PDA

View Full Version : Čit-Čat thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91

mrniceguy
12th June 2013, 04:44 PM
Ne mogu one biti toliko mlade koliko ja mogu da spustim kriterijume!

ahhhahahaa

Ne mogu one biti toliko RUŽNE koliko ja mogu da spustim kriterijume!

Nube.

mILOSbRE
12th June 2013, 05:07 PM
Moze i ovo drugo, cak sta vise je i bolje :D

Mladenus
12th June 2013, 05:41 PM
Ma ko nju jebe nego su zmajevi super cool, najbolja ekranizacija istih ikada...

Sledece godine nova knjiga, a zmajevi hc. Jedva cekam... Zato ce te vi da se patite sa serijom i da cekate. :)

Zimo Pg
12th June 2013, 05:43 PM
sledece godine nova knjiga, a zmajevi hc. Jedva cekam... Zato ce te vi da se patite sa serijom i da cekate. :)

:d :d :d :d

mILOSbRE
12th June 2013, 06:15 PM
Sledece godine nova knjiga, a zmajevi hc. Jedva cekam... Zato ce te vi da se patite sa serijom i da cekate. :)

I sta ce onda da bude ? :S

Mladenus
12th June 2013, 09:47 PM
:d :d :d :d

Fail u brzom kucanju. :D


I sta ce onda da bude ? :S

Valar morghulis

_pLaY.MaKeR_
13th June 2013, 02:51 AM
Mladene, get a life :D

Mladenus
13th June 2013, 10:21 AM
Uki, procitaj jednu knjigu u zivotu. :D

phaNtom
13th June 2013, 03:45 PM
Slavisa buraz srecan rodjendan! :D

mrniceguy
13th June 2013, 08:09 PM
idemo beba

fnaojlfdUbs

Zimo Pg
14th June 2013, 10:06 PM
Dobiti 3 iz srpskog na maturski, gg me.

mrniceguy
14th June 2013, 10:11 PM
Dobiti 3 iz srpskog na maturski, gg me.

pa kad si magyar :D :D

e nek sam te i ja jednom own >.<

PROTOZZ
15th June 2013, 01:41 PM
je l gleda neko seriju Breaking Bad? Najjača serija!

[BMS]Slardar
15th June 2013, 01:58 PM
http://www.youtube.com/watch?v=leXo4-QLNVc
jedva cekam da izadje :D

PROTOZZ
15th June 2013, 04:12 PM
šta? moj kurac iz tvoje keve? zzzz

Mladenus
15th June 2013, 04:40 PM
je l gleda neko seriju Breaking Bad? Najjača serija!

Odgledao sam. Reci da je najbolja serija je idiotizam, iskreno. Mogu da navedem bar 10 serija koje su bolje...




Slardar;1590819']
http://www.youtube.com/watch?v=leXo4-QLNVc
jedva cekam da izadje :D

Ko ce da ceka godinu dana na ovo... :(

PROTOZZ
15th June 2013, 06:15 PM
mlađo, emo si

mILOSbRE
15th June 2013, 07:57 PM
je l gleda neko seriju Breaking Bad? Najjača serija!

jajajaja potvrdjujem! :)

pec
16th June 2013, 12:57 AM
Valar morghulis

Valar dohaeris

Mladenus
16th June 2013, 02:15 AM
Matoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mormonte! :D

Pa gde si? Nema te nesto...

PROTOZZ
16th June 2013, 03:50 AM
Valar dohaeris

đe si ti peconi bem ti sunce

pec
16th June 2013, 03:58 AM
đe si ti peconi bem ti sunce


Matoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mormonte! :D

Pa gde si? Nema te nesto...

Tu sam draga gospodo, postojim. Skoknuo sam da vidim sta radite.
Kako mi stojite vi i hram? Ima li necega novog?

Mladenus
16th June 2013, 12:30 PM
Ma sve po starom ovde... Je l' ces da se zadrzis, ili si u prolazu?

_pLaY.MaKeR_
16th June 2013, 02:13 PM
@ protozz , da jeste Milane, mladenguz nam je emo.

gosn perice zivi ste li ? :D

PROTOZZ
16th June 2013, 03:23 PM
ааххааххаах

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1005695_474548889297116_498677340_n.jpg

Mladenus
16th June 2013, 04:56 PM
Pa bolje ona njemu nego on njoj. :D

pec
16th June 2013, 06:06 PM
Ma sve po starom ovde... Je l' ces da se zadrzis, ili si u prolazu?

Mozda, videcemo. :) Na mukama sam zbog par kolokvijuma ali ono znao sam i za gore.
@tUq cao.

Mladenus
16th June 2013, 06:44 PM
Sta te muci?

pec
16th June 2013, 06:47 PM
Sta te muci?

Italijanski, Marketing i Monetarna ekonomija, dan za danom. Pa posle toga ispiti. Jebena nedelja mi sledi.
ps Mladene samo za tebe:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lmln2qTjtZ1qgpyqqo1_500.png

mILOSbRE
16th June 2013, 08:06 PM
Da li neko zna i moze pouzdano sa sigurnoscu 100% da mi kaze da li se proverava krv kada se prijavljujes u vojsku (redovna i za profesionalce takodje) i da li mogu da ti nadju THC u krvi ako imas ?

Tu informaciju ne mogu nigde da nadjem, a raspitivao sam se kod vise ljudi za to i pricaju mi razlicitu pricu.Pa ako neko zna, molio bi da mi razresi dilemu.

Bitno mi je ovo i molim vas da budete 100% sigurni kada mi budete davali odgovor, lupetanje napamet ne uzimam u obzir :)

Hvala unapred ^^

ps: peconiii velkom bek!

Mladenus
16th June 2013, 08:10 PM
Italijanski, Marketing i Monetarna ekonomija, dan za danom. Pa posle toga ispiti. Jebena nedelja mi sledi.
ps Mladene samo za tebe:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lmln2qTjtZ1qgpyqqo1_500.png

Nije smesno. :(


Da li neko zna i moze pouzdano sa sigurnoscu 100% da mi kaze da li se proverava krv kada se prijavljujes u vojsku (redovna i za profesionalce takodje) i da li mogu da ti nadju THC u krvi ako imas ?

Tu informaciju ne mogu nigde da nadjem, a raspitivao sam se kod vise ljudi za to i pricaju mi razlicitu pricu.Pa ako neko zna, molio bi da mi razresi dilemu.

Bitno mi je ovo i molim vas da budete 100% sigurni kada mi budete davali odgovor, lupetanje napamet ne uzimam u obzir :)

Hvala unapred ^^

ps: peconiii velkom bek!

Za profesionalnu proveravaju krv, kao i dosta drugih stvari, za odsluzenje obicnog vojnog roka ne. Sto? Da neces mozda u vojsku? xD

_pLaY.MaKeR_
16th June 2013, 08:11 PM
turim ti ja tuki jedan da znas ;)

@ protozz ovo je [utf]sentnel style d:

mILOSbRE
16th June 2013, 08:17 PM
Mozda Mladene, posto fax ne ide.

Mladenus
16th June 2013, 08:22 PM
Savet: Idi u Legiju stranaca.

Svodi se na isto, a mnogo su bolji uslovi, lova i kraca penzija od profesionalne vojske.

mILOSbRE
16th June 2013, 08:36 PM
Daleko od toga da se svodi na isto, informisao sam se malo i o tome.

_pLaY.MaKeR_
16th June 2013, 09:36 PM
Losmi, dodji mi ti u Beograd ima se tamo posla, obijacemo menjacnice i bankomate :)

Easy.

Mladenus
16th June 2013, 09:46 PM
Daleko od toga da se svodi na isto, informisao sam se malo i o tome.

Svodi se na isto jer je nasa vojska placenicka. Idemo na "mirovne misije" po Bliskom Istoku, kao Ameri i slicno. Cist idiotizam... Ti sto bi otisao tamo u Irak, na primer je isto kao da dodje Uzbekistanac ovde na Kosovo.

Legija radi to isto, samo bez laznog moralisanja. Mislim, njihov moto nije da idemo da puskama donosimo demokratiju siromasnim zemljama, kapiras me?

Druga prednost u odnosu na placenicku vojsku je u tome sto ce znatno manje godina da ti treba da dodjes do penzije. Za nekih 10 godina u Legiji, vratis se ovde i mozes da zivis kao car od penzije od 10ak hiljada Evra mesecno.

Saberi, oduzmi, razmisli.

mrniceguy
16th June 2013, 10:22 PM
Druga prednost u odnosu na placenicku vojsku je u tome sto ce znatno manje godina da ti treba da dodjes do penzije. Za nekih 10 godina u Legiji, vratis se ovde i mozes da zivis kao car od penzije od 10ak hiljada Evra mesecno.


Ako prije toga ne izigneš ko lipić.

PROTOZZ
16th June 2013, 11:02 PM
0kA5zCD1ey4

pec
16th June 2013, 11:45 PM
Nije smesno. :(

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lmt6y3EWw01qluerpo1_500.jpg


Zdravo Milose :p

Mladenus
16th June 2013, 11:48 PM
Ako prije toga ne izigneš ko lipić.

Pa decko govori o vojsci. Naravno da postoji rizik. :)



@Pec: Rofl, gde nalazis ovo? :D

pec
16th June 2013, 11:54 PM
Pa decko govori o vojsci. Naravno da postoji rizik. :)



@Pec: Rofl, gde nalazis ovo? :D
nedam
http://i54.tinypic.com/sgimwh.jpg

mILOSbRE
17th June 2013, 01:23 AM
Ne vredi Mladene da budes odvojen od svega ni na 5 godina a kamoli vise ... Mnoge bitne stvari se propustaju, a zivot je jedan i trebalo bi vise da ga cenimo :)

Dovoljno bi mi bilo da kao vojnik odem na mirovnu misiju i za 6 meseci uzmem 10 000e + plata svaki mesec i na platu 20% i + pored benificiranog radnog staza extra bonusi.

Razmisljam dosta na tu temu, raspitujem se pa cu da vidim sta cu ...

Mladenus
17th June 2013, 09:38 AM
nedam
http://i54.tinypic.com/sgimwh.jpg

Jeb' se. :D

175486

Omiljeni trenutak iz trece sezone.


Ne vredi Mladene da budes odvojen od svega ni na 5 godina a kamoli vise ... Mnoge bitne stvari se propustaju, a zivot je jedan i trebalo bi vise da ga cenimo :)

Dovoljno bi mi bilo da kao vojnik odem na mirovnu misiju i za 6 meseci uzmem 10 000e + plata svaki mesec i na platu 20% i + pored benificiranog radnog staza extra bonusi.

Razmisljam dosta na tu temu, raspitujem se pa cu da vidim sta cu ...

Ako se drzis politike da je zivot jedan, onda nemoj da ides u ratove. U sustini, isti taj zivot rizikujes podjednako bio ti u Legiji, ili bio ti "Mirovnjak".

Ok, al' sve sto ti kazem je da je po meni pametna matematika da odes 10 godina u Legiju, vratis se u 30 godina sa cinom, iskustvom, dobrom ustedjenom lovom i ekstra penzijom i onda zivis ostatak zivota kao kralj. Nego odes 6 meseci, uzmes neku kinticu koja se potrosi cas posla i opet budes na istom na cemu si bio pre nego sto si isao u rat.

Uzgred, THC ti u krvi ostaje svega do 2 nedelje. I nije ti problem krv, nego mokraca. U mokraci se zadrzava cak do 3 meseca. Pritom ovo zavisi ako si ucestali korisnik. Tako da u sustini ne bi smeo da pipas to sranje 3 meseca pre nego sto se prijavis za vojsku.

mILOSbRE
17th June 2013, 02:29 PM
Pa ako ne proveravaju za sluzenje obicnog vojnog roka kao sto si reko, onda bi taman imao vremena da se iskuliram do prijave u profesionalce posto se to radi treci mesec, zar ne ?

A sto se tice ovog drugog, ne radi se samo o tome da je zivot samo jedan nego ne bih voleo da propustim neke bitne stvari, na primer ujka kad postanem voleo bih sve to da pratim i budem tu jer jebes zivot ako propustis najbitnije stvari.Nije meni do ludovanja, mozda si to pomislio kad sam reko da je zivot samo jedan, ima mnogo bitnijih stvari u zivotu a tu fazu ludovanja sam vecinom proso.A sta cu ja da zateknem kuci za 10god kad se budem vratio ? Mnogo toga i dobrog i loseg moze da se desi dok me nema, a ja nisam tu ni da pomognem u nevolji niti da podelim radost sa najdrazima.Ovako radim u vojsci po smenama kao sto svi normalni ljudi rade, kada iskrsne nesto dodatno prijavim se da uzmem neki dinar vise, ne mora to da bude mirovna misija, za to cu jos da razmislim. Ja tako razmisljam, a sad sta ce da bude videcemo uskoro.

Mladenus
17th June 2013, 05:00 PM
Ne znam tacno kada ide prijava za profesionalce. Mislim da je prvi kvartal godine, al' nemoj da me drzis za rec.

Mislim da me nisi razumeo. Nemamo u Srbiji vise tu obicnu vojsku. Imas odsluzenje vojnog roka (ako hoces), koji traje nekoliko meseci. Druga vojska je profesionalna - ides na mirovne misije i slicna sranja. Ne postoji vise to sto ti hoces. To je Tadic ukinuo jos pre 5, 6 godina.

Prema tome, ako hoces vojsku, imas opcije: odsluzenje vojnog roka radi reda; profesionalna vojska i slanje na Bliski istok i slicno.

U svakom slucaju, ako odes u profesionalce, propustaces puno toga.



Na kraju, moj savet ti je da razmislis dobro o svemu tome. Nije to bas neki put...

mILOSbRE
17th June 2013, 05:52 PM
Nisi ti mene razumeo. :)

Pod obicnom vojskom podrazumevam odsluzenje vojnog roka koji traje 3 meseca, ja bih prvo to odsluzio pa bi se onda odatle prijavio za profesionalce i to se radi zadnjeg meseca, treceg dakle, tako sam procitao na sajtu vojske srbije i na sajtu www.budiprofesionalac.rs :)


Најједноставније је када кандидат током служења војног рока поднесе молбу за пријем у професионалну војну службу, јер у том случају њему није потребна додатна обука. Уколико кандидат конкурише за професионалног војника као цивил, односно после дужег или краћег прекида војне обуке, потребно је да се додатно обучи.

Imam zelju odavno da zavrsim redovnu obuku, jebes politiku i drzavu, nego tripujem se ja nesto da imam obavezu prema precima koji su ginuli boreci se za nas narod u ratovima i tako to sranje i znao sam da cu kad-tad da zavrsim redovnu obuku, a ovo za profesionalce ta zelja se kasnije javila :) Znaci ostvaricu zelju koju odavno imam i to sto cu da izbegnem dodatnu obuku moze samo + da bude.

btw hvala Mladene sto si se ukljucio u diskusiju, znaci mi to da s nekim razmenim misljenje, nadam se da ne smaram xD

pec
17th June 2013, 06:41 PM
Jeb' se. :D

175486

Omiljeni trenutak iz trece sezone.


Lazes. Kurvari iz HBO nisu ubacili neke od boljih spoljnih likova u tu epizodu makar, Dejsi Mormont, Dzon Amber, Vendel Manderli, nego strpali polovinu radnje u 2-3 lika. Makar sam srecan sto su Blekfisa ostavili zivog, bez obzira sto on nije nikad bio tu.

mILOSbRE
17th June 2013, 07:01 PM
175490

Pcihu !

Mladenus
17th June 2013, 07:36 PM
Nisi ti mene razumeo. :)

Pod obicnom vojskom podrazumevam odsluzenje vojnog roka koji traje 3 meseca, ja bih prvo to odsluzio pa bi se onda odatle prijavio za profesionalce i to se radi zadnjeg meseca, treceg dakle, tako sam procitao na sajtu vojske srbije i na sajtu www.budiprofesionalac.rs :)


Imam zelju odavno da zavrsim redovnu obuku, jebes politiku i drzavu, nego tripujem se ja nesto da imam obavezu prema precima koji su ginuli boreci se za nas narod u ratovima i tako to sranje i znao sam da cu kad-tad da zavrsim redovnu obuku, a ovo za profesionalce ta zelja se kasnije javila :) Znaci ostvaricu zelju koju odavno imam i to sto cu da izbegnem dodatnu obuku moze samo + da bude.

btw hvala Mladene sto si se ukljucio u diskusiju, znaci mi to da s nekim razmenim misljenje, nadam se da ne smaram xD

A pa izrazi se lepo, majku mu onda. :D

Dobro, srecno sa time. Mani se opijata. Imas alkohol - isti efekat kao trava, a ne mogu nista da ti kazu. :)


Lazes. Kurvari iz HBO nisu ubacili neke od boljih spoljnih likova u tu epizodu makar, Dejsi Mormont, Dzon Amber, Vendel Manderli, nego strpali polovinu radnje u 2-3 lika. Makar sam srecan sto su Blekfisa ostavili zivog, bez obzira sto on nije nikad bio tu.

Ma kazem omiljeni trenutak iz sezone 3. Ne mislim na knjigu. Knjiga je posebna diskusija. :)
A vidi, morali su da preseku i izostave neke stvari u seriji. Jer ne bi imali kako da 4. sezonu sastave. Ipak cela 4. knjiga obuhvata period od svega nekih mesec dana i nema puno dogadjaja. Ovako ce da ubace drugu svadbu, sudjenje, Dornu i Gvozdena ostrva i da sklope 4.
Btw, jedva cekam da vidim Oberyn Martella. Sve mogu da prezalim Martinu, osim onoga sto je njemu uradio... :(

pec
17th June 2013, 07:46 PM
Ma kazem omiljeni trenutak iz sezone 3. Ne mislim na knjigu. Knjiga je posebna diskusija. :)
A vidi, morali su da preseku i izostave neke stvari u seriji. Jer ne bi imali kako da 4. sezonu sastave. Ipak cela 4. knjiga obuhvata period od svega nekih mesec dana i nema puno dogadjaja. Ovako ce da ubace drugu svadbu, sudjenje, Dornu i Gvozdena ostrva i da sklope 4.
Btw, jedva cekam da vidim Oberyn Martella. Sve mogu da prezalim Martinu, osim onoga sto je njemu uradio... :(

Oberin Martel je tuzna prica, a bas je bio onako kul psihic. Ali jebiga morao je da umre.
Ova knjiga sto sada treba da izadje ce biti zanimljiva, samo da ne smori sa Daeneris posto me cela njena prica iritira do bola, sto vise Davosa, verovatno Dzona i Teona to bolje. Uostalom sever ima zanimljivu pricu racunajuci sve likove koji su aktuelni(Ketlin ukljucena), voleo bi da vidim sta ce biti sa Dolinom, s'obzirom da zbog one kurve nisu mogli da ratuju zajedno sa svojom bratijom.

NOe1
17th June 2013, 07:54 PM
pec nabe. hi.

pec
17th June 2013, 07:55 PM
pec nabe. hi.

hi2u2

mILOSbRE
17th June 2013, 08:05 PM
Sta kazete za San Antonio i Miami ?

Znam da neko prati NBA, ne secam se ko :D

_pLaY.MaKeR_
17th June 2013, 08:53 PM
pa kontam Sparsi dobijaju u majstorici .... posto sledeca je u majamiju tu ce da ih ugazi, i Sparsi 7 u San Antoniju GG

mrniceguy
17th June 2013, 09:59 PM
ajde šta serete vas 2 o Deneris, najbolja pička u knjizi očito je da vam smeta jer niste skontali njen lik uopšte do kraja. pročitaj ponovo sve dijelove gdje se ona spominje. od prve pojave i kako se borila kroz brak do smrti muža pa preživljavanje i šta sada na kraju ima.

DENERIS FTW.

Mladenus
17th June 2013, 10:29 PM
Oberin Martel je tuzna prica, a bas je bio onako kul psihic. Ali jebiga morao je da umre.
Ova knjiga sto sada treba da izadje ce biti zanimljiva, samo da ne smori sa Daeneris posto me cela njena prica iritira do bola, sto vise Davosa, verovatno Dzona i Teona to bolje. Uostalom sever ima zanimljivu pricu racunajuci sve likove koji su aktuelni(Ketlin ukljucena), voleo bi da vidim sta ce biti sa Dolinom, s'obzirom da zbog one kurve nisu mogli da ratuju zajedno sa svojom bratijom.

Oberyn je bio............ Pa nemam reci da ga opisem. :(
Bice zanimljiva definitivno. Konacno dolazi duga noc.

Sto se mene tice, moze da pise o bilo kome, samo da ne smara sa Deneris toliko... Kome moze da bude jebeno zanimljivo da non-stop cita razmisljanje klinke o tome kako bi bilo lepo da se pojebe sa placenikom, ali ne sme to da uradi jer je kraljica. To ovaj Kale jedini... :D

A mene zanima sta se desava sa Dolom. Posto je Littlefinger moj favorit u celoj prici. :)


ajde šta serete vas 2 o Deneris, najbolja pička u knjizi očito je da vam smeta jer niste skontali njen lik uopšte do kraja. pročitaj ponovo sve dijelove gdje se ona spominje. od prve pojave i kako se borila kroz brak do smrti muža pa preživljavanje i šta sada na kraju ima.

DENERIS FTW.

Kale, pocinjem da sumnjam da nisi sve vreme zapravo sredovecna zena, a predstavljas se kao muskarac da te ne bi smarali po serveru. :D
Sta da skontam? Razmisljanje klinke koju drmaju hormoni? Da l' me zanima?

mrniceguy
17th June 2013, 10:44 PM
Ma nemaš ti pojma, ta "mala klinka koju drkaju hormoni" kako ti kažeš, će se najebe mile majke svima njima zato ja navijam za nju (osim što prejebeno izgleda). Mada kako je serija tj. knjiga krenula to će prije nje uraditi ona crvena što gotivi onu vatru.

edit: a kad opet malo prokontam kako je krenulo više se ništ ne zna.

Mladenus
17th June 2013, 10:48 PM
Nije fora navijati za najjacu stranu. Bila bi fora da je Martin rokne, al' nesto pred kraj. :D

PROTOZZ
17th June 2013, 10:50 PM
sve ove vaše postove gledam i reakcija moja tipa TL DR

_pLaY.MaKeR_
17th June 2013, 11:15 PM
ajmo raja da pevamo svi u horu

wuserg_ztiE

mILOSbRE
18th June 2013, 12:07 AM
pa kontam Sparsi dobijaju u majstorici .... posto sledeca je u majamiju tu ce da ih ugazi, i Sparsi 7 u San Antoniju GG

Kakav je ludak Deni Grin, a ? Oborio rekord Alena po datim trojkama u finalu :)

A prosle sezone valjda je igrao za Olimpiju, cudo od igraca ^^

pec
18th June 2013, 12:20 AM
ajde šta serete vas 2 o Deneris, najbolja pička u knjizi očito je da vam smeta jer niste skontali njen lik uopšte do kraja. pročitaj ponovo sve dijelove gdje se ona spominje. od prve pojave i kako se borila kroz brak do smrti muža pa preživljavanje i šta sada na kraju ima.

DENERIS FTW.
Deneris je precenjena i uzasno favorizovana u celom romanu, inb4 tragedy. Uostalom cela tematika se krece o izabranim pricama, decjim pozudama, njenom nasledju(koji je izgubljeno i nevazece), ima toliko boljih Targerjana u celoj prici da su ona i njen rodjeni "krunisani" brat dva derista i klasicna deca svog oca. Da nije Dzore Mormonta i Baristana Selmija ne bi ni stigla do Astapora.
ps. Dzora Mormont je kralj.

Litlfinger ce biti ubiven, ili od strane Rojsova ili od strane Mije i Sanse. Citao sam teoriju o tome da je Nestor Rojs uzeo veoma jaku poziciju i da ga drzi u saci, a da je Dzon Bronzani samo mamac, kao i da je Lords Declarant jedna farsa, za obe strane. Ja ocekujem da ubiju ili unakaze na neki nacin Laznog Aegona.

mILOSbRE
18th June 2013, 12:26 AM
Jebale vas bre knjige, ce me naterate da uzmem da citam nesto, pocinjem da dobijam volju zbog vas!!!

pec
18th June 2013, 12:28 AM
Jebale vas bre knjige, ce me naterate da uzmem da citam nesto, pocinjem da dobijam volju zbog vas!!!
poslacemo ti "Pesmu o vatri i ledu" kad budes bio u vojsci, dobro stivo dugo ce te sluziti :p

mILOSbRE
18th June 2013, 12:36 AM
Pazi sta obecavas!!!

TBK.Goldy
18th June 2013, 08:47 AM
Deneris je precenjena i uzasno favorizovana u celom romanu, inb4 tragedy. Uostalom cela tematika se krece o izabranim pricama, decjim pozudama, njenom nasledju(koji je izgubljeno i nevazece), ima toliko boljih Targerjana u celoj prici da su ona i njen rodjeni "krunisani" brat dva derista i klasicna deca svog oca. Da nije Dzore Mormonta i Baristana Selmija ne bi ni stigla do Astapora.
ps. Dzora Mormont je kralj.

Litlfinger ce biti ubiven, ili od strane Rojsova ili od strane Mije i Sanse. Citao sam teoriju o tome da je Nestor Rojs uzeo veoma jaku poziciju i da ga drzi u saci, a da je Dzon Bronzani samo mamac, kao i da je Lords Declarant jedna farsa, za obe strane. Ja ocekujem da ubiju ili unakaze na neki nacin Laznog Aegona.

Šta ja ovo pročita bre? o0
Ja došao da kažem dobar dan ovo ono...

... ne znam više gde sam, kako se zovem ni kuda idem. Prestao sam da gledam sapunice kad je Rodrigo otkrio da je sam sebi majka.

Mladenus
18th June 2013, 09:30 AM
Deneris je precenjena i uzasno favorizovana u celom romanu, inb4 tragedy. Uostalom cela tematika se krece o izabranim pricama, decjim pozudama, njenom nasledju(koji je izgubljeno i nevazece), ima toliko boljih Targerjana u celoj prici da su ona i njen rodjeni "krunisani" brat dva derista i klasicna deca svog oca. Da nije Dzore Mormonta i Baristana Selmija ne bi ni stigla do Astapora.
ps. Dzora Mormont je kralj.

Litlfinger ce biti ubiven, ili od strane Rojsova ili od strane Mije i Sanse. Citao sam teoriju o tome da je Nestor Rojs uzeo veoma jaku poziciju i da ga drzi u saci, a da je Dzon Bronzani samo mamac, kao i da je Lords Declarant jedna farsa, za obe strane. Ja ocekujem da ubiju ili unakaze na neki nacin Laznog Aegona.

Jorah mi je jedan od favorizovanih likova. Mada brate, Martin tako pise da ti se mnogo dopadne neki lik koji nije od glavnih...

Sumnjam da ce Littlefinger biti ubijen. Suvise je on inteligentan za tako nesto. Nece on imati nameru da se zadrzava jos dugo u Dolu, kada budu pocela sranja u Winds. Mislim, lik koji je celo kraljevstvo doveo u poziciju u kojoj jeste... Da l' ima logike da ga nadmudri neki random lik tek tako?

PROTOZZ
18th June 2013, 10:14 AM
је л ви схватате да је то постало јебена шпанска серија? постали сте класичне беспослене жене које гледају тв и прогнозирају шта ће бити

Mladenus
18th June 2013, 11:12 AM
Sto volim kad neko jede govna o necemu o cemu nema pojma... Aj procitajte makar jednu knjigu, pa onda mozda budete imali pravo da date misljenje.

mILOSbRE
18th June 2013, 11:33 AM
Ja procitam 2-3 knjige godisnje, sasvim dovoljno za mene.I to su uglavnom istorijske knjige, nasa istorija kroz ratove i tako .... Zadnja koju sam procitao je ''Operacije za oslobodjenje istocne Srbije''.

Romani, drame, zapleti i peripetije me vise ne zanimaju, nasa zemlja ima toliko bogatu istoriju da me uvek interesuje jos da saznam i da naucim, jednostavno to sto mi imamo nema niko.Ukusi su razliciti, ja volim istoriju, neko voli nesto trece i ja to postujem :) Slobodno prepricavajte, meni ne smeta iako ne znam o cemu se radi, toliko ... :* :D

TBK.Goldy
18th June 2013, 11:40 AM
oslobođenje istočne Srbije od koga? :D

mILOSbRE
18th June 2013, 12:00 PM
Od Nemaca, Bugara, ustasa i drugih okupatora ....


Ko će da jede?
- Ja.
Ko će da spava?
- Ja.
Ko će da ide na Facebook ?
- Ja.
Ko će da uči?
- Da bre, sad sve ja.

HAHAHAHAHAHA :D

pec
18th June 2013, 02:17 PM
Jorah mi je jedan od favorizovanih likova. Mada brate, Martin tako pise da ti se mnogo dopadne neki lik koji nije od glavnih...

Sumnjam da ce Littlefinger biti ubijen. Suvise je on inteligentan za tako nesto. Nece on imati nameru da se zadrzava jos dugo u Dolu, kada budu pocela sranja u Winds. Mislim, lik koji je celo kraljevstvo doveo u poziciju u kojoj jeste... Da l' ima logike da ga nadmudri neki random lik tek tako?
Dzora je tragicar, ali je veoma potcenjen ratnik. Sto se tice Dola, ili ce ga zgaziti, ili ce ovaj preci na Recne zemlje u medjuvremenu, s'obzirom da je Harendvor njegov..

Mladenus
18th June 2013, 04:18 PM
Po meni je najtragicniji lik u knjizi Jaime Lannister. I to ubedljivo... A sto se tice Dzore, imam osecaj da ce da umre na kraju.

Ne verujem da ce Littlefinger u Harenhall. Zaludjuje se on krupnijim stvarima, nije njemu cilj da bude lord. Vratice se u Kraljevu luku, 99% sam siguran.

pec
18th June 2013, 04:37 PM
Po meni je najtragicniji lik u knjizi Jaime Lannister. I to ubedljivo... A sto se tice Dzore, imam osecaj da ce da umre na kraju.

Ne verujem da ce Littlefinger u Harenhall. Zaludjuje se on krupnijim stvarima, nije njemu cilj da bude lord. Vratice se u Kraljevu luku, 99% sam siguran.
Teon Grejdzoj. Zauzima prvo, drugo i trece mesto u tom takmicenju.

mrniceguy
18th June 2013, 06:44 PM
Jebote koji ste vi bolesnici vi ste popamtili i sporedne likove u knjizi. n/c

mILOSbRE
18th June 2013, 09:26 PM
175494

xD

Mladenus
18th June 2013, 09:34 PM
Jebote koji ste vi bolesnici vi ste popamtili i sporedne likove u knjizi. n/c

xDDDDDD


Teon Grejdzoj. Zauzima prvo, drugo i trece mesto u tom takmicenju.

Teon ispasta zbog glupih odluka. Jaime zbog neshvacenosti.

mILOSbRE
18th June 2013, 10:53 PM
Daj dokle vise stvarno, idite na msn ili se cujte telefonom o.O

pec
19th June 2013, 03:20 AM
Daj dokle vise stvarno, idite na msn ili se cujte telefonom o.O
zvacemo tebe da nam budes posrednik.

_pLaY.MaKeR_
19th June 2013, 03:10 PM
pecko, mng, mladenguze, pls get a room...

mrniceguy
19th June 2013, 04:54 PM
pecko, mng, mladenguze, pls get a room...

izvini Obiliću nisam te prepoznao.

pec
19th June 2013, 06:20 PM
pecko, mng, mladenguze, pls get a room...

ne radi mi PM...


za Mladena i Kaleta
http://www.youtube.com/watch?v=QKqF8lg_M7A

Mladenus
19th June 2013, 06:35 PM
Gledao sam ovo jos pre. :)

_pLaY.MaKeR_
20th June 2013, 07:02 PM
izvini Obiliću nisam te prepoznao.

Oprosteno ti je Ridiče

@pec sta pricas ? d;

pec
20th June 2013, 10:11 PM
Oprosteno ti je Ridiče

@pec sta pricas ? d;
prajvet mesedzes

PROTOZZ
21st June 2013, 12:09 PM
baš kratak gejm

UkRsleWz2Og

_pLaY.MaKeR_
21st June 2013, 02:22 PM
Mogu da se kladim da si sve komplet odgledo i to 2x da budes siguran sta si vido D:

Mladenus
21st June 2013, 03:43 PM
Pa da nemam sta da radim ne znam koliko, ne bih mogao da gledam to. :D

PROTOZZ
21st June 2013, 04:26 PM
Mogu da se kladim da si sve komplet odgledo i to 2x da budes siguran sta si vido D:

него како другачије уки!

_pLaY.MaKeR_
21st June 2013, 05:11 PM
za to vreme bi smo mogli hotline da 'mamo D:

PROTOZZ
21st June 2013, 05:21 PM
КАКО ДА ТЕ КОНТАКТИРАМ? НЕМА МСН, НЕМА ФБ, НЕМА НИШТА!

_pLaY.MaKeR_
21st June 2013, 05:46 PM
imam skajp, uros.hrle pa ti adduckaj <3 ako imas ofc

Mladenus
23rd June 2013, 02:45 PM
Posle svake subote ova pesma... :(


http://www.youtube.com/watch?v=5qLPXtf3h-s


Kljucni deo:

"...samo da me prodje ovo i necu vise nikad
I zasto ovo radim sebi svaki dan se pitam..."

PROTOZZ
23rd June 2013, 03:09 PM
ја сам се вратио кући јутрос у 8 хахаха

Pyro
23rd June 2013, 04:02 PM
и даље исти слепци овде блеје :d

_pLaY.MaKeR_
23rd June 2013, 05:20 PM
ja nisam ni izlazio iz kuce jer smrdim i nedrustven sam.

PROTOZZ
23rd June 2013, 10:01 PM
ПОДРШКА ПУЈАНУ ДИЗДРЖИ СВЕ ТЕШКОЋЕ КРОЗ КОЈЕ ПРОЛАЗИ

pec
24th June 2013, 01:54 AM
и даље исти слепци овде блеје :d

Neki od nas u poseti.

ToTa-
24th June 2013, 05:34 PM
gdje ste da ste

Mladenus
24th June 2013, 10:03 PM
Neki od nas u poseti.

Pec, novi avatar ti suksa big tajm. :D

_pLaY.MaKeR_
24th June 2013, 10:53 PM
pec, mladene, get a life....

Mladenus
25th June 2013, 12:12 AM
Uki, procitaj knjigu jednom u zivotu. Mozda ti se svidi...

ToTa-
25th June 2013, 01:35 PM
Pec, novi avatar ti suksa big tajm. :D
pogledaj sebi signature o.O

Mladenus
25th June 2013, 02:38 PM
Ko razume - shvatice. :D

ToTa-
25th June 2013, 09:57 PM
mislim sig je bolji al cemu svrha svega?
90% ljudi ne shvaca cemu sluzi

PROTOZZ
26th June 2013, 02:47 PM
ja znam o čemu se radi

Mladenus
26th June 2013, 05:41 PM
O odsecenom tuksonu.




Edit: Moje saucesce svim Beogradjanima zbog moguceg uvodjenja prohibicije posle 10 sati. Srecno protiv tiranije Djilasa...

phaNtom
27th June 2013, 12:38 AM
Pa ja ću ovaj grad ponovo da tužim! Pa ja ne mogu više da počinjen da pijem u 17-18h! Opet ću da se navučem i završim na lečenju zbog vaših zabrana!
(Mrud, 26. jun 2013 15:52)

aahhhhhaaaaa

-KaMiKaZa-
27th June 2013, 02:08 AM
fali mi ovo mesto ko sto mi fali neka pickica xD

PROTOZZ
27th June 2013, 03:43 AM
na ovo mesto si bio pre par meseci a pičkicu nisi video 24 godine axaxaax

Mladenus
27th June 2013, 09:15 AM
aahhhhhaaaaa

Brate Sone, to je tuzno. Nije smesno... Zamisli sebe u toj situaciji.



Vidi ga ovaj retard. 'De si, Kami? :D

TBK.Goldy
27th June 2013, 09:34 AM
Svježe jutro, kava se puši iz šalice, gejm se lagano ruina, i tak... život ide...

175559

ToTa-
27th June 2013, 11:24 AM
Svježe jutro, kava se puši iz šalice, gejm se lagano ruina, i tak... život ide...

175559

mogao si slozit neki logo od toga

phaNtom
27th June 2013, 12:37 PM
Brate Sone, to je tuzno. Nije smesno... Zamisli sebe u toj situaciji.



Vidi ga ovaj retard. 'De si, Kami? :D

Slicne situacije sam blejao prije skoro 2 mjeseca, samo sto sam ja pocinjao u 3 ili 4 da pijem :D Kad su bile one aprilske vrucine mrtve. :D

mrniceguy
27th June 2013, 01:43 PM
Svježe jutro, kava se puši iz šalice, gejm se lagano ruina, i tak... život ide...

175559

zlatko kreirao sam acc kale_cro ajde da ruinamo zajedno:

HHBILQWr1js

i naravno ništa bez originalnog spota:

XNSKKOaHVFY

TBK.Goldy
27th June 2013, 01:47 PM
idem gejm bacit sada ako si za.

mrniceguy
27th June 2013, 01:49 PM
ajde džojnaj

phaNtom
27th June 2013, 02:20 PM
http://www.youtube.com/watch?v=NINOxRxze9k&list=PLYAF3-h7_Yf4-q50kGGhZ6r36lsw3F6Q0&index=15

_pLaY.MaKeR_
27th June 2013, 03:42 PM
Brate Sone, to je tuzno. Nije smesno... Zamisli sebe u toj situaciji.



Vidi ga ovaj retard. 'De si, Kami? :D


sace ga u aps strpati mamu mu jebem lopovsku pa da vidimo sta ce bude, ja cu mu se sa vopijem smejati a on u zatvoru crkavati i to posle 10 !

phaNtom
27th June 2013, 04:47 PM
Razmisljam da ponovo instaliram war3, ali ne znam kako i odakle da krenem :D Jer nemam cd-ove.

mrniceguy
27th June 2013, 05:03 PM
donjet cu ti ja cd

Mladenus
27th June 2013, 05:21 PM
sace ga u aps strpati mamu mu jebem lopovsku pa da vidimo sta ce bude, ja cu mu se sa vopijem smejati a on u zatvoru crkavati i to posle 10 !

Brate, ne sme njega niko da dira. Iskreno, iznenadilo bi me da se neko drzne da ga uhapsi.

phaNtom
27th June 2013, 05:44 PM
A jebo CD Kale, ajde ima li iko iskustva i volje da se iscima neki torent da se baci, i od patch-eva sa ovog foruma, sta sve treba da se uradi? Nikad to ranije nisam radio, uvijek sam samo kopirao preko USB-a :D

NOe1
27th June 2013, 09:05 PM
http://kickass.to/usearch/warcraft%20III/

https://thepiratebay.sx/search/warcraft%20III/0/99/0

evo ti pa izaberi.


kami nabino. :)

mrniceguy
27th June 2013, 09:31 PM
Pa magare donjeo bi ti ja cd ili usb samo prekopiraš na comp i igraš nema instalacije.


p.s. kad ti smod na forumu postavi piratsku stranicu sve ti je jasno >.< :D.

NOe1
27th June 2013, 09:41 PM
kale ne kenjaj. xd

phaNtom
28th June 2013, 12:34 AM
Pa magare donjeo bi ti ja cd ili usb samo prekopiraš na comp i igraš nema instalacije.


p.s. kad ti smod na forumu postavi piratsku stranicu sve ti je jasno >.< :D.

Vidis, to ti je veoma dobra ideja. Kada razmislim jos o tome da li sam ozbiljan da instaliram, javicu ti se :)

-KaMiKaZa-
28th June 2013, 01:35 AM
na ovo mesto si bio pre par meseci a pičkicu nisi video 24 godine axaxaax

hahahaha jebo ti pas mater , ownas me svaki put ;d

cao mladene :* , noele bre jos si nabina a? xd

ToTa-
28th June 2013, 12:59 PM
ajmo igrat žmurke

TBK.Goldy
28th June 2013, 01:54 PM
isse kakav horor, sad rastavim napajanje od kompjutera da očistim ventilator od prašine, i sklopim nazad - kompjuter ne daje znakove života... JAOOOOOOOOOOOOOO...... nakon 15 minuta panike ponovo rastavim... ovo ono... molim se alahu, i proradi... alah je velik.

phaNtom
28th June 2013, 02:12 PM
isse kakav horor, sad rastavim napajanje od kompjutera da očistim ventilator od prašine, i sklopim nazad - kompjuter ne daje znakove života... JAOOOOOOOOOOOOOO...... nakon 15 minuta panike ponovo rastavim... ovo ono... molim se alahu, i proradi... alah je velik.

хахахахахахахахахха

ToTa-
28th June 2013, 02:28 PM
isse kakav horor, sad rastavim napajanje od kompjutera da očistim ventilator od prašine, i sklopim nazad - kompjuter ne daje znakove života... JAOOOOOOOOOOOOOO...... nakon 15 minuta panike ponovo rastavim... ovo ono... molim se alahu, i proradi... alah je velik.

buda je velik , on je od zlata

Zimo Pg
28th June 2013, 04:52 PM
Senade stani malo, bice sjajno, ako nam se desi slucajno.

mrniceguy
28th June 2013, 05:32 PM
isse kakav horor, sad rastavim napajanje od kompjutera da očistim ventilator od prašine, i sklopim nazad - kompjuter ne daje znakove života... JAOOOOOOOOOOOOOO...... nakon 15 minuta panike ponovo rastavim... ovo ono... molim se alahu, i proradi... alah je velik.

Allah dž.š se piše sa velikim A i 2 L, malo poštovanja molim. Thx.

Al svejedeno si luđak luđače >:< :D

PROTOZZ
28th June 2013, 05:39 PM
Kako se Alah piše sa dva L, kad ti pišeš na srpskom/bosanskom jeziku gde se strana imena pišu kao i sve ostalo, svako glas jedno slovo...

Ne kažemo Džizus Krajst nego Isus Hrist.

U SVAKOM SLUČAJU ALLAHU AKBAR

TBK.Goldy
28th June 2013, 06:10 PM
Ne razumem. Ja pišem kako se čita. Bred Pit i Anđelina Đoli.

PROTOZZ
28th June 2013, 06:12 PM
Dakako zlajo

mrniceguy
28th June 2013, 06:19 PM
Vidiš pravopis srpskog i bosanskog nije isti.

Druga stvar, to je ime na arapskom i piše se sa 2 L, jer sa 1 L to nije isto tj ne znači isto.

Isus-Jesus-Hesus znači isto a Allah i Alah ne znače.

i nije Akbar ne Ekber.

Kad već oćeš nešto da napišeš makar se informiši kako je pravilno.

p.s. znam ja zlatko da si ti stari srbin :D.

Mladenus
28th June 2013, 06:22 PM
Kako se Alah piše sa dva L, kad ti pišeš na srpskom/bosanskom jeziku gde se strana imena pišu kao i sve ostalo, svako glas jedno slovo...

Ne kažemo Džizus Krajst nego Isus Hrist.

U SVAKOM SLUČAJU ALLAHU AKBAR


Evo ga ovaj sto nema pametnija posla nego da gleda kako drugi pisu... xD

mrniceguy
28th June 2013, 06:25 PM
E Zlatkoni daj neki videić napravi nisam se nasmijao odavno.

TBK.Goldy
28th June 2013, 06:36 PM
Nemam publiku više, znači - nema ni videa.

Zimo Pg
28th June 2013, 06:45 PM
sellam allejkum

PROTOZZ
28th June 2013, 09:41 PM
Vidiš pravopis srpskog i bosanskog nije isti.

Druga stvar, to je ime na arapskom i piše se sa 2 L, jer sa 1 L to nije isto tj ne znači isto.

Isus-Jesus-Hesus znači isto a Allah i Alah ne znače.

i nije Akbar ne Ekber.

Kad već oćeš nešto da napišeš makar se informiši kako je pravilno.

p.s. znam ja zlatko da si ti stari srbin :D.

Pa i Isus Hrist se na aramejskom ne kaže tako, pa ga mi zovemo Isus Hrist, o tome ti pričam. Šta znači Allah, a šta Alah?

Kako to pravopis bosanskog i srpskog nije isti? Zar svaki glas nije jedno slovo?

mrniceguy
28th June 2013, 10:14 PM
Joj kako smaraš sa glupim pitanjima.

Pravopis nije isti: prvo kod nas se ne piše onako kako se čita, kod nas nije ekavica nego je ijekavica, kod nas je abeceda a kod vas azbuka itd. Na to sam konkretno mislio kada sam rekao da nije isti.

Allah dž.š. = "Allah (arapski: الله Allāh) je arapska riječ za Boga u islamu.
Muslimani cijelog svijeta koriste arapsku riječ "Allah", i često dodaju subhanehu ve te´ala što znači "slavljen je On i Uzvišen"

Alah ne znam šta znači ali čini mi se da ne znači ništa.

Ja tebi samo kažem da se na bilo kom jeziku piše drugačije Isus ali uvjek označava Isusa dok se Allah dž.š. ne piše sa jednim L tj nemože se pisati sa jednim L jer onda ne predstavlja to što On ustvari jeste.

PROTOZZ
28th June 2013, 10:46 PM
Ok, Kale. Dobar si čovek!

mrniceguy
28th June 2013, 11:42 PM
Jesam te to majketi ubijedio ili me trolaš.

Mladenus
29th June 2013, 02:57 AM
Mislim da je ocigledno. :D

TBK.Goldy
29th June 2013, 08:12 AM
HAHAHAHAHA... koji ste mentol bomboni. Bitno da meni kompjuter radi da mogu nolajfat, jebe mi se jel se piše s jednim, dva, ili tri L-a.

mrniceguy
29th June 2013, 09:19 AM
Mislim da je ocigledno. :D

znam al nisam mogao da se suzdržim :D.

PROTOZZ
29th June 2013, 03:14 PM
Ne trolujem te. Nemoj si tardić... Nisam ja uvek sarkastičan!

Zimo Pg
29th June 2013, 05:09 PM
Al' si zato uvek nakazastican.

Mladenus
29th June 2013, 05:30 PM
Ovaj Zimo dodje kao Riki iz stealth-a, zabije ti ga i pobegne.

Zimo Pg
29th June 2013, 05:47 PM
Pa bas kao riki iz steall(sa dva l Mladenuse)th-a, non-stop vas posmatram ali me mrzi da se log in svaki put. :D

TBK.Goldy
29th June 2013, 06:16 PM
Kale, za tebe.


http://youtu.be/KpLQE_YlU9A

edit: kad mi je dosadno gledam malo riplejeve razne, pa između ostaloga i tvoje, kunka 0-9, gondar 2-11 xD... chat je šaljiv.... xD ... što je najgore igraš solidno a skor ubitačan. Nekidan sam igrao sa snajperom u timu, lik je dobar igrač a imao je 1-10. Jebiga.

Zimo Pg
29th June 2013, 06:53 PM
Rofl na 40. trik, gluplji nisam video u zivotu, samo se bacio sa tom maramom, trolololololoo.

mrniceguy
29th June 2013, 08:00 PM
edit: kad mi je dosadno gledam malo riplejeve razne, pa između ostaloga i tvoje, kunka 0-9, gondar 2-11 xD... chat je šaljiv.... xD ... što je najgore igraš solidno a skor ubitačan. Nekidan sam igrao sa snajperom u timu, lik je dobar igrač a imao je 1-10. Jebiga.

To je od danas, jebem im svima mater u picku i to onako po redu: 1, 2, 3, 4 itd.

Znaci debilizam na nivou a gledaj ovaj gejm:

http://lagabuse.com/stats/game/5128228

ovaj

http://lagabuse.com/stats/game/5123764

kad imaš tim koji zna da prati moj tempo svaki put cu vin jebeno.


edit: onaj trik sa kašikom je lol pogledaj kako mice prst i povlaci kasiku >.< :D

TBK.Goldy
29th June 2013, 08:15 PM
edit: onaj trik sa kašikom je lol pogledaj kako mice prst i povlaci kasiku >.< :D

da, to mi je ujedno i najgori trik. plastična kašika sa sajlom koja vuče vrh. evo sad ću pogledat ove gejmove.

Mladenus
29th June 2013, 08:34 PM
Pa bas kao riki iz steall(sa dva l Mladenuse)th-a, non-stop vas posmatram ali me mrzi da se log in svaki put. :D

Steallth ? :blink:

TBK.Goldy
29th June 2013, 08:45 PM
Kale lol si. Svaki puta isti početni itemi, neovisno koji je heroj. xD

175578175579

Zimo Pg
29th June 2013, 10:54 PM
Mladenuse mislio sam da si bistriji... ( fora za Allaha pa trolam malo).

Mladenus
29th June 2013, 11:23 PM
Da l' mislis da sam obracao paznju na ono sto su pricali? :D

_pLaY.MaKeR_
30th June 2013, 10:54 AM
Al' si zato uvek nakazastican.

rece mu zimo... D:

mrniceguy
30th June 2013, 02:58 PM
Kale lol si. Svaki puta isti početni itemi, neovisno koji je heroj. xD

175578175579

da, rijetko kada da uzmem neki drugi item uvjek su mi ti itemi :D.

btw si vidjeo headshot na ursi sa aa kad sam igrao :D.

Zimo Pg
30th June 2013, 04:09 PM
Sutra prijemni, wish me a luck...

Mladenus
30th June 2013, 04:16 PM
Gl!

Za sta radis?

Zimo Pg
30th June 2013, 04:23 PM
Tehnoloski. xd

Mladenus
30th June 2013, 05:59 PM
Dobar izbor. Osim sto neces da vidis puno riba... xD

TBK.Goldy
30th June 2013, 06:00 PM
da, rijetko kada da uzmem neki drugi item uvjek su mi ti itemi :D.

btw si vidjeo headshot na ursi sa aa kad sam igrao :D.

da. pogledao sam tvojih jedno 10 replaya, hahaha umirem... chat je najbolji. možda napravim neki video na brzinu xD

mrniceguy
30th June 2013, 06:32 PM
da, da, :D vidiš da mi u signature piše rage mode on >.<

btw svaki put moje su rjeci "fuck you all i go afk" :D

Zimo Pg
30th June 2013, 07:22 PM
A jbg, tako se namestilo. :D

phaNtom
30th June 2013, 07:56 PM
Zimo, kusi purac i ti i tvoj prijemni. Odustani od faksa dok jos mozes.

TBK.Goldy
30th June 2013, 09:35 PM
da, da, :D vidiš da mi u signature piše rage mode on >.<

btw svaki put moje su rjeci "fuck you all i go afk" :D

Ovaj gejm je najbolji random gejm koji sam odigrao unutar puno vremena.
http://lagabuse.com/stats/game/5131654
Pogledaj lejn kontolu mene i wispa.
Svi su 1650-1750 psr

http://i236.photobucket.com/albums/ff22/goldy1982/33fc2bbf-ff30-4634-91bb-3b7efecaa995_zps45fef92d.gif

Zimo Pg
1st July 2013, 05:20 PM
Upasti na budzet, ez.

Mladenus
1st July 2013, 05:35 PM
Ma lako je upasti na tehnicke fakultete. Tesko ih je zavrsiti. Trust me... :)

_pLaY.MaKeR_
1st July 2013, 06:35 PM
ne seri mladene ne znas ti nista mrs !

phaNtom
1st July 2013, 07:21 PM
Jest gadan osjecaj kada te sve zivo boli i kad si smoren do jaja, i neispavan ;S

Mladenus
1st July 2013, 07:23 PM
ne seri mladene ne znas ti nista mrs !

Sto si ljubomoran na decka? Nije failovao kao ti, pa upisao pravo sa kojom diplomom moze da obrise dupe. xD

I to pod uslovom da zavrsi... :D

mILOSbRE
1st July 2013, 09:36 PM
Cekaj goldy, kako se ti sad potpisujes ?

Mng ti jos igras ''noob games'' i pricas tu da imas neki tempo koji kao ne moze da se isprati :D

Btw za 2-3 dana, dok zavrsim sa ispitima, mozda instaliram wc3 ako uspem da nadjem na netu, igrao bih pa mesec dana sigurno dok se ne iscimam za vojsku :) Cak bi bilo dobro kad bih veceras uspeo da skinem, da odigram neku partiju sa kompijuterom da se podsetim malo jer nema potrebe da pricam koliko dugo nisam igrao ^^

phaNtom
1st July 2013, 11:33 PM
Bolje ti je da ne instaliras.

TBK.Goldy
2nd July 2013, 07:33 AM
Ne potpisujem se nikako. Imam 4,5 accounta, kad zadnji bude banan prvom istekne ban i tako u krug.

_pLaY.MaKeR_
2nd July 2013, 11:13 AM
nego neso i losmi ae instal w3 pa da pikamo :D

phaNtom
2nd July 2013, 12:28 PM
Ne vjerujem da sam toliko lud bas.

Mladenus
2nd July 2013, 01:02 PM
Onaj osecaj kad das ispit posle 3 roka failovanja.

TBK.Goldy
2nd July 2013, 04:43 PM
Mladene, voliš li da držiš kobas u ruci?

Mladenus
2nd July 2013, 05:12 PM
Glupo pitanje, Zlatko... Obozavam kobas i sve sto ima veze sa njim.

TBK.Goldy
2nd July 2013, 06:27 PM
U pravu si :(. I ja volim kobas.

PROTOZZ
2nd July 2013, 08:53 PM
добро јутро ћао хало здраво?

mrniceguy
2nd July 2013, 09:16 PM
Cekaj goldy, kako se ti sad potpisujes ?

Mng ti jos igras ''noob games'' i pricas tu da imas neki tempo koji kao ne moze da se isprati :D


http://dota.eurobattle.net/ss/gamestats.php?id=24 <--- toliko o tvom "igraš nub gejmove"

goldy ja u tvoj pro gameplay što se dote tiče nikad nisam sumnjao samo kad ti to hoćeš :D.

edit.

http://lagabuse.com/stats/game/5135094 <--- goldy pogledaj, samog sebe sam oduševio znači n/c

mILOSbRE
3rd July 2013, 12:00 AM
Imali ste livera i ti si uzeo lionu dagger ili neki deo za plavu ruzu 100% :D

TBK.Goldy
3rd July 2013, 07:15 AM
Omg bratomi gde uzimam plavi dagon brte?


p.s. A zeleni?

Imal' i žuti? I kako njega uzimam?

phaNtom
3rd July 2013, 12:16 PM
Onaj osecaj kad das ispit posle 3 roka failovanja.

Auf, odavno nisam imao taj osjecaj :( Sad u petak idem na ispit da dam uslov, ako ne dam, onda tek septembar.. -.-

mrniceguy
3rd July 2013, 03:12 PM
Imali ste livera i ti si uzeo lionu dagger ili neki deo za plavu ruzu 100% :D

malo mi je trebalo da se izlolam, ali ništa ni od tog malo.

PROTOZZ
3rd July 2013, 06:12 PM
Auf, odavno nisam imao taj osjecaj :( Sad u petak idem na ispit da dam uslov, ako ne dam, onda tek septembar.. -.-

услов за прву?

phaNtom
3rd July 2013, 07:52 PM
Da, ja ponavljam prvu godinu. Nikako mi se ne da uciti jbt O_O Nema sanse.

-KaMiKaZa-
3rd July 2013, 08:11 PM
ja jos 2 ispita u septembar i diplomiracu xD

TBK.Goldy
3rd July 2013, 09:16 PM
Kale ne dam da imaš veći pi-es-ar od mene. Ne dam. Nećeš razbojniče.


http://i236.photobucket.com/albums/ff22/goldy1982/2009364_zpsf0b18c3d.jpg

XD

PROTOZZ
3rd July 2013, 10:04 PM
Zlajo, daj neki originalni meme, odavno nisi

mrniceguy
3rd July 2013, 10:06 PM
fak ju :D.

ToTa-
3rd July 2013, 11:11 PM
goldy mogao si bolji fotošop napravit, baci neki klip kao za replays prije

neka se zove Kale jucer i danas

phaNtom
4th July 2013, 10:16 AM
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533316_530902523619918_1695871917_n.jpg

18+ hahahahaha

Mladenus
4th July 2013, 10:45 AM
Da, ja ponavljam prvu godinu. Nikako mi se ne da uciti jbt O_O Nema sanse.

Znam feeling. :(


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533316_530902523619918_1695871917_n.jpg

18+ hahahahaha

Gde nadje ovo? :D

PROTOZZ
4th July 2013, 11:31 AM
АХААХХАХАХА ШОНЕ

phaNtom
4th July 2013, 01:11 PM
Internet brate, internet. Postoje i drugi forumi :D xaxaxax

TBK.Goldy
4th July 2013, 01:13 PM
Ko ide mid?
-Ljubav ide mid.
Kakva jebena ljubav?
-Pa ljubav.
???
-Pa lion je lav, a lav je love, a love je ljubav, stoga ljubav ide mid i prestani da smaraš.

15 min poslje

-Bog te jebo ko je pustio lava mid?

PROTOZZ
4th July 2013, 01:58 PM
Aaaxaxaxaxax

eXtasY
4th July 2013, 02:18 PM
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533316_530902523619918_1695871917_n.jpg

18+ hahahahaha

ahhahahahaahahahhah

Mladenus
4th July 2013, 04:46 PM
Tekst razvaljuje, kome nije dosadno da cita:

http://www.tarzanija.com/cekajuci-vozoa/

_pLaY.MaKeR_
4th July 2013, 07:12 PM
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533316_530902523619918_1695871917_n.jpg

18+ hahahahaha

xaxaxa to mi jos nisi poslao na skajpu Xd

TBK.Goldy
4th July 2013, 07:16 PM
Ne razumem. Deca se uzela i sad prvo bračno veče...
Poznajemo li ih? Igra li momak na Hramu? Čepa li mid?

Ovaj video zovem: Kaletova epska smrt


http://youtu.be/alktmzbVZMk

mrniceguy
5th July 2013, 12:48 PM
:D, eke sam popizdio taj gejm da ga jebeš :D (kao i većinu drugih)

phaNtom
5th July 2013, 01:17 PM
Polozivsi ispit, upravo sam sebi priustio 3 mjeseca odmora. GG NO RE :D

PROTOZZ
5th July 2013, 01:41 PM
ahaha ide meteor a kale se kreće po njemu boli ga kurac

mrniceguy
5th July 2013, 01:58 PM
ahaha ide meteor a kale se kreće po njemu boli ga kurac

da bmk i još kao se kurčim palim blademail LIKE A BOSS. :D

TBK.Goldy
5th July 2013, 02:48 PM
Da, Milane nabino, Kale je vo-dotaš, upališ blademail i ideš po meteoru like a boss. Nabino l2p. Kale pro.
Jedan riplej gledam, Kale igra Kloka, kakav vo-dota momenat, kakav pro majko. Napraviću video. GG NO RE.

Ovako se igra dota Milane;


http://youtu.be/DX8DIdbg8Ug

PROTOZZ
5th July 2013, 02:57 PM
ima ga moj komentar star 2 godine gg

TBK.Goldy
5th July 2013, 03:07 PM
dokaz starih dotaša gg no re.

PROTOZZ
5th July 2013, 03:31 PM
aj zlajo napravi mi neki kul klip da ispadnem baus

mrniceguy
5th July 2013, 05:44 PM
ajde goldi pravi klip čoeče ođe se više nea ša vač.

_pLaY.MaKeR_
5th July 2013, 06:02 PM
ima i mene u drugom klipu, tu smo frigi i ja veliki duo D:

PROTOZZ
5th July 2013, 07:27 PM
http://www.youtube.com/watch?v=hdXQ_xbFHH0&feature=player_embedded

хахах уу јеботе

TBK.Goldy
5th July 2013, 08:27 PM
hot je. realno.

on topic, realno Kale je jedini vo-dotaš ovdje, samo njemu pravim videe. ostali L2P thnx bye.

_pLaY.MaKeR_
5th July 2013, 09:56 PM
http://www.youtube.com/watch?v=hdXQ_xbFHH0&feature=player_embedded

хахах уу јеботе

meni odgovara :)

TBK.Goldy
6th July 2013, 10:16 AM
Kale vo dota klok bijeg od smrti.


http://youtu.be/yM2Lp0BSlT0

mrniceguy
6th July 2013, 10:21 AM
Jes jes e baš tako je bilo :D :D :D.

nego de mi reci kako da promjenim teren kao što ti imaš taj ?

edit: nvm našao sam

TBK.Goldy
6th July 2013, 10:45 AM
Dota theme manager v5

mrniceguy
6th July 2013, 11:50 AM
da znam evo igrao sam upravo.

PROTOZZ
6th July 2013, 02:29 PM
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998592_512275252179608_182583960_n.jpg

TBK.Goldy
6th July 2013, 02:46 PM
Mid vam je rupa.

mrniceguy
6th July 2013, 04:00 PM
Mid vam je rupa.

I to u svakom smislu riječi :D

Mladenus
6th July 2013, 04:24 PM
Ja ni ne kontam ko su pola ovih ljudi...

_pLaY.MaKeR_
6th July 2013, 04:53 PM
xaxaxa zlatko reported si XDDDDDDDDDDDDDD
http://lagabuse.com/forum/index.php/topic,137330.0.html

mrniceguy
6th July 2013, 05:11 PM
LOL koji retard dusanis no comment.

TBK.Goldy
6th July 2013, 06:01 PM
MH are fun.

mrniceguy
6th July 2013, 06:38 PM
Znači moj komentar na njegov post je:

GOYwZ3_eRjA

TBK.Goldy
6th July 2013, 07:34 PM
Mislim da je to najbizarniji slučaj prijave MH-a. Prijava za MH koji se dogodio dvije godine unazad. Da vidim tko to može nadmašit.

mrniceguy
6th July 2013, 08:12 PM
Mene živo zanima dal je to ustvari bio hack o.O.

_pLaY.MaKeR_
7th July 2013, 12:03 AM
poznavajuci zlatka sigurno je bilo i gold haka...

TBK.Goldy
7th July 2013, 07:12 AM
Mene živo zanima dal je to ustvari bio hack o.O.

Ne. Ja sam igrao tog barathruma, bio sam dole, techies je bio mid, moj mid mi je rekao da techies minira rune. Mislim da sam na donjoj runi i umro u pola charga. Budući da smo vodili puno jer je naš tim bio stack, kupio sam blade mail i išao po mapi i aktivirao bm radi zajebancije.

Uostalom uzmi hipotetsku situaciju da je osoba koja igra barathruma IMALA mh. Gdje na replayu vidiš da je gejm igran na Playdoti? Možda je na Northrendu igran. Pogotovo što igrač Kaeldrassil nema nijedan gejm na LA.
Kako me onda mogu prijaviti i banati na Playdoti? Nema čak dokaza ni da je na Eubnetu igrano.


http://youtu.be/vcpo4lXnIBs

xD Ljudi su budale, i onda ja imam mh. Pogledaj liča u ovom replaju, i pudgea.

175668175669

mrniceguy
7th July 2013, 11:19 AM
Ma zapitao sam se čisto rekreativno.

PROTOZZ
7th July 2013, 12:37 PM
alo kale stići ćeš me u postovima

to ne sme da se desi!

TBK.Goldy
7th July 2013, 02:33 PM
Kale je macan.

Mladenus
7th July 2013, 02:57 PM
There are currently 45 users browsing this thread. (1 members and 44 guests).

What the fuck?

mrniceguy
7th July 2013, 03:27 PM
Pa kad smo pro jebote.

TBK.Goldy
7th July 2013, 03:59 PM
simpatizeri traže materijale za ben rekvest. gg nub. riportet to edmins.

PROTOZZ
7th July 2013, 04:11 PM
ja mislim da sam ja lično ovde najzanimljivi stoga ima dosta ljudi gg thx

-KaMiKaZa-
7th July 2013, 10:48 PM
ti si najretardiraniji to je fakt xd

RipperX
8th July 2013, 03:27 AM
Mladenus imas previse slobodnog vremena ....

Mladenus
8th July 2013, 08:44 AM
Slobodnog vremena nikad nije previse.

A ko si ti uopste? xD