PDA

View Full Version : Čit-Čat thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91

.DeitY.
19th June 2011, 04:55 PM
protos umro..dodjite na saranu,peva

P9pjPIiUTVY

Flisk
19th June 2011, 05:13 PM
Ko pisne govno stisne, tri, cetiri, SAD!!!

Mladenus
19th June 2011, 05:22 PM
*stiskam Fliska*

mrniceguy
19th June 2011, 05:35 PM
*stiskam Fliska*

Mislis flisketa zvanog djerfi- :D.

Cisto da te stignem zeuse.....

[BMS]Slardar
19th June 2011, 06:04 PM
zus je uspeo da okaci sliku o zvucni zid

Error.
19th June 2011, 06:42 PM
U zadnje 2 mjeseca strasno ucestaLo prdim da ne zna ko sta moze biti razLog ?

Flisk
19th June 2011, 11:55 PM
Ja reko vi cete barem malo da prestanete da spamujete, ono nije proslo ni 10 minuta! xD
Vama nema pomoci. :hang:

n00bk1ll3r
20th June 2011, 09:29 AM
kale sjebo si se malo nemas ni 666 xD
vec peti dan se budim i posezem za pivom i tako do navecer, stigni to !

n00bk1ll3r
20th June 2011, 09:30 AM
kale sjebo si se malo nemas ni 666 xD
vec peti dan se budim i posezem za pivom i tako do navecer, stigni to !


Nickname na serveru: retard
Link: Pyroshow me banao za vrijeme game-a.
Replay: http://dotabot.net/bots_webpages/bal...ats.php?id=548

Argumenti: [B]Stari me odvukao s kompa zato jer sam morao sagradit novu ogradu za kokosi.

Deadly_burek
20th June 2011, 09:49 AM
/\ solidno, solidno

Mladenus
20th June 2011, 12:43 PM
Jebote, polozih mehaniku fluida danas i juce termodinamiku!

Mnogo sam srecan. :)

mrniceguy
20th June 2011, 02:03 PM
TKO MI BRISE POSTOVE, oci cu da mu vadim.

Pyro
20th June 2011, 02:32 PM
ja sam obrisao teme za stari turnir :D

TBK.Goldy
20th June 2011, 03:01 PM
Jebote, polozih mehaniku fluida danas i juce termodinamiku!

Mnogo sam srecan. :)

čestitam. :)

mrniceguy
20th June 2011, 08:20 PM
ja sam obrisao teme za stari turnir :D

cccc no koment piro no koment. :bat:

Keka
20th June 2011, 08:27 PM
Jebote, polozih mehaniku fluida danas i juce termodinamiku!

Mnogo sam srecan. :)

Cestitam buraz :-)

Mladenus
20th June 2011, 08:41 PM
čestitam. :)

Hvala, Zlatko. Sta je sa tobom covece? Kako ide tebi ispit?


Cestitam buraz :-)

'Fala, Keko. Cenim. :)
Mozda se desi da ovog vikenda dodjem u Bg, pa vodim tebe i Luku na pice. Moze? :)

_pLaY.MaKeR_
20th June 2011, 10:21 PM
a gde sam ja u toj prici ?





cestitam =))

Mladenus
21st June 2011, 10:59 AM
Uky, ti se druzis sa njima? O_o



xD

-KaMiKaZa-
21st June 2011, 11:08 AM
zalim te uki xd

PROTOZZ
21st June 2011, 12:45 PM
Pozdrav drugari. Ko'e ima?

.DeitY.
21st June 2011, 12:56 PM
protose gde si v`olko dana puska te ubila

PROTOZZ
21st June 2011, 01:22 PM
Učim za prijemni.

Mladenus
21st June 2011, 01:24 PM
Sta upisujes?

PROTOZZ
21st June 2011, 01:26 PM
Mlađo, svršim ja tebi usta, pet puta sam ti rekao šta upisujem... Anglistiku...

Mladenus
21st June 2011, 01:28 PM
Ti si meni mnogo bitna licnost, pa moram da pamtim sve sto mi kazes. Salim se, zaboravio sam. :)

Aj srecno sa tim, mada ti nece mnogo trebati. Filoloski su najlaksi fakulteti.

PROTOZZ
21st June 2011, 01:44 PM
Ahahaha... Ma zajebi me, primaju 75 čoveka, 40 na budžet i 35 na samofinansiranju, a pritom se svake godine prijave najmanje 200 čoveka, pa ti izračunaj koliki master moraš da budeš da bi upao na fakultet, a tek na budžet. A za fakultete ne znam da li su laki, ali gledajući šta se sve uči, ono je gg... Videćemo.

[BMS]Slardar
21st June 2011, 03:50 PM
ti ako upadnes na fax, ja sam icefrog

Mladenus
21st June 2011, 05:31 PM
Ahahaha... Ma zajebi me, primaju 75 čoveka, 40 na budžet i 35 na samofinansiranju, a pritom se svake godine prijave najmanje 200 čoveka, pa ti izračunaj koliki master moraš da budeš da bi upao na fakultet, a tek na budžet. A za fakultete ne znam da li su laki, ali gledajući šta se sve uči, ono je gg... Videćemo.

Ma gl sa upadanjem na budzet. Samo tu ti i treba sreca. Ako upadnes, zavrsices ga sigurno. Bolonja je mnogo olaksala te bubacke fakultete.

Majestic.
21st June 2011, 06:09 PM
Ahahaha... Ma zajebi me, primaju 75 čoveka, 40 na budžet i 35 na samofinansiranju, a pritom se svake godine prijave najmanje 200 čoveka, pa ti izračunaj koliki master moraš da budeš da bi upao na fakultet, a tek na budžet. A za fakultete ne znam da li su laki, ali gledajući šta se sve uči, ono je gg... Videćemo.

Meni je prijemni bio sprdnja u odnosu na ovo sad sto ucim/polazem. :d

TBK.Goldy
21st June 2011, 06:20 PM
Ja kad sam išao na prijemni izašao sam nakon 15 minuta pismenog, tolko mi je trebalo da riješim ispit. Moj stari pozelenio. Mislio da sam odustao. Na kraju bio sam 41. od 120 na budžet, s tim da znam lika koji je bio prvi i nikad nije završio faks. Tri riječi: GG MENS!

Mladenus
21st June 2011, 06:29 PM
Ja sam otisao na prijemni i posle sat vremena se vratio kuci. Keva prebledela, mislila da me isterali.
Rezultat: 11. na listi sa 95 poena. Mada, iskreno na Masinski moze da upadne svaka budala, ali retko ko se makne dalje od 1. godine. :)

Mezestik, na kom si ti faksu?

PROTOZZ
21st June 2011, 06:29 PM
Ma gl sa upadanjem na budzet. Samo tu ti i treba sreca. Ako upadnes, zavrsices ga sigurno. Bolonja je mnogo olaksala te bubacke fakultete.

Za fakultet ne znam, ali prijemni nema veze sa bubanjem, osim onih frazalnih glagola koje moraš da znaš napamet i predloga za koje moraš da znaš kad koji ide sa jednim glagolom, kad sa nekim drugim itd...

Mladenus
21st June 2011, 06:31 PM
Buraz, Filoloski je bubacki faks. Sve sto nema matematiku i logiku je olaksano Bolonjom.

Meni je veselo recimo. Pricam sa mentorom o svemu, kaze covek da je po Bolonji zavrsiti Masinski 3 puta teze. Jer sve sto je moglo, oni su izdelili, pa svaki deo ucis maksimalno detaljno. -_-

Keka
21st June 2011, 07:09 PM
Ljudi, aj dajte predloge, ja sl godine upisujem, imam u planu samo ekonomski, al kazu nisu tu pare :\

Deadly_burek
21st June 2011, 07:22 PM
Ljudi, aj dajte predloge, ja sl godine upisujem, imam u planu samo ekonomski, al kazu nisu tu pare :\

ja idem na zdravstveno veleuciliste.....ali ja planiram odlazak iz drzave nakon odredenog vremena

Mladenus
21st June 2011, 07:33 PM
Ljudi, aj dajte predloge, ja sl godine upisujem, imam u planu samo ekonomski, al kazu nisu tu pare :\


Ma gde ces na ekonomski?

Fakulteti koje mogu da ti preporucim za izbegavanje su:
-Ekonomija
-Pravo
-Medicina
-Jezici
-Psihologija
-Filozofija
-Umetnost
-Gluma
-DIF
-Politicke nauke

Razlog: nedostatak posla, a mnogo veliku konkurenciju imas.


Najvise love imas na najtezim fakultetima. Surova istina...

Sta ti ide od predmeta?

Pyro
21st June 2011, 07:34 PM
prvo definisi dal ces da radis ono sto volis ili ono sto je dobro placeno pa onda biraj fax

VanGogh
21st June 2011, 07:42 PM
Smor vam je topic veoma..

Hajmo pricati o zivotu. Koja je svrha zivljenja uopste?

-KaMiKaZa-
21st June 2011, 07:46 PM
^smrt xd

@keko : idi studiraj njemacki il francuski xDD

Deadly_burek
21st June 2011, 08:10 PM
Smor vam je topic veoma..

Hajmo pricati o zivotu. Koja je svrha zivljenja uopste?

Sladane KAKO JE TEBI BILO NA FAXU

NOe1
21st June 2011, 08:42 PM
Ljudi, aj dajte predloge, ja sl godine upisujem, imam u planu samo ekonomski, al kazu nisu tu pare :\

keka programeri se najvise cene u ovoj zemlji, a i malo je takvih, tako da kada zavrsis bilo sta vezano za to, neces imati problem da nadjes posao u ovoj usranoj zemlji.

PROTOZZ
21st June 2011, 08:55 PM
Ma gde ces na ekonomski?

Fakulteti koje mogu da ti preporucim za izbegavanje su:
-Ekonomija
-Pravo
-Medicina
-Jezici
-Psihologija
-Filozofija
-Umetnost
-Gluma
-DIF
-Politicke nauke

Razlog: nedostatak posla, a mnogo veliku konkurenciju imas.


Najvise love imas na najtezim fakultetima. Surova istina...

Sta ti ide od predmeta?

Engleski, srpski, istorija, geografija, francuski, fizicko...

Pyro
21st June 2011, 09:11 PM
davide sa zadovoljstvom sam ti obrisao post jer je kamikaza stajl :D

Mladenus
21st June 2011, 09:33 PM
Smor vam je topic veoma..

Hajmo pricati o zivotu. Koja je svrha zivljenja uopste?

Apsurdna tema. Moj smisao zivota je nekom smesan, isto vazi i obrnuto.
Svako nalazi svoj smisao zivota u necemu. Ako ne nadje - promasio je zivot.

P.S. Sto te owna ovaj Burek? :)


Engleski, srpski, istorija, geografija, francuski, fizicko...

Buraz, ti si vec odlucio, zar ne?
A od toga sto si naveo, najprofitabilnije bi ti bilo da upises meterologiju, jer je usko povezana sa geografijom, a ima mnogo posla i love tu.

mrniceguy
21st June 2011, 11:01 PM
Smor vam je topic veoma..

Hajmo pricati o zivotu. Koja je svrha zivljenja uopste?


Jednom rjecju:

SEX

PROTOZZ
21st June 2011, 11:29 PM
Apsurdna tema. Moj smisao zivota je nekom smesan, isto vazi i obrnuto.
Svako nalazi svoj smisao zivota u necemu. Ako ne nadje - promasio je zivot.

P.S. Sto te owna ovaj Burek? :)



Buraz, ti si vec odlucio, zar ne?
A od toga sto si naveo, najprofitabilnije bi ti bilo da upises meterologiju, jer je usko povezana sa geografijom, a ima mnogo posla i love tu.

Naravno da sam se odlučio... A i ja ne razmišljam na isti način kao ti, jer ja razmišljam u smeru da studiram ono što volim i što mi se sviđa, a ne ono što mi će bi sutradan doneti bolje materijalni položaj.

Mladenus
22nd June 2011, 12:41 AM
Jednom rjecju:

SEX

Primitivno, Kale. Nisam to ocekivao od tebe. :/


Naravno da sam se odlučio... A i ja ne razmišljam na isti način kao ti, jer ja razmišljam u smeru da studiram ono što volim i što mi se sviđa, a ne ono što mi će bi sutradan doneti bolje materijalni položaj.

Da te pitam... Ne volis sedenje u kancelariji i prelistavanje internet sadrzaja uz kafu, sa povremenim ukljucivanjem mozga na tek poneko pitanje?
Ja, buraz da sam hteo da studiram ono sto sam "voleo", ako cemo tako kako ti kazes, onda bih upisao psihologiju ili filozofiju. Nazalost, ni od jednog nema 'leba, a onda sam bolje razmislio i rekao da bih mogao da upotrebim to sto mi ide matematika u bolje svrhe.
U sustini, vrlo lako mozes da spojis lepo i korisno, a uopste se neces smarati na faksu, ako izvrsis pravi odabir.
Ti mislis da taj engleski neces da zamrzis? Na kraju, sve to postane isto - obaveza. A obaveze su opterecujuce. Videces i sam.

-KaMiKaZa-
22nd June 2011, 12:41 AM
ja sam danas izgubio nevinost





ne mogu da sednem jbt xd

Keka
22nd June 2011, 12:49 AM
ne mogu samo istoriju i tako te predmete retardirane,
sto se tice progamiranja, da znam, vise njih mi preporucuje to al sta kad ja to stvarno ne volim, gadi mi se...

Majestic.
22nd June 2011, 02:28 AM
Mezestik, na kom si ti faksu?

Visoka poslovna. Tipa je, 2 god opste pa biram smer za naredne 2 god.


keka programeri se najvise cene u ovoj zemlji, a i malo je takvih, tako da kada zavrsis bilo sta vezano za to, neces imati problem da nadjes posao u ovoj usranoj zemlji.

Iskreno, programeri su gikovi i ja licno nikad tako nesto ne bih upisao.

Edit: "gadi mi se" xD

Pyro
22nd June 2011, 02:35 AM
ljudi,zavrsite ulicni fax,valjate sve sto stignete,obogatite se na brzaka,umrete/zavrsite u zatvoru al ste se bar zajebavali ko ljudi i gg

edit: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000041368665&ref=nf_fr
yamateh :D

[Djole]
22nd June 2011, 03:36 AM
keko kojis moj na faksu igraj dotu i mlati lovu, a i opste je poznato da se sve cure pale na dotase, spoj lepo i korisno.

Deadly_burek
22nd June 2011, 08:10 AM
keka programeri se najvise cene u ovoj zemlji, a i malo je takvih, tako da kada zavrsis bilo sta vezano za to, neces imati problem da nadjes posao u ovoj usranoj zemlji.

evo slusaj kako ti je kod nas.....zavrsis za programera, dobijes posao kao serviser.......ALI pod serviser ti spada da 80% vremena provodis u kombiju i raznosis printere, pc-eve itd...... vec drugu godinu idem na isto mjesto na praksi i najveca placa ti je oko 600-700 eura, i napredovanje je jako slabo



Ja, buraz da sam hteo da studiram ono sto sam "voleo", ako cemo tako kako ti kazes, onda bih upisao psihologiju ili filozofiju. Nazalost, ni od jednog nema 'leba, a onda sam bolje razmislio i rekao da bih mogao da upotrebim to sto mi ide matematika u bolje svrhe.
U sustini, vrlo lako mozes da spojis lepo i korisno, a uopste se neces smarati na faksu, ako izvrsis pravi odabir.
Ti mislis da taj engleski neces da zamrzis? Na kraju, sve to postane isto - obaveza. A obaveze su opterecujuce. Videces i sam.

moj buraz je oso na matematicko-prirodoslovni fax.....moji starci su se protivili zato jer od toga nemas nista u hrvatskog......zasto? prekvalificiran postanes i nitko te nezeli zaposlit, tj previse kostas..... sada, kao sto je on planirao, moze otici na svjetsko sveučiliste i dovrsit master degree.....i ofc nece radit u hrvatskog.....ti govoris o velikim parama.....da stvarno zelis zaradit velike pare oso bi iz srbije i zaradjivao bi ih.......mojoj profesorici iz engleskog su ponudili da ode radit u spanjolsku kao "tutor" nekih bogatih klinaca, placa 3000k+ eura......neznam zasto nije osla, iskreno ni ne zanima me, ali eto ti dokaz da mozes zaredjivat.......nije balkan sve sto postoji na ovoj planeti

Mladenus
22nd June 2011, 09:28 AM
ne mogu samo istoriju i tako te predmete retardirane,
sto se tice progamiranja, da znam, vise njih mi preporucuje to al sta kad ja to stvarno ne volim, gadi mi se...

Upisi fiziku. :p

Sta znam... Mozda bi mogao ETF ili Masinski? Ako si kapacitet sto se tice matematike i fizike. :)


Visoka poslovna. Tipa je, 2 god opste pa biram smer za naredne 2 god.

Nemoj samo da biras menadzment, kao smer molim te! :)
Ima ih ko kusa i pasa.


evo slusaj kako ti je kod nas.....zavrsis za programera, dobijes posao kao serviser.......ALI pod serviser ti spada da 80% vremena provodis u kombiju i raznosis printere, pc-eve itd...... vec drugu godinu idem na isto mjesto na praksi i najveca placa ti je oko 600-700 eura, i napredovanje je jako slabo



moj buraz je oso na matematicko-prirodoslovni fax.....moji starci su se protivili zato jer od toga nemas nista u hrvatskog......zasto? prekvalificiran postanes i nitko te nezeli zaposlit, tj previse kostas..... sada, kao sto je on planirao, moze otici na svjetsko sveučiliste i dovrsit master degree.....i ofc nece radit u hrvatskog.....ti govoris o velikim parama.....da stvarno zelis zaradit velike pare oso bi iz srbije i zaradjivao bi ih.......mojoj profesorici iz engleskog su ponudili da ode radit u spanjolsku kao "tutor" nekih bogatih klinaca, placa 3000k+ eura......neznam zasto nije osla, iskreno ni ne zanima me, ali eto ti dokaz da mozes zaredjivat.......nije balkan sve sto postoji na ovog planeti

Sve to ok, Burek, ali ja sam govorio o stanju u Srbiji. Pod pretpostavkom da nece moci da budu jedni od srecnika koji bi otisli u inostranstvo.
Ja i da imam priliku, najverovatnije necu. Izuzetak bih napravio da mi posao ponudi BMW, ali nema 'leba od toga.
Sta me briga kad mogu super da zivim i u Srbiji sa ovim poslom.

Po inostranstvu mozes da nadjes posao sa bilo kojom diplomom, tako da se to i ne dovodi bas u pitanje.

VanGogh
22nd June 2011, 10:33 AM
Zivot je jedna veoma cudna stvar.. Nikada ne znas kuda te putevi vode...

Stormhunter
22nd June 2011, 10:49 AM
keka programeri se najvise cene u ovoj zemlji, a i malo je takvih, tako da kada zavrsis bilo sta vezano za to, neces imati problem da nadjes posao u ovoj usranoj zemlji.

Racunarstvo = matematika na faksu (integrali do trostrukih :ph34r: statistika i da ne kazem koja sve ne) ima slabo zena mogucnosti zaposljavanja poslije su ti drama dobri ( moj faks :D )
Ekonomski = otvori stranicu od zavoda za zaposljavanje vidjeces da ti tu posla ima slabo ima puno zena najvjerojatnije ces to gledati citav dan xD a ne slusati profesore tu ti idu zenski no lafjeri koji se zele samo udati
Strojarski = drama faks ako mozes zavrsiti vrlo zeznut nema zena :huh:
Elektrotehnika = najbolji faks sto se tice zaposljavanja ima zena ko Racunarstvo :unsure:
Pravo = faks pun zena kad zavrsis tesko ces naci posao zato sto je konkurencija strasno velika (najbolje zaposlenje notar do 5 000 eura na mjesec :ph34r: ) dosta ljudi ne pronadju posao u struci a oni koji pronadju drama su placeni
Socijalni & psihologija = dobar izbor ako ti se neda matematika raditi na faksu
Medicina = uff to je nesto drama puno zena i ucite skupa anatomiju xD deficitarno zanimanje u eu i na balkanu ali je potrebno puno studirati (po zavrsetku su dobro placeni mozes raditi i privatno najbolje je zavrsiti i preseliti se u neku od zapadnih zemalja vrlo su dobro placeni)
Agronomija = fakultet ne trebas ni razmatrati po mom misljenju
Kemija & prehranbeni = super fakulteti ima dosta zena nema matematike :)

koji god odaberes budi spreman na ucenje ima laksih i tezih fakuleteta probaj upasti bez placanja

-KaMiKaZa-
22nd June 2011, 11:26 AM
Zivot je jedna veoma cudna stvar.. Nikada ne znas kuda te putevi vode...

potpuno se slazem stobom , cudno

Deadly_burek
22nd June 2011, 11:29 AM
Racunarstvo = matematika na faksu (integrali do trostrukih :ph34r: statistika i da ne kazem koja sve ne) ima slabo zena mogucnosti zaposljavanja poslije su ti drama dobri ( moj faks :D )
Ekonomski = otvori stranicu od zavoda za zaposljavanje vidjeces da ti tu posla ima slabo ima puno zena najvjerojatnije ces to gledati citav dan xD a ne slusati profesore tu ti idu zenski no lafjeri koji se zele samo udati
Strojarski = drama faks ako mozes zavrsiti vrlo zeznut nema zena :huh:
Elektrotehnika = najbolji faks sto se tice zaposljavanja ima zena ko Racunarstvo :unsure:
Pravo = faks pun zena kad zavrsis tesko ces naci posao zato sto je konkurencija strasno velika (najbolje zaposlenje notar do 5 000 eura na mjesec :ph34r: ) dosta ljudi ne pronadju posao u struci a oni koji pronadju drama su placeni
Socijalni & psihologija = dobar izbor ako ti se neda matematika raditi na faksu
Medicina = uff to je nesto drama puno zena i ucite skupa anatomiju xD deficitarno zanimanje u eu i na balkanu ali je potrebno puno studirati (po zavrsetku su dobro placeni mozes raditi i privatno najbolje je zavrsiti i preseliti se u neku od zapadnih zemalja vrlo su dobro placeni)
Agronomija = fakultet ne trebas ni razmatrati po mom misljenju
Kemija & prehranbeni = super fakulteti ima dosta zena nema matematike :)

koji god odaberes budi spreman na ucenje ima laksih i tezih fakuleteta probaj upasti bez placanja


cemu spominjanje zena na svakom faxu? nismo osnovna skola da je najvaznija stvar na faxu kolko picaka ima

Stormhunter
22nd June 2011, 11:37 AM
cemu spominjanje zena na svakom faxu? nismo osnovna skola da je najvaznija stvar na faxu kolko picaka ima

pa zavisi kakva ce ekipa i tako biti ako ti se ide stalno na zenske "cajanke" i tako to :)
drugacije je kad imas frendova sa tobom i kad nemas
obicno se grupiraju u skupine na predavanjima i vjezbama nemoze svak sa svakim stoga ako ti treba neko da te potpise na vjezbama reci ces to frendu da ucite zajedno ima neke materijale radite seminarske i tako to moram li sve crtati :unsure:

Mladenus
22nd June 2011, 11:46 AM
Racunarstvo = matematika na faksu (integrali do trostrukih :ph34r: statistika i da ne kazem koja sve ne) ima slabo zena mogucnosti zaposljavanja poslije su ti drama dobri ( moj faks :D )
Ekonomski = otvori stranicu od zavoda za zaposljavanje vidjeces da ti tu posla ima slabo ima puno zena najvjerojatnije ces to gledati citav dan xD a ne slusati profesore tu ti idu zenski no lafjeri koji se zele samo udati
Strojarski = drama faks ako mozes zavrsiti vrlo zeznut nema zena :huh:
Elektrotehnika = najbolji faks sto se tice zaposljavanja ima zena ko Racunarstvo :unsure:
Pravo = faks pun zena kad zavrsis tesko ces naci posao zato sto je konkurencija strasno velika (najbolje zaposlenje notar do 5 000 eura na mjesec :ph34r: ) dosta ljudi ne pronadju posao u struci a oni koji pronadju drama su placeni
Socijalni & psihologija = dobar izbor ako ti se neda matematika raditi na faksu
Medicina = uff to je nesto drama puno zena i ucite skupa anatomiju xD deficitarno zanimanje u eu i na balkanu ali je potrebno puno studirati (po zavrsetku su dobro placeni mozes raditi i privatno najbolje je zavrsiti i preseliti se u neku od zapadnih zemalja vrlo su dobro placeni)
Agronomija = fakultet ne trebas ni razmatrati po mom misljenju
Kemija & prehranbeni = super fakulteti ima dosta zena nema matematike :)

koji god odaberes budi spreman na ucenje ima laksih i tezih fakuleteta probaj upasti bez placanja

Ne bih se slozio oko prava. Imas mnogo pravnika bez posla, a i nisu im neke plate. Takodje sto se tice medicine, ima puno doktora koji su nezaposleni, iako ako dobijes posao, imaces dosta love zagarantovano. Agronomija je ok fakultet, ne znam sto nije za razmatranje... A sto se tice hemije i prehrambenog, imas malo matematike i imas puno hemije. A brate, matematika je laksa od hemije, ako cemo iskreno.

Sto se tice zena, to je u sustini to, slozio bih se sa tobom, Ivane.
Podvlacim da je masinski ocajan sa devojkama, ali sva sreca pa su fizika i prirodno-matematicki pored mene, pa mi vade prosek. :)
A i koji ce ti kurac zene na faksu? Samo odvlace paznju... :)


cemu spominjanje zena na svakom faxu? nismo osnovna skola da je najvaznija stvar na faxu kolko picaka ima

Iskreno se nadam da si bio ironican. :)

Deadly_burek
22nd June 2011, 12:08 PM
Niste valjda toliko socijalno neugodni da mozete naci samo zensku koja ide s vama na fax/razred?

Ugl, nemam potrebu pricat o hranjenju ega.... Istina je da se na balkanu ne isplati biti prepametan zato jer si onda i prekvalifican.... Super, elda?

Mladenus
22nd June 2011, 12:11 PM
Ja brate da nisam otisao na fakultet, zensku ne bih video. Cim je vidim, jizzujem. Jel sam socijalno neugodan?

Ako si pametan, pametan si za sebe i to nikad ne moze da ti smeta.

PROTOZZ
22nd June 2011, 12:20 PM
Ja se devojci pokenjam na facu kad mi se ulizuje, tj. eslikuje. Jesam li ja normalan onda? hahah

Stormhunter
22nd June 2011, 12:24 PM
Niste valjda toliko socijalno neugodni da mozete naci samo zensku koja ide s vama na fax/razred?

ovo nije potrebno ni komentirati :) kakva si ti trolcina :)

Deadly_burek
22nd June 2011, 12:31 PM
ovo nije potrebno ni komentirati :) kakva si ti trolcina :)

Ima vise znacenja taj post


Ja se devojci pokenjam na facu kad mi se ulizuje, tj. eslikuje. Jesam li ja normalan onda? hahah

milane na moju se facu mozes uvijek pokenjat......besplatno

_pLaY.MaKeR_
22nd June 2011, 01:07 PM
i zavrsis masinski posle jedo 10 godina... a sta posle ?

[BMS]Slardar
22nd June 2011, 01:09 PM
budi ti dota master, zaigras za GGnet i rokaj xD

Mladenus
22nd June 2011, 01:17 PM
i zavrsis masinski posle jedo 10 godina... a sta posle ?

Da se kladimo da cu da zavrsim u roku? :)

Posle toga 'ladim jaja. Zaposlim se u Fiatu recimo (u mom gradu) i pocetna plata mi bude 50 k (sa bachelor diplomom), a sa master je 70.

VanGogh
22nd June 2011, 01:49 PM
Ponekad se pitam, zasto mi uopste i zivimo?

kingW3
22nd June 2011, 01:56 PM
Da bi umrli(sala)neznam tesko pitanje

PROTOZZ
22nd June 2011, 03:26 PM
http://www.facebook.com/marina.barlovlukas

AHAHAHA

[32ReD]Fau_1
22nd June 2011, 03:47 PM
Tko nije vodio dijecu na Zagrebacki velesajam taj ne zna sto je patnja.

mrniceguy
22nd June 2011, 04:26 PM
Tko nije vidjeo protosov signature taj nije normalan. Sta sve nece od budale ispast da ga ebes :D.

n00bk1ll3r
22nd June 2011, 04:34 PM
slan sam oce me ko liznit? ili bar njega?

VanGogh
22nd June 2011, 04:35 PM
Vise mi to lici na Protosove reci.

_pLaY.MaKeR_
22nd June 2011, 05:01 PM
Da se kladimo da cu da zavrsim u roku? :)

Posle toga 'ladim jaja. Zaposlim se u Fiatu recimo (u mom gradu) i pocetna plata mi bude 50 k (sa bachelor diplomom), a sa master je 70.

ok, vodis nas u kafanu sve ?

mrniceguy
22nd June 2011, 11:24 PM
Igrao sam vs marshall-a sada, malo je reci da sam ga pwn. I m so proud.

btw lik nije igrao dugo barem mi kaze da nije, mozda laze :D al cisto sumnjam.

PROTOZZ
22nd June 2011, 11:47 PM
Cele godine jurite kurac, a sad ste našle da jurite prosek!

Mladenus
23rd June 2011, 08:55 AM
Od koga si to cuo?

.DeitY.
23rd June 2011, 10:19 AM
http://eurobattle.net/showthread.php?p=1332250#post1332250

ownao je zar ne?

PROTOZZ
23rd June 2011, 01:07 PM
Ma govna su svi redom.

_pLaY.MaKeR_
23rd June 2011, 01:46 PM
koliko su oni ljudi istrebili ?

mrniceguy
23rd June 2011, 07:25 PM
Okreni na veselo.

Btw jos nikakav komentar za protosov sig materijal.

Mislim ocito je da ste sljepci.

Vex
23rd June 2011, 07:36 PM
mD702esi4C8

strasno..

VanGogh
23rd June 2011, 07:43 PM
Jebem im ja mater svima redom! Pa ako ne bih nabio ovu voditeljku na neomascen kolac i onog debeljana sa naocarima kao dno od krigle. Nasli oni kome da se smeju sve im jebem nakaradno. Nasli da pricaju o Srbiji, zemlji u kojoj se desavalo etnicko ciscenje i genocid, a onaj majmun, slepac nevidjeni, onaj Obama dobio Nobelovu nagradu za mir a ovamo udri po civilima u Libiji! Mamicu im jebem retardiranu.. Uh, kolko sam poludeo!!

Deadly_burek
23rd June 2011, 07:48 PM
Jebem im ja mater svima redom! Pa ako ne bih nabio ovu voditeljku na neomascen kolac i onog debeljana sa naocarima kao dno od krigle. Nasli oni kome da se smeju sve im jebem nakaradno. Nasli da pricaju o Srbiji, zemlji u kojoj se desavalo etnicko ciscenje i genocid, a onaj majmun, slepac nevidjeni, onaj Obama dobio Nobelovu nagradu za mir a ovamo udri po civilima u Libiji! Mamicu im jebem retardiranu.. Uh, kolko sam poludeo!!

sladane, cisto da se smiris.....ja i josip se debljamo u tvoje ime

Keka
23rd June 2011, 08:00 PM
Jebem im ja mater svima redom! Pa ako ne bih nabio ovu voditeljku na neomascen kolac i onog debeljana sa naocarima kao dno od krigle. Nasli oni kome da se smeju sve im jebem nakaradno. Nasli da pricaju o Srbiji, zemlji u kojoj se desavalo etnicko ciscenje i genocid, a onaj majmun, slepac nevidjeni, onaj Obama dobio Nobelovu nagradu za mir a ovamo udri po civilima u Libiji! Mamicu im jebem retardiranu.. Uh, kolko sam poludeo!!

Ja se i ne strecam toliko, ipak je to ona od mnogobrojnih americkih emisija za debile, koje se emituju za takve ljude, vidis da su jadni, nemaju ni publiku koja ce da se smeje nego pustaju kompjuterizovano sve,
jadni su mnogo i meni nije zao :-)
to samo slusaju neobrazovani ljudi, koji nemaju ni trunke obrazovanja osnovnog i koji se smeju samo zato sto su oni tako pustili onaj zvuk :-)

_pLaY.MaKeR_
23rd June 2011, 08:03 PM
ja ne znam ko je istrebio sve indijance
ko je ubijo crnce da bi im izgradili citavu drzavu
ko je bacio onu bombu na japance
ko terorise ceo istok
i jos mnogo toga.... ( mnogo zalim te ljude )
Tako da se ne potresam :)

Mladenus
23rd June 2011, 08:04 PM
Ja se i ne strecam toliko, ipak je to ona od mnogobrojnih americkih emisija za debile, koje se emituju za takve ljude, vidis da su jadni, nemaju ni publiku koja ce da se smeje nego pustaju kompjuterizovano sve,
jadni su mnogo i meni nije zao :-)
to samo slusaju neobrazovani ljudi, koji nemaju ni trunke obrazovanja osnovnog i koje se smeju samo zato sto su oni tako pustili onaj zvuk :-)

Upravo ovo!

Inteligentan covek ne moze da slusa emisiju u kojoj neki kvazi-voditelji vredjaju na osnovu nacionalnosti. To je spusatanje na mnogo nizak nivo.

Tako da Sladjane, nema potrebe da se potresas. Mi smo Srbi, nosimo toljage i zivimo u pecinama. ;)

Keka
23rd June 2011, 08:09 PM
Upravo ovo!

Inteligentan covek ne moze da slusa emisiju u kojoj neki kvazi-voditelji vredjaju na osnovu nacionalnosti. To je spusatanje na mnogo nizak nivo.

Tako da Sladjane, nema potrebe da se potresas. Mi smo Srbi, nosimo toljage i zivimo u pecinama. ;)

Kontam samo da je neko drugi mogao sve ovo i lepse da napise, al eto,ipak razumeju ljudi sta sam hteo reci :-)

Vex
23rd June 2011, 09:09 PM
Pogledajte celu emisiju kanala Discovery o revolucionarnom mostu na Adu i Beogradu.

Pre toga je ekipa ovog popularnog kanala na čelu sa Danny Fosterom boravila u Beogradu gde je dokumentarac snimljen. Sada možete da celu emisiju pogledate i to ovde :thumbUP:

dN2R-biQisk&feature

8U8kGmgnp-A&feature

0WRoGD3IYcA

mrniceguy
23rd June 2011, 09:24 PM
Nasli da pricaju o Srbiji,zemlji u kojoj se desavalo etnicko ciscenje i genocid


:eek::eek::eek:

Kad?



Mi smo Srbi, nosimo toljage i zivimo u pecinama.


+1

Slazem se s tobom, mislim nemam komentar, u pravu si zaista zivite u pecinama i nosite toljage i imate najruznije djevojke na svijetu:


http://www.lepotaizdravlje.rs/img/miss-draganaatlija.jpg


Sta da ti pricam.

I vex koji k...c postujes nesto sto je vec postano prije de malo brate prolistaj čit čat trid, da mi ovdje rejdzaju protiv moje zemlje amerike, zemlje mekdonaldsa i dordža buša.

Long liv džordž. (sjeme mu se zatrlo) <-- morao sam edit da dodam ovo u zagradi nisam mogo da ne dodam stvarno nisam.

Baj.

Deadly_burek
23rd June 2011, 11:20 PM
nzm sta vi volite, ali ovo parenje na national geographicu je meni free porn

mrniceguy
23rd June 2011, 11:24 PM
Ja ti kazem burek da je imba sig od protosa a vi ovdje blejite i pravite se coravi.

_pLaY.MaKeR_
23rd June 2011, 11:27 PM
protosse daj postuj sad ovde zadnji da ti gledaju sig. D:

PROTOZZ
23rd June 2011, 11:29 PM
:eek::eek::eek:

Kad?



+1

Slazem se s tobom, mislim nemam komentar, u pravu si zaista zivite u pecinama i nosite toljage i imate najruznije djevojke na svijetu:


http://www.lepotaizdravlje.rs/img/miss-draganaatlija.jpg


Sta da ti pricam.

I vex koji k...c postujes nesto sto je vec postano prije de malo brate prolistaj čit čat trid, da mi ovdje rejdzaju protiv moje zemlje amerike, zemlje mekdonaldsa i dordža buša.

Long liv džordž. (sjeme mu se zatrlo) <-- morao sam edit da dodam ovo u zagradi nisam mogo da ne dodam stvarno nisam.

Baj.

'95... Nije se desio u Srbiji, ali su Srbi bili u pitanju.

EO VAM GA!

[Djole]
23rd June 2011, 11:51 PM
http://www.youtube.com/watch?v=076wbtcX358&feature=player_embedded

Jewtube, hahahahahah koji kralj!

mrniceguy
24th June 2011, 01:22 AM
Eo djole sta pise kad se to tvoje otvori:

""Chelsea Handler Insults Ser..."
Ovaj videozapis više nije dostupan jer Comcast Entertainment Group polaže autorska prava. "

:D



'95... Nije se desio u Srbiji, ali su Srbi bili u pitanju.


Rodila majka rodoljuba, ocemol krenut opet da se prepucavamo gdje i kad se desio?

Ajde protose suti tamo i pusti nas da uzivamo u tvom ozbiljnom signature.

Vex
24th June 2011, 02:13 AM
nista ne vidim corav sam.

[Djole]
24th June 2011, 03:32 AM
jer zivis u zemlji gde zima smrdi a kerovi idu naopacke aka Bosni. pa naravno da ni youtube ne radi ko ljudima.

Mladenus
24th June 2011, 09:49 AM
;1332597']http://www.youtube.com/watch?v=076wbtcX358&feature=player_embedded

Jewtube, hahahahahah koji kralj!

Moja baba bi uradila bolje.

mrniceguy
24th June 2011, 11:23 AM
;1332656']jer zivis u zemlji gde zima smrdi a kerovi idu naopacke aka Bosni. pa naravno da ni youtube ne radi ko ljudima.

Kako te nije sramota nas hercegovce stavljati u bosnu, DABOGDA VI VOJVODJANI ZIVJELI SVI U SANDZAKU pas vidjet kako je :D.

Ontopic djole ne dipr.

PROTOZZ
24th June 2011, 12:24 PM
Izbrisali mi sig, jebem im mater.

Keka
24th June 2011, 12:27 PM
ahhaHHAAHAHHAHAHAHA XD

[MaMa]dr4z4
24th June 2011, 12:28 PM
Brate ne vredjaj mi sandzak omglolsexwtf?

Majestic.
24th June 2011, 12:38 PM
Drazo jedi govance :>

mrniceguy
24th June 2011, 03:08 PM
Omaj GOD, protose whyyyyyyyyyyyyyyy :S, ccc .

[BMS]Slardar
24th June 2011, 03:48 PM
protose imba ti sig, neki medolino xD
sad si mass gayzOr

PROTOZZ
24th June 2011, 06:17 PM
Ako mi skinu opet sig, jebacu im majku milosnu.

Mladenus
24th June 2011, 06:40 PM
Da l' ce da me banuju ako stavim 2 pedera kako se ljube u signature i pretvaram se da sam gay?

.DeitY.
24th June 2011, 06:44 PM
AhaahhhahahAHHAHAHAHHHAHAhahahaah award odma.

VanGogh
24th June 2011, 06:47 PM
Ne bi trebalo. :)

PROTOZZ
24th June 2011, 06:58 PM
Ja da sam pederčina okorela, bio bih odmah unapređen za vlasnika ovog servera.

[MaMa]dr4z4
24th June 2011, 07:02 PM
Drazo jedi govance :>

Pojedem ti malo govanceta znas! :D :*

TBK.Goldy
24th June 2011, 07:36 PM
ne mogu uopće da gledam u lice toj ženskoj... pokušavam... al ne ide :|

Mladenus
24th June 2011, 07:45 PM
Zlatko, evo gledaj moj signature, lepsi je.

Boli me tuki, ako mi neko bude kenjao, ima da trazim ban zato sto me vredja na seksualnoj osnovi. =))

n00bk1ll3r
24th June 2011, 08:01 PM
ides na iducu gay paradu? sad ce kod vas kontam si, ovdje dosli trazili u guzu a dobili po picki

[Djole]
24th June 2011, 08:12 PM
gledam jedno 10 min u ovaj protosov sig i malisa mi se napeo do daske, i onda pogledam mladenusov i sad se uvuko u sebe i nece da izadje...

uso mi buraz u sobu, i vidi sig pogleda me onako mrtav ozbiljan i samo izadje :) sad ce biti "imam brata pozadinca" hahaha

PROTOZZ
24th June 2011, 09:15 PM
Ova iz siga mi devojka, nemoj da je napinjete!

mrniceguy
24th June 2011, 09:57 PM
Zlatko, evo gledaj moj signature, lepsi je.

Boli me tuki, ako mi neko bude kenjao, ima da trazim ban zato sto me vredja na seksualnoj osnovi. =))

OMG mladjooooo:

http://images.cheezburger.com/completestore/2009/11/22/129033700146403621.jpg

Deadly_burek
24th June 2011, 09:59 PM
Ova iz siga mi devojka, nemoj da je napinjete!

aj povjerovacu da je u srbiji volan s desne strane, i da UOPCE imate aute..... ali da imate.....takvu bre zenu bre.....NECU DA POVERUJEM

Majestic.
24th June 2011, 11:19 PM
aj povjerovacu da je u srbiji volan s desne strane, i da UOPCE imate aute..... ali da imate.....takvu bre zenu bre.....NECU DA POVERUJEM

xaxaxaaxa, zaboravio si da ubacis fake laugh xD

mrniceguy
25th June 2011, 12:10 AM
Samo da vidite kakav je dr4z4 n/c.

Drazo hejteru FU.

http://eurobattle.net/showthread.php?t=146243

:D :D :D

Shoocky3V
25th June 2011, 12:24 AM
draza picketina

[MaMa]dr4z4
25th June 2011, 01:32 AM
Milane licimuru nakazna ti malena skoro pa ko ti :)

mrniceguy
25th June 2011, 01:37 AM
Bjezi drazo petokolonashu.

[MaMa]dr4z4
25th June 2011, 01:38 AM
Ce faci kale,prestao sam igrati balkan sve zivce tamo pogubih.
Transformisao sam se u pravog rumunja.

[MaMa]dr4z4
25th June 2011, 03:56 AM
Od ovog trena vas Drazomir zapocinje dugotrajni odmor od dote a i war-a, bidnite mi dobri i nemojte se mlogo flejmati. Ae veliki pusko

Deadly_burek
25th June 2011, 08:46 AM
fala sto si to najavio.....nisam mogo spavat danima

Mladenus
25th June 2011, 10:27 AM
Kenja mi se od vas ponekad...

Deadly_burek
25th June 2011, 11:39 AM
Mladenuse ucinio sam ti uslugu.....Uklopio sam te u tvoj vlastiti signature
http://imageshack.us/f/651/mladenus.jpg/

Mozes mi zahvalit kasnije

NOe1
25th June 2011, 11:45 AM
kako mozete da upload slike na najgori sajt koji postoji i kojem treba 3 dana da otvori slike, rofl.

.DeitY.
25th June 2011, 12:03 PM
long live tinypic

Deadly_burek
25th June 2011, 12:23 PM
http://tinypic.com/view.php?pic=2cxaqgw&s=7

meni otvori imageshack za nekoliko sekundi, isto vrijedi i za tinypic

vas BREnet je u kurcu

-KaMiKaZa-
25th June 2011, 12:42 PM
serbian net > all















not rly xd

[^RawR^]
25th June 2011, 12:53 PM
Samo sto imageshack otvori 5 pop-up prozora kad hoces da uvecas sliku a tinypic ne

Mladenus
25th June 2011, 01:29 PM
Mladenuse ucinio sam ti uslugu.....Uklopio sam te u tvoj vlastiti signature
http://imageshack.us/f/651/mladenus.jpg/

Mozes mi zahvalit kasnije

Mozes ti bolje...

[-NoNick-]
25th June 2011, 02:06 PM
cek mladenuse do juce si bio hank moody danas si getfe?

VanGogh
25th June 2011, 04:16 PM
Imo, gay is ok!

mrniceguy
25th June 2011, 04:25 PM
Imo, gay is ok!

Zna coek iz iskustva. Boli te briga gogh sad mozes da came out :D :D :D :D.

Deadly_burek
25th June 2011, 05:05 PM
;1333307']cek mladenuse do juce si bio hank moody danas si getfe?

covjek s takvim talentom moze bit sta oce......mi smo samo smrtnici

TBK.Goldy
25th June 2011, 05:53 PM
Jedno pitanje. Zašto više nema elite na Timspiku nego samo neki klinci anonimusi.

(Elita=staro društvo)

Čak sam doživio da je jedan lik reko -tbk.Goldy, ko je to.


:(

:huh:












:(

Mladenus
25th June 2011, 06:20 PM
;1333307']cek mladenuse do juce si bio hank moody danas si getfe?

Pretpostavljam da je neki homo taj Getfe. 'Oces da nas upoznas? :):):)

Bot^Fanat1k
25th June 2011, 07:06 PM
Mladenus !ff

Vex
25th June 2011, 07:44 PM
Burek e mozes da mi das linkove za Strip ocu da skinem..

edit:

@goldy

(Elita=staro društvo)

‎Marshall se vratio koliko vidim..... mega abuser :D !

[^RawR^]
25th June 2011, 08:04 PM
pretpostavljam da je neki homo taj getfe. 'oces da nas upoznas?

jao :D

Deadly_burek
25th June 2011, 08:24 PM
Burek e mozes da mi das linkove za Strip ocu da skinem..


http://isohunt.com/torrent_details/191004201/batman+year+one?tab=summary

eto....ima malo seedera, ali se apsolutno isplati skinit......

@goldy ak se sjecas ta ekipa je bila na ventu.....

Vex
25th June 2011, 08:30 PM
Hvala ti.

n00bk1ll3r
25th June 2011, 09:52 PM
sta odkako sam otisao ts je prazan?

Vex
26th June 2011, 12:27 AM
nisam usao na ts godinu dana :P

n00bk1ll3r
26th June 2011, 02:17 AM
nisam usao na ts godinu dana :P
od onog incidenta sa tobom, majkom tvojom i samnom?

Vex
26th June 2011, 05:06 AM
od onog incidenta sa tobom, majkom tvojom i samnom?

Ma jok. ali to cu ti vratiti kada tada noobe mrtvi.

-KaMiKaZa-
26th June 2011, 09:35 AM
vratices mu kurac xd

TBK.Goldy
26th June 2011, 10:44 AM
tbk.goldy 0:17 xD

zHZPNie5yjo

iStealSkills
26th June 2011, 11:52 AM
tbk.goldy 0:17 xD

=))=))=))=))

mrniceguy
26th June 2011, 12:36 PM
tbk.goldy 0:17 xD

zHZPNie5yjo

SERES;;;; SEEEREEEESSSSSsssss aahahahhahaahhahahhahh.


u famous.


:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Mladenus
26th June 2011, 01:37 PM
LoL! Ne verujem... :D

Deadly_burek
26th June 2011, 01:51 PM
Vex, evo ti meni jedan od najjacih zavrsetaka stripa......pogledaj prvo gornju, pa donju

http://tinypic.com/view.php?pic=289ll6h&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=aebby8&s=7


edit: Goldy, 1 rijec.....staaaaaaaaaro......to je onaj aleque sa Hon-a?

TBK.Goldy
26th June 2011, 02:50 PM
Znam da je staro. ahahah.... alek legenda, al nea veze, ovaj Ghost0 lik ćelavi iz spota sam ja. Lik je nastao na temelju mog ponašanja. ahaha... ja kupim tango i u šumu hahaha... i onaj vic je moj, your dick looks like your face, sve moje rečenice je lik pokupio, a on je lak dak, on je to meni govorio. EHEHEHE...

XD

Vex
26th June 2011, 04:15 PM
cool :)
2. je bolji
Tek sada skidam onaj sto si mi dao. Ali brzo ce imam dobar protok.

@kami

OCU !

_pLaY.MaKeR_
26th June 2011, 10:07 PM
tuga... al raniji delovi su bolesniji x)

Keka
26th June 2011, 10:36 PM
'De ste picke, stig'o Zdravko Colic :D

Deadly_burek
26th June 2011, 11:02 PM
Ne zelim si sjebat strip.....nakon 2-3 stranice cu popizdit i oticu na ulicu uradit neko dijete.....hvala enivej

.DeitY.
27th June 2011, 01:13 AM
desi keko sve ti jbm kad igramo country tour?XD

Keka
27th June 2011, 01:37 AM
Pa kad trebamo da ga igramo ?:D

VanGogh
27th June 2011, 01:38 AM
Jel je isao neko od vas kolima za Ohrid?
Planiram krajem Jula da zapalim sa devojkom kolima tamo, ali nikada nisam isao za Mkd.
Iskreno, nije mi svejedno da se zapucam i izgubim negde gde sve vrvi od Albanaca.
Citao sam neke forume i kako neki kazu najbolji put da izbegnem tone Albanaca je: Nis>Kumanovo>Veles>Gradsko>Prilep>Bitolj>Resen>Ohrid.
Ima neko neki savet? Nemojte da mi lupate svakojake stvari ako nikada kolima niste isli tamo i nemate iskustva, pls. :)

NOe1
27th June 2011, 01:39 AM
kola sta je to?

VanGogh
27th June 2011, 01:42 AM
Bre noele dal si tolki Beogradjanin? :)
Kolima ffs.

_pLaY.MaKeR_
27th June 2011, 01:49 AM
on je sa dedinja ! :mad:

vozi se kocijama :happy: ...

NOe1
27th June 2011, 02:33 AM
lol sladjane ofc da znam sta su kola, sprdam se malo. :)

Deadly_burek
27th June 2011, 08:50 AM
Jel je isao neko od vas kolima za Ohrid?
Planiram krajem Jula da zapalim sa devojkom kolima tamo, ali nikada nisam isao za Mkd.
Iskreno, nije mi svejedno da se zapucam i izgubim negde gde sve vrvi od Albanaca.
Citao sam neke forume i kako neki kazu najbolji put da izbegnem tone Albanaca je: Nis>Kumanovo>Veles>Gradsko>Prilep>Bitolj>Resen>Ohrid.
Ima neko neki savet? Nemojte da mi lupate svakojake stvari ako nikada kolima niste isli tamo i nemate iskustva, pls. :)

ne ne ne.....najbolji ti je put Nis>Pasulj>Viršla>Beograd>Titograd>Drina

Mladenus
27th June 2011, 09:23 AM
Jel je isao neko od vas kolima za Ohrid?
Planiram krajem Jula da zapalim sa devojkom kolima tamo, ali nikada nisam isao za Mkd.
Iskreno, nije mi svejedno da se zapucam i izgubim negde gde sve vrvi od Albanaca.
Citao sam neke forume i kako neki kazu najbolji put da izbegnem tone Albanaca je: Nis>Kumanovo>Veles>Gradsko>Prilep>Bitolj>Resen>Ohrid.
Ima neko neki savet? Nemojte da mi lupate svakojake stvari ako nikada kolima niste isli tamo i nemate iskustva, pls. :)

Kupi SAT+ pretposlednje izdanje, tamo je detaljno objasnjena ta ruta.


kola sta je to?

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/mk/0/07/Volovska_kola.jpg


:)

-KaMiKaZa-
27th June 2011, 11:20 AM
lol nakazo prodji iz gostivara majq ti jebem nakaznu ... sta me izbegavas :D

[BMS]Slardar
27th June 2011, 02:09 PM
lol nakazo prodji iz gostivara majq ti jebem nakaznu ... sta me izbegavas :D
da ti kami spakuje 2-3 bureka za put da ne budes gladan :happy2:

mrniceguy
27th June 2011, 02:21 PM
Jel je isao neko od vas kolima za Ohrid?
Iskreno, nije mi svejedno da se zapucam i izgubim negde gde sve vrvi od Albanaca.


Ja mislim da ti je najbolje da ides ovako:

Nis>Novi Pazar>Pristina>Istambul>Ohrid.

Al obavezno stani na svakom stajalistu i pokazi tu majcu sa dvoglavim orlom :D :D.

ccccccccc.

Majestic.
27th June 2011, 04:52 PM
SLardar;1334253']da ti kami spakuje 2-3 bureka za put da ne budes gladan :happy2:

xaxaaxxaxaxaxaxxaaxxxxxaxxaxaaxax

_pLaY.MaKeR_
27th June 2011, 05:09 PM
Kupi SAT+ pretposlednje izdanje, tamo je detaljno objasnjena ta ruta.



http://upload.wikimedia.org/wikipedia/mk/0/07/Volovska_kola.jpg


:)

buduci da je to noel... :
http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2009/02_februar/03/svet/kraljicina-kocija-x.jpg

:)

-KaMiKaZa-
27th June 2011, 05:13 PM
SLardar;1334253']da ti kami spakuje 2-3 bureka za put da ne budes gladan :happy2:

pa sta jest jest xD


Ja mislim da ti je najbolje da ides ovako:

Nis>Novi Pazar>Pristina>Istambul>Ohrid.

Al obavezno stani na svakom stajalistu i pokazi tu majcu sa dvoglavim orlom :D :D.



a sta u istambul dvoglavi orel ? xDD




xaxaaxxaxaxaxaxxaaxxxxxaxxaxaaxax

nemoj da se smijes nakazo xDD


EDIT:kami morao sam ti edit posto posto si bio stavio ovo gore sve u quote.

VanGogh
27th June 2011, 06:40 PM
Ma sisajte ga bre. :D

Shoocky3V
27th June 2011, 06:55 PM
Jel je isao neko od vas kolima za Ohrid?
Planiram krajem Jula da zapalim sa devojkom kolima tamo, ali nikada nisam isao za Mkd.
Iskreno, nije mi svejedno da se zapucam i izgubim negde gde sve vrvi od Albanaca.
Citao sam neke forume i kako neki kazu najbolji put da izbegnem tone Albanaca je: Nis>Kumanovo>Veles>Gradsko>Prilep>Bitolj>Resen>Ohrid.
Ima neko neki savet? Nemojte da mi lupate svakojake stvari ako nikada kolima niste isli tamo i nemate iskustva, pls. :)

preko novog sada najbolje

mrniceguy
27th June 2011, 08:40 PM
ne ne schooky u krivu si evo jos jedan bolji put:

Nis > Zagreb > Ljubljana > Milano > Ancona ( trajekt )> Split (nemoj slucajno da split omasis) > Neum > Dubrovnik > Ohrid.

kingW3
27th June 2011, 08:52 PM
najjaci put Beograd > Vancuver > Australia > Ohrid
xd

TBK.Goldy
27th June 2011, 08:54 PM
najs. temperatura jezgre mi je 120 °C. a u prospektima za moj AMD x64 stoji da je max temp 74 °C. Kad pravim video obje jezgre mi rade na 99%, i onda mi se komp ugasi. Sutra skidam ploču sa kućišta i uperit ću ventilator vanjski u CPU da vidim hoće se onda srušit. Kontam si moram novi ventilator kupit :|

Al 120 stupnjeva... DŽIZS...

Ako ne budem mogao videe radit pretvorit ću se u mizigea. Visit ću na netu bez ikakvog smisla. A kile se gomilaju.

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

mrniceguy
27th June 2011, 09:03 PM
goldy podsjecas me na djuru sa svojim komentarima :D.

xducwH0EcYU

TBK.Goldy
27th June 2011, 09:18 PM
mislio sam napraviti ovako nešta, ja kao voditelj, neka green screen pozadina i neke vijesti kao. humor. neku sprdačinu. brejking njuz... pa neka sprdačina sa xpama... al to mi je dva puna dana posla, i sumnjam da bi ikoga bolio kurac.

-KaMiKaZa-
27th June 2011, 09:24 PM
mene bi bolio kurac

















kad bi ga imao :(

VanGogh
27th June 2011, 09:27 PM
lol bre

TBK.Goldy
27th June 2011, 09:37 PM
koji carevi

-jr6Msg8Czs

Deadly_burek
27th June 2011, 10:07 PM
http://www.youtube.com/watch?v=USSm88nbIRI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=USSm88nbIRI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=E71e4Z61GHY&feature=related

ove su iz EU......odrasto sam uz njih, poprilicno sam pogledo sve sta su napravili.......da mogu birat mogo bi ti tjedan dana davat linkove......dobre su mi i kursadjije ali oni su samo imali skup viceva koje su pokusali uklopit u razgovor

[-NoNick-]
27th June 2011, 10:40 PM
najs. temperatura jezgre mi je 120 °C. a u prospektima za moj AMD x64 stoji da je max temp 74 °C. Kad pravim video obje jezgre mi rade na 99%, i onda mi se komp ugasi. Sutra skidam ploču sa kućišta i uperit ću ventilator vanjski u CPU da vidim hoće se onda srušit. Kontam si moram novi ventilator kupit :|

Al 120 stupnjeva... DŽIZS...

Ako ne budem mogao videe radit pretvorit ću se u mizigea. Visit ću na netu bez ikakvog smisla. A kile se gomilaju.

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
verovatno ti prikazuje temperaturu u Fahrenheitima a ne u Celisiusima. 120 C bi sprzilo chip

mrniceguy
27th June 2011, 10:41 PM
mislio sam napraviti ovako nešta, ja kao voditelj, neka green screen pozadina i neke vijesti kao. humor. neku sprdačinu. brejking njuz... pa neka sprdačina sa xpama... al to mi je dva puna dana posla, i sumnjam da bi ikoga bolio kurac.


ajde uradi to jebote, vidis da je zamrlo ovdje.

i btw meni je kod tih najmocnija scena iz te pervanove skole ona kad govore o bajkama pogledajte te to i ono kad severina gostuje :D

[32ReD]Fau_1
28th June 2011, 04:35 AM
hahhaahhaha :) vecernja skola je cool! ! !

TBK.Goldy
28th June 2011, 07:40 AM
haha brate 120 C mi je temp jezgre, danas sam otvorio komp izvadio stari ventilator i očistio rešetku hladila. ostavio sam stranicu kompjutera otvorenu i još uzeo mali ventilator kojim se inače ja hladim i zabio unutra da hladi procesor. sad mi je temp kad kompjuter ne radi 24 C a kad je full load onda je 64C

GG MENS!!!!!!!!!11jedanjedan

štos je u tome (čitam na netu) da kad jezgra dosegne kritičnu temperaturu, kompjuter se ugasi da se spreiječi šteta na čipsetu. Ja kad mi rendera video, rendera 3 minute i ugasi se , i kad igram assassins creed, igram pola sata (nekad i manje) i ugasi se komp kao da iz zida ga izvučeš.



EDIT: Napravio sam novi video, dodat ću još jedan poslje. Solidno. Testiram Assassins creed brotherhood. I sad igraš ovako fenomenalnu igru i crkne ti kompjuter... -.-

pyIh44iAHqk

PROTOZZ
28th June 2011, 09:42 AM
Kaj delate, dečki?

.DeitY.
28th June 2011, 10:23 AM
goldy imas i dalje link od onaj windwalk yt video :D

TBK.Goldy
28th June 2011, 11:32 AM
ne. to je bio testni video kojeg sam uklonio. testiranje efekata.

Vex
28th June 2011, 12:20 PM
daj bre goldy pa pentraj se po zidovima malo.

PROTOZZ
28th June 2011, 12:20 PM
Kakoj ste?

TBK.Goldy
28th June 2011, 01:26 PM
Instalirao sam si virtua tennis 4.
okej je...

ovo ja igram kao šarapova

-9VH5bw0v3Y

Vex
28th June 2011, 01:56 PM
daj mi link za download molim te !

trazio sam ali svuda je fake :(((

VanGogh
28th June 2011, 02:04 PM
E stvarno Goldy daj nam link za virtua tennis. Ja sve sto sam trazio su mrtve demo verzije.. ;/

Keka
28th June 2011, 02:08 PM
E stvarno Goldy daj nam link za virtua tennis. Ja sve sto sam trazio su mrtve demo verzije.. ;/

Ja da te obavestim da verovatno sutra igramo tour :)

VanGogh
28th June 2011, 02:11 PM
Ne igram ja sa vama kekic. :)
Ja sam u Ognjenovom timu.

TBK.Goldy
28th June 2011, 03:07 PM
http://www.kat.ph/virtua-tennis-4-skidrow-t5595269.html

kliknuti gore dl tor. gg. samo instaliraš i igraš.

Vex
28th June 2011, 03:14 PM
hvala ti ;)

evo ti resenje za pc !

http://de.acidcow.com/pics/20110601/acid_picdump_04.jpg

[-NoNick-]
28th June 2011, 03:18 PM
haha brate 120 C mi je temp jezgre, danas sam otvorio komp izvadio stari ventilator i očistio rešetku hladila. ostavio sam stranicu kompjutera otvorenu i još uzeo mali ventilator kojim se inače ja hladim i zabio unutra da hladi procesor. sad mi je temp kad kompjuter ne radi 24 C a kad je full load onda je 64C

GG MENS!!!!!!!!!11jedanjedan

štos je u tome (čitam na netu) da kad jezgra dosegne kritičnu temperaturu, kompjuter se ugasi da se spreiječi šteta na čipsetu. Ja kad mi rendera video, rendera 3 minute i ugasi se , i kad igram assassins creed, igram pola sata (nekad i manje) i ugasi se komp kao da iz zida ga izvučeš.



EDIT: Napravio sam novi video, dodat ću još jedan poslje. Solidno. Testiram Assassins creed brotherhood. I sad igraš ovako fenomenalnu igru i crkne ti kompjuter... -.-

pyIh44iAHqk
Komp bi ti se ugasio na <90 C, na 120C ne bi vise imao funcionalnu maticnu plocu i cpu

TBK.Goldy
28th June 2011, 03:24 PM
jbg, znam da zvuči čudno i da mi ne vjerujete, ali ako se ponovi radim SS, pa postam.

Vex
28th June 2011, 03:32 PM
http://www.kat.ph/virtua-tennis-4-skidrow-t5595269.html

kliknuti gore dl tor. gg. samo instaliraš i igraš.

nece torrent link :(

TBK.Goldy
28th June 2011, 03:35 PM
nece ni meni sada, probaj posle. ima 3 hiljade seedera, skine se za čas.

Vex
28th June 2011, 03:37 PM
au odlican sajt

jbt nasao sam odmah sve delove saw1-7 DvDRip :thumbUP:

TBK.Goldy
28th June 2011, 04:02 PM
dobrodošao u moj svet bre.. :_D

Vex
28th June 2011, 04:17 PM
hahaha ali i dalje ne radi :(

PROTOZZ
28th June 2011, 04:28 PM
http://gosugamers.net/dota/replays/48550

Mladenus
28th June 2011, 04:34 PM
jbg, znam da zvuči čudno i da mi ne vjerujete, ali ako se ponovi radim SS, pa postam.

Plastika se topi na 120ˆC.


http://gosugamers.net/dota/replays/48550

Jes' da se ne razumem, al' kako su pobedili sa onim pickovima protiv D.... (ne znam kako se zove klan).

PROTOZZ
28th June 2011, 04:35 PM
Zato što Spektra posle 40. minuta jebe kevu!

Keka
28th June 2011, 04:41 PM
Ne igram ja sa vama kekic. :)
Ja sam u Ognjenovom timu.

Wtf sto to, zar se nismo dogovorili zajedno da igramo ?:\

PROTOZZ
28th June 2011, 04:55 PM
Aaa Keko, ispališe te... Otvori ih sve za kaznu!

Majestic.
28th June 2011, 05:03 PM
Zato što Spektra posle 40. minuta jebe kevu!

ma bre zajebi kineze retardirane. Svaki game im je 4v4, 40+ minuta i ciji keri bolje nafarma, taj tim dobija.

VanGogh
28th June 2011, 06:44 PM
Wtf sto to, zar se nismo dogovorili zajedno da igramo ?:\

Znam, sorry. Ali ipak sam se predomislio u medjuvremenu i resio sam da ne igram sa Nenadom.

[BMS]Slardar
28th June 2011, 06:52 PM
Yamatehhhhhhhhhhhh!

PROTOZZ
28th June 2011, 07:22 PM
Spektra imao 800 cs, rofl.

Keka
28th June 2011, 08:06 PM
Znam, sorry. Ali ipak sam se predomislio u medjuvremenu i resio sam da ne igram sa Nenadom.

Uh, jbg onda, aj nek vam je sa srecom onda :), mi cemo kolko vidim ispasti, igramo vs Yuma posle :)

Mladenus
28th June 2011, 10:12 PM
Znam, sorry. Ali ipak sam se predomislio u medjuvremenu i resio sam da ne igram sa Nenadom.

Kako mozes da ispadnes takvo govno? Sto ispali coveka?

PROTOZZ
28th June 2011, 11:30 PM
Sad će VanGogh da ode na ražanj, vidim ja...

Pyro
29th June 2011, 12:30 AM
server off ?

NOe1
29th June 2011, 12:31 AM
da.

Vex
29th June 2011, 12:51 AM
pa cim ima milion ljudi online na forumu :D

4gotthecondom
29th June 2011, 02:03 AM
pa kad ce server biti online opet? ;/

kingW3
29th June 2011, 02:11 AM
Uskoro
































valjda

Vex
29th June 2011, 02:12 AM
videces gore de ti pise Realm:Offline ili Online..

kada bude pisalo Online tada ulazi :)

4gotthecondom
29th June 2011, 02:13 AM
xaxa dobar si :) uskoro mislis veceras ili ono...? :) i ako znas neki dobar film da preporucis da odgledam, smorio sam se ko MrniceGuy u pro gejmu :)

CREW_KILLER
29th June 2011, 02:22 AM
misli kad se popravi popravice se...od kud on zna kad ce nije on admin...ova ti je dobra za mrniceguya

Vex
29th June 2011, 02:37 AM
Kale traže te fanovi ?

CREW_KILLER
29th June 2011, 02:50 AM
postao popularan...xD

Pyro
29th June 2011, 02:52 AM
sto je akhetaton ili kako vec se zove dobio ban ? zna neko ?

Vex
29th June 2011, 02:52 AM
postao popularan...xD

playboy. :S

CREW_KILLER
29th June 2011, 02:55 AM
nzm ali cu ja izgleda dobiti..........:D

kingW3
29th June 2011, 02:59 AM
zna neko zasto je lowlife banovan?

4gotthecondom
29th June 2011, 03:02 AM
Kale faca :)

Pyro
29th June 2011, 03:04 AM
spamovao SS forum iako nije clan,posle par opomena - ban

Vex
29th June 2011, 03:31 AM
Auuu kako mu je dobra definicija.

-Tipovi frajera i riba na bazenu

http://vukajlija.com/tipovi-frajera-i-riba-na-bazenu/379791 :respect:

4gotthecondom
29th June 2011, 03:34 AM
:omg: sporije samo sa pd, ne cekam da dignete server :)

Pyro
29th June 2011, 03:35 AM
Auuu kako mu je dobra definicija.

-Tipovi frajera i riba na bazenu

http://vukajlija.com/tipovi-frajera-i-riba-na-bazenu/379791 :respect:

objasnio :D

4gotthecondom
29th June 2011, 03:43 AM
ovo za ove za bazen axaaxaxa http://www.youtube.com/watch?v=Loxx8Jw-RyM
xaxaxaxaax kraljevski xaxaxa

TBK.Goldy
29th June 2011, 08:47 AM
Dakle ganjaju me krobelus sa dd i lav, i ja skočim sa litice


K-vTXbKRt40


Sa force staffom naravno.



BUHAHAHA nubs xD

Mladenus
29th June 2011, 09:51 AM
zna neko zasto je lowlife banovan?

Zato sto je jedan od najvecih retarda i humoristicara u pokusaju na ovom jebenom forumu. Kreten spammovao po SS-u i jeo govna sa njegovim odvratnim forama. Ko god da ga je banovao, alal mu kurac!


Auuu kako mu je dobra definicija.

-Tipovi frajera i riba na bazenu

http://vukajlija.com/tipovi-frajera-i-riba-na-bazenu/379791 :respect:

Jednom da vidim i dobru foru od tebe.

Deadly_burek
29th June 2011, 10:00 AM
Protosse zelis sig war?

PROTOZZ
29th June 2011, 10:36 AM
Želim!

Ahhahahaha, Veks... Aaaaaaa on, gmižeee da bi uronio! hahahahahha

.DeitY.
29th June 2011, 10:58 AM
vratio se server valjda..