PDA

View Full Version : Unban blasphemy



blasphemy
16th August 2010, 07:52 PM
Salut ,


In urma unor defectiuni tehinice (si a faptului k abonamentu meu de 50 ron pe luna e praf si`si bate ala joc de mine) am spike`uri destul de mari .. deobicei vb de lag si`si revine .. din cand in cand ma deconecteaza.
In urma unui spike (de l`am descris mai sus) m`am deconectat si mi`a cazut netul ptr vro 5 min. Din pacate aveam deja ban si vro 2 retarzi care ma tot injurau in timpul jocului vad k`s martori cum k am iesit.. nu`i bai mi`e lene sa ma cert cu retardatii de pe canalu vostru (foarte tare indraznesc chiar un cuvand mai greu MIRIFIC!) si am asteptat cu nerabdare sa`mi expire pedeapsa (7 zile) .. mi`a expirat acu ce fac ? .. mi`a spus unu dintre moderatori cred (joker) k tre sa pun un thead aici .. nu stiu .. deci luati`ma`ti pa` cuvant banu trebuia sa`mi exprire de ceva timp.
Astea fiind spuse m`as bucura foarte mult spre extrem daca`mi scoate cineva banu.

P.S. (adika post scriptum pentru cei mai nestiutori dintre voi) nu mai dati bani pentru ca se roaga toti retarzii de voi conform spuselor unor mari contemporani in viata :P "daca lumea e proasta las`o sa vorbesca" daca nu , NU!

`urs trully madly and deeply

RaouL
16th August 2010, 08:29 PM
Da, banu ti-a expirat, au trecut mai mult de 7 zile...
<Joker> !unban blasphemy
<RO_Guard> Unbanned user [blasphemy] on all realms.

Un sfat pe viitor : daca ai probleme cu netu' atunci foloseste -> Gproxy (http://eurobattle.net/showpost.php?p=1112169&postcount=1) <- poti da click sa citesti ghid-ul :)
Bafta.