PDA

View Full Version : Čit-Čat thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91

mILOSbRE
28th February 2011, 03:52 PM
Eo odgledao sam pogresno skretanje 2,sutra treci deo i gg.

Mnogo mi dosadno...

-KaMiKaZa-
28th February 2011, 04:42 PM
My signature is changed, as my life is too. Now I love Pec.<3

mrniceguy
28th February 2011, 04:54 PM
Kamikaza sta si ti ostao bez svoji rjeci koliko si na forumu pa sad ono quotiras i signature od drugih ljudi jer nemas nista pametnije :D.

mILOSbRE
28th February 2011, 05:00 PM
Kamikaza sta si ti ostao bez svoji rjeci koliko si na forumu pa sad ono quotiras i signature od drugih ljudi jer nemas nista pametnije :D.

Poenta?


Mladen style.

-KaMiKaZa-
28th February 2011, 05:10 PM
iskreno nemam

<3 "nice"guy

mrniceguy
28th February 2011, 05:30 PM
Poenta?


Mladen style.


Muerto, za tebe su neke stvari ljubavi moja visa matematika i zasto se trudis da ih razumijes kad je to za tebe mišn imposibl.

Kontaš.

Molio bih te da opet procitas ovaj post ako ga vec nisi vidjeo muerto.

PROTOZZ
28th February 2011, 05:36 PM
Da li ce doci taj dan kada se ljudi nece svadjati i raspravljati???

Tesko..

SVRSIM VAM USTA.

pec
28th February 2011, 05:41 PM
Da li ce doci taj dan kada se ljudi nece svadjati i raspravljati???

Tesko..

SVRSIM VAM USTA.
samo ti dolivaj ulJe na vatru pa ces se nacekati :)

Mladenus
28th February 2011, 05:49 PM
-KaMiKaZa-;1266028']My signature is changed, as my life is too. Now I love Pec.<3

Jbg, covek mi je rekao "menjaj" i ja poslus'o odma'! :D

@Mr.NG: Ma ne treba se ni truditi... :)

mILOSbRE
28th February 2011, 08:17 PM
Molio bih te da opet procitas ovaj post ako ga vec nisi vidjeo muerto.

Ne, nisam video taj post.


tvoja je greska sto se sa 30+ god jos uvek tripujes da ce ovo tripovanje da ti pomogne da se ujutru budis raspolozen i sa iluzijom da imas neku moc.A ti si samo pokazao da si jos jedna debilcina medju moderatorima,tako da si mega retard i ovo kurcenje ovde nece da ti pomogne da budes neko.

Ne treba da budem neki matematicar da bi razumeo ovo,ali ako ti nesto znaci (a trebalo bi) ovo ti je napisao lik koji ima 22god a ne muerto nedorasli matematicar.

:kiss:

Deadly_burek
28th February 2011, 08:32 PM
http://www.youtube.com/watch?v=gHtPLrl3llc

Istealskills nam se nije pohvalio da je bio na milijunasu :))))
star je video al jebeno zabavan
no offense

PROTOZZ
28th February 2011, 08:33 PM
Ovaj mi lici na Plecka... ahaaha

mILOSbRE
28th February 2011, 08:38 PM
Ko je bre taj Plecko,neko jaje?

mrniceguy
28th February 2011, 09:07 PM
tvoja je greska sto se sa 30+ god jos uvek tripujes da ce ovo tripovanje da ti pomogne da se ujutru budis raspolozen i sa iluzijom da imas neku moc.A ti si samo pokazao da si jos jedna debilcina medju moderatorima,tako da si mega retard i ovo kurcenje ovde nece da ti pomogne da budes neko.


Vidis muerto, kao sto sam vec jedanputa rekao tom liku a reci cu i tebi ponovo.

Ja sam do 26 godine izlazio uzivao ganjao trebe nisam sjedio ko ti i taj lik u kuci buljio u forum i pokusavao da izgledam pametan i da do dugo u noc kontam sta bih mogao da odgovorim na post koji je meni namjenjen ili kojim sam prozvan.

Znaci do 26 godine izlazim uzivam zajebajem se obilazim svjet nisam znao da dota postoji uopste, onda se zenim i naravno nema izlazaka kao nekada, eh onda sam mogao da biram izmedju saha i warcrafta, ja sam izabrao warcraft i otkrio sam dotu i tada pocinjem da igram istu, i da naravno ja kad zavrsim sa dotom fino navece odem u topli krevet uz zenine gu...ove se prislonim i uzivam, a ovakvi kao sto su napisali ovaj post ce da d....kaju citav zivot jer ne kontaju da im virtuelni svjet nece pomoci da nadju djevojku ili da se emancipuju u drustvo.

Znaci ako cemo pravo ja nisam no lifer taj lik koji je to napisao i ti ste no liferi, jer umjesto u tim godinama da ganjate ribe i da zivite zivot, vi se ovdje furate da ste neki "zaebani" likovi i da vam je vrh to sto znate da igrate sf mid i da ste pravo jebeno pro sto znate da hookate s pudgeom ili da pogodite arrow sa miranom.

Ako imas malo mozga i razmslis o ove sto sam napisao, vidjet ces da sam u pravu.

Ljep pozdrav muerto i jedva cekam da vidim ko ce da te iztroluje sljedeci.

Pusa.

-KaMiKaZa-
28th February 2011, 09:10 PM
niceguy jebes jos? xDDDD

mrniceguy
28th February 2011, 09:13 PM
e kami jos uvjek mogu hvala Bogu np :D.

P.S. Ne spamaj nece muerto procitati sta sam mu napisao.

Mladenus
28th February 2011, 10:05 PM
Ne, nisam video taj post.

Ne treba da budem neki matematicar da bi razumeo ovo,ali ako ti nesto znaci (a trebalo bi) ovo ti je napisao lik koji ima 22god a ne muerto nedorasli matematicar.

:kiss:

Jel umes ti misljenje da baziras na sopstvenoj percepciji nekih stvari, ili uvek citiras druge, kada smatras da su nesto elokventno rekli?

mILOSbRE
28th February 2011, 10:12 PM
Ja to sto sam citirao sam napisao jedno 1 000 puta,ali to ne dopire do maloumnika kao sto ste vi.

Vex
28th February 2011, 10:45 PM
Ja to sto sam citirao sam napisao jedno 1 000 puta,ali to ne dopire do maloumnika kao sto ste vi.

evo dobro tis ?:huh:

mrniceguy
28th February 2011, 11:49 PM
Ocito je muerto da do tvog mozga dopiru samo jednostavne stvari i to je ocigledno, jer na svaki komplikovan post ti preskocis odgovor.

pec
1st March 2011, 01:43 AM
Ocito je muerto da do tvog mozga dopiru samo jednostavne stvari i to je ocigledno, jer na svaki komplikovan post ti preskocis odgovor.
na sve sto ima vise od 2 recenice u postu, mozak dobija fatal error.

Vex
1st March 2011, 01:55 AM
ma Muerto je svoja prica :-/

-KaMiKaZa-
1st March 2011, 02:00 AM
muerto je prica za sobom xD

Mladenus
1st March 2011, 08:01 AM
Nikad necu da zaboravim trenutak kada mi je rekao ingame nakon sto me ne naflemjovao bez razloga:

Banuj me slobodno, vise mi ne treba ovo, sad imam devojku, a ti sedi tu i igraj kao nolifer.


Most epic shit evah: Ostavis dotu jer ustekas ribu. :D

TBK.Goldy
1st March 2011, 08:30 AM
U redu je momci... ja sam se prije svađao sa Muertom, ali pogrešio sam. Mislim da se slažete da je preko foruma i preko slova teško proceniti ko je kakva ličnost. Evo primerice ja sam za jednog lika mislio da je okej i normalan lik za odigrat neke gejmove itd... dok ga nisam čuo na timspiku (matija nisi ti btw <3) .. lik je totalna raspaljotina, luzerčina kojoj ja u rl ne bi dozvolio da priđe 10 metara do mene...

ugl, zašto ovo pričam... sva ta spuštanja, drkanja kurca itd.. (oprosti ISS, znam da ne voliš proste riječi ;s) su uzaludna. Prije jedno tjedan dana Muerto je postao dva posta (nebitnog sadržaja) gdje se "izdao" kolko je inteligentan, pa je automatski i mene pukla povratna reakcija, jer imam strica kome se rodio retardirani sin, koji je... ajmo reć normalan itd, može se s njim pričat itd, ali kad mu kažeš recimo; koja reka teče ispod savskog mosta, on se zamisli par sekundi pa kaže sava. Lik ide u srednju školu, ali po posebnom programu, gde se samo pojaviš na času i imaš 3. Kontam si takav je i muerto, pa dečki nema smisla onda da se prepucavamo s njim, dečku je život ionako težak, bolje da mu svi pomognemo da što efikasnije lasthita u doti i da si malo skine sa leđa teret okrutne stvarnosti. Osobno me ne brine da će Muerto da pročita ovo, jer njegova koncentracija ne dozvoljava da dovrši bilo šta veće od dva redka.

Pusa svima.

<mdma>
1st March 2011, 12:04 PM
bolje da mu svi pomognemo da što efikasnije lasthita u doti i da si malo skine sa leđa teret okrutne stvarnosti


Hoces ti da mu pomognes? :)

TBK.Goldy
1st March 2011, 12:13 PM
ne mogu nažalost. ja nisam u životu lasthitao, nit ću. troši mi se miš previše. tata nema novaca.

<mdma>
1st March 2011, 12:27 PM
ne mogu nažalost. ja nisam u životu lasthitao, nit ću. troši mi se miš previše. tata nema novaca.

Kod tate sa 28 godina? Sto to ortak, misa mu jebem :eek:

VanGogh
1st March 2011, 12:59 PM
Kod tate sa 28 godina? Sto to ortak, misa mu jebem :eek:

Budalo, jos nije sezona vadjenja krompira! Skoro bila setva pa se potrosilo para za 100 misa!
Kada dodje vreme da se krompir izvadi, Tonka je obecala Goldiju polovnog misa za 2 eura. I to na rate. :s

mILOSbRE
1st March 2011, 01:10 PM
Vidis muerto, kao sto sam vec jedanputa rekao tom liku a reci cu i tebi ponovo.

Ja sam do 26 godine izlazio uzivao ganjao trebe nisam sjedio ko ti i taj lik u kuci buljio u forum i pokusavao da izgledam pametan i da do dugo u noc kontam sta bih mogao da odgovorim na post koji je meni namjenjen ili kojim sam prozvan.

Znaci do 26 godine izlazim uzivam zajebajem se obilazim svjet nisam znao da dota postoji uopste, onda se zenim i naravno nema izlazaka kao nekada, eh onda sam mogao da biram izmedju saha i warcrafta, ja sam izabrao warcraft i otkrio sam dotu i tada pocinjem da igram istu, i da naravno ja kad zavrsim sa dotom fino navece odem u topli krevet uz zenine gu...ove se prislonim i uzivam, a ovakvi kao sto su napisali ovaj post ce da d....kaju citav zivot jer ne kontaju da im virtuelni svjet nece pomoci da nadju djevojku ili da se emancipuju u drustvo.

Znaci ako cemo pravo ja nisam no lifer taj lik koji je to napisao i ti ste no liferi, jer umjesto u tim godinama da ganjate ribe i da zivite zivot, vi se ovdje furate da ste neki "zaebani" likovi i da vam je vrh to sto znate da igrate sf mid i da ste pravo jebeno pro sto znate da hookate s pudgeom ili da pogodite arrow sa miranom.

Ako imas malo mozga i razmslis o ove sto sam napisao, vidjet ces da sam u pravu.

Ljep pozdrav muerto i jedva cekam da vidim ko ce da te iztroluje sljedeci.

Pusa.

Nemam sta da odgovorim na ovaj post,zato nisam nista napisao.

Poznajem dosta ljudi koji imaju vise od 30 god (uglavnom ih znam preko caleta) i ti ljudi idu na posao pa kad dodju kuci vreme provode s decom ili rade neke poslove vezane za kucu.Veliki teret je na muskarcima koji imaju porodicu,velike su to obaveze i ja jos nikog nisam video da zasedne za komp vise od pola sata.Za mene je ovo normalno,a svi izuzeci su za mene teski propaliteti u zivotu ili su invalidi pa ih je strah spoljnog sveta i ne izlaze iz kuce.

Zato mi je skroz ok da se goldy i mng podrzavaju(blizu su s godinama),tu se ubacuje i Mladen koji zavrsava neki raspali fax gde uci stvari iz osnovne skole pa ima vremena na pretek da nolajfuje.Naravno sad ce on da dodje da prica kako ima devojku,svako vece izlazi i napija se,ima neko drustvo...A takvi sto se najvise hvale su cista suprotnost tako da te price tvoje ne piju vodu kod mene,Mladene.Samo jedan retard moze da dodje i da napise na forumu ''Koliko sam se olesio od alkohola sinoc,jos me glava boli.''Cesto napominje da je izlazio,cemu to?Ovde niko nikad nije izaso i napio se osim tebe pa da nam docaras mozda kako je to?Ili pokusavas sam sebe da ubedis nesto sto nije istina?

Pyro
1st March 2011, 01:14 PM
Au muerto,jako te volim <3

NOe1
1st March 2011, 01:18 PM
ognjene muerto ti skratio muke vidim ja. :))

Pyro
1st March 2011, 01:23 PM
samo je skupio reci i vremena da odgovori na nevezane prozivke na nas racun (sad je bilo konkretno na njegov) ali se iste stvari i meni desavaju ...

[-NoNick-]
1st March 2011, 01:33 PM
Nemam sta da odgovorim na ovaj post,zato nisam nista napisao.

Poznajem dosta ljudi koji imaju vise od 30 god (uglavnom ih znam preko caleta) i ti ljudi idu na posao pa kad dodju kuci vreme provode s decom ili rade neke poslove vezane za kucu.Veliki teret je na muskarcima koji imaju porodicu,velike su to obaveze i ja jos nikog nisam video da zasedne za komp vise od pola sata.Za mene je ovo normalno,a svi izuzeci su za mene teski propaliteti u zivotu ili su invalidi pa ih je strah spoljnog sveta i ne izlaze iz kuce.

Zato mi je skroz ok da se goldy i mng podrzavaju(blizu su s godinama),tu se ubacuje i Mladen koji zavrsava neki raspali fax gde uci stvari iz osnovne skole pa ima vremena na pretek da nolajfuje.Naravno sad ce on da dodje da prica kako ima devojku,svako vece izlazi i napija se,ima neko drustvo...A takvi sto se najvise hvale su cista suprotnost tako da te price tvoje ne piju vodu kod mene,Mladene.Samo jedan retard moze da dodje i da napise na forumu ''Koliko sam se olesio od alkohola sinoc,jos me glava boli.''Cesto napominje da je izlazio,cemu to?Ovde niko nikad nije izaso i napio se osim tebe pa da nam docaras mozda kako je to?Ili pokusavas sam sebe da ubedis nesto sto nije istina?
http://3.bp.blogspot.com/_qFiyjwMlP0Y/SdwHjNkEF3I/AAAAAAAAAsM/vABYGeG7SNQ/s400/CheckmateD.jpg

Pyro
1st March 2011, 01:35 PM
pokopaj ih opusteno :D

PROTOZZ
1st March 2011, 01:36 PM
U redu je momci... ja sam se prije svađao sa Muertom, ali pogrešio sam. Mislim da se slažete da je preko foruma i preko slova teško proceniti ko je kakva ličnost. Evo primerice ja sam za jednog lika mislio da je okej i normalan lik za odigrat neke gejmove itd... dok ga nisam čuo na timspiku (matija nisi ti btw <3) .. lik je totalna raspaljotina, luzerčina kojoj ja u rl ne bi dozvolio da priđe 10 metara do mene...

ugl, zašto ovo pričam... sva ta spuštanja, drkanja kurca itd.. (oprosti ISS, znam da ne voliš proste riječi ;s) su uzaludna. Prije jedno tjedan dana Muerto je postao dva posta (nebitnog sadržaja) gdje se "izdao" kolko je inteligentan, pa je automatski i mene pukla povratna reakcija, jer imam strica kome se rodio retardirani sin, koji je... ajmo reć normalan itd, može se s njim pričat itd, ali kad mu kažeš recimo; koja reka teče ispod savskog mosta, on se zamisli par sekundi pa kaže sava. Lik ide u srednju školu, ali po posebnom programu, gde se samo pojaviš na času i imaš 3. Kontam si takav je i muerto, pa dečki nema smisla onda da se prepucavamo s njim, dečku je život ionako težak, bolje da mu svi pomognemo da što efikasnije lasthita u doti i da si malo skine sa leđa teret okrutne stvarnosti. Osobno me ne brine da će Muerto da pročita ovo, jer njegova koncentracija ne dozvoljava da dovrši bilo šta veće od dva redka.

Pusa svima.

Zlatko, da nisam to ja??????? A AASDADASD, noeeeeeeeeeez

mILOSbRE
1st March 2011, 01:37 PM
U redu je momci... ja sam se prije svađao sa Muertom, ali pogrešio sam. Mislim da se slažete da je preko foruma i preko slova teško proceniti ko je kakva ličnost. Evo primerice ja sam za jednog lika mislio da je okej i normalan lik za odigrat neke gejmove itd... dok ga nisam čuo na timspiku (matija nisi ti btw <3) .. lik je totalna raspaljotina, luzerčina kojoj ja u rl ne bi dozvolio da priđe 10 metara do mene...

ugl, zašto ovo pričam... sva ta spuštanja, drkanja kurca itd.. (oprosti ISS, znam da ne voliš proste riječi ;s) su uzaludna. Prije jedno tjedan dana Muerto je postao dva posta (nebitnog sadržaja) gdje se "izdao" kolko je inteligentan, pa je automatski i mene pukla povratna reakcija, jer imam strica kome se rodio retardirani sin, koji je... ajmo reć normalan itd, može se s njim pričat itd, ali kad mu kažeš recimo; koja reka teče ispod savskog mosta, on se zamisli par sekundi pa kaže sava. Lik ide u srednju školu, ali po posebnom programu, gde se samo pojaviš na času i imaš 3. Kontam si takav je i muerto, pa dečki nema smisla onda da se prepucavamo s njim, dečku je život ionako težak, bolje da mu svi pomognemo da što efikasnije lasthita u doti i da si malo skine sa leđa teret okrutne stvarnosti. Osobno me ne brine da će Muerto da pročita ovo, jer njegova koncentracija ne dozvoljava da dovrši bilo šta veće od dva redka.

Pusa svima.

Taj tvoj stric sto ima retardiranog sina samo mi je otkloniio sumnje da je retardacija kod tebe nasledna (to vam je genetski,ocigledno).U skolu po tom posebnom programu idu samo takvi kao sto si ti,vidim upoznat si i sa sistemom rada.Kakav mi je zivot,takav je (meni se svidja i to je najbitnije,a ti misli sta hoces),ja ga bar imam a ti ?
I goldy ja te gotivim i uvek cu da te gotivim ma koliko ti retardiran bio...<3


bolje da mu svi pomognemo da što efikasnije lasthita u doti

Ovo ako mozete prebacite u humor,hvala.

pec
1st March 2011, 01:52 PM
Nemam sta da odgovorim na ovaj post,zato nisam nista napisao.

Poznajem dosta ljudi koji imaju vise od 30 god (uglavnom ih znam preko caleta) i ti ljudi idu na posao pa kad dodju kuci vreme provode s decom ili rade neke poslove vezane za kucu.Veliki teret je na muskarcima koji imaju porodicu,velike su to obaveze i ja jos nikog nisam video da zasedne za komp vise od pola sata.Za mene je ovo normalno,a svi izuzeci su za mene teski propaliteti u zivotu ili su invalidi pa ih je strah spoljnog sveta i ne izlaze iz kuce.

Zato mi je skroz ok da se goldy i mng podrzavaju(blizu su s godinama),tu se ubacuje i Mladen koji zavrsava neki raspali fax gde uci stvari iz osnovne skole pa ima vremena na pretek da nolajfuje.Naravno sad ce on da dodje da prica kako ima devojku,svako vece izlazi i napija se,ima neko drustvo...A takvi sto se najvise hvale su cista suprotnost tako da te price tvoje ne piju vodu kod mene,Mladene.Samo jedan retard moze da dodje i da napise na forumu ''Koliko sam se olesio od alkohola sinoc,jos me glava boli.''Cesto napominje da je izlazio,cemu to?Ovde niko nikad nije izaso i napio se osim tebe pa da nam docaras mozda kako je to?Ili pokusavas sam sebe da ubedis nesto sto nije istina?

Muerto vs MNG
http://farm4.static.flickr.com/3205/2685319401_172d115c66_o.jpg
Cestitam Muertu na prvom uspesnom trollovanju.

VanGogh
1st March 2011, 02:04 PM
Smorili ste za medalju. :beer2:

mrniceguy
1st March 2011, 02:31 PM
Nezna bas pec dali me je iztrolovao posto je vecina posta bila namjenjena goldiju, al bez toga imam neki predosjecaj da to gore nije napisao muerto uopste o.O, posto je nekako preozbiljno a ozbiljnost + logika nikako ne daju za rezultat muerto.

Others?

Pyro
1st March 2011, 02:33 PM
se ti drzis one stare narodne ,,mudrost se stice godinama'' ?

mrniceguy
1st March 2011, 02:36 PM
Sta ja znam ognjene, ja sam covjek iz naroda pa ko zna, mozda se drzim a opet mozda i ne.

TBK.Goldy
1st March 2011, 02:38 PM
Muerto, micko, što se mene tiče, tvoje gotivljenje mi znači raspali kurac jer si osoba inteligencije sobne temperature kojem pljeskat mogu samo osobe slične inteligencije kao Ognjen koji si pozadinsku sigurnost pronalazi u navijačkim skupinama jer je solo kurac, i nonick kojeg su godinama zlostavljali trolovi na forumima sa ovakvim sličicama koje sad on stavlja drugima da leči svoje duševne boli.

Što se tiče tebe mng, pod broj jedan, ako imaš šta da mi kažeš obrati mi se imenom, a ne "onaj lik", pod broj dva, šta ja radim u moje slobodno vrijeme tebe boli kurčina, ako ubijam i pečem vjeverice boli te kurac. Ja tebi ne govorim šta ti trebaš radit pa te molim da i ti ne komentiraš šta ja gdje i s kime radim i šta bi trebo umjesto toga radit. Ja pored xpama na kojem ne igram ko većina vas svako večer privat gejmove na balkanu i plejdoti, imam i privatni život u kojem radim stvari koje ti trenutno ne možeš shvatit jer se ne nalaziš tamo gdje se ja nalazim. ko si ti da meni kažeš da ja u svoje slobodno vrijeme trebam radit ovo ili ono? ti kao moderator svaki dan stupaš u kontakt sa desetinama ljudi koji te jebu na sto načina ko što su svojevremeno i mene jebali. šta ti ne odustaneš od toga? idi kopaj krompir, idi meti dvorište, idi cjepaj drva, idi peri suđe ženi, idi peglaj, idi radi nešta.... Ja ono što radim, ako niste skužili je ortodoksna i bezkompromisna zajebancija sa svima i sa svakime, uključujući sebe samoga. Problem je što su većina pederčina ovdje nedorasli govnari kojima ću ja uvijek ostati paber ma koliko ih puta izovnao u doti, i ma koliko dobar vic ili foru puknuo, doći će nonick i stavit sličicu gdje lik ruši kralja. Dakle moji dragi forumaši, a pogotovo vi koji još tražite kraj svog puberteta kroz lasthitanje na midu, molim vas reći ću vam isto što sam rekao i misternajsgaj-u, pliz, nemojte mi se obraćat dok se ja vama prvi ne obratim. kk!!

p.s. miss lion mid, i think he go up , he took rune.

mILOSbRE
1st March 2011, 02:42 PM
Ti ces da pricas o inteligenciji,snimas youtube video sa olovkom.

[-NoNick-]
1st March 2011, 02:45 PM
da nonika su zlostavljali trolovi
p.s. poredjenje necijeg IQ-a sa sobnom temperaturom (293 do 298 kelvin-a) je kompliment

PROTOZZ
1st March 2011, 02:52 PM
Op, op, vidim ja ovde dve strane, ja navijam za kozlic!

TBK.Goldy
1st March 2011, 02:54 PM
Ti ces da pricas o inteligenciji,snimas youtube video sa olovkom.

Micko, ae ti napravi takav video, ja ti popušim kurac. Inzistiram.

Pyro
1st March 2011, 03:03 PM
nije mi jasna 1 stvar... goldi zasto pokopavas sam sebe ? i mladenus je par puta to uradio ?
sta tebe briga sta ja radim u privatnom zivotu,dal sam navijac,pevac,pekar,mlekar ... ne tice te se i sam si rekao ... prema tome ne prozivaj moj zivot koji ne znas kakav je,use i u svoje kljuse,prozivaj me na osnovu avatara,signature-a,postova,ali ne u vezi zivota,jer ja tvoj ne diram i ne stvaram sliku kakav si ti na osnovu foruma ... a stekao sam utisak da si debilcina najveca
evo npr protos se prvi ovde gubi i podjebava sve zivo,a ja licno mislim da je on ok decko,samo sto je ovo debilan forum,mora da se prilagodjava,kao sto ti lecis komplexe i sa 28 godina prozivas muerta koji ima manje od 18
svaka ti cast,pobedio si

mILOSbRE
1st March 2011, 03:08 PM
Goldy ja sam napisao sta mislim o tebi i mng i da se upustam u dublje rasprave nemam namere.Vi sad pisete stvari koje nemaju veze s zivotom,izgubili ste se i ako vam je tako lakse samo nastavite.Ja, goldy, nisam besposlen kao ti pa da se zamaram sa takvim stvarima.Uzivaj u svom zivotu,ako je to ikako moguce.

I da znate,ja svima zelim sve najbolje u zivotu i tebi goldy i mng i Mladenu,stvarno nemam razloga da vas mrzim i ne mrzim vas uopste.(vas nacin zivota ne moze i ne sme da bude razlog za mrznju,svako zivi onako kako mu odgovara i ja to postujem).Samo u manjoj meri se debilisite i kurcite jer em ne prilici vasim godinama em nije mesto i manje ce svima da bodete oci.

Majestic.
1st March 2011, 03:30 PM
;1266610']da nonika su zlostavljali trolovi
p.s. poredjenje necijeg IQ-a sa sobnom temperaturom (293 do 298 kelvin-a) je kompliment

dule trolinooooooooooooooooo xaxaxaaxaxaaaax

mrniceguy
1st March 2011, 03:38 PM
@goldy posto napisa moj nick u postu da ti kazem da i ja tebe puno <3 i da nam nedostajes.

@ognjene fali tvojih prijava tamo u ban requestu nesto je suhoparno u zadnje vrijeme.

@muerto shvatanje zivota s moje strane nikada ne moze biti isto kao shvatanje zivota s tvoje strane, kao sto sam vec rekao: nemoj odgovarati na svaki post u kom si prozvan covjece, idi bolan napolje ganjaj trebe, ja u tvojim godinama nisam znao gdje udaram, nisam dolazio da budem trolovan na forumu i da me drugi podjebaju, ti kazes da vozis motor, pecas ribu etc. pa majka mu stara idi bolan izadji vozaj motor ako je ruzno vrijeme idi bavi se nekim dvoranskim sportom, ja sam licno visio u dvorani dok sam trenirao rukomet. Majku sad pozelim otic, al neda mi zena posto sam stalno u putovanjima zbog posla, onu sedmicu kad sam kuci neda mi da mrdnem od kuce.

Pyro
1st March 2011, 03:41 PM
si glup samo utorkom ili preko cele nedelje ?

n00bk1ll3r
1st March 2011, 03:49 PM
sinko dragi koji ste vi retardi ...
mng nema ban requestova zato sto nema gejmova oterali ste sve igrace sa glupim banovima

Vex
1st March 2011, 03:52 PM
wtf kada ste pre naspamovali 5 strana :P

mILOSbRE
1st March 2011, 04:25 PM
Mng koju mi dvoranu u Zajecar imamo ? :(

pec
1st March 2011, 04:33 PM
Mng koju mi dvoranu u Zajecar imamo ? :(
tuga ove kosarkaske zemlje.

Vex
1st March 2011, 04:53 PM
tuga ove kosarkaske zemlje.

to je tacno :eek:

Mladenus
1st March 2011, 05:05 PM
Nemam sta da odgovorim na ovaj post,zato nisam nista napisao.

Poznajem dosta ljudi koji imaju vise od 30 god (uglavnom ih znam preko caleta) i ti ljudi idu na posao pa kad dodju kuci vreme provode s decom ili rade neke poslove vezane za kucu.Veliki teret je na muskarcima koji imaju porodicu,velike su to obaveze i ja jos nikog nisam video da zasedne za komp vise od pola sata.Za mene je ovo normalno,a svi izuzeci su za mene teski propaliteti u zivotu ili su invalidi pa ih je strah spoljnog sveta i ne izlaze iz kuce.

Zato mi je skroz ok da se goldy i mng podrzavaju(blizu su s godinama),tu se ubacuje i Mladen koji zavrsava neki raspali fax gde uci stvari iz osnovne skole pa ima vremena na pretek da nolajfuje.Naravno sad ce on da dodje da prica kako ima devojku,svako vece izlazi i napija se,ima neko drustvo...A takvi sto se najvise hvale su cista suprotnost tako da te price tvoje ne piju vodu kod mene,Mladene.Samo jedan retard moze da dodje i da napise na forumu ''Koliko sam se olesio od alkohola sinoc,jos me glava boli.''Cesto napominje da je izlazio,cemu to?Ovde niko nikad nije izaso i napio se osim tebe pa da nam docaras mozda kako je to?Ili pokusavas sam sebe da ubedis nesto sto nije istina?

Sledi roman:

Mladen ti je rekao vec par puta stvari, nekih reci ces da se setis jednog dana, kada sazris (pazi se, "jednog dana" je cesto sifra za "nikad"). Ja sto napisem na forumu o tome kako sam se napio, ili kako sam bio na faksu i ucio gluposti, ili kako sam video mrtvu macku na ulici ima istu vrednost kao Protossovo "Smrdim, nisam se kupao nedelju dana." Samo ja to kazem na fin nacin. Okej, da prevedem za maloumnike, napisem post koji nema veze sa temom, kada vidim da je tema bezvezna (spam).

Ne izlazim svako vece, jer kao sto vidis, dobar deo veceri mogu da dodjem na forum i napisem nesto. Takva mi je situacija da mogu da iskoristim vreme na svoj nacin i ponosim se time sto uspem na sve strane. Samo nemam vremena na previse zabave, ali sam napravio free time kada sam batalio dotu, koja mi je oduzimala oko 2 sata dnevno pre. Ako mislis da Mr.NG ili Goldy u 30im godinama nemaju zivot, pa provode vreme ovde, varas se. Mozes naci vremena za skoro sve, treba samo da znas kako da raspolazes njime.

To sto sad ne mozes da shvatis neke stvari, ne znaci da neces moci jednog dana. A kada/ako shvatis, sam sebi neces da priznas da su neki tamo "noliferi" sa foruma bili u pravu.

Ja sam ti rekao jos pre kada si me naflejmovao bez razloga zbog ushicenja da si nasao devojku: "Nemoj da pravis glupe poteze bezveze, ona ce da te otkaci, a i da te ne otkaci, neces svih 6,7 sati koje provodis igrajuci igrice moci da posvetis njoj, jer je iluzorno." Ti si mi se smejao, rekao si da nikad neces da se vratis na forum, ni na server (2 puta vec, ako me dobro sluzi secanje). Samim tim sto si sada ovde potvrdjujes da sam bio u pravu.

Rekoh pre, uzalud pokusavas da gradis svoj rejting na pokopavanju drugih ljudi. Umesto toga, pokusaj da podignes sam svoj, jer je prakticnije i lakse. Nikad neces uspeti da spustis ispod tebe sve one koji su iznad. Umesto toga, radi na sebi i pokusaj da se izdignes iznad njih. Ovo nema veze sa forumom, nego uopsteno. Znam da si suvise ponosan da pokusas da i razmislis o nekim "savetima" koje ti ja dajem, ali ne mislim ti nista lose. Ako nekad budes shvatio, postaces covek. Do tad ces samo da ostanes iskompleksirani, nezreli klinac. Ali nije ni to toliko strasno, bar ces moci da se uklopis uvek u takvu - vecinsku sredinu.


nije mi jasna 1 stvar... goldi zasto pokopavas sam sebe ? i mladenus je par puta to uradio ?

Svidja mi se tvoj nacin "razmisljanja", s obzirom da moje postove shvatas na veoma specijalan, tebi svojstven nacin. :)

mILOSbRE
1st March 2011, 05:26 PM
Samo jedna ispravka.Nisam se nigde vratio jer ne igram dotu vise od 6 meseci,niti sam ulazio na xpam,niti imam vorkraft.

Evo neka neko pogleda na serveru kad sam zadnji put igrao> /whereis XxX[Muerto]XxX i mene bas zanima.

Pyro
1st March 2011, 05:27 PM
au koja gomila gluposti u jednom postu,molim moderatore da dodaju mladenusu jos jedan award

mrniceguy
1st March 2011, 05:46 PM
Znas kako kazu, lud se ludom, glup se glupom raduje.

Ognjene ako mislis da tvoji postovi tog tipa lice na neka podjebavanja varas se, oni samo pokazuju koliko je nizak tvoj nivo inteligencije, za razliku od pojedinih postova od prije za koje takodje mislim da ih kao i muerto svoje nisi napisao.

PROTOZZ
1st March 2011, 05:47 PM
Je l' vi shvatate da ni jedna ni druga strana nece shvatiti poentu vasih postova i da ce i dalje svako po svome?

Svrsim vam usta nakazna, odo' da drkam patku, afk.

mILOSbRE
1st March 2011, 05:49 PM
Znas kako kazu, lud se ludom, glup se glupom raduje.

Ognjene ako mislis da tvoji postovi tog tipa lice na neka podjebavanja varas se, oni samo pokazuju koliko je nizak tvoj nivo inteligencije, za razliku od pojedinih postova od prije za koje takodje mislim da ih kao i muerto svoje nisi napisao.

Doveo sam tatu da mi pise postove,jel to ok ?

Pyro
1st March 2011, 05:51 PM
ne,nego ja mogu sa jednom recenicom da pobijem 10000 mladenovih reci (citati - gluposti)
u tome je poenta
a ti ako sa 30 godina nisi skapirao,onda stvarno nemamo o cemu da pricamo,gori si od nas ,,dece nolajfera'' kako nas sam nazivas

mrniceguy
1st March 2011, 06:30 PM
Ja vas nisam nikad nazvao no liferi, ja sam objasnjavao muerto moje razmisljanje ognjene, a drago mi je da imas tako visoko misljenje o sebi to je super, jako je ljepo biti narcisoidan.

Pyro
1st March 2011, 06:36 PM
Ja vas nisam nikad nazvao no liferi, ja sam objasnjavao muerto moje razmisljanje ognjene, a drago mi je da imas tako visoko misljenje o sebi to je super, jako je ljepo biti narcisoidan.

o čemu ti pričaš čoveče ?

mrniceguy
1st March 2011, 07:24 PM
Pa vidis ognjene da ti zaboravis sta si napisao u svom prethodnom postu, eto koliko te pamcenje sluzi, i jos pored svega ne mozes da se sjetis da procitas sta si napisao i to ti je jos jedan dokaz svega gore navedenog.

Uzivaj.

Pyro
1st March 2011, 07:28 PM
Boze,uzmi ih preko reda

<mdma>
1st March 2011, 08:14 PM
Od kako sam otkrio ovaj thread, promenio mi se zivot.


I moj muz vise ne hrce.

EDIT: A slatko ne bi stajalo na ovom stolu.

Vex
1st March 2011, 08:56 PM
daj bre smorili ste sa tim postovima daj te nesto normalno :P

Mladenus
1st March 2011, 11:12 PM
Samo jedna ispravka.Nisam se nigde vratio jer ne igram dotu vise od 6 meseci,niti sam ulazio na xpam,niti imam vorkraft.

Evo neka neko pogleda na serveru kad sam zadnji put igrao> /whereis XxX[Muerto]XxX i mene bas zanima.


Neki lik: E, Muerto, sto te nema ovde na serveru? Dodji nekad da odigramo...
Muerto: Ma jok brate, smorio me ovaj server, pun je debila, sad igram na RGC-u, tamo je mnogo bolje.

Cool story, bro!:cool2:


P.S. Evo dosao sam upravo iz grada, da ti se javim cisto, da ne pomislis. 'Oces da se hvalim sta sam radio? To jest da lazem kako nisam nolifer?


ne,nego ja mogu sa jednom recenicom da pobijem 10000 mladenovih reci (citati - gluposti)

Mogu i ja da pretvaram vodu u vino, al' necu.
Znas, kad budes procitao nesto vise od kladionicarskih tiketa i liste, onda mozda budes mogao da napises nesto sto ce moci da parira mojim recima. Do tad, nemoj da se zamaras. Idi zivi trenerka-dziber stil i uzivaj.


daj bre smorili ste sa tim postovima daj te nesto normalno :P

Spam?

cvetkovic333
2nd March 2011, 10:23 AM
Kada sam hteo da igram dotu kaze mi da nemam mail, a registrovao sam se

cvetkovic333
2nd March 2011, 10:26 AM
Moze li neko da mi pomogne? Instalirao sam i pech i skino mapu i registrovao se. Sta jos treba da uradim. Ili na koji server da se ulogujem.

PROTOZZ
2nd March 2011, 12:08 PM
Strasno nije isto sto i uzasno.

mILOSbRE
2nd March 2011, 01:01 PM
Sta ti pamtis Mladene,rofl.

To je bilo pisano pre jedno godinu dana,ako sam reko da sam prestao da igram dotu onda sam prestao.I nije mi jasno sto se ti opterecujes dal ja igram ili ne igram,nadji drugu zanimaciju jer si smorio.

Pyro
2nd March 2011, 01:07 PM
Kad nemas svoj zivot onda guras nos u tudj i njegov komentarises

Mladenus
2nd March 2011, 01:09 PM
Bilo je pisano pre jedno 2 meseca na forumu, nemoj da lazes. :)

Kao sto si pre jedno 2 nedelje napisao da neces da menjas vise nikad signature. =))

E i da, btw, za moj "retardirani" faks. Masinski je medju 3 najteza fakulteta u Srbiji, zajedno sa arhitekturom i elektrotehnickim. Ali okej, ja sam siguran da je tvoja ekonomska skola teza... =))

@Navijac: Naravno, Ognjene, sta da radim... Ja bih voleo da imam zivot kao ti, provodim oko 10 sati na racunaru dnevno, ne skolujem se i kada izadjem, odem do obliznje kladionice, ali nazalost, ne mogu. :(

P.S. Odo' na fakultet za retarde.

mILOSbRE
2nd March 2011, 01:14 PM
Kao sto si pre jedno 2 nedelje napisao da neces da menjas vise nikad signature. =))

E i da, btw, za moj "retardirani" faks. Masinski je medju 3 najteza fakulteta u Srbiji, zajedno sa arhitekturom i elektrotehnickim. Ali okej, ja sam siguran da je tvoja ekonomska skola teza... =))

Tekst i pesmu nikad necu da promenim,nisam iskljucio da nesto dodam.

Znaci na najtezem fakultetu u Srbiji dok profesor predaje lekciju ili sta god,ti si na forumu i catujes sa nama objasnjavajuci da to sto trenutno radite/ucite si ucio u 8. razredu.Pitam se sta se radi na laksim fakultetima...

Pyro
2nd March 2011, 01:22 PM
vidis,to je glavna poenta,ti mislis nesto o meni,a skroz je suprotno druze,ja studiram FTN ako te bas zanima,i ne kladim se,ne znam ko je to izvalio
sve u svemu volim kad se ljudi bave mojim zivotom o kojem nemaju pojma ... da je napisao neko ko me zna u RL pa i da se zapitam,nego si to napisao ti koji nemas pojma

mrniceguy
2nd March 2011, 01:53 PM
@cvetkovic ovo je čit čat thread kao sto mozes da vidis, ti bi trebao postat svoj problem ovdje:

http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=648

Tu su ti pravila i pomoc.

Mozda ti i ovaj thread moze pomoci:

http://eurobattle.net/showthread.php?t=103862

I ovdje ti je server installer:

http://eurobattle.net/showthread.php?t=95080

Nadam se da ces uspjeti.

Pozdrav.

mILOSbRE
2nd March 2011, 02:04 PM
mng hoces da mi se potpises na sisi?
Moras priznati ovakvu sisu video nisi.

KukAc
2nd March 2011, 06:21 PM
sta co ti oces? idesh ti na moj kurac? jebem li ti ga... jebem ti sve neomasceny kolac :beer2:

BEST SERB??? I AM PROUD :happy:

Shoocky3V
2nd March 2011, 06:32 PM
au koja gomila gluposti u jednom postu,molim moderatore da dodaju mladenusu jos jedan award

hahahaha gg jebeno :D


ps vidi ga vex napreduje, sad nema 0.08, sad ima 0.13$ xDDDDD

Mladenus
2nd March 2011, 06:53 PM
Pitam se sta se radi na laksim fakultetima...

Upisaces pravni valjda, pa ces da vidis.


vidis,to je glavna poenta,ti mislis nesto o meni,a skroz je suprotno druze,ja studiram FTN ako te bas zanima,i ne kladim se,ne znam ko je to izvalio
sve u svemu volim kad se ljudi bave mojim zivotom o kojem nemaju pojma ... da je napisao neko ko me zna u RL pa i da se zapitam,nego si to napisao ti koji nemas pojma

E onda mi je stvarno zao...


vidi ga vex napreduje, sad nema 0.08

Nosam te...

Vex
2nd March 2011, 07:06 PM
polako polako :) bice dovoljno za sve ! :)

Deadly_burek
2nd March 2011, 07:43 PM
sta co ti oces? idesh ti na moj kurac? jebem li ti ga... jebem ti sve neomasceny kolac :beer2:

BEST SERB??? I AM PROUD :happy:

kukac on our sub forum and his serbian! nice

Deadly_burek
2nd March 2011, 07:59 PM
e zeuse ak vidis procitaj ovo
http://www.vecernji.hr/regije/kamenjem-grudama-snijega-razbili-prozore-3-gimnazije-clanak-259649

PROTOZZ
2nd March 2011, 08:23 PM
Kako su ovi Hrvati nasilni, ef ef.

<mdma>
2nd March 2011, 08:57 PM
Dvesta bad blue boysa su uvek bili smrt za gimnazijske prozore.

n00bk1ll3r
2nd March 2011, 09:58 PM
e zeuse ak vidis procitaj ovo
http://www.vecernji.hr/regije/kamenjem-grudama-snijega-razbili-prozore-3-gimnazije-clanak-259649

jao di su ti dani :( kad se emša sleti na tvrdju ^^ emša, veliki odmor, snijeg = blagdani xD

@mdma to nema veze sa bbb ...

btw burek
http://www.vecernji.hr/vijesti/tisucu-osjecana-snjeznim-grudama-gadalo-zgradu-hdz-a-clanak-257820

ides li na prosvjede u subotu?

Deadly_burek
2nd March 2011, 10:36 PM
jao di su ti dani :( kad se emša sleti na tvrdju ^^ emša, veliki odmor, snijeg = blagdani xD

@mdma to nema veze sa bbb ...

btw burek
http://www.vecernji.hr/vijesti/tisucu-osjecana-snjeznim-grudama-gadalo-zgradu-hdz-a-clanak-257820

ides li na prosvjede u subotu?

navodno bi trebo ic s 2-3 frenda.... ak ce oni ja cu garant
sta ces ti bit?

PROTOZZ
2nd March 2011, 11:04 PM
Sad sam igrao CS posle godinu dana... Nije to to, ne igram kao sto sam nekad znao, sta vise, fejlujem...

Keka
2nd March 2011, 11:52 PM
Samo se svadjate nesto .... ;)

n00bk1ll3r
3rd March 2011, 12:06 AM
navodno bi trebo ic s 2-3 frenda.... ak ce oni ja cu garant
sta ces ti bit?

vjerovatno

Vex
3rd March 2011, 12:20 AM
Sad sam igrao CS posle godinu dana... Nije to to, ne igram kao sto sam nekad znao, sta vise, fejlujem...

koliko mi samo servera propalo :-/ glupi cs nikada ga necu vise upaliti :beer2:

Pyro
3rd March 2011, 01:04 AM
@ognjene fali tvojih prijava tamo u ban requestu nesto je suhoparno u zadnje vrijeme.

hahah i jedva si docekao da me ban na pd.eu

pec
3rd March 2011, 11:11 AM
Tekst i pesmu nikad necu da promenim,nisam iskljucio da nesto dodam.

Znaci na najtezem fakultetu u Srbiji dok profesor predaje lekciju ili sta god,ti si na forumu i catujes sa nama objasnjavajuci da to sto trenutno radite/ucite si ucio u 8. razredu.Pitam se sta se radi na laksim fakultetima...
Sedi se sa stiroporom ispred skupstine.

TBK.Goldy
3rd March 2011, 12:15 PM
Muerto je tolko pro, da kad napada Rošana, Rošanu se pojavljuje poruka: -You cannot attack a player from there.

Muerto je tolko pro, da kad igra Venomancera, ja kažem baci stun, i on ga baci.

PROTOZZ
3rd March 2011, 01:04 PM
Igrao sam Venomansera, zato sam ovako zelen.

NOe1
3rd March 2011, 01:24 PM
zato si i ruzan!

PROTOZZ
3rd March 2011, 01:29 PM
Izvini lepotane!

mILOSbRE
3rd March 2011, 01:44 PM
Neko spomenuo lepotana?

n00bk1ll3r
3rd March 2011, 02:01 PM
Igrao sam Venomansera, zato sam ovako zelen.

cvika pro

TBK.Goldy
3rd March 2011, 02:40 PM
umjesto cvika, stavi ded šat.

Mladenus
3rd March 2011, 02:50 PM
Sta je sa njim?

mILOSbRE
3rd March 2011, 02:51 PM
Mama mu ukinula igranje igrica!

PROTOZZ
3rd March 2011, 02:56 PM
Ja ipak mislim da je umro.

Pyro
3rd March 2011, 02:57 PM
Srbija Svedska 2:1

Vex
3rd March 2011, 03:31 PM
otisao sa xpama po 20 put :D

TBK.Goldy
3rd March 2011, 04:19 PM
veks, ae opali jubilarni hiljaditi post. <3

mILOSbRE
3rd March 2011, 04:20 PM
Nemoj,laze te!

Vex
3rd March 2011, 04:39 PM
veks, ae opali jubilarni hiljaditi post. <3

evo za tebe 1001 :D

Mladenus
3rd March 2011, 06:25 PM
Eh, Vex, bio sam i ja u tvojim godinama... :D

pec
3rd March 2011, 06:46 PM
Eh, Vex, bio sam i ja u tvojim godinama... :D
i ja :D

Bonzy
3rd March 2011, 06:51 PM
Goldy, da li ti je iko rekao da si isti kao onaj lik sto vodi Milijunasa?

mILOSbRE
3rd March 2011, 07:00 PM
Jebem li ga,kao da su blizanci.

pec
3rd March 2011, 07:26 PM
Tarik Haramustek

VanGogh
3rd March 2011, 07:38 PM
Ja sam cuo da je on rodom iz Srbije..
Ispravite me ako gresim, mada mislim da jeste.

mILOSbRE
3rd March 2011, 07:47 PM
mng kazi uberu da mi izbrise warnings na pd forum jer ne mogu da postujem...(imam 80% :S )

nick : XxX[Muerto]XxX

Uradi to za mene,ako nisi picka.

Pyro
3rd March 2011, 07:54 PM
Uradi to za mene,ako nisi picka.

hahahahha
svaki komentar je suvisan

mILOSbRE
3rd March 2011, 07:58 PM
Nije on takav,videces ;S

Deadly_burek
3rd March 2011, 08:09 PM
Ja sam cuo da je on rodom iz Srbije..
Ispravite me ako gresim, mada mislim da jeste.

svi ljudi s planete su rodom iz srbije

-KaMiKaZa-
3rd March 2011, 08:14 PM
moja praprapraprababa je rodom iz alexinac xD

PROTOZZ
3rd March 2011, 08:15 PM
Tad su bili normalni, sve dok su ziveli u Aleksincu.

mILOSbRE
3rd March 2011, 08:17 PM
Taj Aleksinac je blizu kog grada ?

Pyro
3rd March 2011, 08:47 PM
svi ljudi s planete su rodom iz srbije

burek nemoj da te bole cinjenice,ali i 80% hrvatske je poreklom iz Srbije

pec
3rd March 2011, 08:48 PM
Taj Aleksinac je blizu kog grada ?
Izmjedu nish and zajechar

mrniceguy
3rd March 2011, 09:11 PM
Ognjene opet bulaznis majke mi, u predzadnja 2 posta nisam mogao da nadjem smisao, nije da ti kazem da si glup al ono skoncetrisi se, mozes ti to.

@Muerto evo ti odgovor u vezi pd.eu


1.3.2011 21:21:43 Vladimir: sto bi reko dzejms bond
1.3.2011 21:21:45 Vladimir: moze
1.3.2011 21:21:47 Vladimir: ne moze

Mladenus
3rd March 2011, 09:21 PM
svi ljudi s planete su rodom iz srbije

Nisi znao? :D Nebeski narod, kad ti kazem...


1.3.2011 21:21:43 Vladimir: sto bi reko dzejms bond
1.3.2011 21:21:45 Vladimir: moze
1.3.2011 21:21:47 Vladimir: ne moze

HAhhahahahhahaha! Kad je to rekao? Ima klip?

Deadly_burek
3rd March 2011, 09:21 PM
burek nemoj da te bole cinjenice,ali i 80% hrvatske je poreklom iz Srbije

kazu tvoji intelektualci iz sela

VanGogh
3rd March 2011, 09:22 PM
Taj Aleksinac je blizu kog grada ?

Aleksinac ti je nekih 50-60 kilometara od Nisa. Meni kolima autoputom treba jedno 30-45 min do Aleksinca.

Izmjedu nish and zajechar

Rofl, Zajecar je tamo na Istoku. Aleksinac i Nis su na Jugu.

Keka
3rd March 2011, 09:24 PM
Ne lomi me! Ja vise ne znam sebeeee...
Jos sam ziv, al sam mrtav bez tebeee :)

-KaMiKaZa-
3rd March 2011, 09:26 PM
u mom srcu jos ima puno ljubavi

kako da zaboraviiiiiiimmmmmmmmmm :D

PROTOZZ
3rd March 2011, 10:04 PM
Aleksinac ti je nekih 50-60 kilometara od Nisa. Meni kolima autoputom treba jedno 30-45 min do Aleksinca.


Rofl, Zajecar je tamo na Istoku. Aleksinac i Nis su na Jugu.

Rofl bre, 32 kilometara je daleko Aleksinac od Nisa i autoputem ti treba 20 minuta...

pec
3rd March 2011, 11:20 PM
aleksinac ti je nekih 50-60 kilometara od nisa. Meni kolima autoputom treba jedno 30-45 min do aleksinca.


Rofl, zajecar je tamo na istoku. Aleksinac i nis su na jugu.
hello captain obvious
how are you today ?

_pLaY.MaKeR_
3rd March 2011, 11:21 PM
Rofl bre, 32 kilometara je daleko Aleksinac od Nisa i autoputem ti treba 20 minuta...

Ni koorditane ne pomazu :read:

n00bk1ll3r
3rd March 2011, 11:53 PM
burek nemoj da te bole cinjenice,ali i 80% hrvatske je poreklom iz Srbije

jel nas to cini bracom srbima?

Bonzy
4th March 2011, 12:45 AM
jel nas to cini bracom srbima?

Bracom ljudima...

Pyro
4th March 2011, 12:47 AM
jel nas to cini bracom srbima?

braca nikako

Error.
4th March 2011, 02:38 AM
Oce Li ko dote da igra sa mnom :) Bas sam cooL :)

VanGogh
4th March 2011, 02:42 AM
Vidi ga ovaj Error. Lik je mi je ono.. Smesan do bola. :D
Kakva crna dota u 3 sata ujutru. Odoh ja da se zakovem u krevet, ustajem rano zbog mrtvog posla.

Error.
4th March 2011, 02:45 AM
Ja sam sad dosao kuci :D Pa sto da ne :) Patim od insomnie :)

VanGogh
4th March 2011, 02:52 AM
Licis mi na drogeranta.. :S

Pyro
4th March 2011, 03:18 AM
neko ovde brise postove ...

TBK.Goldy
4th March 2011, 08:27 AM
80% srbije je poreklom iz hrvatske. pročitao sam u miki mausu sad od prošle nedelje.

Mladenus
4th March 2011, 09:16 AM
Vidi ga ovaj Error. Lik je mi je ono.. Smesan do bola. :D
Kakva crna dota u 3 sata ujutru. Odoh ja da se zakovem u krevet, ustajem rano zbog mrtvog posla.

Kockarcina raspala.... Ima jednog dana da umre u cosku sa iglom u veni. Or wait.....


80% srbije je poreklom iz hrvatske. pročitao sam u miki mausu sad od prošle nedelje.

I mi imamo takvu slicnu lektiru kod nas. :)

TBK.Goldy
4th March 2011, 10:08 AM
tata nedeljom kad kupuje novine na trafiki, ako ne donese tom i jerry strip ili miki maus, ili žvake bazuka, ili sve troje zajedno, ja mu kažem da ga ne volim više :|

onda mi kupi u ponedeljak kad ide kući s posla.

win.

Deadly_burek
4th March 2011, 10:15 AM
tata nedeljom kad kupuje novine na trafiki, ako ne donese tom i jerry strip ili miki maus, ili žvake bazuka, ili sve troje zajedno, ja mu kažem da ga ne volim više :|

onda mi kupi u ponedeljak kad ide kući s posla.

win.

tata ti je dobar covjek, reci mu da ga pozdravlja burek...znamo se iz rata

pec
4th March 2011, 10:42 AM
reci mu da ti uzme i burek.
(i da ti kupi nesto iz Burger Kinga)

TBK.Goldy
4th March 2011, 11:14 AM
tata ti je dobar covjek, reci mu da ga pozdravlja burek...znamo se iz rata

lolo... znam tata mi je pričao o onom liku kome su bradavice bile ko dijamanti... da li je moguće da....

... ma ne... koje su šanse....

:unsure:

Vex
4th March 2011, 11:50 AM
meni da ga spamam :D


Y2alK0PO78c

NOe1
4th March 2011, 02:31 PM
sta se odje desava?

pec
4th March 2011, 02:34 PM
sta se odje desava?
Ceka se noel da dodje ovde i da nas prosvetli.

NOe1
4th March 2011, 02:42 PM
decaci polako, nema potreba za tim.

Pyro
4th March 2011, 02:44 PM
xHBvnhkq_Hc&feature=related

ja imam bolest kojoj nema leka
i koja plasi normalnog coveka
jer Bog je meni podario mozak
a njega mi je Zvezda uzela
o Zvezdo o Zvezdo o Zvezdo,
ja volim te ludo to znaj
o Zvezdo o Zvezdo o Zvezdo
tu pobedu danas mi daj
bicu uvek s tobom makar nem'o leba
i bodricu te Zvezdo i na marsu ako treba

pec
4th March 2011, 03:10 PM
http://img715.imageshack.us/img715/4479/mojaomiljenapesmaj64894.jpg

Pyro
4th March 2011, 03:13 PM
Kami posto si ti makedonski ptarši :) zanima me da mi kazes nesto o Dilaver Leku Bojki ...ako uopšte znaš ko je taj

-KaMiKaZa-
4th March 2011, 03:53 PM
cuo sam...al nemam pojma ko je to xD

TBK.Goldy
4th March 2011, 04:57 PM
Kami posto si ti makedonski ptarši :) zanima me da mi kazes nesto o Dilaver Leku Bojki ...ako uopšte znaš ko je taj

Ognjene, pošto si ti srpski tnikče :) zanima me da mi kažeš nešto o Saši Matiću ... ako uopšte znaš ko je taj.

PROTOZZ
4th March 2011, 05:03 PM
Ja sam srpski Srbin.

mrniceguy
4th March 2011, 05:44 PM
Evo numera za tebe ognjene:

5ecAi3Ec0Xo

RiKi_AzDaJa
4th March 2011, 05:47 PM
Koji ste no lajferi strasnooooooooooooooooooooooooo !!!

mILOSbRE
4th March 2011, 05:55 PM
Ognjene opet bulaznis majke mi, u predzadnja 2 posta nisam mogao da nadjem smisao, nije da ti kazem da si glup al ono skoncetrisi se, mozes ti to.

@Muerto evo ti odgovor u vezi pd.eu

Kakve veze ima Vlada sa pd.eu i nisam razumeo odgovor,znam priglup sam decko.

@riki skroz si u pravu.

mrniceguy
4th March 2011, 06:05 PM
Nema veze vlada sa pd.eu muerto, ali ima ono sta je on rekao.

mILOSbRE
4th March 2011, 06:13 PM
Kazi im da mi omoguce da postujem i kazi im da mi je nick na serveru bio XxX[Muerto]XxX i skinuce mi sva upozorenja koja sam dobio kada se sete o kom prou se radi.

TBK.Goldy
4th March 2011, 07:20 PM
Jel ovo MH?

CVCIXVAIl4Q

NOe1
4th March 2011, 07:25 PM
po meni jeste..

Mladenus
4th March 2011, 07:44 PM
Ili je to, ili neverovatna glupost igraca povezana sa neverovatnom srecom (malo verovatno).

mILOSbRE
4th March 2011, 07:49 PM
To je moj skilled invoker <3

Deadly_burek
4th March 2011, 07:56 PM
xHBvnhkq_Hc&feature=related

ja imam bolest kojoj nema leka
i koja plasi normalnog coveka
jer Bog je meni podario mozak
a njega mi je Zvezda uzela
o Zvezdo o Zvezdo o Zvezdo,
ja volim te ludo to znaj
o Zvezdo o Zvezdo o Zvezdo
tu pobedu danas mi daj
bicu uvek s tobom makar nem'o leba
i bodricu te Zvezdo i na marsu ako treba

dosadno ko nogometna utakmica

mILOSbRE
4th March 2011, 08:16 PM
E,jel zna neko zasto je moj profile na forumu toliko popularan ?

Zato sto sam se proslavio igrajuci dotu ili zato sto mnogo ownam Mladena i goldija na forumu ? xD

pec
4th March 2011, 08:35 PM
E,jel zna neko zasto je moj profile na forumu toliko popularan ?

Zato sto sam se proslavio igrajuci dotu ili zato sto mnogo ownam Mladena i goldija na forumu ? xD
Tvojih: This page has had 5,708 visits
vs
mojih: This page has had 6,768 visits

Dobar si :D

TBK.Goldy
4th March 2011, 08:40 PM
zato sto mnogo ownam Mladena i goldija na forumu ? xD

avatar ti odgovara u potpunosti.

mrniceguy
4th March 2011, 08:48 PM
Kazi im da mi omoguce da postujem i kazi im da mi je nick na serveru bio XxX[Muerto]XxX i skinuce mi sva upozorenja koja sam dobio kada se sete o kom prou se radi.

muerto, posto si ti rekao da si retired od dote, mi smo se pobrinuli da tako i ostane, znaci kod nas nemos niti ces moci da postujes.

<mdma>
4th March 2011, 08:48 PM
O-_j2ui6qjQ

Pu jeee, sto nece da linkuje youtube lepo?

EDIT: pogledaj sada kako sam ti ja editovao i vidjet ces kako se postuje youtube video.

Pozz


EDIT2: Piiiih, a ja ga turio sve sa onim youtube. ispred.

mILOSbRE
4th March 2011, 09:02 PM
Tvojih: This page has had 5,708 visits
vs
mojih: This page has had 6,768 visits

Dobar si :D

Tebi je ovo cetvrta godina na forumu,meni druga.Toliko...

@mng Znam da ti mene volis i da bi me unban,ali obojica znamo da me samo uber i fawkz mogu unban a ti si nedovoljno uticajan da bi mi pomogao pa se sad izvlacis na razne gluposti,a u stvari obojica znamo da svima tamo nedostajem.

Realno ...

Keka
4th March 2011, 11:24 PM
Ocajni ste obojca
^8.5k

Pyro
4th March 2011, 11:26 PM
volim kad mi ljudi posvecuju postove pa to ti je
inace za ovo sto sam postavio kamiju nije nikakva sprdnja nego ozbiljna stvar
i nisam tnikče

mrnajsgej aj budi glup na nekom drugom mestu
hvala

-KaMiKaZa-
4th March 2011, 11:38 PM
i ja nisam siptar pa sta? xD

Pyro
4th March 2011, 11:49 PM
ti mozes da neces da budes,al jbg tako je kako je
:D

mrniceguy
4th March 2011, 11:59 PM
ognjene, jel vrijeme kosidbe kod tebe u selu?

Edit:
Nakon !fm ajde narode join balkan da se igra gejm, ja dobijam ovakav odgovor:



<FROM: Anth0ny> ne igra vise niko to govno nemoj spam pls


gg no re xdl killed the balkan.

Pyro
5th March 2011, 12:00 AM
uuuu al si me pokopao,svaka ti cast,evo idem sa foruma i vise se ne vracam,jako si me spustio

PROTOZZ
5th March 2011, 01:31 AM
Је ли, ае 2 прста да видим ко разуме ово писмо!

http://i53.tinypic.com/2w257y9.jpg

pec
5th March 2011, 02:35 AM
Ocajni ste obojca
^8.5k
I svih 8.5k znaju da si peder.

Deadly_burek
5th March 2011, 10:25 AM
ognjene, jel vrijeme kosidbe kod tebe u selu?

Edit:
Nakon !fm ajde narode join balkan da se igra gejm, ja dobijam ovakav odgovor:



gg no re xdl killed the balkan.


krivi igrace ne onog ko je to napravio

TBK.Goldy
5th March 2011, 10:37 AM
Ja ne znam šta vi pričate momci. Balkan liga skil. Ono... moraš se sajn, kapetan te pika ako imaš sreće, i onda kad igra počne moraš lasthitat ili ban. Jebote men to puno posla... :S

mILOSbRE
5th March 2011, 10:52 AM
I jos ako moras kupiti wardove ili pile,ff!

.DeitY.
5th March 2011, 02:46 PM
cestitke meni i sladjanu na moderatorima :D

Mladenus
5th March 2011, 02:49 PM
Za sta? Vi ste postali Cen's puppets? :D

.DeitY.
5th March 2011, 02:50 PM
da xD

PROTOZZ
5th March 2011, 02:55 PM
Kako neko moze da voli da bude moderator?

mILOSbRE
5th March 2011, 02:58 PM
^ I smell jealousy.

PROTOZZ
5th March 2011, 03:08 PM
Ma rofl, bole me rac da budem ljubomoran, to samo zahteva vremena, a koristi nikakve...

mILOSbRE
5th March 2011, 03:14 PM
Valjda ce dobiti status suportera ,a neko tu vidi korist ...

Shoocky3V
5th March 2011, 03:36 PM
kako neko moze da prdi i smrdi non stop

oduzima vreme, a stv nemas koristi..

mILOSbRE
5th March 2011, 03:43 PM
Pec nesto ti sjeban sig.

pec
5th March 2011, 03:44 PM
por ke ?

mILOSbRE
5th March 2011, 03:49 PM
Pa pogledaj koliko secka,jbt.

IZLUDJUJE ME AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA

PROTOZZ
5th March 2011, 05:30 PM
http://www.facebook.com/album.php?id=1565077299&aid=2038723#!/photo.php?fbid=1522205226147&set=a.1259627541869.2038723.1565077299&theater

mILOSbRE
5th March 2011, 05:32 PM
Protos-facebook maniac.

PROTOZZ
5th March 2011, 05:35 PM
Zavodim devojke bre!

.DeitY.
5th March 2011, 05:51 PM
protos zavodi samo plavuse

Vex
5th March 2011, 06:05 PM
di ste bogovi xpama :P

http://www.youtube.com/watch?v=mnJ21UCxMdM&feature=player_embedded#at=39

Shoocky3V
5th March 2011, 06:59 PM
ooo vex jos malo pa 50 centi

PROTOZZ
5th March 2011, 07:28 PM
On na veresiju ne dava bilo kome, vec sam kog poznaje, dabome!

VanGogh
6th March 2011, 12:30 AM
Dobio sam Dota Instant moderatora. GG?

.DeitY.
6th March 2011, 08:34 AM
bambi za tebe.

sad sam napisao u /ann VanGogh je gej,pa ako te adduju da znas sta je :D

PROTOZZ
6th March 2011, 11:53 AM
Daj, daj maj darlin' !

Deadly_burek
6th March 2011, 12:52 PM
Ko su to modovi na tom dota instant bla bla bla

Vex
6th March 2011, 02:22 PM
gz VanGogh ;)

NOe1
6th March 2011, 02:24 PM
deity dobar ti je bio prvi ann, nema sta. :)

VanGogh
6th March 2011, 02:51 PM
Ja jos nisam ni jednom announce. A tako bih. :s
Salim se, necu spam sa tim.

.DeitY.
6th March 2011, 03:05 PM
ahahahaha,pa noel,sta fali :p

NOe1
6th March 2011, 03:33 PM
nemoj se sprdati sa time, koristi samo kada ti je neophodno.

Shoocky3V
6th March 2011, 04:14 PM
i kad pocinju ti tourovi?

Pyro
6th March 2011, 04:31 PM
cini se meni da neces ti dugo biti mod :D

VanGogh
6th March 2011, 04:33 PM
i kad pocinju ti tourovi?

Sledece nedelje najverovatnije. Treba sada sa Cenom da popricam detaljno oko svega.

pec
6th March 2011, 04:40 PM
nije svestan

.DeitY.
6th March 2011, 04:46 PM
pff,noele,napisao sam jednom ann,da cisto probam :P

Bice toura,btw smeju li organizatori da igraju tours?:D

PROTOZZ
6th March 2011, 04:49 PM
Smeju, ali ako im ja dam dozvolu.

mILOSbRE
6th March 2011, 04:57 PM
Pa smeju,Nenade,ali treba neko da vodi i organizuje taj tour...

NOe1
6th March 2011, 05:01 PM
moze npr ako ste ti i vg online, jedan moze play a drugi da vodi sve to, i obrnuto, ili tipa ako fali jedan igrac da se krene sa tour-om onda se i sam sign..

mILOSbRE
6th March 2011, 05:03 PM
Da ja jos igram na xpam ne bi morali da se mucite,proglasite me odma pobednikom i gg.

Vex
6th March 2011, 05:30 PM
http://www.youtube.com/watch?v=pXZS6N1U2Os

TBK.Goldy
6th March 2011, 05:39 PM
Da ja jos igram na xpam ne bi morali da se mucite,proglasite me odma pobednikom i gg.

muerto ti si pobednik tako tako. nitko trenutno ne može da se takmiči s tobom.

mILOSbRE
6th March 2011, 05:54 PM
Ako si im reko!

PROTOZZ
6th March 2011, 06:14 PM
http://www.youtube.com/watch?v=2CuBUL8HrVs&feature=related

Bonzy
6th March 2011, 07:53 PM
Muerto moralni pobednik. : d

.DeitY.
6th March 2011, 08:01 PM
Aaaa oke.

VanGogh imaces puno posla :D

Samo da se sredi ovo za pristup forumima,i eto tours idu :D

mILOSbRE
6th March 2011, 08:09 PM
Nenade da kupis bombone i da castis u skolu!

@bonzy uvek!

Vex
7th March 2011, 01:06 AM
meni jedan free win ;)

TBK.Goldy
7th March 2011, 09:03 AM
Instalirao gugl kroum. Moram reći da sam ugodno iznenađen. Lagan brz mali bravzer. Ne mogu otvorit fejsbuk sa IE 8, zaglavi mi java na pola puta. a na firefox svaki drugi puta. na kroum iz prve krensne. win.

Pyro
7th March 2011, 09:28 AM
to je tek sad stiglo u cro ?
napredni ste otkad ste u EU moram priznati

Shoocky3V
7th March 2011, 10:01 AM
to je tek sad stiglo u cro ?
napredni ste otkad ste u EU moram priznati

xaxaxaxa gg :D:D


btw opera > chrome x10

TBK.Goldy
7th March 2011, 10:35 AM
to je tek sad stiglo u cro ?
napredni ste otkad ste u EU moram priznati

sad bih stvarno nešta loše za srbe napisao, samo da tebe uvrijedim, al budući da riskiram da uvrijedim mladena i još neke koji su se uzdigli od rudimentarnih primata kao što si ti, neću ništa napisati, jer na kraju krajeva ja ne želim uvrijediti srbe nego samo tebe. stoga miško puši kurac.

Deadly_burek
7th March 2011, 11:47 AM
Nemoj take zlatko, on je ipak srbin iz sela koji vjerojatno 24/7 jebe ovce

Mladenus
7th March 2011, 12:30 PM
Slobodno Goldy, ne vredam se ja. Ionako me on ne smatra za Srbina. :)

Opleti mu.

mILOSbRE
7th March 2011, 01:16 PM
to je tek sad stiglo u cro ?
napredni ste otkad ste u EU moram priznati

=)) Znaci rofl...Probao sam da stavim ovaj post i post iznad u sig ali pise da moze max 100 slova...jbg

ps : =)) =)) =)) =))

Error.
7th March 2011, 01:45 PM
Eeeeeeee evo za sve poker igrace kako da zarade 50 $ :)

Treba samo da rijesite ovaj pocetnicki quiz i da sacekate 48 sati i 50 $ vam Lijezu na vas poker naLog. DOduse treba novi da napravite aLi zbog 50 $ sto da ne :)

KLIKNI OVDJE (http://www.pokerstrategy.com/uAYY85) Srecno :)

Moje ime tamo je VeLjko13 , stavite ga kao preporuku :D

mILOSbRE
7th March 2011, 01:48 PM
De si ti kockaru,nema te nesto...?

Ne znam da igram poker i ne zelim da naucim :D Znam da igram black jack,ono sa kartama ali mislim da nema veze sa pokerom ;)

Error.
7th March 2011, 01:58 PM
De si ti kockaru,nema te nesto...?

Ne znam da igram poker i ne zelim da naucim :D Znam da igram black jack,ono sa kartama ali mislim da nema veze sa pokerom ;)

Dobio sam bio maLo Love pa nisam bio kuci mnogo za vikend :)) Dobar je BLack Jack samo ga treba znati igrati :))

mILOSbRE
7th March 2011, 02:11 PM
Cek,obojica mislimo na ono kad ne smes da predjes 21 ?

Error.
7th March 2011, 02:14 PM
Pa da :) Ovako ti je prost :) Namrtvo je zanimLjiv kad igras protiv kuce u pare :)) Ajde kLiknite mi na signature i daj da zaradim koju paru jos a vi 50 $ :)

mILOSbRE
7th March 2011, 02:17 PM
Evo jedna igra za tebe,morao bi da je znas!

http://www.igrice450.com/kartanje-i-kocka/3/Vockice/

Error.
7th March 2011, 02:43 PM
Ovo su oni trenutci kada se Lijecim od kocke pa igram ovo :)) Po 50 centi :) desavaLO mi se po 100 eura u ovo sranje da uguram :D

mILOSbRE
7th March 2011, 03:13 PM
Ja sam se navuko na ovu igricu,sva sreca pa ne mogu nista da izgubim :D

Pyro
7th March 2011, 03:36 PM
uuu koje paljevine

.DeitY.
7th March 2011, 03:38 PM
ma brate,google chrome koristim otkad sam se rodio,ne moze da mu pridje nijedan broswer,sto mozila sto opera..

safari pa i mozda nesto dobar,ali GC je GC...

PROTOZZ
7th March 2011, 03:53 PM
Opera > all, fu!

Bonzy
7th March 2011, 03:56 PM
Ma bitno je da ti gc koristis od kad si se rodio. xD