PDA

View Full Version : Čit-Čat thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91

Shoocky3V
3rd February 2011, 02:41 PM
http://thesinaq.deviantart.com/art/RUFANCY-Wallpaper-196001094

TBK.Goldy
3rd February 2011, 02:58 PM
jbt, ovaj thread, "Bolji si od ostalih? Procitaj ovo!" to je okej...
a šta ako smatram da sam gori od ostalih? kud onda idem? balkan?

help :|
i ja bi da se igram s drugom decom :s

PROTOZZ
3rd February 2011, 03:31 PM
Gimme fuel, gimme fire, gimme that which I desireeee!

VanGogh
3rd February 2011, 03:50 PM
Sad poleti Betmene!!

Mladenus
3rd February 2011, 03:56 PM
Jos da je pogresio u padezima, pa da mislim da si ti pismen, bilo bi lepo...

Taj rad. Ne znam ni ja gde je pogresio. :D

NOe1
3rd February 2011, 05:58 PM
protose tvojoj inteligenciji ipak mora da se crta.


Vidi ga ovog Mrkija, popio IP range ban. Haha! A vala jeste zasluzio.

kako je pravilo da se kaze, vidi ga ovog mrkija, ili se kaze vidi ga ovaj mrki.

a da ja zaboravio da vi u vasem selu imate samo vokativ, za 2 niste culi.

PROTOZZ
3rd February 2011, 06:15 PM
Ja sam mislio na "Vidi ovog Mrkija".

mILOSbRE
3rd February 2011, 06:23 PM
3 strane ste ispamovali od sinoc...


RETARDI BRE !!@!!@#@!#!@! :S

[C]ifteinC[e]
3rd February 2011, 06:36 PM
hahah :D ti zalis so ne beshe a xD ti da beshe nemashe da bidat 3 :))) Ke bea 20 :D xD

mILOSbRE
3rd February 2011, 06:39 PM
Pa jbg,imao sam pametnija posla.

pec
3rd February 2011, 07:19 PM
realno Mrki je smorio.

mILOSbRE
3rd February 2011, 07:20 PM
Ma Mrkijeve psovke su pobedile !!!

Deadly_burek
3rd February 2011, 07:29 PM
ti si inače bio tamo pa znaš da mu je gurao u facu ?

dečko je napao pandura,to niko ne spori,ali ovaj je posle toga izvadio pištolj i krenuo da puca po stadionu,iako su se svi povukli,i tako je izazvao nov napad na njega ... navodno je pandur imao opekotine 3. stepena iako je to velika laž,on se vadio na povrede kojih nema,pa je posle menjao iskaz da ima traume ... sve u svemu traži se pravedno suđenje a ne sloboda.

necu ja tu uzimat niciju stranu.... nego gledo sam po netu i naso ovo:
"Čudno je da si jedan klub kao što je Crvena Zvezda dopušta da im navijači govore što i kako treba raditi. To nema nigdje u Europi. Sportski direktor i predsjednik moraju znati kako se klub vodi. Oni moraju poštivati pravila i iskorijeniti sve što se kosi sa pravilnikom"
kazu fifa,uefa i jos neke medjunarodne lige

Pyro
3rd February 2011, 07:59 PM
necu ja tu uzimat niciju stranu.... nego gledo sam po netu i naso ovo:
"Čudno je da si jedan klub kao što je Crvena Zvezda dopušta da im navijači govore što i kako treba raditi. To nema nigdje u Europi. Sportski direktor i predsjednik moraju znati kako se klub vodi. Oni moraju poštivati pravila i iskorijeniti sve što se kosi sa pravilnikom"
kazu fifa,uefa i jos neke medjunarodne lige

pa dobro,real barsu mancester celsi i ostale klubove vodi novac,njih boli kita za publiku kad imaju kinte da plate igraca po 50m evra ... a nasa liga ovakva jadna ... jedino ti i navijaci dolaze,naravno da ce da cine pola upravnog odbora kluba ...

[C]ifteinC[e]
3rd February 2011, 08:21 PM
ok ok . Ti imash i sada se falish :D

mILOSbRE
3rd February 2011, 08:22 PM
haha smesan si sa tom jednom zvezdom :happy:

VanGogh
3rd February 2011, 08:22 PM
Muerto ima 4 zvezdice i zbog toga se hvali. :happy2:

mILOSbRE
3rd February 2011, 08:24 PM
Sladjan ima jednu zvezdu i zbog toga place. :happy2:

Mladenus
3rd February 2011, 08:59 PM
pa dobro,real barsu mancester celsi i ostale klubove vodi novac,njih boli kita za publiku kad imaju kinte da plate igraca po 50m evra ... a nasa liga ovakva jadna ... jedino ti i navijaci dolaze,naravno da ce da cine pola upravnog odbora kluba ...

Da, toliko o profesionalizmu...
Ne mislis da je sramota dogoditi se tako nesto timu koji je bio prvak Evrope?
Mislim, ne kritikujem ja nikog konkretno, samo kazem da su navijaci uopste u ovoj zemlji vise preterali... To u Srbiji nije vise hobi, nego nacin zivota.


Koga to boli kurac?

Wp, Protosse! ;)

Pyro
3rd February 2011, 09:10 PM
Da, toliko o profesionalizmu...
Ne mislis da je sramota dogoditi se tako nesto timu koji je bio prvak Evrope?
Mislim, ne kritikujem ja nikog konkretno, samo kazem da su navijaci uopste u ovoj zemlji vise preterali... To u Srbiji nije vise hobi, nego nacin zivota.

pa naravno,poenta je da to i treba da ti bude način života ... nisi ultras na dan utakmice nego si ultras 24/7 ...

Bonzy
3rd February 2011, 10:56 PM
Ultras 24/7=retard 24/7

Mladenus
3rd February 2011, 11:10 PM
pa naravno,poenta je da to i treba da ti bude način života ... nisi ultras na dan utakmice nego si ultras 24/7 ...

Hoces da kazes da je fanatizam dobra stvar?


Ultras 24/7=retard 24/7

:happy:

Shoocky3V
3rd February 2011, 11:27 PM
imam da kazem da ovo nije istina

pec
3rd February 2011, 11:44 PM
Ultras 24/7=retard 24/7
+1



Imam 4 zvezdice vec 3 godine O_o

Shoocky3V
3rd February 2011, 11:47 PM
sa 5000 su 5 zvezdica valjda :D

pec
4th February 2011, 12:02 AM
sa 5000 su 5 zvezdica valjda :D
imao bi i to u to vreme.

TBK.Goldy
4th February 2011, 08:41 AM
Kod nas u Hrvackoj je svojevremeno vladao jedan vic... kad su Dinamovi navijači napravili ono sranje u Češkoj i lupali izloge... uglavnom satirični vic ide; Lupaju dva navijača izlog, i dođu dva policajca sa palicama i hoće da ih biju, kad navijači kažu; - uredu je gospodo, mi smo ultras. I policajci spreme palice i odu.

Dakle samo zato jer si ultras misliš da imaš pravo na drugačiji odnos? Pogledajte ove konje u Kairu, ove što se 24/7 "grudaju" kamenjem preko ceste. Kladim se da preko 50% njih nema pojma zašto su tu i zbog čega prosvjeduju. Njima je bitno da je tuča. Gledam tamo neki majmun skače i maše rukama, pada u trans... da je tu energiju iskoristio za neki sport ili za fakultet ili da obori neku žensku, mogo je bit car, a ovako gledam ga trga sa sebe košulju, kesi zube i pokušava dokazat svijetu kako je totalna raspalotina. Što je najgore to su tinejdžeri, studenti... tj ljudi koji imaju potencijalnu budućnost.

Mladenus
4th February 2011, 11:15 AM
Kod nas su navijaci oni ljudi koji nemaju perspektive u zivotu.

Znas, kad vidis da si gubitnik, da si zajebao skolu, glup si da bi bio deo bilo cega drugog jer ni u jednu grupu nece da te prime,a opste je poznato da je covek socijalno bice i da ima potrebu da pripada negde, on onda krene tim tokom.
Ceo dan ide po utakmicama, prati svaki moguci sport, a jedini izvor primanja mu je kladionica, posto je suvise lenj, a i nesposoban da bi radio bilo sta drugo.
Dokaz da zivimo u vremenu skroz poremecenih vrednosti je to sto je sada zapravo IN biti looser.

Ne zelim da generalizujem, ali do sad nisam video nijednog makar malo normalnog navijaca.

mILOSbRE
4th February 2011, 12:34 PM
Kolko smarate...

Idem na pecanje u obliznje selo za jedno 15min,tamo cu da budem ceo vikend kod drugara.

Umrite bez mene ?

[BMS]Slardar
4th February 2011, 12:52 PM
Kolko smarate...

Idem na pecanje u obliznje selo za jedno 15min,tamo cu da budem ceo vikend kod drugara.

Umrite bez mene ?

pitali smo te NISTA?
~edit kami ipak nisi najveca nakaza, rayallen je pobedio xD uz malo srece mozda i budes bred pit xD

Shoocky3V
4th February 2011, 12:54 PM
ucudududucucuducuducu


klasican smor?

TBK.Goldy
4th February 2011, 01:31 PM
konačno muerto priznaje da nije kvalifikovan za bilo kakve debate i odlazi da se zabavlja razonodom koja u potpunosti opušta njegove umorne vijuge - pecanjem u bunaru.

Mladenus
4th February 2011, 05:15 PM
Ne, ne, hoce da pokaze kako on ima zivot. Interesantno kako svaki put kada izadje u grad, ili ode negde mora da naglasi to. :)

Ma sta vam je, on nema komplekse, a i boli ga dupe sta drugi misle o njemu na forumu. ;)

PROTOZZ
4th February 2011, 06:21 PM
Kod nas su navijaci oni ljudi koji nemaju perspektive u zivotu.

Znas, kad vidis da si gubitnik, da si zajebao skolu, glup si da bi bio deo bilo cega drugog jer ni u jednu grupu nece da te prime,a opste je poznato da je covek socijalno bice i da ima potrebu da pripada negde, on onda krene tim tokom.
Ceo dan ide po utakmicama, prati svaki moguci sport, a jedini izvor primanja mu je kladionica, posto je suvise lenj, a i nesposoban da bi radio bilo sta drugo.
Dokaz da zivimo u vremenu skroz poremecenih vrednosti je to sto je sada zapravo IN biti looser.

Ne zelim da generalizujem, ali do sad nisam video nijednog makar malo normalnog navijaca.

Ja???? FF

Bonzy
4th February 2011, 06:31 PM
E ljudi, instalirao sam w3, i onda kada ulazim u igricu izadje ona slika arthasa klasicna kao sto to uvek biva kad se ulazi u w3, a onda samo bude crno i tu zabode i promeni mi se rezolucija na kompu.
Nikako ne uspevam da udjem u igricu, a igra mi se dota. Je l' zna iko u cemu je problem?
Sigurno je neka frka sa kompom, jer sam sa vise razlicitih torrenta skinuo i instalirao i svaki put isti problem.

Pyro
4th February 2011, 06:39 PM
Kod nas su navijaci oni ljudi koji nemaju perspektive u zivotu.

Znas, kad vidis da si gubitnik, da si zajebao skolu, glup si da bi bio deo bilo cega drugog jer ni u jednu grupu nece da te prime,a opste je poznato da je covek socijalno bice i da ima potrebu da pripada negde, on onda krene tim tokom.
Ceo dan ide po utakmicama, prati svaki moguci sport, a jedini izvor primanja mu je kladionica, posto je suvise lenj, a i nesposoban da bi radio bilo sta drugo.
Dokaz da zivimo u vremenu skroz poremecenih vrednosti je to sto je sada zapravo IN biti looser.

Ne zelim da generalizujem, ali do sad nisam video nijednog makar malo normalnog navijaca.

а ni ne ideš tim tokom ?
nemaš potrebu za socijalizacijom ?
ne vidim zašto pišeš onda na forumu za igru koju ne igraš ...

PROTOZZ
4th February 2011, 07:11 PM
E ljudi, instalirao sam w3, i onda kada ulazim u igricu izadje ona slika arthasa klasicna kao sto to uvek biva kad se ulazi u w3, a onda samo bude crno i tu zabode i promeni mi se rezolucija na kompu.
Nikako ne uspevam da udjem u igricu, a igra mi se dota. Je l' zna iko u cemu je problem?
Sigurno je neka frka sa kompom, jer sam sa vise razlicitih torrenta skinuo i instalirao i svaki put isti problem.

Ja sam imao isto problem, ne mogu reci identican, ali vezan za grafiku... Ja sam skoro formatirao komp i u pocetku je bilo do drajvera za graficku karticu, pa sam nekoliko puta reinstalirao i onda je grafika bila u redu( sto se w3 tice)... Ali nekada sam imao problema, da kada npr. alt tabujem i posle opet udjem u w3, poremeti mi se slika, nista se ne vidi, dok u gejmu(doti) nisam imao nikakvih problema... Ako imas vajdskrin monitor, podesi rezoluciju preko regedit funkcije u "run-u" ako znas, ako ne znas, pitaj me. Ako ti to nista ne pomaze, onda ti je do drajvera ili operativnog sistema, posto sam ja reinstalirao operativni sistem, tako da mi sada najnormalnije radi...

Bonzy
4th February 2011, 07:52 PM
Mislim da nije bas isti problem, meni je kada udjem u w3 dole tab kao ona ikonica za 'not responding'. Prvo bih hteo da cujem jos par misljenja, pa cu probati da resim situaciju na tvoj nacin.

NOe1
4th February 2011, 07:54 PM
bonzi nema ti spasa. :)

Shoocky3V
4th February 2011, 07:58 PM
da, gotov si, no dota

PROTOZZ
4th February 2011, 08:33 PM
Ja sam nesto reinstalirao w3 i sad hocu da instaliram xpam server, ali tokom instalacije norton mi kaze da fajl(instalacija) sadrzi trojanca i stopira mi proces... Sta mi je ciniti?

Mladenus
4th February 2011, 08:51 PM
а ni ne ideš tim tokom ?
nemaš potrebu za socijalizacijom ?
ne vidim zašto pišeš onda na forumu za igru koju ne igraš ...

Naravno da imam potrebu za socijalizacijom. I taj problem je resen kod mene, samo ne na prethodno naveden nacin. Nije mi u glavi lopta...
Na forumu sam zato sto mi je zabavno - dovoljan razlog. Pored toga, imam 20ak minuta dnevno koje mogu da izdvojim za ovo mesto. U svakom slucaju, manje od jedne partije DotA-e.


E ljudi, instalirao sam w3, i onda kada ulazim u igricu izadje ona slika arthasa klasicna kao sto to uvek biva kad se ulazi u w3, a onda samo bude crno i tu zabode i promeni mi se rezolucija na kompu.
Nikako ne uspevam da udjem u igricu, a igra mi se dota.

Zar nisi rekao da si prestao da igras zato sto si previse razmisljao o tome? :) Nemoj opet da se navuces, narkomancino!
Bog ti salje znake. :D


Ja sam nesto reinstalirao w3 i sad hocu da instaliram xpam server, ali tokom instalacije norton mi kaze da fajl(instalacija) sadrzi trojanca i stopira mi proces... Sta mi je ciniti?

Iskljucis privremeno anti-virus i instaliras W3.

pec
4th February 2011, 10:47 PM
O_O Bonzy igra :D

Majestic.
5th February 2011, 01:42 AM
opa! bonzy stari doter bek in akshn?

Bonzy
5th February 2011, 02:39 AM
Zar nisi rekao da si prestao da igras zato sto si previse razmisljao o tome? :) Nemoj opet da se navuces, narkomancino!
Bog ti salje znake. :D




Brate, jbg, dota je igra mog zivota. :) Hocu da objasnim novoj skoli sta je stara skola.

TBK.Goldy
5th February 2011, 08:10 AM
Stara škola je kad praviš aganim od soul boostera i mystic staffa i skontaš da si se zajebo HAHAHAAHAH...

evo reuploadao sam ovaj video... x)


Fx6Pi2QVywo

Mladenus
5th February 2011, 10:26 AM
Brate, jbg, dota je igra mog zivota. :) Hocu da objasnim novoj skoli sta je stara skola.

Nemoj da zajebes life. :)

PROTOZZ
5th February 2011, 12:18 PM
http://www.youtube.com/user/MrRedStarBelgrade

Decko ima sve zivo vezano za Zvezdu! <3
A i CrniGuja je mega pro, on ima snimke koji nigde ne mozes da nadjes..

[BMS]Slardar
5th February 2011, 12:23 PM
Domaci zadatak xD Na sred prenosa ja uletim u game xDD

Kava
5th February 2011, 12:30 PM
ne mogu vjerovat da balkan selekcija postoji hahhah
sta ima raja :D

PROTOZZ
5th February 2011, 12:31 PM
Ahhahahahaahhahahaha

Kava, stara spamercina... Odakle iskoci ti sine?

Kava
5th February 2011, 12:32 PM
ahhahhaha evo pao mi napamet forum pa reko da vidim sta ima ..
pa sta ima brate ? :D

[BMS]Slardar
5th February 2011, 12:33 PM
taj retard je mene ban ip + lock acc jer sam se flame sa hrvatima :d
jebeni hater

PROTOZZ
5th February 2011, 12:38 PM
E'o nista, nolajfuje se konstantno... Nedostaje mi onaj old skul spam.

Kava
5th February 2011, 12:40 PM
hahah , pa nemoj mi rec da vise nema spamanje ko u dobra stara vremena :D

PROTOZZ
5th February 2011, 12:56 PM
Ima, ali nije to to... Ono je bilo spamovanje sa stilom.. Danas, svaki retard moze da spamuje, ali ne uvidja cari tog cina.

Kava
5th February 2011, 01:33 PM
hahha a jebat ga :D .. nek sam ja svratio ode to mi je drago , a mozda se i na server vratim jednog dana da imate koga ubijat :D

VanGogh
5th February 2011, 01:38 PM
Who the fuck is Kava..?

TBK.Goldy
5th February 2011, 01:41 PM
Kava dođi da te popijem srećo. <3

Kava
5th February 2011, 01:45 PM
who the fuck is alise :D

goldy ljubavi kakav si ? :D

Bonzy
5th February 2011, 03:49 PM
E ljudi, instalirao sam w3, i onda kada ulazim u igricu izadje ona slika arthasa klasicna kao sto to uvek biva kad se ulazi u w3, a onda samo bude crno i tu zabode i promeni mi se rezolucija na kompu.
Nikako ne uspevam da udjem u igricu, a igra mi se dota. Je l' zna iko u cemu je problem?
Sigurno je neka frka sa kompom, jer sam sa vise razlicitih torrenta skinuo i instalirao i svaki put isti problem.


Ja sam imao isto problem, ne mogu reci identican, ali vezan za grafiku... Ja sam skoro formatirao komp i u pocetku je bilo do drajvera za graficku karticu, pa sam nekoliko puta reinstalirao i onda je grafika bila u redu( sto se w3 tice)... Ali nekada sam imao problema, da kada npr. alt tabujem i posle opet udjem u w3, poremeti mi se slika, nista se ne vidi, dok u gejmu(doti) nisam imao nikakvih problema... Ako imas vajdskrin monitor, podesi rezoluciju preko regedit funkcije u "run-u" ako znas, ako ne znas, pitaj me. Ako ti to nista ne pomaze, onda ti je do drajvera ili operativnog sistema, posto sam ja reinstalirao operativni sistem, tako da mi sada najnormalnije radi...


Mislim da nije bas isti problem, meni je kada udjem u w3 dole tab kao ona ikonica za 'not responding'. Prvo bih hteo da cujem jos par misljenja, pa cu probati da resim situaciju na tvoj nacin.


Evo da podsetim na svoj problem, pomozite breeeeee.

NOe1
5th February 2011, 03:59 PM
reinstaliraj os, i nemas brige. to ti je 1 sat posla.

Mladenus
5th February 2011, 04:14 PM
Smaras, Bonzy. :) Idi u tech. support.

TBK.Goldy
5th February 2011, 04:19 PM
Kafice srećo evo... ko i pre... seks droga alkokol. x)

Bonzy
5th February 2011, 04:58 PM
reinstaliraj os, i nemas brige. to ti je 1 sat posla.

OS je operativni sistem? Ako je to, kako se to radi? Ne moras da mi objasnjavas, samo mi daj neki link sa objasnjenjem plz.

NOe1
5th February 2011, 05:03 PM
nije valjda da nzs kako da reinstal windows. :)

kucaj na googlu, how to instal windows, ili cak bolje kucaj na yt, tamo ti i prikazu kako se instalira. :)

PROTOZZ
5th February 2011, 05:10 PM
Omg Bonzy, a ja mislio ti neki pametan momak.. GG

TBK.Goldy
5th February 2011, 05:28 PM
Nešta se čudno dogodilo pre par meseci.... Windows 7 instalacija mi je formatirala C disk za .... 5 minuta... inače traje 10 minuta :S

hak?

Shoocky3V
5th February 2011, 05:30 PM
meni se w3 tripuje kaze unable to find direct x8.1

a imam 9c installed :D

NOe1
5th February 2011, 05:49 PM
http://www.youtube.com/watch?v=pf408Rkc5IA

evo ti bonzi, sa strane imas linkove kako da formatiras pc, snaci ces se sigurno, nisi toliko priglup :)

CroNichaR
5th February 2011, 06:43 PM
sina cuo sam vec par puta u zadnja 2 tjedna o tom... mozes mi reci rjesenje tog?? kad saznas ili ako vec znas :)

Bonzy
5th February 2011, 06:44 PM
Brate, kapiram da cu znati, samo nikad to nisam radio. Moja prica sa kompom je da znam kako da ga kupim, instaliram igrice pomocu daemon toolsa, i da ga odnesem da mi ga njuske iz servisa srede kada krene da baguje. :)

Evo, sad cu da pogledam to yt objasnjenje.

Mladenus
5th February 2011, 07:01 PM
Hmmm, Bonzy, s obzirom da si muskarac, a ne razumes se u kompove, pogadjam... Razumes se u automobile!?

Bonzy
5th February 2011, 07:12 PM
Uf, tu sam jos gori nego sa kompovima. :)

Bonzy
5th February 2011, 07:39 PM
Ma jebes ti ovo reinstaliranje operativnog sistema, niti imam na cdu windows 7, niti imam na ikakav dvd da ga nabacim, niti radi pola linkova fajlova koje me smaraju u ovim objasnjenjima da skinem, niti razumem ove debile koji su zaboravili da pricaju normalno koliko su ispred kompa. Ima da dovedem nekog ortaka da mi to sredi. xD

NOe1
5th February 2011, 08:10 PM
nosi ga u servis. ^^

[C]ifteinC[e]
5th February 2011, 08:18 PM
Nece on da potroshi pari :D

Mladenus
5th February 2011, 09:00 PM
Ma najrealnije, drugar nek ti sredi. I ja sam ucio od drugara to isto (doduse u 8. razredu, al' nema veze :p).

Shoocky3V
6th February 2011, 12:41 AM
sina cuo sam vec par puta u zadnja 2 tjedna o tom... mozes mi reci rjesenje tog?? kad saznas ili ako vec znas :)

restart komp

_pLaY.MaKeR_
6th February 2011, 01:06 AM
Omg Bonzy, a ja mislio ti neki pametan momak.. GG

to sam ja i od tebe ocekivo pa sam se razocarao :)

Deadly_burek
6th February 2011, 02:39 AM
instaliraj si linux.... valjd nece previse sux

PROTOZZ
6th February 2011, 03:19 AM
to sam ja i od tebe ocekivo pa sam se razocarao :)

I ja sam u samoga sebe..

Pyro
6th February 2011, 04:40 AM
btw kami do jaja ti je profil na bnetu ... osvetlio mi je celu sobu ...

mILOSbRE
6th February 2011, 06:21 PM
Danas se vratim ja kuci s pecanja,a na stolu poziv za regrutaciju.

Voleo bih ja da idem u vojsku (to gledam kao fazu zivota kroz koju je normalno da prodjes) ali cemu taj poziv ako je vojska ukinuta ?

PROTOZZ
6th February 2011, 07:04 PM
Ti si izuzetak.

mILOSbRE
6th February 2011, 07:36 PM
Ne smaraj protose

VanGogh
6th February 2011, 07:36 PM
Danas se vratim ja kuci s pecanja,a na stolu poziv za regrutaciju.

Voleo bih ja da idem u vojsku (to gledam kao fazu zivota kroz koju je normalno da prodjes) ali cemu taj poziv ako je vojska ukinuta ?

Odi samo do vojnog odseka i predaj im poziv. Verovatno je doslo do zabune, zato sto se od 2011 godine vise ne salju pozivi rugrutima.
Btw, voleo bih jedom da idem sa tobom na pecanje. Veliki sam obozavalac ribolova. To mi je verovatno caletov gen, on svakog meseca bar jednom ode sa drustvom na pecanje.

mILOSbRE
6th February 2011, 07:43 PM
Ma otici cu.Verovatno ce samo da me zapisu tamo u evidenciju,ce da mi kazu da ne napustam zemlju i nikad nece da me pozovu.

E nemas pojma kolko dobro da pecas zimi.Naso sam super mesto,u selo blizu Zajecara i samo vadim klenove i skobalje.Nisu bog zna kolki (oko 100-200g) ali ima vise nego dovoljno da se napravi dobra i ukusna sardina.Ima likovi koji nece da idu na pecanje zimi,jeste mnogo hladno (noge ne osecas a ruke ti se smrznu da ne mozes ni glistu da namestis) ali ko voli kao ja nista mu ne smeta ;)
Leti (za raspust) provedem sve ukupno pa bar mesec dana na Dunav.Moj drugar tamo ima kucu i camac,ma full oprema i kad krenemo da tamanimo ...:D

[C]ifteinC[e]
6th February 2011, 07:45 PM
Server off. ... :(
edit: now on :)

VanGogh
6th February 2011, 07:51 PM
Cudno mi je malo to sto si dobio poziv... Znam da se svi punoletni momci se uvode u vojnu evidenciju u slucaju rata. Malo mi je to lame. Koj ce im kurac onda profi vojska od 10000 coveka kada se u ratnom stanju svi punoletni muskarci mobilusu, a neki ne znaju ni pusku da rasklope..
Elem, mogli bi ti i ja da zapalimo malo na Batusinacke bare, cale bio pre mesec-dva i tepao karase velicine sake. Ionako mi sada trebaju ribe zbog mog psa.

mILOSbRE
6th February 2011, 07:54 PM
Ma mi sad mozemo da se dogovaramo,a kolike su zapravo sanse da se to desi ?

Mislis na leto da probamo to da ostvarimo ili ti svrati do Zajecara da te vodim ja sad na pecanje ?

[BMS]Slardar
6th February 2011, 08:05 PM
Cudno mi je malo to sto si dobio poziv... Znam da se svi punoletni momci se uvode u vojnu evidenciju u slucaju rata. Malo mi je to lame. Koj ce im kurac onda profi vojska od 10000 coveka kada se u ratnom stanju svi punoletni muskarci mobilusu, a neki ne znaju ni pusku da rasklope..
Elem, mogli bi ti i ja da zapalimo malo na Batusinacke bare, cale bio pre mesec-dva i tepao karase velicine sake. Ionako mi sada trebaju ribe zbog mog psa.
normalno da je cudno kako moze '96 godiste kid da dobije poziv xD

VanGogh
6th February 2011, 08:17 PM
Ma mi sad mozemo da se dogovaramo,a kolike su zapravo sanse da se to desi ?

Mislis na leto da probamo to da ostvarimo ili ti svrati do Zajecara da te vodim ja sad na pecanje ?

Cisto sumnjam da mogu sada preko zime. Tamo na leto, kada idem na godisnji odmor, iscimam te, upalim kola i dodzem. Jednom li sam isao za Zajecar. :)

SLardar;1253709']normalno da je cudno kako moze '96 godiste kid da dobije poziv xD

Muerto ''96 godiste? =))

Mladenus
6th February 2011, 08:59 PM
Ovaj Chaos mnogo cruel... :D

Deadly_burek
6th February 2011, 09:19 PM
vangogh i muerto snimaju novi brokeback mountain??

PROTOZZ
7th February 2011, 12:06 AM
Metalika moj dobar drugar!

Mladenus
7th February 2011, 12:14 AM
Jebem ti taj gif... Vrh je. :D

PROTOZZ
7th February 2011, 12:49 AM
Nadja Siljanovski
Zagli me, ne moras mi nista reci .. samo budi tu i ne idi.
7 minutes ago · Like ·
6 people like this.


Милан Новаковић Zaglucu te.

-KaMiKaZa-
7th February 2011, 01:13 AM
zaglucu te xDDD

Majestic.
7th February 2011, 02:36 AM
38: *[X]-KaMiKaZa-, in game "BRA-2264", using Warcraft III Frozen Throne

gg?

Vex
7th February 2011, 03:47 AM
38: *[X]-KaMiKaZa-, in game "BRA-2264", using Warcraft III Frozen Throne

gg?

tard !:omg:

Pyro
7th February 2011, 07:44 AM
Danas se vratim ja kuci s pecanja,a na stolu poziv za regrutaciju.

Voleo bih ja da idem u vojsku (to gledam kao fazu zivota kroz koju je normalno da prodjes) ali cemu taj poziv ako je vojska ukinuta ?

svi koji su bili u vojsci kazu ti da tad postanes covek,ali dosta njih se i zajebe kad bira izmedju redovne/civilne sluzbe ... Ja osecam potrebu da se ovoj zemlji nekako oduzim i smatram da je ta 3 meseca koliko traje vojska nesto najmanje sto mozemo da ucinimo za zemlju,ma koliko u kurcu bila ..

TBK.Goldy
7th February 2011, 08:20 AM
vangogh i muerto snimaju novi brokeback mountain??

=))

part 2, -povratak velikog klena.

..i pritom ne mislim na ribu.

Mladenus
7th February 2011, 09:58 AM
Nadja Siljanovski
Zagli me, ne moras mi nista reci .. samo budi tu i ne idi.
7 minutes ago · Like ·
6 people like this.


Милан Новаковић Zaglucu te.

Wtf? Seljastvo?

Pyro
7th February 2011, 12:23 PM
ne znam ko je tacno rekao ali u prevodu glasi ovako :
,,ne pitaj se sta je tebi zemlja dala,pitaj se sta si ti zemlji dao''

Vladimir
7th February 2011, 12:33 PM
hahahaha:

http://eurobattle.net/showpost.php?p=1253273&postcount=1

mrniceguy
7th February 2011, 12:34 PM
ne znam ko je tacno rekao ali u prevodu glasi ovako :
,,ne pitaj se sta je tebi zemlja dala,pitaj se sta si ti zemlji dao''

“Don’t ask what your country can do for you. Ask instead what you can do for your country” – John F. Kennedy?

Prijevod:

"Ne pitaj sta tvoja zemlja moze da ucini za tebe. Radije pitaj sta ti mozes da ucinis za svoju zemlju?" John F. Kennedy.

Od starog Kenedija sin :D.

JLdA1ikkoEc

NOe1
7th February 2011, 12:35 PM
da video sam vlado. :)

mILOSbRE
7th February 2011, 12:37 PM
“Don’t ask what your country can do for you. Ask instead what you can do for your country” – John F. Kennedy?

Prijevod:

"Ne pitaj sta tvoja zemlja moze da ucini za tebe. Radije pitaj sta ti mozes da ucinis za svoju zemlju?" John F. Kennedy.

Od starog Kenedija sin :D.

JLdA1ikkoEc

Bilo tesko da izguglas ? :S

mrniceguy
7th February 2011, 12:42 PM
Cuj da izgugla? Pa to ti je ko da moram googlat ne znam, tko je rekao: "I have a dream"? Jebes ga muerto neke stvari se bi se trebale znati i bez guglanja.

Pyro
7th February 2011, 12:45 PM
bak je dlu ko struja :D

nisam bio siguran ko je rekao,istripovao sam izmedju Kenedija i Ajzenhauera al nisam hteo da lupam ...

Mladenus
7th February 2011, 02:51 PM
Ja cu da citiram Boru Djordjevica: "Za ideale ginu budale". To jest, zabole me da dam nesto za svoju zemlju, kad je ona meni pruzila .I.

Bonzy
7th February 2011, 03:10 PM
Dobro, bas i nije tako. Ipak je brojnim ratovima i bunama kroz istoriju ovaj narod obezbedio da ima svoju drzavu, oduzuavas se svojim predacima ako nista vise. Mada vecina ljudi koji zive u ovoj drzavi mozda po krvi jesu Srbi, ali ni po cemu drugom nisu. Svi se bore za licne interese iskoriscavajuci te srpske ideale.

Deadly_burek
7th February 2011, 03:44 PM
srbija so boooooring....they eat poo poo

[C]ifteinC[e]
7th February 2011, 05:01 PM
srbija so boooooring....they eat poo poo

haha :D they eat poo poo .. xD btw macedonia is boooooring too :D

Pyro
7th February 2011, 05:29 PM
Dobro, bas i nije tako. Ipak je brojnim ratovima i bunama kroz istoriju ovaj narod obezbedio da ima svoju drzavu, oduzuavas se svojim predacima ako nista vise. Mada vecina ljudi koji zive u ovoj drzavi mozda po krvi jesu Srbi, ali ni po cemu drugom nisu. Svi se bore za licne interese iskoriscavajuci te srpske ideale.

Vidiš koja je ironija svega toga,Bonzy je lepo objasnio ... Naši (ne tuđi,tvoji,moji,njegovi,njeni) preci su ginulu za budućnost,a ne zato što im je bilo dosadno ili su tripovali herojstvo ... generacije su ginule za sledeće naraštaje,to je neko osnovno ljudsko,pa i životinjsko - nagon za preživljavanjem (pošto nismo besmrtni onda će naša deca nastaviti naš put)

u tome je ceo zon

PROTOZZ
7th February 2011, 06:57 PM
svi koji su bili u vojsci kazu ti da tad postanes covek,ali dosta njih se i zajebe kad bira izmedju redovne/civilne sluzbe ... Ja osecam potrebu da se ovoj zemlji nekako oduzim i smatram da je ta 3 meseca koliko traje vojska nesto najmanje sto mozemo da ucinimo za zemlju,ma koliko u kurcu bila ..

+1

Bila je vec diskusija na ovu temu, ako se secate... Ja licno osecam potrebu da idem u vojsku, meni je to nesto posebno, nesto sto ce me ispuniti kao coveka... Ici cu dobrovoljno.

Deadly_burek
7th February 2011, 07:11 PM
+1

Bila je vec diskusija na ovu temu, ako se secate... Ja licno osecam potrebu da idem u vojsku, meni je to nesto posebno, nesto sto ce me ispuniti kao coveka... Ici cu dobrovoljno.

Tamo ce te sigurno nesta ispunit :):)

Bonzy
7th February 2011, 07:11 PM
Ja nikako necu ici u vojsku, kad hocu da nadjem decka ja izadjem u klub.

VanGogh
7th February 2011, 07:23 PM
Jbg Bonzy kad si mamin sin.. Brate musko si, kako ne osecas potrebu da bacas bombe, pucas iz automatske puske, gadjas tenk iz rucnog raketnog bacaca i sl... Mislim feeling je za medalju kada roknes tenk iz rrb-a.

Mladenus
7th February 2011, 07:44 PM
Svi se bore za licne interese.

A gde u svetu nije tako?


Jbg Bonzy kad si mamin sin.. Brate musko si, kako ne osecas potrebu da bacas bombe, pucas iz automatske puske, gadjas tenk iz rucnog raketnog bacaca i sl... Mislim feeling je za medalju kada roknes tenk iz rrb-a.

Mi smo toliko vojno razvijeni da imamo tenkove koji se koriste kao mete prilikom vezbi gustera? Impresioniran sam. :)


@Ognjen: Ako su nasi preci ginuli za mladje narastaje (sto je ok), zasto moramo mi da jurimo glavom bez obzira i trcimo u smrt? Zbog slave? A i pored toga, nemamo priliku za tako necim, koliko ja znam, od 1941. godine nam niko nije teritorijalno ugrozio drzavu. Dvadeset i prvi vek je u pitanju. Proslo je vreme ratovanja odavno.

Bonzy
7th February 2011, 07:48 PM
Vazi, dele i raketobacace i bombe kao bombone kad odes u vojsku.

VanGogh
7th February 2011, 07:51 PM
Ma ima jedan raspali tenk koga su gadjali jedno 10 generacija iza mene. Pazi fazon, ti ga roknes on odleti 20 metara unazad i tako svaki sledeci vojnik ga "gura" jedno 100 metara unazad pa idemo obrnuto. :D
I sta ima veze ako je 21. vek? Pogledaj Egipcane, rokaju se kao na Solunskom frontu.

Deadly_burek
7th February 2011, 07:57 PM
Bonzy, aj kad bude ratovala srbija s hrvatskom opet mi odemo na kaficu sloveniju....tamo cemo bit prihvaceni

Stormhunter
7th February 2011, 08:23 PM
A o cemu i vi pricate :unsure:
pricate ratu ponosu ovo ono dok tamo kinezi se stancaju ko iz barake u C&C :)

Pyro
7th February 2011, 09:21 PM
@Ognjen: Ako su nasi preci ginuli za mladje narastaje (sto je ok), zasto moramo mi da jurimo glavom bez obzira i trcimo u smrt? Zbog slave? A i pored toga, nemamo priliku za tako necim, koliko ja znam, od 1941. godine nam niko nije teritorijalno ugrozio drzavu. Dvadeset i prvi vek je u pitanju. Proslo je vreme ratovanja odavno.

ae se opet preispitaj malo ?

NOe1
7th February 2011, 09:29 PM
cekaj sace da gugla da vidi sta ima da mu izbaci. :))

Mladenus
7th February 2011, 09:31 PM
Pa to nije bilo ugrozavanje drzave, nego izivljavanje. Sa namerom nisam pomenuo '99, jer ono ne moze da se nazove ratom. Rat je izmedju manje-vise ravnopravnih sukobljenih strana. Sta smo mi mogli Amerima? Samo da se sagnemo i poduvamo.

@Sladjan: Pocinjem da sumnjam u tvoju pricu da si bio u vojsci, majke mi... :D

Edit: @Noel: Googlao sam "rat" i nista mi nije izbacilo nakon 41.... :D

pec
7th February 2011, 09:31 PM
malo kasnim sa raspravom ali kao klinac cale me je plasio vojskom itd, a sad imam feeling da propustam ukidanjem toga.

A prema drzavi kao aparatu ne osecam nista



edit: od 1941 nam niko nije ugrozavao drzavu, nego smo mi(SFRJ) pokusali da ugrozimo suverenitet Italije i Grcke, okupirali smo Trst kao nagradu za koju smo mislili da smo zasluzili, i pomagali smo Grcke Partizane (u cemu nismo uspeli).
90'ih Srbija je ugrozavala Hrvatsku i BiH, ali niko nije nju ugrozio do '99, kad je Kosovo ugrozeno od strane Amera, Siptara i sl.
1945-90 je mozda najduzi period bez ratova na prostoru Jugoslavije.

Pyro
7th February 2011, 09:37 PM
Pa to nije bilo ugrozavanje drzave, nego izivljavanje. Sa namerom nisam pomenuo '99, jer ono ne moze da se nazove ratom. Rat je izmedju manje-vise ravnopravnih sukobljenih strana. Sta smo mi mogli Amerima? Samo da se sagnemo i poduvamo.

@Sladjan: Pocinjem da sumnjam u tvoju pricu da si bio u vojsci, majke mi... :D

Edit: @Noel: Googlao sam "rat" i nista mi nije izbacilo nakon 41.... :D

da li je bitno dal se neko izivljavao ili ne,to je bilo ugrozavanje drzave,isto kao i etnicko ciscenje na Kosovu (kami jbg znam da si ptarši ... :) ) sve u svemu poenta je da si sad ti kao hteo da naglasiš da je to bilo za naše dobro (milosrdni anđeo - bombardovanje,tako su ameri zvali,jer su sve te bombe sevale za naše dobro)
ne znam dal si podržao to jer me ništa ne bi čudilo,ima i takvih ljudi ....

pec
7th February 2011, 09:41 PM
da li je bitno dal se neko izivljavao ili ne,to je bilo ugrozavanje drzave,isto kao i etnicko ciscenje na Kosovu (kami jbg znam da si ptarši ... :) ) sve u svemu poenta je da si sad ti kao hteo da naglasiš da je to bilo za naše dobro (milosrdni anđeo - bombardovanje,tako su ameri zvali,jer su sve te bombe sevale za naše dobro)
ne znam dal si podržao to jer me ništa ne bi čudilo,ima i takvih ljudi ....
E sad ko je glup sem debelih, ogavnih prezivaoca hot dogova da poveruje Americkoj propagandi.
Gade mi se Ameri maksimalno.

A o cemu i vi pricate :unsure:
pricate ratu ponosu ovo ono dok tamo kinezi se stancaju ko iz barake u C&C :)
WE STAND TOGETHA !

Mladenus
7th February 2011, 09:42 PM
Da kralju, podrzavao sam 100%. Mislim, na stranu to sto sam ja bio "ugrozen" tim bombardovanjem, uopste ne odobravam bilo kakvu demonstraciju sile, jer sam pacifista.

Omasio si poentu, ali to nije strano tebi.

Pyro
7th February 2011, 09:46 PM
Da kralju, podrzavao sam 100%. Mislim, na stranu to sto sam ja bio "ugrozen" tim bombardovanjem, uopste ne odobravam bilo kakvu demonstraciju sile, jer sam pacifista.

Omasio si poentu, ali to nije strano tebi.

druže znaš kako,sve te VELIKE patriote su za vreme sranja 90ih (Bosna,Hrvatska,Kosovo,bombardovanje) bežali glavom bez obzira i negde 1000 km od sranja posmatra i ponosi se svojim patriotizmom ... pa reko možda si bio među njima al neću da grešim dušu kad te ne znam

@muerto haha volim te :D

NOe1
7th February 2011, 09:52 PM
muerto nisi trebao da brises post. :)

Mladenus
7th February 2011, 09:54 PM
Da mi je znati sta je sad napisao...

Pazi, Ognjene, moj otac je isao u Hrv dobrovoljno, jer je budala. Ja sam vaspitan da budem budala. Pa eto, nisam, sluzim se svojom glavom.

mILOSbRE
7th February 2011, 09:55 PM
Ma necu nikom da pretim preko interneta.

EDIT: ja sam obrisao Ognjene.

Pyro
7th February 2011, 09:55 PM
muerto nisi trebao da brises post. :)

ау sad će da prsne :D

PROTOZZ
7th February 2011, 10:13 PM
Ljudi na vlasti sede iza vojnickih kolona i podlo se smeju i misle u sebi: "Da li ovi ljudi uopste znaju za sta ginu? Ocigledno da ne znaju, poenta je i u tome!" Milosevic je bio nedostojan ratovanja, jer se bogatio na racun naroda i to "pametno" iskoristio, jer je narod trovao pricama kako su drugi krivi za ovo, ono, a ustvari sve te ratove su uglavnom prouzrokovala TRI DEBILA koje bih sve nabio na kurac.

mILOSbRE
7th February 2011, 10:19 PM
Protose jel si se to sam setio ili ti neko reko ?

Bonzy
7th February 2011, 10:27 PM
Bonzy, aj kad bude ratovala srbija s hrvatskom opet mi odemo na kaficu sloveniju....tamo cemo bit prihvaceni

E, obavezno! I moramo ovo da probamo kad vec budemo bili tamo: http://www.alo.rs/vesti/26371/Slovenacki_rulet

pec
7th February 2011, 11:48 PM
bolesnog li sveta.

n00bk1ll3r
7th February 2011, 11:52 PM
previse kenjate svi od reda, cisto sumnjam da je netko od vase familije ginio na prvim redovima u vukovaru i osijeku braneci svoje obitelji, i cisto sumnjam da nemate nekakvog strica ili ujaka kao ja za koje se nezna uopce di su jos uvijek tj. ubili ih cetnici i ostavili kao zadnja govna na ulici. I jos nesto, nemate objavljen registar javno, znaci da zelim otici sa starim u srbiji na cugu ili nesto on bi vjerovatno ostao u zatvoru tamo sto je branio svoje, mrzim cetnike i siptare a vi recite sta ocete vjerovatno necu postovat vase misljenje

Pyro
7th February 2011, 11:58 PM
ja sam lično našao ustaške (ne hrvatske,jer su pisale ustaše a ne hrvati) liste na kojima su ljudi koji ne smeju ući u zemlju i našao sam pola mog grada,rodbine da ne pričam

predlažem da se zatvori topik jer je mnogo daleko otišlo

n00bk1ll3r
8th February 2011, 12:09 AM
ja sam lično našao ustaške (ne hrvatske,jer su pisale ustaše a ne hrvati) liste na kojima su ljudi koji ne smeju ući u zemlju i našao sam pola mog grada,rodbine da ne pričam

predlažem da se zatvori topik jer je mnogo daleko otišlo

ma je nasao si... koliko ja znam u hrvatsku mogu uci svi agresori ovoga svijeta tj nema objavljenog nijednog registra agresora na hrvatsku, a u srbiju nesmiju uci ljudi koji su se branili, pa si razmisli malo i proguglaj ako ti nije jasno sta

RayAlleN
8th February 2011, 12:17 AM
kad vidim ovo pyroshowa kako pise nesto na forumu 7 dana srece nemam...

PROTOZZ
8th February 2011, 12:18 AM
Protose jel si se to sam setio ili ti neko reko ?

Ti decko sto si mega retard ne znaci da sam i ja... Ja ako se zajebavam, ne mora da znaci da sam pglu.. Zao mi je, ali ja umem da razmisljam.

VanGogh
8th February 2011, 12:29 AM
Smorili ste za medalju, ali ozbiljno. Lepo smo poceli temu o sluzenju vojnog roka, ko sta misli o tome i da li ce nekada sluziti vojsku svojoj domovini a vi se dogurali do rata. Fufufufufufufufufu!

PROTOZZ
8th February 2011, 12:32 AM
Pa tako uvek bude!

NOe1
8th February 2011, 12:32 AM
ok ljudi preterali ste sa time, preskocite proslost. nece biti tolerisano ni jednom ni drugom sledeci put.

Pyro
8th February 2011, 12:38 AM
previse kenjate svi od reda, cisto sumnjam da je netko od vase familije ginio na prvim redovima u vukovaru i osijeku braneci svoje obitelji, i cisto sumnjam da nemate nekakvog strica ili ujaka kao ja za koje se nezna uopce di su jos uvijek tj. ubili ih cetnici i ostavili kao zadnja govna na ulici. I jos nesto, nemate objavljen registar javno, znaci da zelim otici sa starim u srbiji na cugu ili nesto on bi vjerovatno ostao u zatvoru tamo sto je branio svoje, mrzim cetnike i siptare a vi recite sta ocete vjerovatno necu postovat vase misljenje

pogledaj ovaj ceo post,a posebno poslednju recenicu ... to je kao i flejm ingame ... ako mu vratis ne racuna se,bitno je ko je prvi poceo

samo ne bi dobijao ban za reci tipa ustaša četnik ... ja prvi nisam četnik,ali daleko od toga da sam komunjara

jednostavno necu nikome da ostanem duzan ...

Bonzy
8th February 2011, 12:56 AM
bolesnog li sveta.

Nije, bas je carski, ja bih to igrao zbog adrenalina. :)

Mladenus
8th February 2011, 08:28 AM
ma je nasao si... koliko ja znam u hrvatsku mogu uci svi agresori ovoga svijeta tj nema objavljenog nijednog registra agresora na hrvatsku, a u srbiju nesmiju uci ljudi koji su se branili, pa si razmisli malo i proguglaj ako ti nije jasno sta

Prvom mom caletu je zabranjeno da udje u Hr. :) Zbog toga je ispizdeo kada sam ja isao tamo...

Iskreno, smatram da je cela prica o tome glupa jer svako ima svoju verziju, a niko osim vlade ne zna obe strane medalje. Mi mozemo samo da nagadjamo o tome ovde, ali to je menja cinjenicu da su sranja napravljena.


Nije, bas je carski, ja bih to igrao zbog adrenalina. :)

Mozes ti da kenjas o tome koliko hoces, kad svi znamo da si picka.

Pyro
8th February 2011, 08:49 AM
Prvom mom caletu je zabranjeno da udje u Hr. :) Zbog toga je ispizdeo kada sam ja isao tamo...

Мој nije bio ispizdeo,samo je rekao nemoj da te uhapse i to je to :D

TBK.Goldy
8th February 2011, 11:13 AM
Oprosti Zeus, slažem se s tobom u dosta toga, al nemoj pretjerivati. Ti si bio gugu-gaga kad je bio rat stoga stfu. I svi vi.

Deadly_burek
8th February 2011, 11:23 AM
balkan is fallin apaaaaart.....bonzy zvrcnem te kad skupim para :*

Stormhunter
8th February 2011, 11:40 AM
bolesnog li sveta.

potpuno se slazem :)

mislite da svijet brine sto se svadja nekoliko ljudi (mislim nekoliko nakaza sa svake strane) pogledajte samo populaciju kine i indije samo smo jedna zgrada u njihovom gradu eto koliko oni sekiraju o nama :)
cijeli balkan ako ima 20 milijuna mislim hrvatsku bih srbiju crnu goru makedoniju mislim realno o cemu pricate mi smo nekoliko sela koje mocnici koriste da utaze svoju glad za moci itd
Populacija Kine 1.3 bilijuna :ph34r:
Populacija Indije 1,1 bilijuna :ph34r:
ae pricajte necem drugom pustite te tralala price

Mladenus
8th February 2011, 12:20 PM
balkan is fallin apaaaaart.....bonzy zvrcnem te kad skupim para :*

Da l' si nekad nesto ozbiljno napisao...

-KaMiKaZa-
8th February 2011, 12:25 PM
samo da vidis sta mi pise na xpamu....mazimo se preko topaza :D

TBK.Goldy
8th February 2011, 12:35 PM
milijarde, ne bilijuna. bilijun je američki naziv za milijardu. Na balkanu bilijun je hiljadu milijardi.

Eng; million, billion, trillion

Balk; milion, milijarda, bilion.

Ugl. slažem se s tim što si rekao, to moj stari često govori, da smo mi kurac od ovce (hrvatska). Dođe netko iz naše politike i kaže da smo mi partner SAD-a. A moj stari kaže, mi smo kurac a ne partner SAD-a, mi smo jedna četvrt u Nju Jorku. gg imo.

Deadly_burek
8th February 2011, 12:37 PM
Da l' si nekad nesto ozbiljno napisao...

define ozbiljno.....

Pyro
8th February 2011, 12:58 PM
potpuno se slazem :)

mislite da svijet brine sto se svadja nekoliko ljudi (mislim nekoliko nakaza sa svake strane) pogledajte samo populaciju kine i indije samo smo jedna zgrada u njihovom gradu eto koliko oni sekiraju o nama :)
cijeli balkan ako ima 20 milijuna mislim hrvatsku bih srbiju crnu goru makedoniju mislim realno o cemu pricate mi smo nekoliko sela koje mocnici koriste da utaze svoju glad za moci itd
Populacija Kine 1.3 bilijuna :ph34r:
Populacija Indije 1,1 bilijuna :ph34r:
ae pricajte necem drugom pustite te tralala price

koga boli kurac sta svet misli i dal svet brine zbog balkana (i gejmer zajednice i geografske teritorije)
ajde onda da pricamo o heklanju ili sadjenju cveca

Vex
8th February 2011, 12:58 PM
dobar sig goldy ;)

Stormhunter
8th February 2011, 01:33 PM
milijarde, ne bilijuna. bilijun je američki naziv za milijardu. Na balkanu bilijun je hiljadu milijardi.

Eng; million, billion, trillion

Balk; milion, milijarda, bilion.

Ugl. slažem se s tim što si rekao, to moj stari često govori, da smo mi kurac od ovce (hrvatska). Dođe netko iz naše politike i kaže da smo mi partner SAD-a. A moj stari kaže, mi smo kurac a ne partner SAD-a, mi smo jedna četvrt u Nju Jorku. gg imo.

kopirao sam sa wiki i dodao ijun :ph34r: uglavnom ako neko zna o brojkama skontat ce o kojim se mjernim jedinicama radi :)

-KaMiKaZa-
8th February 2011, 01:54 PM
- Koji organ najviše strada kod drkanja?
- Uho. Celo vreme slušaš da ti neko ne udje u sobu

axaxaxxaaxaxax

ScR3aMofHe11
8th February 2011, 02:13 PM
-KaMiKaZa-;1254863']- Koji organ najviše strada kod drkanja?
- Uho. Celo vreme slušaš da ti neko ne udje u sobu

axaxaxxaaxaxax

hahaha xDD

TBK.Goldy
8th February 2011, 02:55 PM
Znaš šta ja kažem... ja imam "teniski lakat", a nisam reket u životu u ruci držo. Mislim da je sve jasno.

=))











znaš šta je tužno... kad ti dođe ženska i želi ti izdrkat, a ti kažeš; neka... sam ću.
reason: ona ne zna kako ja volim. XD

jel tako joza? vi momci na akademiji razmjenjujete iskustva a? HAHAHAHAHA

[C]ifteinC[e]
8th February 2011, 03:02 PM
omg... ofoffofo hahahahaha :D

mILOSbRE
8th February 2011, 03:30 PM
Prvom mom caletu je zabranjeno da udje u Hr. :) Zbog toga je ispizdeo kada sam ja isao tamo...


Koliko caleta imas ?

Pyro
8th February 2011, 03:35 PM
Koliko caleta imas ?

Ko svi normalni ljudi 2+ :D

VanGogh
8th February 2011, 04:07 PM
-KaMiKaZa-;1254863']- Koji organ najviše strada kod drkanja?
- Uho. Celo vreme slušaš da ti neko ne udje u sobu

axaxaxxaaxaxax

Ahahahhaha lol bre Kami! :D Dobar vic!

Mladenus
8th February 2011, 04:30 PM
define ozbiljno.....

E 100%!


-KaMiKaZa-;1254863']- Koji organ najviše strada kod drkanja?
- Uho. Celo vreme slušaš da ti neko ne udje u sobu

axaxaxxaaxaxax

Dobar si, Kami! Nasmeja me samo tako... :D


znaš šta je tužno... kad ti dođe ženska i želi ti izdrkat, a ti kažeš; neka... sam ću.
reason: ona ne zna kako ja volim. XD

Y, mnogo su trapave u ruke, a tako dobro znaju da spremaju rucak... :D
Ok, seksizam na stranu, daju se nauciti. Nije ti interesantno kada joj ga stavis u ruku i objasnjavas kako da radi? :D


Koliko caleta imas ?

Kad kucam, nekad me jebe space. Nisam ni primetio gresku.

Prvo mom caletu*

Vex
8th February 2011, 06:56 PM
gj kami :D

Bonzy
8th February 2011, 08:01 PM
Nemoj, molim te.

Pazi ovo, burek. Electro jazz.
vHUQaVr4DCU

TBK.Goldy
8th February 2011, 08:34 PM
Cekaj, ko nam brise postove, svrsim mu usta?

ne znam, nisam drkao od jučer popodne, nisam svoj :S

edit: omfg od prekjučer popodne, omfg!!111jedanajst

VanGogh
8th February 2011, 08:50 PM
Zlatko, jel si dobro? Mislim, desanka ok?

mILOSbRE
8th February 2011, 09:15 PM
Ja sam dobro,a vi kako te ?

ps : kami ne kaze se celo vreme nego svo vreme !

Mladenus
8th February 2011, 09:19 PM
kami ne kaze se celo vreme nego svo vreme !

Kaze se "SVE vreme", iako zvuci nelogicno (pitao sam profana srpskog u srednjoj).

mILOSbRE
8th February 2011, 09:24 PM
Taj profan srpskog te nije naucio da se zajednicke imenice(konkretno mislim na rec ''sve'') pisu malim slovima,a samo vlastite velikim (i to samo pocetnim).

Tako da ''sve'' se pise malim slovima,osim u slucaju da se nalazi na pocetku recenice i onda bi se pisalo ''Sve''(npr: Sve ti jebem noobovsko).Poenta je da gramaticki nije ispravno da se napise ''SVE''

gg filozofija ?

TBK.Goldy
8th February 2011, 09:32 PM
Zlatko, jel si dobro? Mislim, desanka ok?

teniserski lakat, nisam reket u životu držao u ruci :) sve jasno.... =))

PROTOZZ
8th February 2011, 09:40 PM
Taj profan srpskog te nije naucio da se zajednicke imenice(konkretno mislim na rec ''sve'') pisu malim slovima,a samo vlastite velikim (i to samo pocetnim).

Tako da ''sve'' se pise malim slovima,osim u slucaju da se nalazi na pocetku recenice i onda bi se pisalo ''Sve''(npr: Sve ti jebem noobovsko).Poenta je da gramaticki nije ispravno da se napise ''SVE''

gg filozofija ?

Decko, gg...

Bonzy
8th February 2011, 09:52 PM
Ti, muerto, bas imas problem da priznas kad pogresis. Idi gledaj u Sunce, ili tako nesto...

mILOSbRE
8th February 2011, 09:59 PM
Idi vidi dal sam napolje...

Mladenus
8th February 2011, 10:00 PM
Taj profan srpskog te nije naucio da se zajednicke imenice(konkretno mislim na rec ''sve'') pisu malim slovima,a samo vlastite velikim (i to samo pocetnim).

Tako da ''sve'' se pise malim slovima,osim u slucaju da se nalazi na pocetku recenice i onda bi se pisalo ''Sve''(npr: Sve ti jebem noobovsko).Poenta je da gramaticki nije ispravno da se napise ''SVE''

gg filozofija ?

Steta sto se inteligencija ne uci u skoli...

mILOSbRE
8th February 2011, 10:03 PM
Sta ti znas o inteligenciji :S

Mladenus
8th February 2011, 10:07 PM
Kako volim kada neko dokazuje da nije na dnu, vec da moze jos da ide u krajnost. :)
Nadam se da cu imati svacega da se nagledam kad se vratim. :happy:

Pa-pa!



P.S. Ne nadam se, siguran sam, zapravo.

mILOSbRE
8th February 2011, 10:13 PM
E,ti sto si na vrhu,bila neka jebacina skorije ?

PROTOZZ
8th February 2011, 10:15 PM
http://www.youtube.com/watch?v=RC3zB_RDr0s&feature=related

0:12 - 0:22 <3

Pyro
8th February 2011, 10:25 PM
E,ti sto si na vrhu,bila neka jebacina skorije ?

muerto dlu :D

eXtasY
10th February 2011, 01:52 PM
Ajde sada lepo promenite temu.

Sto se tice Mrniceguy molio bih te da izbegavas komentare u vidu "a ko si ti" jer s obzirom da ima tu opciju ima pravo i da je koristi.

Ako si bas siguran u to da je abuse slobodno mi posalji broj strane na kojoj se nalazio post.

Iskreno se divim moderatorima sto jos uvek drze ovaj thread pod kontrolom.

VanGogh
10th February 2011, 04:12 PM
Smorili ste za medalju.
Sta kaze plavusa kada vidi dvoglavog zmaja?
Cao, cao..

Shoocky3V
10th February 2011, 05:08 PM
zasto se hitler ubio?



stigao mu racun za gas

eXtasY
10th February 2011, 05:43 PM
Kakav je ovo nacin, lepo sam zamolio da se prekine sa ovom temom a vi nastavljate da potpaljujete.

Thread je zatvoren na 24 h a moderatori ce biti zamoljeni da obrisu sve postove ove tematike.

Nastavak provokacija na bilo kom delu foruma ce biti sankcionisan od moje strane.

Ako vam je toliko stalo do diskusije na tematiku porekla naroda i njihove istorije pozvani ste da otvorite thread na serious discussions forumu.

Pozdrav.

NOe1
10th February 2011, 07:00 PM
evo ja samo da se nadovezem na pricu o brisanju postova, uglavnom i vecinom sam ja brisao postove i to sa razlogom, 1. ako vam nije jasno prepacite thread na moj prvi post, 2. postovi tipa ikd de, +1, protosovi postovi ( smrdim, prdim i slicno ), sinini postovi ( smorio sam se, glup sam, etc ) postovi koji se quote od drugih usera sa hahahah, +1, etc, takve postove nemoj ni da pokusavate da napisete bice izbrisani.

i prethodna tema koju ste zapoceli nije za ovaj thread, imate off topic sekciju, tamo mozete diskutovati o bilo cemu.

sutra ce biti ponovo otvoren ovaj thread, toliko od mene, do tada, pozdrav. :)

NOe1
11th February 2011, 11:44 AM
dobro jutro.

PROTOZZ
11th February 2011, 11:45 AM
Soki, to ona dva klinca... hahahaha
Najjaci su!

TBK.Goldy
11th February 2011, 12:04 PM
Dobro Jutro. Muerto, nisi nam pričao kako je bilo na pecanju.

n00bk1ll3r
11th February 2011, 12:09 PM
ne spavam vec 2 dana, dali sam normalan? xD

Pyro
11th February 2011, 12:22 PM
ne spavam vec 2 dana, dali sam normalan? xD

previse spida si uzeo

Bonzy
11th February 2011, 02:22 PM
Spid je najvece govno koje se moze uzeti, pre bih radio dop.

A, ti Nenade, brate, ajde skloni mi ovog peona ispod nicka, molim te, poslao sam ti pm, kapiram da nisi video.

Pyro
11th February 2011, 02:23 PM
Spid je najvece govno koje se moze uzeti, pre bih radio dop, bar te sljaka na zanimljiv nacin.

ne poklapaju nam se misljenja ;)

pec
11th February 2011, 02:53 PM
sve su to govna.

mILOSbRE
11th February 2011, 03:10 PM
Dobro Jutro. Muerto, nisi nam pričao kako je bilo na pecanju.

Idem samo vikendom zbog skole...ovaj vikend najverovatnije necu da idem jer sutra idem na rodjendan,mozda u nedelju...

Deadly_burek
11th February 2011, 03:22 PM
koji je smisao uzimanja speeda ako neides van? bolje samo trip cokolada i red bull

Pyro
11th February 2011, 03:23 PM
koji je smisao uzimanja speeda ako neides van? bolje samo trip cokolada i red bull

speed + skunk = spid spika (ako je bleja u pitanju a ne izlazak ...)

eXtasY
11th February 2011, 03:52 PM
Spid je najvece govno koje se moze uzeti, pre bih radio dop.

A, ti Nenade, brate, ajde skloni mi ovog peona ispod nicka, molim te, poslao sam ti pm, kapiram da nisi video.


Ajde ajde, samo za tebe :)

Pozzzzzz

mILOSbRE
11th February 2011, 03:53 PM
A, ti Nenade, brate, ajde skloni mi ovog peona ispod nicka, molim te, poslao sam ti pm, kapiram da nisi video.

Sklonite i meni ako moze.

Deadly_burek
11th February 2011, 04:02 PM
speed + skunk = spid spika (ako je bleja u pitanju a ne izlazak ...)

realno pre skupo....ako uzimas za 4-5 ljudi ispadne preskupo ako zelis za dan-dva....ako planirate unaprijed i zelite na kolicinu ici.... recimo ako idete na more onda se apsolutno isplati

Mladenus
11th February 2011, 04:36 PM
ne spavam vec 2 dana, dali sam normalan? xD

Ja poslednjih nedelju dana spavam par sati preko noci. Danas me stiglo bas na ispitu. Veceras lezem u 10 sati, nema grada...


sve su to govna.

Definitivno. Tvrdim, iako nisam probao. Tako da se moje misljenje ne racuna.

PROTOZZ
11th February 2011, 05:20 PM
http://www.youtube.com/watch?v=mnDEFyV88Qs

mrniceguy
11th February 2011, 05:53 PM
speed + skunk = spid spika (ako je bleja u pitanju a ne izlazak ...)

ne ne varas se,

blowjob (naravno netko tebi a ne ti nekome) + sex su najbolja kombinacija, kakav ba spid i ostala vnago.

tru stori.

Mladenus
11th February 2011, 07:06 PM
A sta fali blowjob ti nekome?

Shoocky3V
11th February 2011, 07:12 PM
kako kome

mrniceguy
11th February 2011, 07:21 PM
Ne bi ti znao reci mladjo nisam probao niti zelim da probam.

Pyro
11th February 2011, 07:26 PM
realno pre skupo....ako uzimas za 4-5 ljudi ispadne preskupo ako zelis za dan-dva....ako planirate unaprijed i zelite na kolicinu ici.... recimo ako idete na more onda se apsolutno isplati

pa 4-5 ljudi,spid 1000,xna 1000 to je svako po 400,500 dinara iliti 5 evra ako ti je lakse ...

Bonzy
11th February 2011, 07:32 PM
Ajde ajde, samo za tebe :)

Pozzzzzz

Volim te. :)


ne ne varas se,

blowjob (naravno netko tebi a ne ti nekome) + sex su najbolja kombinacija, kakav ba spid i ostala vnago.

tru stori.

Da, seks i bj su do jaja, ali kada u tu jednacinu dodas Massive Attack i marry ann - nirvana.

Mladenus
11th February 2011, 09:26 PM
Ne bi ti znao reci mladjo nisam probao niti zelim da probam.

Taman sam mislio da ces da se upecas... :) Dobar si...

PROTOZZ
11th February 2011, 09:56 PM
Sta je ovo, ne spamuje?

[BMS]Slardar
12th February 2011, 01:32 PM
ae malo ban protosa xD

~plz ko moze od admina da mi skine ovog peona :)

Mladenus
12th February 2011, 01:37 PM
Koliko je puta do sad Protoss bio banovan? :D

[BMS]Slardar
12th February 2011, 02:04 PM
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168394_480084308041_46889343041_5889639_3155220_n. jpg

PROTOZZ
12th February 2011, 02:15 PM
Rofl, ff.

Deadly_burek
12th February 2011, 02:30 PM
toliko o spamu....vladimire kada izlazi skyrim?

VanGogh
12th February 2011, 02:31 PM
Hahahahaha! Dobar keos.
Btw..
http://eurobattle.net/showthread.php?p=1257466#post1257466

mrniceguy
12th February 2011, 02:34 PM
Sta ti je ba vangogh, sad ti je edlbr mass pro league coece, vishe ima balkanaca tamo skoro nego na balkanu, eno ga i djole aka [soul] igra samo na ro kanalu i uvjek je first pick kao on pro carry, coece kaze djole seli se u rumuniju gg no re. :D

-KaMiKaZa-
12th February 2011, 02:37 PM
nisam te own .... NEEE XD

eidt i ja imam vouch tamo xD

mrniceguy
12th February 2011, 03:29 PM
pa i reko sam da je mass pro league dok si ti tamo kamikaza.

da naravno zaboravio sam i ded shata of kors :D.

VanGogh
12th February 2011, 03:38 PM
Kami slepcu sad zbog tebe necu da dobijem vouch! Fufufufufufu!

Mladenus
12th February 2011, 05:07 PM
SLardar;1257447']http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168394_480084308041_46889343041_5889639_3155220_n. jpg

Hahhahahhahahhahahahaha


Kami slepcu sad zbog tebe necu da dobijem vouch! Fufufufufufu!

Budalo, zbog sebe neces da dobijes vouch. Promeni sig, jednostavno. :)

Ali ne kapiram da su toliko glupi ovi Brazilci, da ne mogu da pogledaju tvoje postove. Mislim, vidi da su ti postovi po Balkanu i gg, closed.

PROTOZZ
12th February 2011, 09:15 PM
Zar mislis da njih bas i interesuje da gledaju postove? Vazno im da je taj neko napisao vauc rikvest, njima godi da ima sto vise igraca.

TBK.Goldy
13th February 2011, 09:50 AM
U ovom videu se pojavljuju Muerto (viper), Protos (mislim venge), ja u jednoj rubnoj sceni (invoker)... posve nenamjerno :'))

video 15 minuta, napravljen prije pol godine, neloš uradak... pa ko ima vremena...

:ph34r:

4GADNBDNfqQ

Deadly_burek
13th February 2011, 10:09 AM
isuse taj video.....lukinih 21312312 replayeva

TBK.Goldy
13th February 2011, 10:10 AM
ozn0CaiX-XA

PROTOZZ
13th February 2011, 10:15 AM
Ma ovo kad se igralo, bio sam nubarda.

[BMS]Slardar
13th February 2011, 10:57 AM
U ovom videu se pojavljuju Muerto (viper), Protos (mislim venge), ja u jednoj rubnoj sceni (invoker)... posve nenamjerno :'))

video 15 minuta, napravljen prije pol godine, neloš uradak... pa ko ima vremena...

:ph34r:

4GADNBDNfqQ
ovaj video je mega hs, xD
dominiraju top5 balkan licnosti kao sto su (muerto,protoss,shoocky,katic i avner) nema sta xD

-KaMiKaZa-
13th February 2011, 01:03 PM
Ma ovo kad se igralo, bio sam nubarda.

jos si nubarda

Pyro
13th February 2011, 02:03 PM
-KaMiKaZa-;1257989']jos si nubarda

dobar ti sig kami :D

-KaMiKaZa-
13th February 2011, 02:08 PM
koj sig? :D

Mladenus
13th February 2011, 02:15 PM
Pegla mi se...

Pyro
13th February 2011, 02:24 PM
-KaMiKaZa-;1258022']koj sig? :D

ne sig,avatar,sjebo sam se :D

mrniceguy
13th February 2011, 11:38 PM
hahah kad se pojavi mladjo zvani "citaj izmedju redova" koji si ti ludjak majko moja mila :D

PROTOZZ
13th February 2011, 11:57 PM
Ae ne kenjuckaj.

Mladenus
14th February 2011, 12:33 AM
hahah kad se pojavi mladjo zvani "citaj izmedju redova" koji si ti ludjak majko moja mila :D

Bar neko kapira...

Dobro, nisam ni mogao da ocekujem takvu reakciju od nekih maloletnika. :)

TBK.Goldy
14th February 2011, 08:16 AM
Moram priznati, ovo finale es es tura je neloša igra... malo sam snimao najzanimljvije trenutke pa ću pljunut video. posebice mi se sviđa Ale-ov clock i Rhasta s druge strane. Many skil.

:S

XD

n00bk1ll3r
14th February 2011, 10:13 AM
Moram priznati, ovo finale es es tura je neloša igra... malo sam snimao najzanimljvije trenutke pa ću pljunut video. posebice mi se sviđa Ale-ov clock i Rhasta s druge strane. Many skil.

:S

XD

tebi je stvarno toliko dosadno u zivotu?

TBK.Goldy
14th February 2011, 11:08 AM
tebi je stvarno toliko dosadno u zivotu?

hobi mi je fotošop i sony vegas, budući da trenutno materijala nemam, zajebavam se sa random mojim i tuđim igrama. for fun. znaš kaj je to?

n00bk1ll3r
14th February 2011, 11:18 AM
all for fun ^^ ajde nadji onda na balkan zeusa kao jugera i napravi video xD

Vex
14th February 2011, 11:36 AM
napravi mu samar jedan :D

SLAP !

TBK.Goldy
14th February 2011, 11:57 AM
all for fun ^^ ajde nadji onda na balkan zeusa kao jugera i napravi video xD

kao što je rekao king_levoric_97; mi no waist time with biginar, learn to play first, then come for a levorics :shh:

PROTOZZ
14th February 2011, 12:12 PM
Srecan svima Sveti Trifun!

-KaMiKaZa-
14th February 2011, 12:15 PM
takodje xd