PDA

View Full Version : Am nevoie de un raspun



polter112
20th August 2010, 04:43 PM
Salutare la toti ...
Problema mea este ca acum citeva luni am refacut clanul dupa ce am dat disband ....pe unii dintre fostii membri nu i-am mai primit deoarece am aflat ca acestia jucau cu mh- informatie primita tocmai de la ei prin intermediul skipe (facind conferinta in fiecare seara).
Acu problema e ca unul dintre ei s-a incapatinat sa ramina cu acontul ce contine initialele clanului si joaca cu mh pe server.
Eu nu mai am unde intra; mi-am luat ban pe majoritatea ghosturilor din cauza lui deoarece lumea ma baga in aceeasi oala...
Numele meu de acont este PCR^Ceausescu----iar userul care ma face de ris pe eurobattle este PCR^Alien1
Tin sa mentionez ca acesta a avut acces la user si parola avind shaman cindva in clan ,ulterior am rezolvat problema.
Cum pot scapa de el, am vreo sansa sa i se dea lock la acont sau macar sa schimbe numele ma refer la acel "PCR^"din fata nikului?
Sper sa primesc un raspuns favorabil cit mai curind.

RaouL
20th August 2010, 05:18 PM
Salut si tie,
Imi pare rau pentru raspunsu' nefavorabil, si pentru reputatia ta, da' nu putem sa-l banam pentru MH ca zici tu, trebuie sa vii cu dovezi ca are MH , nu doar vorbe.

Daca nu ai altundeva unde sa te joci te invit pe canalu' Romania , faci o cerere de lvl 2 la boti ca sa poti hosta jocuri publice :)

Si nici un Admin nu o sa-i dea lock / sau sa-i schimbe numele pentru ca ti-a stricat tie "reputatia".
:tiphat: