si sa nu mai ies din casa... radiatule... mai iesi afara sa mai respiri aer curat ..ti sa incins creieru de la atata stat in casa.... pa:cool2:

NoRespect14
20th August 2010, 11:07 PM
norespect o sa vada admini cn a inceput primu sa injure si sa sa ia eii o decizie... de ce postezi acuma aici sa te scoti sau ce? ti-e asa frica k o sa iei ban... si eu o sa iau ban pt k n-am mai suportat si am injurat si eu cum mia trecut prin cap ... deoarece am fost provocata... si nu`s bataia la nimeni de joc...sa te fac sa intelegi mai bn u nu sti decat sa injuri daca nu`ti convine ceva si ro_guard e viata ta sa inteleg ...:) n-are nimic.. primesti ce meriti.. raptor era in joc si a vazut si el mai bn ce sa intamplat.... si daca e sa-mi dea si mie ban asta e,macar nu`s ca voi sa fie dota viata mea si sa nu mai ies din casa... radiatule... mai iesi afara sa mai respiri aer curat ..ti sa incins creieru de la atata stat in casa.... pa:cool2:

:)))) din topci a ajuns mirc aicea:)) si da raptor a fsot in jok chair asnt curios ce decizie ia

Raptor7
20th August 2010, 11:08 PM
buna... aici este un reply care sunt injurat-a .... nu le-au convenit k eu nu bagasem in al 2-lea skill de la venge si au inceput injuraturile... + k raptor ma cheama jos la gang iar eu ma duc.. si norespect incepe sa ma injure de ce nu am stat sus k facea el triple daca stateam... deci nu mai puteam de nervii si am inceput si eu sa le raspund cu aceiasi moneda... stiu k o sa iau si eu ban k si eu la randu meu i-am injurat.. asta e..nu vreau sa fiu carpa oricui si sa ma las calcata in picioare de niste noliferi ... merci

Esti fata?

@topic

Norespect ban 3 zile pentru k nu esti la prima abatere.

Butcher ai 2 warnuri. La urmatorul esti out si tu.

ruxxy
20th August 2010, 11:12 PM
raptot nu conteaza... fa-ti treaba si da`mi ban, mie bu7ch3r si norespect... ash fii multumita daca ai face asta...numai sa-i vad banati... k mi-au facut numai nervii in meci..

Raptor7
20th August 2010, 11:15 PM
Si tu primesti 2 warns pentru injuraturi.


Tineti minte: un om fara capacitatea de a se abtine/controla este doar un animal.

NoRespect14
20th August 2010, 11:16 PM
raptot nu conteaza... fa-ti treaba si da`mi ban, mie bu7ch3r si norespect... ash fii multumita daca ai face asta...numai sa-i vad banati... k mi-au facut numai nervii in meci..

raptor pot sonjur? macar sa stiu dc miam laut ban 3 zile

ruxxy
20th August 2010, 11:19 PM
in fine .. esti moderator sau admin pe ro... puteai sa iei si u masurii.... deh,nu ziceai nimic.. oricum nu mai joc pe ro.. numai hibrizii de oameni acolo.. care nu stiu sa se poarte adecvat... bafta ;) ..

ruxxy
20th August 2010, 11:19 PM
hyhy.. hai injura-ma:) daca atata te duce capu:P

Raptor7
20th August 2010, 11:21 PM
In primul rand daca ai binevointa de a te uita la replay o sa observi k le-am zis frumos sa termine cu injuraturile. Atat lor cat si tie. Nu ma acuza de lucruri inexistente.

Tu ai luat 2 warns. Inca poti juca pe Romania, dar la al 3-lea warn primesti si tu ban.

Decizia e a ta, nu te obliga nimeni sa joci aici.

PS: oriunde ai sa mergi o sa gasesti "hibrizi" din astia. They are everywhere :\

ruxxy
20th August 2010, 11:24 PM
stai kinistit nu te acuz de nimic :P .. eu nu`s de pe bnet... am venit de pe garena si speram sa ma acomodez repede aici... da nu se poate ..asta nu e singurul meci care is injura`ta... da in fine... nu te-am acuzat de nimic... inchide threadu si gata... NB

Raptor7
20th August 2010, 11:28 PM
Cum spuneam...oriunde o sa mergi o sa gasesti astfel de jucatori.

Eu joc cam pe toate platformele...Garena/Bnet/RGC etc.

Sunt toate la fel...macar pe Bnet/Romania o sa poti sa joci niste jocuri peste nivelul pubburilor in care sa inveti mai multe despre cum se joaca DotA competitiv (desi suntem f departe de asa ceva...dar macar poti juca cu jucatori care au experienta si au jucat cu profesionisti).

Decizia e a ta. Multa Bafta. Eu mi-am facut partea.

demon-storm
20th August 2010, 11:28 PM
Si tu primesti 2 warns pentru injuraturi.


Tineti minte: un om fara capacitatea de a se abtine/controla este doar un animal.
Te abtii cat de cat dar cand vezi specimene gen norespect, hibrizi cum ii zice roxy :)), nu te poti abtine crede-ma... el si shunex 2 ametiti analfabeti =)) pana si injuraturile le balbaie

Raptor7
20th August 2010, 11:31 PM
Man...orice padure isi are uscaturile ei.

Eu cum de pot sa ma abtin sa nu injur? Cum de nu am injurat pe nimeni de cand sunt pe acest server? Daca eu pot...si voi trebuie sa puteti.