PDA

View Full Version : ban [rdc]les



just_b3
18th August 2010, 03:43 PM
Deci eu stiu ca daca ceri print screen la cineva tre sa faca si sa posteze sau sa-ti trimita pe mess ... etc ..am cerut si eu la cineva si nu a vrut sa-mi dea... se poate cere ban pt asa ceva? uitati reply in min 53-54 cer print screen si el refusa sa-mi dea...!!!!! :| sa inteleg k nu e curat ,si joaca ce hack :noob: ..

L.E.S.
18th August 2010, 03:50 PM
am facut print in momentul in care s-a cerut, nu am refuzat doar nu am zis nimic, mi se parea banal, el se batea cu un erou, eu ii dau stun, si el sare ca am mh, am ras un pic oricum :happy2:

Smurf
18th August 2010, 03:54 PM
Nu e nimeni obligat sa-ti dea print..
Chestia asta functioneaza ca si in regulile generale ale sectiunii 'Hacks' : ii poti cere sa faca printscreen,iar daca il face,il poate exonera in mare parte ( daca nu a fost editat ).
Oricum moderatorul se va uita la replay,daca il raportezi.
Si cam atat..
O sa las deschis threadul daca inca vrei sa mearga 'cazul' si o sa se uite moderatorii pe replay..

RaouL
18th August 2010, 04:22 PM
Nici urma de MapHack.
Asa aveti voi o obsesie cateodata...
Vedeti ca muriti sau ca va face un gang un padure : "Ala are mh, direct pe mine o venit."
Inainte sa ziceti asta uitati-va la replay, poate o avut ward , poate o trecut pe acolo sa farmeze si v-o vazut si bang :)... etc.
Caz inchis.