PDA

View Full Version : Čit-Čat thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91

mrniceguy
5th May 2012, 12:02 AM
jok, mislim na ovu babu u prvom videu što je back vokal.

phaNtom
5th May 2012, 11:02 AM
Vjerujem ja tebi Kale. ;)

Mladenus
5th May 2012, 11:46 AM
za sve vas balavce koji ste rođeni poslje 86-te samo da znate da je ovaj čovjek bio ljudina.

Bolje biti balavac, nego biti zombie koga su nagovarali da jede govna i govorili mu da je to dobro. :)

mrniceguy
5th May 2012, 11:53 AM
znači oćeš da kažeš da to što su svi imali posao, što su bile redovne plate, što nisi plaćao školovanje, što si imao besplatno zdravstvo, što si mogao da ideš gdje si htjeo bez da vadiš vizu, što si mogao da spavaš gdje hoćeš nije valjalo? o kakvim zombijima ti pričaš?

mlađo takav odgovor sam mogao očekivati od nekog drugog ali od tebe sigurno ne.

Mladenus
5th May 2012, 12:30 PM
Istina. I evo ti gde nas je to dovelo. Zaduzivalo se, zivelo se lepo, nije ni moralo da se radi. Ali to je bilo po planu. Lepo ulenjis naciju maksimalno, das im privid dobre buducnosti i malo lepog zivota i svi su srecni i zadovoljni. Toliko uzivaju da postanu invalidi i nakon toga ne mogu da stanu na noge (danasnja situacija).
Svako ko je govorio protiv takvog rezima, ili pomislio, bio bi poslat u zatvor, ili na ostrvo.

To ti je zombie-rezim.

[BMS]Slardar
5th May 2012, 01:03 PM
madja se predozirao undyingom xD puno pubs mladjo puno xd

PROTOZZ
5th May 2012, 01:38 PM
Istina. I evo ti gde nas je to dovelo. Zaduzivalo se, zivelo se lepo, nije ni moralo da se radi. Ali to je bilo po planu. Lepo ulenjis naciju maksimalno, das im privid dobre buducnosti i malo lepog zivota i svi su srecni i zadovoljni. Toliko uzivaju da postanu invalidi i nakon toga ne mogu da stanu na noge (danasnja situacija).
Svako ko je govorio protiv takvog rezima, ili pomislio, bio bi poslat u zatvor, ili na ostrvo.

To ti je zombie-rezim.

+131231313132

Jugoslovenski komunizam je nešto najgore što se desilo Srbiji. Za ostale neću da govorim, nemam integritet.

Što bi jedan pametan čoek rekao: „Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija.“

Nemoj me hejt, Kale.

Plonk
5th May 2012, 04:54 PM
je kale svi su sve djabe imali, pitaj se malo zasto je sve lijepo onda bilo a sad su i hrvatska i srbija i bosna u dugovima do grla?

Pyro
5th May 2012, 04:57 PM
jugonostalgicare nabijem na ...

[BMS]Slardar
5th May 2012, 05:16 PM
jbt sad je 4 i 15 a za 2 sata ce biti 6 i 15

mrniceguy
5th May 2012, 05:55 PM
Nemogu ja objašnjavat neke stvari petorici ljudi, očito da nismo na istom lvl-u.

Ono što vi očito ne kontante a to je da ja govorim o njemu kao o ličnosti, jedinom čovjeku koji je uspjeo ujediniti srbe,hrvate,muslimane, slovence, makedonce, albance i stavit ih sve pod jedan krov bez da se kolju međusobno i tako 50 godina.

Nije Tito kriv što su naši političari nesposobni da se bilo čime bave osim zavađanjem naroda i to naroda koji u većini slučajeva opet izabere te iste političare jer im je ljepo kad ih netko kara na suvo. I što su nesposbni da nam pokrenu ekonomiju. Imamo 6 zemalja bivše nam zajedničke republike i da idioti zaborave neke stvari i napravi neki dogovor za bilo kakvu dobru ekonomsku razmjenu eto nama para i eto nama blagostanja, ali očito da je njima ljepše da se bave ovim gore navedenim. Za tu situaciju nije Tito kriv Mlađo.

Što se tebe tiče protozz ti živiš u nekom drugom svjetu, iskreno se nadam da ljudi kao što si ti a to su veliki nacionalisti nikada neće vladati svjetom.

Pozvoz.

Mladenus
5th May 2012, 05:55 PM
Slardar;1488776']madja se predozirao undyingom xD puno pubs mladjo puno xd

Nisam Davide, majke mi. Evo cist sam skoro 2 godine, brate. Ne uzimam to govno vise. :D


Btw, za topik: Drago mi je sto je onaj Kasel - majmuncina popio ban u SS-u. Gledam kako masa ljudi ovde po forumu flejmuje druge i jede govna, a ljudi ne cine nista povodom toga i sto je najgora stvar, shvataju ga kao komedijasa i smesno je to sto flejmuje ljude. Koji kurac sa logikom... Covek je zasluzio ban na kompletnom XPAM-u za ponasanje, a on jede govna sto je banovan u ligi.

mrniceguy
5th May 2012, 05:57 PM
kassel ftw.

PROTOZZ
5th May 2012, 06:32 PM
Nemogu ja objašnjavat neke stvari petorici ljudi, očito da nismo na istom lvl-u.

Ono što vi očito ne kontante a to je da ja govorim o njemu kao o ličnosti, jedinom čovjeku koji je uspjeo ujediniti srbe,hrvate,muslimane, slovence, makedonce, albance i stavit ih sve pod jedan krov bez da se kolju međusobno i tako 50 godina.

Nije Tito kriv što su naši političari nesposobni da se bilo čime bave osim zavađanjem naroda i to naroda koji u većini slučajeva opet izabere te iste političare jer im je ljepo kad ih netko kara na suvo. I što su nesposbni da nam pokrenu ekonomiju. Imamo 6 zemalja bivše nam zajedničke republike i da idioti zaborave neke stvari i napravi neki dogovor za bilo kakvu dobru ekonomsku razmjenu eto nama para i eto nama blagostanja, ali očito da je njima ljepše da se bave ovim gore navedenim. Za tu situaciju nije Tito kriv Mlađo.

Što se tebe tiče protozz ti živiš u nekom drugom svjetu, iskreno se nadam da ljudi kao što si ti a to su veliki nacionalisti nikada neće vladati svjetom.

Pozvoz.

Nikad nisam mrzeo ljude po naciji, rasi ili religiji. Mrzim ljudsku prirodu, njegovu halapljivost, nemoralnost, gaženje principa, privrženost Makijavelizmu.

Kale, molim te, ali te molim da pročitaš ruku mojih delo. Neke stvari će ti biti jasnije, što se tiče mojih pogleda na taj "nacionalni" sindrom, kao i čoveka, "ljudsko biće". Valjda ćeš razbiti te predrasude koje imaš o meni.

Btw, ako volim svoju državu i naciju, automatski ne znači da mrzim tvoju. To što smatram Jugoslaviju lošom tvorevinom i komunizam lošom ideologijom, ne znači da mrzim narode koji su živeli u toj državi.

Радије ћу завршити као дрчни Ђордано, него као покајнички Галилео

„Видећеш чемер, смрт и јад“. Видим, учествујем у овом позоришном комаду који се вазда игра. Било да играм са мени познатим лицима, неотесаним хордама чије лицемерје бљешти јаче од сунчевих зрака или са неким, наизглед укроћеним људима, биографијама отпорне на крв, мржњу, ништавност, глупост, неретко се своди на једну нулу у чијем облику остајем заробљен. Како побећи из нуле у јединицу? Да ли је то бекство из града у град, државе у државу, планете на планету? Не. Основа безнађа лежи у уму и његовом степену самосвесности, за који понекад жалим што успева да резонује човека на ЉУДСКИ начин у овом животињском свету, без намере да увредим своје претке. А како, у курац красан, можете бити тако искварени? Детињство, има ли га? Доба људског ума када се оно концентрише на задовољавање свог ега проузроковано својим либидом. Узгред, дете ту потребу не скрива, нема план Б, Ц, Г, Њ да те зајебе. Његов его се задовољава купљеном чоколадом, позајмљеним бициклом, купљеним булдожером којим ће саградити своје царство у малом, где ће живети са својом вољеном принцезом, јер су то године којима се он нада. То! Иако из перспективе многих, чудан Милан се није разликовао од типичног примера овог дечака. Сањарио сам изнова и изнова. Нисам ни знао шта та фамозна реч јава значи. Како сам волео географију, мислио сам да већина људи жели да иде у Џакарту, главни град Индонезије. Ваљда тамо има мора, па људи желе да уживају...

„Доле“, где мрзим своју породицу, земљу, окружење, где величам Асефа из књиге „Ловац на змајеве“, где и сам ловим иструлеле главе које су погане због изумирења неурона, где скидам маске и чекам да види живот голих очију! Ту је мој мир. Да славимо исте људе, поступке и ствари, да ли би претходни део текста имао смисао? Да сам исти као ТИ, чему тај пркос? Ти, који си толико безначајан, испран, задригао од све те празнине и апсурдности постојања, имаш свој смисао, јер си свуда! Против којих људских нула бих ја то писао? Која би била разлика твоје апсурдности од моје?

„Време смрти“. Све мање живота у људима, око људи и њих самих. Живим у држави окружен снобовима, моралним амебама, духовним Брутовима. Ако си већ фашиста, научи нешто о тој проклетој идеологији. Ако си већ националиста, научи нешто о тој нацији коју мрзиш. Ако свог комшију Циганина не можеш да смислиш јер је, чуда му великога, другачији, убиј! Јебем ли ти матер ништавну! А човек је човеку вук, тражи у чему је другачији, никако да се поистовети са њим. Контрадикторна стоко, неспособна да цитираш било које речи Светог Саве кога кујеш у звезде и декларишеш као бранитеља срБства. Ратни профитери су ти узор, а како и не би? Па и они су пунили своје џепове на туђим мукама и јецајима. Да, то су они, рушитељи саграђеног. Патриото, дођи на имање да копаш кукуруз на плус 40, да ти се дланови суше од превелике врућине, а не зноје. Да ти грумен земље значи благослов са неба јер, хвала Свевишњем, ниси стао на већу грудву. Да сам зарађујеш за свој усрани, бедни живот! Ово је моја једина прилика да постанем неко ко ће бити виђен, а не само гледан, кога ће чути, а не само слушати. Без длаке на језику, без граница у уму, без трзаја руком. Против свега онога што је затровано смрадом, гневом, бесмисленом мржњом. Шараде ли гадне!

phaNtom
5th May 2012, 06:40 PM
+131231313132

Jugoslovenski komunizam je nešto najgore što se desilo Srbiji. Za ostale neću da govorim, nemam integritet.

Što bi jedan pametan čoek rekao: „Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija.“

Nemoj me hejt, Kale.

Sad ce pandur kicmu da mi ispresavija...

Mladenus
5th May 2012, 07:13 PM
Nemogu ja objašnjavat neke stvari petorici ljudi, očito da nismo na istom lvl-u.

Ono što vi očito ne kontante a to je da ja govorim o njemu kao o ličnosti, jedinom čovjeku koji je uspjeo ujediniti srbe,hrvate,muslimane, slovence, makedonce, albance i stavit ih sve pod jedan krov bez da se kolju međusobno i tako 50 godina.

Nije Tito kriv što su naši političari nesposobni da se bilo čime bave osim zavađanjem naroda i to naroda koji u većini slučajeva opet izabere te iste političare jer im je ljepo kad ih netko kara na suvo. I što su nesposbni da nam pokrenu ekonomiju. Imamo 6 zemalja bivše nam zajedničke republike i da idioti zaborave neke stvari i napravi neki dogovor za bilo kakvu dobru ekonomsku razmjenu eto nama para i eto nama blagostanja, ali očito da je njima ljepše da se bave ovim gore navedenim. Za tu situaciju nije Tito kriv Mlađo.

Što se tebe tiče protozz ti živiš u nekom drugom svjetu, iskreno se nadam da ljudi kao što si ti a to su veliki nacionalisti nikada neće vladati svjetom.

Pozvoz.

Gle, ja ne videh kad si ovo napisao...

Ok, get your facts straight.

Prvo, nije Tito bio taj koji nas je ujedinio, nego kralj. Tito je dosao tek posle da vlada drzavom koja je vec bila stvorena posle Prvog svetskog rata.

Drugo, Albanci nikad nisu bili legitimisani kao narod koji je ziveo u okrilju Jugoslavije, oni su bili manjina (koju je Tito pozvao da naseli Kosovo - takodje, njegov plan razjedinjavanja Jugoslavije, ali ovo je duga prica, nevezana za ovo).

Nije Tito kriv? Tito je posadio klicu mrznje, a to sto je ona nikla u narodu i sad nasi politicari treba da se zabavljaju sa time, to je druga stvar. Nisu oni krivi sto smo mi glupi, pa se mrzimo. Oni su pametni sto nam mazu oci govnima, a mi to prihvatamo kao da se mora i pustamo ih da kradu od nas. I ja bih krao da sam na njihovom mestu.

Brate, istina je da smo mi u sranju i da smo glupi generalno, ali je Jugoslavija bila trn u oku oduvek, i kao takva je morala da nestane. A za to je bio potreban samo jedan njihov covek.

A narod je bio toliko glup i obasut osecajem lazne sigurnosti, da nismo dovodili sistem u pitanje. Svako ko je bio opasan, nestao je preko noci (primer: Aleksandar Rankovic, koji je postao opasan jer je dobijao simpatije od ljudi).

[BMS]Slardar
5th May 2012, 07:18 PM
iskreno toliko puno pisete da mi vasi postovi sve vise lice na knjigu a knjige ne citam ofc

mrniceguy
5th May 2012, 07:34 PM
džaba je Mlađo kao što sam rekao: "Očito je da nismo na istom lvl-u". kakav kralj kakvi bakrači lol, pa imao si Kraljevinu SHS šta je bilo u toj kraljevini, tj koje zemlje su bile, tj koji narodi? nvm, ne trebaš odgovarat, živ ti meni bio.

protose, kako da ja tebe ubjedim u nešto kad istorija koju si ti učio i moja nije ista, ti ćeš reći svi rođeni prije 86-te nemaju pojma ni o čemu i da su zavedeni, dok ja mislim drugačije a to je da su oni rođeni poslje zavedeni i da ih još uvjek zavode pričama i istorijom koju kroje 2 ili 3 lika koja sjede zajedno na kafi i razmišljaju kako da što više useru ono što je nekad bilo.

20 godina poslje rata Bosna i Hercegovina još grca u prošlosti, ljudi su blago retardirani dok oni koji imaju para (samo ću ti reći da je prije par godina bilo proizvedeno 20 porše-a jedne serije od kojih su 3 ili 4 završila u BiH) uživaju i smiju se ovcama. A narod trpi.

20 godina poslje 2 svjetskog rata narod je u Jugi napravio čudo, radne akcije su trajale do 80-tih negdje i sve ovo što mi sad iskorištavamo napravljeno je tada. Šta je napravljeno u Srbiji u zadnjih 20 godina? Šta je napravljeno u Hrvatskoj? Šta je napravljeno u BiH? Jednostavno ništa.

Svi su odjednom bili zavedeni do tada, ta smrdljiva teorija zavjere i jebe nas.

Mogao bih napisati roman, knjigu ili ako ništa barem jedan esej na tu temu ali ono kad vidim gdje pišem onda svatim da nema smisla, vjeruj u šta hoćeš i radi šta hoćeš ali u tom svom vjerovanju i radu barem poštuj druge i nastoj da ih svojim postupcima ne povrjediš ako već nećeš da im pomogneš, takvu politku da imamo nebi bilo jačeg regiona od ovog našeg, pa jebote gdje se to još na svjetu u 6 država ljudi apsolutno mogu sporazumjeti na jednom jeziku.

Ništa, ovdje bih se zaustavio i samo dodao pjesmu jedne od mojih omiljenih grupa:

C9ex7KUapfA

PROTOZZ
5th May 2012, 07:35 PM
Gle, ja ne videh kad si ovo napisao...

Ok, get your facts straight.

Prvo, nije Tito bio taj koji nas je ujedinio, nego kralj. Tito je dosao tek posle da vlada drzavom koja je vec bila stvorena posle Prvog svetskog rata.

Drugo, Albanci nikad nisu bili legitimisani kao narod koji je ziveo u okrilju Jugoslavije, oni su bili manjina (koju je Tito pozvao da naseli Kosovo - takodje, njegov plan razjedinjavanja Jugoslavije, ali ovo je duga prica, nevezana za ovo).

Nije Tito kriv? Tito je posadio klicu mrznje, a to sto je ona nikla u narodu i sad nasi politicari treba da se zabavljaju sa time, to je druga stvar. Nisu oni krivi sto smo mi glupi, pa se mrzimo. Oni su pametni sto nam mazu oci govnima, a mi to prihvatamo kao da se mora i pustamo ih da kradu od nas. I ja bih krao da sam na njihovom mestu.

Brate, istina je da smo mi u sranju i da smo glupi generalno, ali je Jugoslavija bila trn u oku oduvek, i kao takva je morala da nestane. A za to je bio potreban samo jedan njihov covek.

A narod je bio toliko glup i obasut osecajem lazne sigurnosti, da nismo dovodili sistem u pitanje. Svako ko je bio opasan, nestao je preko noci (primer: Aleksandar Rankovic, koji je postao opasan jer je dobijao simpatije od ljudi).

+123131

@David Zato ne umeš rečenicu da sastaviš kako valja. Nečitanjem knjiga treba da se stidiš, a ne ponosiš. Poz.

[BMS]Slardar
5th May 2012, 07:46 PM
+123131

@David Zato ne umeš rečenicu da sastaviš kako valja. Nečitanjem knjiga treba da se stidiš, a ne ponosiš. Poz.
i dont care? bitno je da ti razumes sta sam ja hteo da kazem..

Pyro
5th May 2012, 07:56 PM
Slardar;1488901']iskreno toliko puno pisete da mi vasi postovi sve vise lice na knjigu a knjige ne citam ofc

postoji nesto vise od xD,lol,protose smrdis,ogi hejteru,mnogo sam napucan,idem u teretanu,itd

izgleda ti je ta hemija mnogo vise pojela mozak nego sto ti je pomogla u fizickom smislu

ti si ti,i kao David Milivojev i kao [Bms]Slardar ili Chaos-_-guard,isti ti je nivo,zato nikad neces moci da vodis konverzaciju sa nekim ako tema nije Dota,sta je kassel napisao u svom recniku ili sta je Viktor uradio ...

toliko od mene

[BMS]Slardar
5th May 2012, 08:15 PM
postoji nesto vise od xD,lol,protose smrdis,ogi hejteru,mnogo sam napucan,idem u teretanu,itd

izgleda ti je ta hemija mnogo vise pojela mozak nego sto ti je pomogla u fizickom smislu

ti si ti,i kao David Milivojev i kao [Bms]Slardar ili Chaos-_-guard,isti ti je nivo,zato nikad neces moci da vodis konverzaciju sa nekim ako tema nije Dota,sta je kassel napisao u svom recniku ili sta je Viktor uradio ...

toliko od mene
ti si to zakljucio samo zato sto ne pratim sport i sto me boli kurac za istoriju, drzavu tj. politiku i ostalo sto spada u ta sranja? :D nzm odakle vadis to al ajd

kingW3
5th May 2012, 08:20 PM
vjeruj u šta hoćeš i radi šta hoćeš ali u tom svom vjerovanju i radu barem poštuj druge i nastoj da ih svojim postupcima ne povrjediš ako već nećeš da im pomogneš
Da je tito to poštovao možda bi i bili nešto,a i meni su roditelji pričali da dok je tito bio da su zaduživali državu dosta,a za ovu situaciju sada nzm mislim da bi da smo zajedno i uspeli nešto nego tu mržnju koji su razvili ...

phaNtom
5th May 2012, 10:13 PM
Do jaja tema, nema sta.

kingW3
5th May 2012, 10:35 PM
Da nema ovakvih tema nebi bilo 902 strane ^^

[BMS]Slardar
6th May 2012, 12:01 AM
Da nema ovakvih tema nebi bilo 902 strane ^^
uvek moze biti preko 1k strana samo ti trebaju 3 osobe, protos, mladenus i phantom xd
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/558514_433106360034768_148425031836237_1610712_161 0615043_n.jpg

Zimo Pg
6th May 2012, 09:36 AM
Mnogo kenjate , bilo kako bilo , ne mozete promeniti istoriju , bolje diskutujte sta sada radi politika , stranacka zaposljavanja i ostali kurci. poz

PROTOZZ
6th May 2012, 11:48 AM
Ako ne znaš prošlost, ne možeš da utičeš ni na sadašnjost, a nećeš moći ni da promeniš budućnost.

Mladenus
6th May 2012, 11:53 AM
džaba je Mlađo kao što sam rekao: "Očito je da nismo na istom lvl-u". kakav kralj kakvi bakrači lol, pa imao si Kraljevinu SHS šta je bilo u toj kraljevini, tj koje zemlje su bile, tj koji narodi? nvm, ne trebaš odgovarat, živ ti meni bio.

protose, kako da ja tebe ubjedim u nešto kad istorija koju si ti učio i moja nije ista, ti ćeš reći svi rođeni prije 86-te nemaju pojma ni o čemu i da su zavedeni, dok ja mislim drugačije a to je da su oni rođeni poslje zavedeni i da ih još uvjek zavode pričama i istorijom koju kroje 2 ili 3 lika koja sjede zajedno na kafi i razmišljaju kako da što više useru ono što je nekad bilo.

20 godina poslje rata Bosna i Hercegovina još grca u prošlosti, ljudi su blago retardirani dok oni koji imaju para (samo ću ti reći da je prije par godina bilo proizvedeno 20 porše-a jedne serije od kojih su 3 ili 4 završila u BiH) uživaju i smiju se ovcama. A narod trpi.

20 godina poslje 2 svjetskog rata narod je u Jugi napravio čudo, radne akcije su trajale do 80-tih negdje i sve ovo što mi sad iskorištavamo napravljeno je tada. Šta je napravljeno u Srbiji u zadnjih 20 godina? Šta je napravljeno u Hrvatskoj? Šta je napravljeno u BiH? Jednostavno ništa.

Svi su odjednom bili zavedeni do tada, ta smrdljiva teorija zavjere i jebe nas.

Mogao bih napisati roman, knjigu ili ako ništa barem jedan esej na tu temu ali ono kad vidim gdje pišem onda svatim da nema smisla, vjeruj u šta hoćeš i radi šta hoćeš ali u tom svom vjerovanju i radu barem poštuj druge i nastoj da ih svojim postupcima ne povrjediš ako već nećeš da im pomogneš, takvu politku da imamo nebi bilo jačeg regiona od ovog našeg, pa jebote gdje se to još na svjetu u 6 država ljudi apsolutno mogu sporazumjeti na jednom jeziku.

Pa u Kraljevini SHS je bilo sve sto u Jugoslaviji, samo je bilo drugacije uredjenje drzave. Hoces da kazes da je tad bilo lose?
I uzgred, 6+ drzava u kojima se ljudi mogu sporazumeti na istom jeziku - SSSR.
Ja se slazem sa skoro svim sto si tu rekao, ali ne vidim kako neke stvari odatle imaju veze sa Titom, koji je unazadio ovaj nas region.

Brate, kapiram da ti gledas kao da nismo na istom lvl-u. Ali ako ti mene gledas tako, onda nemoj da se ljutis sto ja tebe gledam kao na zombija. :)

[BMS]Slardar
6th May 2012, 12:20 PM
http://www.youtube.com/watch?v=KXo8PFlGXWI&feature=youtu.be ipak je ovo

phaNtom
6th May 2012, 12:30 PM
Pa ja umijem da pricam o necemu normalnom, ali kada mi je nesto smor, onda je smor. Puca mi kurac za politikom, Protosovim sranjima i filozofijom ( :D ) i ostalim kurcima. Sport, ribe, drustvo, a mozda i neko bockanje u venu, a?

mrniceguy
6th May 2012, 01:04 PM
Nenade, kad ne budeš pička i kad popijemo kafu tek onda ću s tobom da pričam o navedenim stvarima, do tog trenutka napušim ti se kurca i FU.

:D.

phaNtom
6th May 2012, 02:21 PM
Ma ne seri tamo :D

mrniceguy
6th May 2012, 04:42 PM
svaka ti care čast

1BrP9MJqxGU

mrniceguy
6th May 2012, 11:59 PM
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/533054_291841884237616_136796693075470_670308_5114 87307_n.jpg

i jel pobjedi na kraju

_pLaY.MaKeR_
7th May 2012, 01:32 AM
ja zaista vise ne kontam ko glasa za onog tadica vise .... ?!?!??!?

[BMS]Slardar
7th May 2012, 01:47 AM
http://www.youtube.com/watch?v=WnGBPL-Cf7A sta se dogodi kad majmunu das 3 banane xaxaxa

kingW3
7th May 2012, 10:01 AM
ja zaista vise ne kontam ko glasa za onog tadica vise .... ?!?!??!?
Ne kontam ni ja a jos manje kako je dacic dobio 16%.

[BMS]Slardar
7th May 2012, 11:13 AM
glasaju za tadica da nastave gde su stali sa kradjom xD

Mladenus
7th May 2012, 12:30 PM
ja zaista vise ne kontam ko glasa za onog tadica vise .... ?!?!??!?

Uki, isto pitanje se pitam iznova i iznova. Osam godina je on na vlasti i ljudi glasaju za njega, a samo padamo sve vise u govna ovih 8 godina. Kada je dosao na vlast, Evro je bio 60 dinara. Sada je skoro duplo vise. Da ne govorim vise o tome, moze esej da se napise.

I ko je za koga glasao?

Zimo Pg
7th May 2012, 12:45 PM
Ja mislim da bi bilo najbolje da glasate za zukorlica...

PROTOZZ
7th May 2012, 01:33 PM
Pokradeni izbori. Mamu im jebem!

kingW3
7th May 2012, 02:06 PM
Ma koji bre to je narod glup oni to shvataju kao sprdnju.Barem da bude toma sve je bolje od tadica sem mozda čede

PROTOZZ
7th May 2012, 02:30 PM
Kakav Toma, bre? Isto govna kao i Tadić i Čeda. Nisam verovao da ću ikada navijati za Radikale da uđu u parlament. Sada nećemo ni poštenu opoziciju da imamo. Jebem ti skupštinu!

Zimo Pg
7th May 2012, 02:42 PM
Protoz za predsedkina !!!!!!!!

p.s. keoz je glasao za pastora , keoz magyar

Pyro
7th May 2012, 03:11 PM
SAMO ZDRAVI U GLAVI I PROTIV SISTEMA !

yzqTgUCBhR8

Mladenus
7th May 2012, 03:54 PM
Pokradeni izbori. Mamu im jebem!

Glup si. xD

kingW3
7th May 2012, 04:23 PM
Kakav Toma, bre? Isto govna kao i Tadić i Čeda. Nisam verovao da ću ikada navijati za Radikale da uđu u parlament. Sada nećemo ni poštenu opoziciju da imamo. Jebem ti skupštinu!
Jeste govno,vecina su govna al pre bi tomu na vlasti nego tadića mislim da bi on ipak manje pokrao nego tadić

[BMS]Slardar
7th May 2012, 09:12 PM
ja sam glasao za Chexa dragon knighta or thd-a w/e
ps zimo majka ti magyarka

phaNtom
7th May 2012, 09:14 PM
Aj pusite mi kurac sa tim vasim glupim pricama vise, jebali vas izbori i picke materine retardirane. To samo protos moze pricati o tome.

mrniceguy
7th May 2012, 09:21 PM
Aj pusite mi kurac sa tim vasim glupim pricama vise, jebali vas izbori i picke materine retardirane. To samo protos moze pricati o tome.

kažem ja moj nenade al džaba govorit.

ontopic: sutra sam u Prijedoruuu

[BMS]Slardar
7th May 2012, 09:25 PM
kažem ja moj nenade al džaba govorit.

ontopic: sutra sam u Prijedoruuu

pa to ti pricam ja sam u cetvrtak kod sporCkog a onda zavikend idem na olimpijadu

Mladenus
7th May 2012, 09:41 PM
ontopic: sutra sam u Prijedoruuu

Stvarno Kale, hajde da pricamo svi o tome kako sutra ides u Prijedor. :D

mrniceguy
7th May 2012, 10:06 PM
ne mlađo nego ajde da pričamo ovome:

nevažeći glasački listići u Srbiji:


http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a36_423870656.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a35_134403917.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a34_439602076.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a33_536047359.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a32_106146231.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a30_898589181.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a29_996965720.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a27_217027506.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a26_617341246.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a24_686844086.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a22_320344245.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a21_135844408.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a19_160682393.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a18_900069416.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a15_488465764.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a14_279155707.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a10_877785805.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a1_605962371.jpg&size=summary_large
http://www.dnevniavaz.ba/thumbnail.php?file=februar2012/a25_283444329.jpg&size=summary_large


Bolje i o Prijedoru pričat i o Prijedorčankama nego o ovakvim gore stvarima. Vidiš da nas boli patka za izbore u Srbiji, izbori u Francuskoj su važni.

phaNtom
7th May 2012, 10:41 PM
Kale ajde dodji na msn i ja sam u PD-u sutra, imam slobodan dan.

PROTOZZ
7th May 2012, 11:14 PM
Ja sam govno.

phaNtom
8th May 2012, 12:10 AM
Ja sam mala glista nervozna. Polozio sam danas gramatiku jbt jao kako sam srecan pa ovo je strasnoooooooooo!

PROTOZZ
8th May 2012, 01:15 AM
Izbrisao sam fejs! Hail milan novaković!

Plonk
8th May 2012, 10:55 AM
ja sam obrisao xpam

Mladenus
8th May 2012, 12:47 PM
Izbrisao sam fejs! Hail milan novaković!

Check!


ja sam obrisao xpam

Check!

phaNtom
8th May 2012, 01:51 PM
Tako i treba.

Plonk
8th May 2012, 02:41 PM
al ostavio sam cisto osiris da mogu ljude zajebavat

PROTOZZ
8th May 2012, 02:49 PM
Večeras ovi carevi nastupaju u Bg-u.

HTburyRwAbE

phaNtom
9th May 2012, 12:25 AM
Carevi mog kurca np

_pLaY.MaKeR_
9th May 2012, 12:29 AM
metaliku slusaju sotonini sledbenici , jel tako nenade ?:O

PROTOZZ
9th May 2012, 12:34 AM
Alo. Ko je voljan, neka me doda na msn protozzq@hotmail.com

phaNtom
9th May 2012, 12:49 AM
Tako je Urose. :D Pratis li ti ova desavanja u NBA? :D Gotova sezona za Dejvisa ahahahah :D Ne sezona nego karijeja hahaha !

Mladenus
9th May 2012, 01:07 AM
Nenade, prestize me ti sa postovima. :)

phaNtom
9th May 2012, 01:21 AM
=)) Nisam ni primjetio da imamo isti broj postova, do maloprije :D rofl hahahaha

PROTOZZ
9th May 2012, 02:19 AM
HAHAHAHAHA

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536280_10151107961857785_141313702784_13174533_142 2237450_n.jpg

Zimo Pg
9th May 2012, 01:49 PM
Protoz obrisao fejs i napravio msn , klasicno u tvom stilu : natakarim te na kurac .

PROTOZZ
9th May 2012, 02:38 PM
Ja ovaj MSN koristim već 3, 4 godine... HUHUHUH

Mladenus
9th May 2012, 04:55 PM
Politika je bolja tema od ove... :D

mrniceguy
9th May 2012, 05:13 PM
Bilo šta drugo bila bi bolja tema od ove.

phaNtom
9th May 2012, 07:12 PM
Kako volim ove suknjice i mlade curice po gradu u njima hmm

mrniceguy
9th May 2012, 08:33 PM
Kako volim ove suknjice i mlade curice po gradu u njima hmm


sereš :D.

phaNtom
9th May 2012, 08:35 PM
Strasno majke mi, ne smijem vise kroz grad proci :X

PROTOZZ
9th May 2012, 09:32 PM
Meni dođe da rejpujem nešto.

ak.47.
9th May 2012, 10:38 PM
Ma vi ste matori za to.

Mladenus
9th May 2012, 10:45 PM
Kale je mator. On moze da se oprosti od toga. Ozenjen covek. :D

phaNtom
9th May 2012, 10:46 PM
Kale strpan u kavez aaaahahauahuhuauha

ak.47.
10th May 2012, 12:01 AM
Pogresno sam se izrazio,kale je mator a fant je previse mlad za te stvari. :D

[BMS]Slardar
10th May 2012, 01:22 AM
men me pro

mrniceguy
10th May 2012, 01:30 AM
ma nabijem ja vas :D.

Mladenus
10th May 2012, 09:43 AM
Vazi, Kale. Ti si toliko mator da vise verovatno ne moze da ti se digne bez pomocnih preparata. :D

PROTOZZ
10th May 2012, 09:59 AM
I ovo je glupa tema.

_pLaY.MaKeR_
10th May 2012, 12:29 PM
Tako je Urose. :D Pratis li ti ova desavanja u NBA? :D Gotova sezona za Dejvisa ahahahah :D Ne sezona nego karijeja hahaha !

bukvalno sam se isto povredio ko on al sve isto samo sto sam ja jos puko o zid kolenom ... ;/

phaNtom
10th May 2012, 12:50 PM
Izvini ak nisam te prepoznao :D Ali jebi ga Urose, ti si dota prou, a on nije jbg =/ = / hjaahah

PROTOZZ
10th May 2012, 01:03 PM
Mnogo mi se kenja, a mrzucka me didem u vece.

_pLaY.MaKeR_
10th May 2012, 01:21 PM
mile dodji u be ge da me castis pivcem :)

@ Nenad, oprosteno ti je buraz D:

PROTOZZ
11th May 2012, 03:31 PM
Oćem, Uki. Čim budem išao...

phaNtom
11th May 2012, 03:31 PM
Ode Atlanta brate Urose :(((

baj d vej dobar fazon http://www.njuz.net/stanari-zgrade-uznemireni-zbog-ljubaznog-ponasanja-novog-komsije/

ahahahahah

Pyro
11th May 2012, 04:24 PM
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/323225/Hrvatska-priprema-zakon-o-istopolnim-brakovima

phaNtom
11th May 2012, 04:48 PM
=))
"Kako piše "Jutarnji list", po novom zakonu homoseksualni partneri navodno će moći da se venčaju, ali neće moći da usvajaju decu"

gg no re

http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Kursumlija-cesma-sa-rakijom-i-vodom.sr.html

Mladenus
12th May 2012, 11:20 AM
Zanima me sta Zevs ima da kaze povodom ovoga... :)

_pLaY.MaKeR_
12th May 2012, 02:59 PM
Ode Atlanta brate Urose :(((

baj d vej dobar fazon http://www.njuz.net/stanari-zgrade-uznemireni-zbog-ljubaznog-ponasanja-novog-komsije/

ahahahahah
boston osvaja titulu ;)

Plonk
12th May 2012, 08:17 PM
Zanima me sta Zevs ima da kaze povodom ovoga... :)

a sta da kazem, boli me kurac gledam sebe a ako oce da se pederisu neka to rade u privatnim odajama nedo im bog da ih ja vidim vani

[BMS]Slardar
12th May 2012, 11:51 PM
iwoniwoniwoniwon

phaNtom
13th May 2012, 03:23 PM
Jebeno besplatan prevoz 11, 12 i 13 dan u ovom mjesecu, i juce odemo vozom do Doboja, pa onda do Banja Luke, voz treba da dodje oko 2, dosao tek oko 4, zbog navijaca Borca iz BL. Ahahahahahaaaaaaaa jao kakav dan jebo te AWDjawodjaw

[BMS]Slardar
13th May 2012, 03:54 PM
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201205/489876/sta-ti-je-dobar-fokus.jpg?1336910975
LOL AUTOFOKUS XD

PROTOZZ
13th May 2012, 04:11 PM
ms5k1X4GXv8

Mladenus
13th May 2012, 05:49 PM
Svi lepo da pocnete da se drogirate i gg.

phaNtom
13th May 2012, 07:42 PM
Urke si gledao Phillu sinoc kako izgubi :(

PROTOZZ
13th May 2012, 07:52 PM
Boli vas kurac. Vi imate kablovsku.

_pLaY.MaKeR_
13th May 2012, 10:40 PM
Urke si gledao Phillu sinoc kako izgubi :(

znaju da bosotn osvaja titulu pa eto ;DD

@ mi imamo kablovsku a ti imas nas :D

PROTOZZ
13th May 2012, 11:08 PM
Uki, nema te na msn-u.

phaNtom
14th May 2012, 12:23 AM
Jbg Milance... Sta da ti kazem. Ma da Urke, kurac oni znaju, ovaj Rondo nije normalan mater jebo svoju. Jos malo pa ce biti dobar kao ja!
Btw, Urketa je virus ubio na msnu u usta ga jebem :D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/392459_364325580282378_257559400958997_937450_6143 7689_n.jpg

pogledajte ovu sliku genijalnu :D

Mladenus
14th May 2012, 12:52 AM
Protosse, dobar avatar.

Pyro
14th May 2012, 01:00 AM
gqX5E5RkOxI

PROTOZZ
14th May 2012, 01:04 AM
"ajde odjebi, ljakse!" haahhahaa

Pyro
14th May 2012, 01:08 AM
posteno sam se ismejao,priznajem :))

phaNtom
14th May 2012, 03:31 AM
Fakin MC :(

Mladenus
14th May 2012, 10:55 AM
Kakav akcenat... :D

PROTOZZ
14th May 2012, 11:47 AM
HAAHHAHAHHA

http://appsmagacin.com/i_ja_sam_za_borisa_sajt/public/uploads/348x443_553-1336582401-IMG_1337.JPG

phaNtom
14th May 2012, 01:11 PM
Jao kakvu ja sliku moram gledati u 12 ujutro Protosse..

_pLaY.MaKeR_
14th May 2012, 01:51 PM
Jbg Milance... Sta da ti kazem. Ma da Urke, kurac oni znaju, ovaj Rondo nije normalan mater jebo svoju. Jos malo pa ce biti dobar kao ja!
Btw, Urketa je virus ubio na msnu u usta ga jebem :D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/392459_364325580282378_257559400958997_937450_6143 7689_n.jpg

pogledajte ovu sliku genijalnu :D

prvo moras igrati protiv mene da bi reko da si dobar i nemam virus na msnu >.>


@ Miladin, sad sam onlajn <3

phaNtom
14th May 2012, 04:49 PM
Ja ne kazem da imas, nego da si imao. .!.

Plonk
14th May 2012, 05:35 PM
ovi vasi pricaju engleski kao protos

PROTOZZ
14th May 2012, 08:23 PM
ovi vasi pricaju engleski kao protos

Ne kenjaj. Sad imam britanski akcenat. Sabijam.

Pyro
14th May 2012, 09:04 PM
ovi vasi pricaju engleski kao protos

jedan nas,drugi je djetic :D

Mladenus
14th May 2012, 09:12 PM
ovi vasi pricaju engleski kao protos

A ocekujes od fudbalera da imaju IQ iznad nivoa mora i pricaju kao da imaju doktorat iz engleskog? :D

mrniceguy
14th May 2012, 09:27 PM
A ocekujes od fudbalera da imaju IQ iznad nivoa mora i pricaju kao da imaju doktorat iz engleskog? :D

zato zarađuju više od navedenih

phaNtom
14th May 2012, 10:01 PM
Auf jbt kako sam fino sanjao o.O

PROTOZZ
14th May 2012, 10:12 PM
Ja kad budem doktorirao engleski, radiću na smetlištu, ofc.

Pyro
14th May 2012, 10:27 PM
http://176.9.26.177/stats/player/1/mr.brainwash

gle'aj psr

Vex
14th May 2012, 10:55 PM
http://176.9.26.177/stats/player/1/mr.brainwash

gle'aj psr

lol odigra game + 1000 :P

phaNtom
15th May 2012, 12:06 AM
Paceri jebeni :O

[BMS]Slardar
15th May 2012, 01:15 AM
samo kad si ti pro xD

Pyro
15th May 2012, 01:35 AM
OVO SU BILE NOVINE

NI ŠEŠELJA, NITI DRAŠKOVIĆA, MI SMO VOJSKA DRAGANA DŽAJIĆA

nije za one sa slabim srcem i pickama sto ce report post

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/425838_396798803667286_175370065810162_1702497_731 180915_n.jpg

mrniceguy
15th May 2012, 01:38 AM
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545970_3536802012858_1056585423_32620310_450063303 _n.jpg

phaNtom
15th May 2012, 01:53 AM
ZA URKETA BRATA

http://www.youtube.com/watch?v=8qeD42D38RM

Mladenus
15th May 2012, 12:30 PM
Ja kad budem doktorirao engleski, radiću na smetlištu, ofc.

Ozb, koji ti je plan sa tom diplomom? Sta ces posle?

PROTOZZ
15th May 2012, 03:12 PM
Ozb, koji ti je plan sa tom diplomom? Sta ces posle?

Pojma nemam.

AIF8gsia9zQ

Savršenstvo!

_pLaY.MaKeR_
15th May 2012, 03:23 PM
ZA URKETA BRATA

http://www.youtube.com/watch?v=8qeD42D38RM

e pravi si brat ! :D

PROTOZZ
15th May 2012, 04:40 PM
Skidam sad Zmajevu Kuglu! Mora se pogleda to!

Majestic.
15th May 2012, 04:51 PM
Evo ti link protose sve ep bit.ly/zww89g (http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=oHg5SJYRHA0)

PROTOZZ
15th May 2012, 05:03 PM
Ti si neki trolac, Maje?

Mladenus
15th May 2012, 06:17 PM
Veceras se oficijalno vracam na server posle pauze od skoro 2 godine. :D

Pyro
15th May 2012, 06:53 PM
Skidam sad Zmajevu Kuglu! Mora se pogleda to!

dacu ti link pa gledaj online

_pLaY.MaKeR_
15th May 2012, 06:57 PM
Skidam sad Zmajevu Kuglu! Mora se pogleda to!

tardu evo ti sve epizode obican old skul , z i GT i filmovi:

http://www.dbz.tv/

PROTOZZ
15th May 2012, 08:49 PM
tardu evo ti sve epizode obican old skul , z i GT i filmovi:

http://www.dbz.tv/

Hvala, Uki. Živ bio!

_pLaY.MaKeR_
15th May 2012, 09:04 PM
np burazeru sve za tebe <3

[BMS]Slardar
15th May 2012, 09:12 PM
Dzajic moj prijatelj xd

Pyro
15th May 2012, 10:31 PM
http://www.animecrazy.net/dragon-ball-episode-list/

_pLaY.MaKeR_
15th May 2012, 11:44 PM
pa bolji je ovaj link sto sam mu ja dao, ima sve serijale sve epizode i filmove

[BMS]Slardar
16th May 2012, 12:13 AM
jel taj dzajic neki baja u zvezdi? xD

PROTOZZ
16th May 2012, 12:15 AM
Slardar;1493199']jel taj dzajic neki baja u zvezdi? xD

Idi umri.

Majestic.
16th May 2012, 12:39 AM
<FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
<FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

xDDDDD

sabio te zeus davide


Ti si neki trolac, Maje?

jesam li? D

[BMS]Slardar
16th May 2012, 12:48 AM
Idi umri.
izvini kori nisam te prepoznao.

PROTOZZ
16th May 2012, 12:53 AM
http://stats.dota2.be/player/92292991

Stronk sam.

phaNtom
16th May 2012, 01:33 AM
Lud je ovaj Aca Lukas skroz.

Mladenus
16th May 2012, 08:48 AM
Slardar;1493220']izvini kori nisam te prepoznao.

Porekni to sto si poredio Korija sa ovim majmunom, inace cemo zestoko da se posvadjamo.


Lud je ovaj Aca Lukas skroz.

Covek je kraljina. Sto? :D

_pLaY.MaKeR_
16th May 2012, 10:36 AM
mladjane kad dolazis na server jebem li ti misa golisavog ?

Vex
16th May 2012, 11:03 AM
1 Xfire 12,315
2 LeCron 10,285
3 Cen 10,166
4 TP_MoonSta 8,099
5 noel 7,790
6 eXtasY 7,634
7 MiZiGe 6,649
8 Lukass 6,647
9 Smurf 5,766
10 phaNtom 5,725

sve admin do admina
full of nabs

Mladenus
16th May 2012, 11:23 AM
mladjane kad dolazis na server jebem li ti misa golisavog ?

Kad ces da budes online?


1 Xfire 12,315
2 LeCron 10,285
3 Cen 10,166
4 TP_MoonSta 8,099
5 noel 7,790
6 eXtasY 7,634
7 MiZiGe 6,649
8 Lukass 6,647
9 Smurf 5,766
10 phaNtom 5,725

sve admin do admina
full of nabs

Mamicu mu... Ovaj Fantom mi bezi za par postova. :D

Vex
16th May 2012, 11:31 AM
spamaj bre, sta cekas i 10 mesto je za nas smrtnike :)))

PROTOZZ
16th May 2012, 02:22 PM
Opet ću da se ponovim. Ja kad sam imao 8k postova, vi niste ni bili na serveru.

@Mlаđo Marmun ti u gaćama.. HUHUUH

Vex
16th May 2012, 02:26 PM
nemoj da places sada :banned!:

phaNtom
16th May 2012, 07:30 PM
@Mladzo: bio ovde kod nas cert Ace pa reko zato onako malo da ga isprovociram hahah
Btw, Mladzo neces me nikad moci stici u postovima, a i ako stignes, brisacu ti postove pa ces opet imati manje xD

Zimo Pg
16th May 2012, 07:38 PM
Slabo spamuckate bate , slabo..

phaNtom
16th May 2012, 07:51 PM
A ti kao nesto jace spamuckas gade a? Di si ti, kurvas se po gradu malo a? A A A

Zimo Pg
16th May 2012, 07:53 PM
Mora da se zaradjuje :D

Pyro
16th May 2012, 07:55 PM
hlaNuauwUCs

phaNtom
16th May 2012, 08:03 PM
Mora da se zaradjuje :D

Na crno radis a? Kurvo.

Zimo Pg
16th May 2012, 08:14 PM
Zigolo ftw !

ak.47.
16th May 2012, 09:51 PM
Nije ni cudo sto imate po 5k postova.Ja se slomi radeci a ni 200 nemam. :d

phaNtom
16th May 2012, 10:05 PM
Pa nube ne broje se postovi u tamo onoj sekciji nasoj ><
Da se broje imao bih 120 'iljada ladno

mrniceguy
16th May 2012, 10:12 PM
ahhaha majko mila većih budala na manjem mjestu ja još vidjeo nisam.

ajmo razlaz.

Pyro
16th May 2012, 10:20 PM
da zatvorim topic ? :D

PROTOZZ
16th May 2012, 10:23 PM
Koji si douche bag, Ognjene.

phaNtom
16th May 2012, 10:28 PM
rWlWS-hzEGQ

Mladenus
16th May 2012, 10:39 PM
spamaj bre, sta cekas i 10 mesto je za nas smrtnike :)))

Ne da mi kurva. :(


@Mladzo: bio ovde kod nas cert Ace pa reko zato onako malo da ga isprovociram hahah
Btw, Mladzo neces me nikad moci stici u postovima, a i ako stignes, brisacu ti postove pa ces opet imati manje xD

Je l' si bio na Aci? :D
A za postove sto ces da brises - znam da si fufica. Abuseru! :D

phaNtom
16th May 2012, 10:43 PM
=)) Ma nisam brate, nisam ja taj kalibar. Bio sam sa tacima na klupici cirkao vopsinu neku ;s

PROTOZZ
16th May 2012, 10:54 PM
Motam duvan. Kao džoint da duvuckam. Laikaboz.

ak.47.
16th May 2012, 11:08 PM
znam ustip** xD ,moram ti sve crtati. :D

phaNtom
17th May 2012, 12:08 AM
jao protosee iznenadjujes me iz dana u dan... pozitivno naravno
haha
btw jebem ti isusa mrtvog i doti i ko je izmisli

Mladenus
17th May 2012, 12:42 AM
=)) Ma nisam brate, nisam ja taj kalibar. Bio sam sa tacima na klupici cirkao vopsinu neku ;s

Lajk a metalac. :D

phaNtom
17th May 2012, 01:28 AM
Ma kakvi metalac, to samo protos moze biti.
My steez:

OawSDxhwwMM

btw liga sampiona =)) =))

CObJzbof7bQ

Pyro
17th May 2012, 01:46 AM
protozz duvač xD

PROTOZZ
17th May 2012, 02:03 AM
qNDknB7UpFo

phaNtom
17th May 2012, 02:49 AM
Nisi ti dobar sa glavom nikako.

[BMS]Slardar
17th May 2012, 11:24 AM
mnogo spamujete..aj malo lakse

BLO0D
17th May 2012, 11:28 AM
Jucer sam imo 1.87 promila u krvi uzas

PROTOZZ
17th May 2012, 12:19 PM
Nisi ti dobar sa glavom nikako.

UBIJ, ZAKOLJI, DA POZER NE POSTOJI! hahaah

Mladenus
17th May 2012, 01:19 PM
Jucer sam imo 1.87 promila u krvi uzas

Nista dok ne ides na ispiranje.

PROTOZZ
17th May 2012, 01:46 PM
Nista dok ne ides na ispiranje.

Ja sam išao jednom. Ne dao bog nikad više...

phaNtom
17th May 2012, 02:10 PM
Kako me voli nervirati ovaj internet kad ga nema ujutro... Non stop neke popravke mrs mrs

PROTOZZ
17th May 2012, 02:51 PM
The tribute to Dota2

h4L8xqSCqxM

_pLaY.MaKeR_
17th May 2012, 02:53 PM
mladjane si iso nekad na ispiranje ? D:

phaNtom
17th May 2012, 03:17 PM
Urose si vido prgave Lejkerse kako izgubise mater im mrtvu jebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm mmmmm!!!!!!!!!1

PROTOZZ
17th May 2012, 03:18 PM
8_ttdbMWL9c

Mladenus
17th May 2012, 04:50 PM
mladjane si iso nekad na ispiranje ? D:

Jesam jednom. I nije bilo neko iskustvo... Jace mi je bilo kad sam se jednom olesio kad sam popio 1L rakije sto je ispekao moj cale. Imala 20 grada. Ne znam kako sam uspeo toliko sam da popijem. Posle toga je trebalo da idem na ispiranje, a ja nisam hteo. 3 dana nakon toga sam bio mamuran i nisam isao u skolu. Toliko mi se ogadio alkohol da nisam ni pivo mogao da pomirisem citavih 10 meseci. Onaj feeling kad pomirises i automatski te tera da peglas. Pre tog "incidenta" sam mogao da pijem sta hocu i koliko hocu, bez da mi bude problem. Sad moze malo da me muci kada krenem da pijem neku zestinu, zavisno od kvaliteta pica. :)

[BMS]Slardar
17th May 2012, 08:33 PM
ja samo 100% alkohol da mi sve organe procisti eventualno razredjivac

Pyro
17th May 2012, 08:39 PM
bolje mozak da ti procisti

[BMS]Slardar
17th May 2012, 08:48 PM
bolje mozak da ti procisti
i to kad budem imao xd

Pyro
17th May 2012, 08:52 PM
dobar početak,prihvatanje je prvi korak ka izlečenju

Mladenus
17th May 2012, 09:07 PM
Pomozimo Davidu u pronalazenju mozga.

Cool story bro
165734

[BMS]Slardar
17th May 2012, 09:16 PM
mladenuse nisam tako nafuran ko taj kerrrrrrrrrrrrrrr

phaNtom
17th May 2012, 10:19 PM
Pomozimo Davidu u pronalazenju mozga.

Cool story bro
165734

ahahah koji over!

PROTOZZ
17th May 2012, 11:43 PM
Ljudi, moram da idem kući da jedem, ćale mi sere! haahha

Plonk
18th May 2012, 12:11 AM
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550647_388318311219011_100001225363844_1172414_334 14535_n.jpg

DJIHA DJIHA

Mladenus
18th May 2012, 12:58 AM
Slardar;1493974']mladenuse nisam tako nafuran ko taj kerrrrrrrrrrrrrrr

Ti si gori. :D

Vex
18th May 2012, 01:15 AM
koj pajdoman ovaj plonk :(

_pLaY.MaKeR_
18th May 2012, 01:15 AM
Jesam jednom. I nije bilo neko iskustvo... Jace mi je bilo kad sam se jednom olesio kad sam popio 1L rakije sto je ispekao moj cale. Imala 20 grada. Ne znam kako sam uspeo toliko sam da popijem. Posle toga je trebalo da idem na ispiranje, a ja nisam hteo. 3 dana nakon toga sam bio mamuran i nisam isao u skolu. Toliko mi se ogadio alkohol da nisam ni pivo mogao da pomirisem citavih 10 meseci. Onaj feeling kad pomirises i automatski te tera da peglas. Pre tog "incidenta" sam mogao da pijem sta hocu i koliko hocu, bez da mi bude problem. Sad moze malo da me muci kada krenem da pijem neku zestinu, zavisno od kvaliteta pica. :)

Kad si zena
Da vidis sta sam ja pijo za novaka: flasu manastirke, 1 keglevich sumsko voce, jos jedan keglevic sa jagodom , bomba jelena , i 2-3 djus votke ;DD

PROTOZZ
18th May 2012, 01:22 AM
Jao, ovi beograđanski izrazi žešće idu na rac. haha

phaNtom
18th May 2012, 01:22 AM
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550647_388318311219011_100001225363844_1172414_334 14535_n.jpg

DJIHA DJIHA

authority

Pyro
18th May 2012, 01:27 AM
Kad si zena
Da vidis sta sam ja pijo za novaka

a sta si uciJo na casu srpskog jezika ?

_pLaY.MaKeR_
18th May 2012, 01:51 AM
da imas malo mozga video bih da se zajebavam....

PROTOZZ
18th May 2012, 01:59 AM
Ne zna se šta je gore. Da li da si nepismen, ili da pišeš ćelavom latinicom.

Mladenus
18th May 2012, 12:44 PM
Kad si zena
Da vidis sta sam ja pijo za novaka: flasu manastirke, 1 keglevich sumsko voce, jos jedan keglevic sa jagodom , bomba jelena , i 2-3 djus votke ;DD

Manastirka se nikad ne pece da ima vise od 16 grada. Tako da je dosta slabija od domace 20togradirane. :)
A Keglevichi su sranje od 11 posto alkohola. Ja sam za rodjendan dobio dva koja sam popio i nije me napilo. Al' dobro, nisi ni ti los, Ukisa. Al' treba jos malo da porastes. :D


Ne zna se šta je gore. Da li da si nepismen, ili da pišeš ćelavom latinicom.

Nemoj da mi flejmujes Ukija, da ne bih pustio Zevsa na tebe. Znas da voli da kolje Srbe.

[BMS]Slardar
18th May 2012, 01:21 PM
nemoj ja da pustim urketa, grize dok ne gledas

phaNtom
18th May 2012, 01:44 PM
da imas malo mozga video bih da se zajebavam....

pusti budale sa foruma koi ti e kuac?

PROTOZZ
18th May 2012, 02:21 PM
Utvrdili smo. Neki ste nepismeni, a neki i nismo. hahaha

Ukija worshipujem koliko god bio nepismen! <3 Vi ostali, fo!

phaNtom
18th May 2012, 03:32 PM
ajde milance svi znao da studiras jezike fofaj mi ass

PROTOZZ
18th May 2012, 03:37 PM
Spremi se za poslednji ples, razvaliću ti ass!

Pyro
18th May 2012, 04:33 PM
prva sezona

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/431483_343749862333105_100000942819986_943028_4082 428_n.jpg

Majestic.
18th May 2012, 04:39 PM
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550647_388318311219011_100001225363844_1172414_334 14535_n.jpg

DJIHA DJIHA

al se ismejah sunce ti jebem XD

PROTOZZ
18th May 2012, 05:10 PM
Jebem ti igricu kad je Inter ispred Juventusa!

_pLaY.MaKeR_
18th May 2012, 05:17 PM
@ phantom

e NEZNAM nenade stavno NEZNAM....

PROTOZZ
18th May 2012, 06:25 PM
2bQLY3lL_-E

Biće veselo.

mrniceguy
18th May 2012, 08:17 PM
2bQLY3lL_-E

Biće veselo.

ja sam za opciju da vam se ponovo uvedu vize .!.


bem ti državu kad ti svjet određuje politiku u zemlji.

:D :D


btw to glasači iz groba je kod nas normalna pojava čini mi se ili se možda varam o.O (mislim na nas u BiH).

btw imamo dojavu za finale lige šampiona

CObJzbof7bQ

:D :D :D :D :D :D :D

ajde Bayern zajebite Lamu

Mladenus
18th May 2012, 08:36 PM
2bQLY3lL_-E

Biće veselo.

Sakupilo se 1000 ljudi. Toliko ste i glasova dobili na izborima. xD

mrniceguy
18th May 2012, 08:55 PM
http://www.dnevniavaz.ba/showbiz/film/96250-sumoran-dan-u-cannesu-jackie-chan-odlazi-u-akcionu-penziju.html


IkO5VyY78xQ

phaNtom
18th May 2012, 08:57 PM
kraj skole ivovmi skolarcmia

Pyro
18th May 2012, 09:52 PM
opa, imamo i pijanih

mrniceguy
18th May 2012, 10:34 PM
http://eurobattle.net/threads/172756-Never-ending-sentence?p=1494449#post1494449

and then after mr.babys post sentence ended :D.

Pyro
18th May 2012, 10:43 PM
http://eurobattle.net/threads/172756-Never-ending-sentence?p=1494449#post1494449

and then after mr.babys post sentence ended :D.

da je napisao bilo šta drugo,pa da i razumem ...

[BMS]Slardar
19th May 2012, 12:39 AM
everything shall burn

PROTOZZ
19th May 2012, 03:12 AM
Toliko sam poznat da imam svoj blog. gg

http://protozzqqq.blogspot.com/

Pyro
19th May 2012, 03:27 AM
neka nam je Bog u pomoći

Vex
19th May 2012, 03:46 AM
Toliko sam poznat da imam svoj blog. gg

http://protozzqqq.blogspot.com/

:blink:

[BMS]Slardar
19th May 2012, 03:46 AM
zivo me interesuje ko ce taj blog da cita
kontam da ni zimoMagyar ne bi citao

PROTOZZ
19th May 2012, 03:58 AM
Pa fora što ga ni ja nisam pročitao! hahaah

Vex
19th May 2012, 04:14 AM
165772

Mladenus
19th May 2012, 12:45 PM
Pa fora što ga ni ja nisam pročitao! hahaah

Sta ti znaci taj signature?


165772

'Ocu i ja ovaj mail armor... :(

PROTOZZ
19th May 2012, 01:01 PM
Sta ti znaci taj signature?



'Ocu i ja ovaj mail armor... :(

Reči pesme koje se poklapaju sa mojim životom. KMEEE

Mladenus
19th May 2012, 02:04 PM
Protoss probao travu jednom u zivotu - naziva sebe zavisnikom.

165780

[BMS]Slardar
19th May 2012, 02:27 PM
jos samo 83 strane do 999, aj mozemo mi to

NOe1
19th May 2012, 02:56 PM
smarate opako.

phaNtom
19th May 2012, 04:16 PM
:blink:

1+
protose jebo te tvoj blog

Pyro
19th May 2012, 08:24 PM
ПАНТЕЛА БОГ ОТАЦ

ZwyA2BKoY9w

phaNtom
20th May 2012, 03:48 PM
Kacam rasan. Jao Drogba svaka ti dala kako sam sinoc overio.

phaNtom
25th May 2012, 12:17 AM
Koji retard je lokovao thread?

mrniceguy
25th May 2012, 12:45 AM
isto sam se pitao

PROTOZZ
25th May 2012, 02:45 AM
Ognjen. Ko će drugi.

phaNtom
25th May 2012, 11:26 AM
Nea smisla. Otjera ljude.

Zimo Pg
25th May 2012, 12:16 PM
Krecemo izpocetka :D

Mladenus
25th May 2012, 12:21 PM
Aha, idemo. Moramo da doteramo do 1000 strana. :D

phaNtom
25th May 2012, 12:21 PM
Sad ce Protos da te ispravi Zimo!

Zimo Pg
25th May 2012, 01:24 PM
Ne radi mi spejs :D