PDA

View Full Version : Čit-Čat thread



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91

.DeitY.
24th December 2010, 11:17 PM
auuu,nova dota imba,tuskarov ulti 4xcrit ako imas ispod 50% lol,zajeb+o i necroa..

Phoenix i nije nesto...


A ovaj smoke of deceit nije realno uradjeno,invisible dok ne pridjes enemy heroju,dovoljno da ih iznenadis,a imas +ms bonus..imba :S


tuskar prejak..

ScR3aMofHe11
25th December 2010, 12:49 AM
tuskar je epic xD

Shoocky3V
25th December 2010, 12:50 AM
lol new dota

NOe1
25th December 2010, 12:52 AM
onaj mali kotrljac je epic.

Shoocky3V
25th December 2010, 01:00 AM
sad ce testiram dotu xd

cito sam log, fensi je :D

VanGogh
25th December 2010, 01:02 AM
Ma i onaj Ice Frog je epic.
U sledecoj verziji ce napraviti heroje sa imenima tipa:
Kiper, Tonker, Pirana, Valanar, Mudge etc..

PROTOZZ
25th December 2010, 01:06 AM
Rofl, sta je ovo, sto mi stoji ispod nika "safelist member", a ne ono sto mi je stojalo?? GgGGg

Shoocky3V
25th December 2010, 02:38 AM
uuu protose sad ne mozes da budes delija

svet je spasen

VanGogh
25th December 2010, 03:10 AM
Sina, vrati onog dekicu za avatar. Imba je.

.DeitY.
25th December 2010, 11:32 AM
ma lol bre,tuskarr owerpowered,mada sta ocekujemo,prvo izdanje je..cekamo a/b/c verziju,da ga nefrf.

mrniceguy
25th December 2010, 11:40 AM
ma lol bre,tuskarr owerpowered,mada sta ocekujemo,prvo izdanje je..cekamo a/b/c verziju,da ga nefrf.

Y, ladno kupis travel boots upalis trecu ostavis da radi na jednoj strani mape slow a ti na drugoj udaras :D. A o ultiju da i ne pricamo 4x critical :D,

A kod phoenixa isti djavo stojis kod tornja upalis blast i przis kripove na pola mape, range je unbalanced of course :D

PROTOZZ
25th December 2010, 11:45 AM
Niceguy, zapazi tvoj sig.. ahaha
Kepa je skroz drugaciji u rl-u, stvarno je druzeljubiv, zajebava se, itd.. To sto ovde flejmuje, to je druga stvar.. I ja flejmujem, pa nista..

.DeitY.
25th December 2010, 11:47 AM
ULTI znaci lol...op..

a phoenixov ulti i nije nesto,ima stun 2.5 seconds i 100 dps,a ako ga udare 9 puta umre..mada ona treca,kad ides prema suncu,imba :D

VanGogh
25th December 2010, 11:52 AM
Nenade, jos malo, jos malo, jos malo, jos malooooooo... Ahhhhhhhhh... Tuskarrov ulty.. Mmmmmmmmmmmm..

[-NoNick-]
25th December 2010, 01:01 PM
http://www.youtube.com/watch?v=VOtfSPiReKE&feature=player_detailpage#t=28s

Shoocky3V
25th December 2010, 01:29 PM
Sina, vrati onog dekicu za avatar. Imba je.

???

sta pricas ti? :D

VanGogh
25th December 2010, 01:40 PM
Bre deda onaj.. :/ Nvm..
Cuo sam da u 6.70 verziji, protivnicki tim ne moze da vidi ko nosi gem. Kao kada isklikce sve heroje ne vidi ko ustvari ima gem, a ima ga neko.

.DeitY.
25th December 2010, 01:49 PM
* Added an ally only visual effect for a hero carrying Gem (371567)

ovo je samo edit...gem se vidi

Shoocky3V
25th December 2010, 02:55 PM
ja dedu na avatard u zivotu imao nisam olol

Bonzy
25th December 2010, 03:19 PM
VanGogh, u kojoj si ti to kasarni bio? Hocu i ja da sljakam eside tamo.

Mladenus
25th December 2010, 05:36 PM
Ma pusti ga... Vidis da se udebljao od toga. LSD nije zdrav - dokazano na Sladjanu (morali su prvo da eksperimentisu na zivotinjama, jbg). :D

VanGogh
25th December 2010, 11:33 PM
VanGogh, u kojoj si ti to kasarni bio? Hocu i ja da sljakam eside tamo.

Zajecar. Tamo ostao i u prekomandi. Promenili mi VES od artiljerca-minobacaca u pesadiju-strelca. Tj. snajperistu. Ma jebes vojsku sada, cistis po ceo dan lisce a ono dune vetar i ti ispocetka. I tako 30 hektara kasarne. :)
Elem, jednom jedan stariji vodnik zeznuo 3 drugara. Postrojio cetu ispred spavaona i covek pita ko ima vozacku "C" kategorije. Ovi debili svi se javljaju. Nista, odabere on trojicu u jednoj spavaoni, kada vidis oni iznose kasetu za garderobu i jedno staro cebe. Mi stali sa strane i gledamo sta ce sada sa kasetom i cebetom...
Kad vidis, stavio staresina cebe na plocice i preko njih kasetu. Kaze on: Ajde jedan da sedne na kasetu.
Sede jedan, kad ova dvojica se zbunjeno gledaju..
Kaze im ovaj: Ajde sada lepo da ga vozite po hodniku.
Pa kada su zasecali da ga vuku po hodniku gore-dole, gore-dole. Ahahahaha! Mi smo popadali od smeha! Svrha svega toga je bila da oglancaju plocice u hodniku! Ahahahhaha, kako su glupi neki ljudi. To je stara fora jos od vreme Titove vojske, nego neke prosto ne interesuju vojnicke price pa ne znaju za te fore. Ima ih jos zilion kako su zezali mlade vojnike(gustere), ali me mrzi sada da ih pisem.
Sve u svemu, moj ti je predlog da ne ides tamo. Ionako sada nije to vise zakonska obaveza.

PROTOZZ
26th December 2010, 02:16 AM
Zar niko od vas ne oseca neku moralnu "obavezu" da ide u vojsku, iako nije obavezna? Neka kazu da sam budala, ali ja cu da idem da sluzim vojsku kao dobrovoljac.

NOe1
26th December 2010, 02:43 AM
i sta ces tamo da radis, izgubices samo 6 meseci svog zivota, bravo.

[BMS]Slardar
26th December 2010, 02:54 AM
i sta ces tamo da radis, izgubices samo 6 meseci svog zivota, bravo.
+1

Pyro
26th December 2010, 03:06 AM
SLardar;1227484']+1

davide ti kasiku ne mozes da dignes a kamoli pusku :D

[BMS]Slardar
26th December 2010, 03:31 AM
davide ti kasiku ne mozes da dignes a kamoli pusku :D
izvini hulk nisam te prepoznao :D

n00bk1ll3r
26th December 2010, 10:50 AM
i sta ces tamo da radis, izgubices samo 6 meseci svog zivota, bravo.

danasnja mladez ... u vojsci se mnogo o zivotu nauci u tih pola godine, da se mene pita isli bi svi u vojsku na taj obavezni vojni rok

Mladenus
26th December 2010, 10:59 AM
Vojska je prvenstveno za mamine sinove koje zivot vec do tad nije naucio necemu. Neki ljudi mogu da nauce u vojsci mnogo, neki ljudi nista. Zavisi od prethodnog iskustva i zivota.

TBK.Goldy
26th December 2010, 12:18 PM
Ne slažem se Mladene. Ja nisam očekivao ništa naučit u vojsci. (nisam išao i žao mi je) Dođe trenutak u životu muškarca kad jednostavno osjetiš da moraš ići. Kao dio odrastanja. Točno znam kako se Protos osjeća. Ja bih išao u vojsku svejedno. Samo problem je što vojska nije ono što je nekad bila. Nekad je služenje vojnog roka bilo pitanje muškosti, a sada je to mjesto gdje moš jeftino dilat lošu travu.

PROTOZZ
26th December 2010, 01:33 PM
i sta ces tamo da radis, izgubices samo 6 meseci svog zivota, bravo.

A sta ti radis? Igras Dotu svakodnevno i konstantno gubis zivot iz dana u dan?

U vojsci mozes(moglo se) da naucis mnogo pametnih stvari, samo sto vi ne vidite sustinu... Vama vojska predstavlja teret, rano ustajanje, fizicki rad, pesacenje i sve je to vama "smor"... Nemate volje ni za sta, samo biste da sedite kod kuce i da kuckate svojim debelim, masnim prsticima po isto takvoj tastaturi.. Nije ni cudo zasto se sva ova sranja desavaju po zemlji.

Mladenus
26th December 2010, 01:46 PM
Ne slažem se Mladene. Ja nisam očekivao ništa naučit u vojsci. (nisam išao i žao mi je) Dođe trenutak u životu muškarca kad jednostavno osjetiš da moraš ići. Kao dio odrastanja. Točno znam kako se Protos osjeća. Ja bih išao u vojsku svejedno. Samo problem je što vojska nije ono što je nekad bila. Nekad je služenje vojnog roka bilo pitanje muškosti, a sada je to mjesto gdje moš jeftino dilat lošu travu.

Pa kako ne? Imas ljude koji su bili mamine maze celog zivota, za takve ljude je vojska. Ali imas i ljude kojima je ceo zivot bio sjeban i hardcore. Na primer, oni ne mogu mnogo sta da nauce u vojsci. A mamini i tatini sinovi budu oplemenjeni. Upravo ovo sto kaze Protoss. Ljudi kojima su teret rano ustajanje, fizicki rad, pesacenje, fizicka aktivnost u sustini - za takve ljude je vojska. Ali coveku koji je navikao vec na to, coveku kome takve stvari nisu strane u sustini ne treba.

VanGogh
26th December 2010, 01:55 PM
i sta ces tamo da radis, izgubices samo 6 meseci svog zivota, bravo.

Posle 1. Januara dobrovoljno sluzenje vojnog roka traje tricavih 3 meseca. :)

Ontopic: Meni je ukidanje vojnog roka cista glupost. Neka ubace profi vojsku ali i da ne ukidaju obavezno sluzenje vojnog roka. Pre se znalo, ne mozes da se ozenis ako nemas odsluzen vojni rok, jednostavno bilo je sramota da izbegavas vojsku jer tada nisi muskarac. Svako dugme zakopcano na kosulji, cizme oglancane do bola, kreveti zategnuti do maksimuma, kasete skockane u milimetar. Jednostavno, naucis se disciplini. Elem, ionako vojska ti malo pomogne da pobegnes od svih svakodnevnica i kucnih, poslovnih problema..
Samo zamislite u sebi ocev i majcin izraz lica kada dodjes kuci na vikend. Kada vide sina obucenog u vojnika, a ti pun sebe.. Stvarno je lep osecaj.

Bonzy
26th December 2010, 02:14 PM
Svi vi hocete u vojsku da bi ste nasli zivotnog saputnika.

mILOSbRE
26th December 2010, 02:28 PM
Samo zamislite u sebi ocev i majcin izraz lica kada dodjes kuci na vikend. Kada vide sina obucenog u vojnika, a ti pun sebe.. Stvarno je lep osecaj.

Meni je ovo super + setas sa devojkom po gradu u uniformi a ona te se uzelela :)

Jedva cekam ;)

Mladenus
26th December 2010, 02:57 PM
Svi vi hocete u vojsku da bi ste nasli zivotnog saputnika.

Jbg Bonzy, nada poslednja umire. :)

NOe1
26th December 2010, 02:58 PM
ne protose, trolujem forumom kako smrdim, kako prdim i pricam budalastine koje nemaju veze sa zivotom. hmm lep zivot zar ne?

Deadly_burek
26th December 2010, 07:51 PM
mom bratu je vojska skoro sjebala skolovanje... fala kurcu da nije otisao, mislim da su nasli nekakav nacin da ne mora ici ipak... posao>vojska

Bonzy
27th December 2010, 12:43 AM
Brate, nisi macho ako ne odes u vojsku!

Pyro
27th December 2010, 01:34 AM
Posle 1. Januara dobrovoljno sluzenje vojnog roka traje tricavih 3 meseca. :)

Ontopic: Meni je ukidanje vojnog roka cista glupost. Neka ubace profi vojsku ali i da ne ukidaju obavezno sluzenje vojnog roka. Pre se znalo, ne mozes da se ozenis ako nemas odsluzen vojni rok, jednostavno bilo je sramota da izbegavas vojsku jer tada nisi muskarac. Svako dugme zakopcano na kosulji, cizme oglancane do bola, kreveti zategnuti do maksimuma, kasete skockane u milimetar. Jednostavno, naucis se disciplini. Elem, ionako vojska ti malo pomogne da pobegnes od svih svakodnevnica i kucnih, poslovnih problema..
Samo zamislite u sebi ocev i majcin izraz lica kada dodjes kuci na vikend. Kada vide sina obucenog u vojnika, a ti pun sebe.. Stvarno je lep osecaj.

+ u vreme mrtvog tita fudbaleri nisu mogli da odu u inostranstvo osim ako nemaju 28 godina i odsluzen vojni rok ... A ta 3 meseca prolete,jos + uradis nesto korisno od zivota,i ne zakucavas na netu sa svojim virtualnim drugarima kao sto kaze protos

Shoocky3V
27th December 2010, 02:38 AM
ne protose, trolujem forumom kako smrdim, kako prdim i pricam budalastine koje nemaju veze sa zivotom. hmm lep zivot zar ne?

+infinite

Mladenus
27th December 2010, 09:59 AM
Brate, nisi macho ako ne odes u vojsku!

Podrzavam! To je ispit muskosti. Mislim, ipak mora da se zna ko pere sudove, a ko vodi glavnu rec u kuci. Vratimo se korenima!!!!!!!

Deadly_burek
27th December 2010, 10:30 AM
sad cemo jos doci na temu da je jugoslavija bila najsavrsenija zemlja na planeti

TBK.Goldy
27th December 2010, 11:08 AM
Ne znam kako da ovo kažem, al... mislim da je Jugoslavija bila najsavršenija zemlja na planeti. Od Vardara pa do Triglavaaa... od Đerdapa pa do Jadranaaa.... zlatnim suncem obasjana, ponosito sred Balkana... Jugo... slavijooooooooooo..... Jugoo.........slavijooooooooooooooooooooooo.
Puši kurac, ko te jebe, možemo mi i bez tebe... Jugo......slavijoooooooooooo.... Jugo........slavijooooooooooooooo.

Mladenus
27th December 2010, 11:50 AM
Zajebi Zlatko, al' ti si bio poslednja generacija Titovih pionira. Imas to u krvi... =))

Bonzy
27th December 2010, 12:16 PM
Tacno ga zamisljam kako ide na Titove radne akcije sa sjajem u oku, ponosan decak.

eXtasY
27th December 2010, 01:36 PM
Pa fino je to, al ja bih pre dao godinu zivota da zavrsim master nego da krecim zidove kasarne i jedem iz konzerve.

Kapiram da je to deo vaspitanja al moja porodica bi bila mnogo srecnija da se vratim kuci sa diplomom nego zavrsenim vojnim rokom :)

Mozda zivim u iluziji, al odbijam da ulazem svoju energiju i vreme da neko od mene pravi masinu za ubijanje koja ce biti iskoriscena od strane nekih mudonja u fotoljama koje ce dalje isprati moj mozak mrznjom. O ne.

Koliko god mrzim politiku i sve ove nase sto se keze pred kamerom, iskreno sam srecan sto je neko skapirao da smo dovoljno ratovali i da mozemo da se okrenemo nekim drugim stvarima. Bambi za njih.

Deadly_burek
27th December 2010, 03:17 PM
Mladi ljudi se bore u ratovima, stari ljudi pocinju ratove

VanGogh
27th December 2010, 04:03 PM
Mladi ljudi se bore u ratovima, stari ljudi pocinju ratove

Znaci ovo je naj, naj, naj, najpametnija recenica ikada napisana na ovom forumu. Svaka cast Matija. Pametno receno.

Iskreno, pre je bila cast da sluzis vojsku, sada to nema blage veze sa zivotom.
Elem, sa zavrsenim vojnim rokom, vojska ti pruza dosta mogucnosti sto se posla tice. Evo npr. profi vojska: Pocetna plata oko 250 eura, benificirani radni staz, placeno zdravstveno osiguranje i besplatan prevos GSP-om ako si u uniformi. :)

Bonzy
27th December 2010, 06:06 PM
...neko od mene pravi masinu za ubijanje koja ce biti iskoriscena od strane nekih mudonja u fotoljama...


Kako perverzno receno, sva sam se uspalila, hihihi.

Mladenus
27th December 2010, 07:45 PM
Pocetna plata oko 250 eura, benificirani radni staz, placeno zdravstveno osiguranje i besplatan prevos GSP-om ako si u uniformi. :)

Jak posao...

Po meni, najvise sto moze nekoga da usere je da se zaposli u Drzavnoj Bezbednosti.

Deadly_burek
27th December 2010, 07:49 PM
Znaci ovo je naj, naj, naj, najpametnija recenica ikada napisana na ovom forumu. Svaka cast Matija. Pametno receno.

bubim te sladjo

PROTOZZ
27th December 2010, 07:59 PM
Jeca, Ceca, Seka, Zeka, Dara cmara, Stoja, Vitez Koja, Mina slina, Jasmina vagina, Olja drolja, Sendi Vendi seri Brendi, Leontina, Vazelina, Zeljko 1, 2 i 3, Roki 4, Dzeki, Tuki, Moki, Smoki, Goga droga, Maja do jaja, Koktel Bend, Tropik Bend, Super Bend, Raspad Bend, Folk Bend, Ljiga Bend, Turbo Bend, Skandal Bend, Goca Droca, Djogani Armani, Dino Papalino, Brena, Brega i Seki Turkovic.

Mladenus
27th December 2010, 08:12 PM
Protosse, 'oces da mi liznes nesto kao ta riba (zaboravio sam na trenutak ime glumice) tom klincu na gifu? :)

Bonzy
27th December 2010, 08:29 PM
Svakom str8 muskarcu urezano je ime Dzesike Albe u pamcenju, tako da jedino preostaje da si ti gej, Mladene, a da su sve one tvoje price oko seksa maska.

Mladenus
27th December 2010, 09:19 PM
Ne, ja jednostavno ne volim te "slatke" i "naivne". U prevodu, ne bih otisao sa njom u krevet, najverovatnije. :)

Ako me to cini boyloverom okej, neka sam, iako nisam probao. Ali da se zna, onda da sam bi.

Shoocky3V
27th December 2010, 09:22 PM
slazem se protose u potpunosti

[BMS]Slardar
29th December 2010, 02:26 PM
http://www.youtube.com/watch?v=KOBP06ybRjA&feature=related
TROLOLOLO XD

.DeitY.
29th December 2010, 06:13 PM
ev` i mene.bem ti skolu -,'

rapust poceo,weeeeeee :D

TBK.Goldy
29th December 2010, 07:55 PM
Nemate pojma kako kad livate xpam vam se astronomski povećavaju šanse da nađete neku žensku. x)

Pronalazak ženske je obrnuto proporcionalno vremenu provedenom na xpamu.

Pž = 1/Vrijeme na xpamu,

dakle, što se povećava vrijeme provedeno na xpamu, manji je razlomak, odnosno mogućnost pronalaska ženske.
što se više smanjuje vrijeme na xpamu razlomak je veći, i šanse za pronalazak ribe su veći.

primjer

Pž = 1/10 sati na xpamu = Pž = 1/10

Pž= 1/1 sat na xpamu = pž = 1/1 = 1

s iznimkom da ako vremena provedenog na xpamu nema, odnosno je jednako nuli, ne vrijedi pravilo da svi brojevi dijeljeni sa nulom daju nulu, već desnog dijela jednadžbe nema, a Pž je onda 100%

GG MENS!

.DeitY.
29th December 2010, 08:22 PM
goldy za pres`ednika.xDD ( predsednika :D )

Majestic.
29th December 2010, 08:37 PM
goldy za pres`ednika.xDD ( predsednika :D )

u fa`l ( fail :D )

[BMS]Slardar
29th December 2010, 09:06 PM
hoces da kazes da ako kamikaza ne koristi komp moze da nadje devojku?
~daj ne zasmejavaj me xD
~takav naix se jos nije rodio :D
sry kami bilo je jace od mene xD

n00bk1ll3r
29th December 2010, 10:26 PM
goldi formula za pronalazak zenske nema veze sa dotom ... kada ces to shvatit? treba izac van petak/subota ko gospodin a ne barit preko fejsbuka

Mladenus
29th December 2010, 11:26 PM
goldi formula za pronalazak zenske nema veze sa dotom ... kada ces to shvatit? treba izac van petak/subota ko gospodin a ne barit preko fejsbuka

Realno razmisljanje. Mozes da se drogiras WoWcinom kod kuce kao najveca noliferska narkomancina (ako imas slobodnog vremena), a vece da odvojis za takve rekreacije i bez problema postizes uspeh i u igrici i na seksualnom polju.

[BMS]Slardar
29th December 2010, 11:35 PM
Realno razmisljanje. Mozes da se drogiras WoWcinom kod kuce kao najveca noliferska narkomancina (ako imas slobodnog vremena), a vece da odvojis za takve rekreacije i bez problema postizes uspeh i u igrici i na seksualnom polju.
nije sve u lepoti nesto je i u sreci, mada danas devojke gledaju pare i korist nista vise..

VanGogh
29th December 2010, 11:41 PM
Mudro zborite..

Mladenus
29th December 2010, 11:50 PM
SLardar;1228908']nije sve u lepoti nesto je i u sreci, mada danas devojke gledaju pare i korist nista vise..

Brate, svako danas gleda svoju korist. Mislim, to je u prirodi coveka. I ti muvas curu jer ti se svidja njeno drustvo i voleo bi da omrsis brk. A ne muvas je sigurno zato sto je ona jebeni gabor i ima pecurke po faci, a ti se sazalis na nju jadnu. :)

Pyro
29th December 2010, 11:58 PM
ovde kad dodjes vidis sve jebac do jebaca

Mladenus
30th December 2010, 12:01 AM
To sto je tebi seks misaona imenica, ne mora da znaci da je svima tako. :)

Pyro
30th December 2010, 12:02 AM
To sto je tebi seks misaona imenica, ne mora da znaci da je svima tako. :)

izvini jebač nisam te prepoznao

Mladenus
30th December 2010, 12:06 AM
Oh, shvaticu to kao kompliment.

-KaMiKaZa-
30th December 2010, 12:07 AM
ne, shvati to kao sala....xD

TBK.Goldy
30th December 2010, 07:07 AM
Nije mi stalo ni do jedne ženske koju imam na fejsu. Ako misliš da nekog barim varaš se. Većina su mi kolegice iz razreda kojih mi je realno pun krc. Neke sam i obrisao jer ih nisam mogao podnijet. Njihova prenemaganja. Onim što sam napisao samo želim reći da kad se prestaneš bavit jednom stvari, imaš povećanu mogućnost da ti se dogode neke druge stvari, jer prvenstveno imaš više vremena. A presto sam i igrat wow, dosegao sam max level i stalno pucam iste instance, i da ja na to gubim vrijeme, e pa tolka budala baš nisam.

Mladenus
30th December 2010, 09:08 AM
Ma ne moras zrtvovati slobodno vreme zarad devojaka. Samo izdvojis malo vremena uvece i to je sve. To je moja i Zeusova poenta. :)

Vex
30th December 2010, 10:17 AM
au goldy skrati malo te sastave -.-

TBK.Goldy
30th December 2010, 11:46 AM
vex pišem mladenu, ne tebi. a onaj ko mi je prijatelj će pročitat sve što ja imam reći. uostalom, ja govorim o svom primjeru. dota mi je uništila život. nitko od mojih RL prijatelja ne igra dotu, od 13-60 godina, pa neću ni ja. to ne znači da vi ne bi trebali. al ja sam gospodar svog života, i ja odlučujem. osobno mislim kad dođem nakon 8 sati posla kući, ja jedino mislim kako bi bilo kul da se sa barathrumom zaletim preko cijele mape i ubijem lika sa 10 hp-a. men to nije normalno.

Vex
30th December 2010, 12:00 PM
vex pišem mladenu, ne tebi. a onaj ko mi je prijatelj će pročitat sve što ja imam reći. uostalom, ja govorim o svom primjeru. dota mi je uništila život. nitko od mojih RL prijatelja ne igra dotu, od 13-60 godina, pa neću ni ja. to ne znači da vi ne bi trebali. al ja sam gospodar svog života, i ja odlučujem. osobno mislim kad dođem nakon 8 sati posla kući, ja jedino mislim kako bi bilo kul da se sa barathrumom zaletim preko cijele mape i ubijem lika sa 10 hp-a. men to nije normalno.

jbg nabavi nove ortake koji igraju dotu :D

Mladenus
30th December 2010, 12:23 PM
vex pišem mladenu, ne tebi. a onaj ko mi je prijatelj će pročitat sve što ja imam reći. uostalom, ja govorim o svom primjeru. dota mi je uništila život. nitko od mojih RL prijatelja ne igra dotu, od 13-60 godina, pa neću ni ja. to ne znači da vi ne bi trebali. al ja sam gospodar svog života, i ja odlučujem. osobno mislim kad dođem nakon 8 sati posla kući, ja jedino mislim kako bi bilo kul da se sa barathrumom zaletim preko cijele mape i ubijem lika sa 10 hp-a. men to nije normalno.

Doklegod uzivas u onome sto radis, zabole te. Bilo to normalno ili nenormalno po svim osnovama okoline. Ionako glupi ljudi vladaju svetom, jer su u vecini, tako da sigurno nekome smeta ono kako ti vodis svoj zivot.

@Vex: Mogao bi stvarno da procitas nekad Zlatkove postove, jer mozes za razliku od vecine ljudi koji pisu ovde nesto da naucis. Na kraju krajeva, zasto si na forumu ako vec nemas nikakvu korist od toga...

Vex
30th December 2010, 12:30 PM
ma citam sve postove nego kada vidim sastave smor gadan! -..-

ne volim da citam :D

to protozz uci skolu on voli da cita i da uci !

PROTOZZ
30th December 2010, 01:37 PM
Da, volim da citam i ponosim se time za razliku od velike vecine retarda u Srbiji ko'i se ponose kecevima i neopravdanim casovima, kojima je poenta zivota da se ponose time kako su narkomani, huligani, pijanice, jer ionako za nista bolje i nisu, samo sto kod njih to predstavlja svrhu zivota i uspesnost u istom.. Najlakse je biti najbolji u najgorem.

mILOSbRE
30th December 2010, 02:29 PM
Cinjenica je da se devojke vise loze na mangupe koji imaju jedinice i neopravdane casove,koji piju ali se ne drogiraju(ne kazem da takvi to rade zbog devojaka,jednostavno su takvi).Kad sam u najboljim godinama necu da trunem kuci citajuci knjige,vezbajuci matematiku ili slicno.Pre cu da izadjem u grad,odem kod drugara da igramo pes,slusamo muziku,odem na trening pa i pre cu da igram dotu nego sto cu da ucim ili citam bilo sta.Kapiram da ce da dodje vreme za mirniji zivot kad cu da sedim kuci,citam knjige,idem u pozorista i slicno.Inace i ja sam jedan od tih sa velikim brojem neopravdanih,zato sto ne ucim i zato sto me mrzi da se smaram kod nekih profesora na cas pa odem na kafu.A kada dodjem u situaciju da nemam gde,puna kapa mi je 1h da procitam nesto + da obnovim to u skolu na nekom casu/odmoru i dobijem 4 ili 5.I onda po cemu sam ja gori od raspalih strebercina i slicnih ljudi koji razmisljaju kao ti protose i koji lezu u 21:00 u krevet da bi ustali na vreme za skolu?I ko ti kaze da se ja ili neko poput mene ponosimo time?Ja bi najvise voleo da budem poput nekog strebera,nabubam neki predmet za 2 sata i cao,ali nisam ja takav ...Imam likove u odeljenju koji imaju po 12-13 jedinice (nisu zakljucne) i znam da im je svaki put kad dobiju keca tesko ali dzaba im to kad nemaju naviku da uce.
Mnogi ljudi su prosli ovakve stvari kada su bili u nasim godinama,pa su danas uspesni u svom poslu.

PROTOZZ
30th December 2010, 02:45 PM
Ko ti kaze da ja ucim? Ja sam neodgovaran jako, ali se time ne ponosim! Ucim 10 sati po polugodju, procitam neku knjigu s vremena na vreme, odlican sam i time se ponosim jer nisam sa jedne strane streber ko'i uci po celi dan i ne radi nista drugo ili sa druge strane propalica koja ne zna sta ce u zivotu... Ja ne bezim sa casova ma koliko mi smor bio cas(mada meni je uvek zanimljivo, jer mi teramo sprdnju u odeljenju), jer su mene poslali u skolu da pohadjam nastavu, a ne da ne prisustvujem casovima.. I da, uvek cu pre izabrati provod sa drustvom nego ucenje, osim u nekim vanrednim situacijama.. A sto se tice "devojaka", tj. kuravela, boli me kurac za njih na sta se loze, sagorevaju, tope, ja sam ono sto jesam i svaku retardiranu ribu oteram u kurac...

Shoocky3V
30th December 2010, 02:48 PM
jebala vas skola, jedinice, citanje, i sve ostalo, jebite se!

[BMS]Slardar
30th December 2010, 02:50 PM
Devojke vole dotashe a mi volimo dotu!! Xd

Vex
30th December 2010, 03:02 PM
bas zato sto mislis da su kurve i sve ih teras u kurac si smeker ! a

kada ucis si jos veca smekercina ! samo dokazujes da si
Debil
Debil
Debil
Debilcina

mILOSbRE
30th December 2010, 03:10 PM
Kako neko ko ima 3-4 keca na polugodju ili na kraju moze da se ponosi time?Ja imam 3 drugarice koje su nedovoljne na polugodju i one su plakale kad su im zakljucivali keceve.O kom ponosu ti pricas?

Bonzy
30th December 2010, 03:18 PM
E Zlatko, kapiram te skroz, i ja sam bio u slicnoj prici, najgore je kada pored toliko zanimljivih stvari koje mozes da radis tebi je sve vreme u glavi kako ces da opikas nekoliko partija dote. Zato sam i prestao da je igram, isto kao i WoW.

PROTOZZ
30th December 2010, 04:20 PM
Glupi ste kao kurac.. Sta li pokusavam da vam pojasnim neke stvari?

Vex
30th December 2010, 04:24 PM
mi smo glupi ti si

http://image59.webshots.com/59/7/97/44/2900797440073505315ongPni_ph.jpg

n00bk1ll3r
30th December 2010, 05:28 PM
iskreno vi ste svi debili xD ja sam znao imati i po 8 zakljucenih na polugodistu i ispraviti sve do kraja godine a sto se tice igranja dote i picki, mozes imati oboje samo sto trebas je petak subota izac malo van a ne igrati dotu do 5 ujutro

Vex
30th December 2010, 05:29 PM
zato si i pao godinu zeus :)

Mladenus
30th December 2010, 08:50 PM
Glupi ste kao kurac.. Sta li pokusavam da vam pojasnim neke stvari?

Ne trudi se. Ti si manjina - crna ovca, navikni se na to. Ne mozes da se raspravljas sa ljudima koji ne razmisljaju. Vidis, Muerto kaze da ga boli kurac za skolu, sad kada je mlad, treba bolje da iskoristi vreme i slicno, verovatno misli da sad treba da se zajebava, a skola ga ceka tamo u 30im godinama. Ti, Protosse, gledas malo u buducnost, a neki ljudi zive za trenutak.

Btw, malo je smesno videti ovde neke ljude da pricaju o devojkama, a picku nisu ni omirisali. No, interesantno je citati. Keep going... ;)

Pyro
30th December 2010, 09:24 PM
Pičke sam mirisao kao bik ferdinand cvece (ako se secas crtanog) samo se ne hvalim sa tim kao ti

http://www.youtube.com/watch?v=kfNcyue-z7E

Deadly_burek
30th December 2010, 09:26 PM
lol pricate o zenskama i skoli...k, ovdje u jednom razredu u trgovackoj skoli ima 8 trudnica... mora da je zanimljivo kod njih

Mladenus
30th December 2010, 11:03 PM
Pičke sam mirisao kao bik ferdinand cvece (ako se secas crtanog) samo se ne hvalim sa tim kao ti

http://www.youtube.com/watch?v=kfNcyue-z7E

Interesantno... Sto se osecas prozvanim? Ja nisam naveo ovde nikog konkretno...

Uzgred, lepo si se uporedio sa bikom. :)

Pyro
31st December 2010, 03:19 AM
Pa vidim imas pik na mene,a ja malo veci na tebe pa ono ...

Vex
31st December 2010, 03:22 AM
opet mladen jebac aa ;)

TBK.Goldy
31st December 2010, 07:16 AM
Btw, malo je smesno videti ovde neke ljude da pricaju o devojkama, a picku nisu ni omirisali. No, interesantno je citati. Keep going... ;)

:happy2:


lol pricate o zenskama i skoli...k, ovdje u jednom razredu u trgovackoj skoli ima 8 trudnica... mora da je zanimljivo kod njih

Jel to u Osijeku, tamo na Zrinjevcu? Ima dobrih cura tamo. Fukaju se ko zečice.

Ps. evo nešto za nostalgičare, nasmijem se sam sebi hahahahah.... jaooooo...

mxL0r-lr0WQ

U4MhfKQ8w-k

Mladenus
31st December 2010, 08:47 AM
Pa vidim imas pik na mene,a ja malo veci na tebe pa ono ...

Nemam ja pik na tebe, nego me ljudska glupost lako isprovocira.

@Goldy: :D

Deadly_burek
31st December 2010, 11:21 AM
Jel to u Osijeku, tamo na Zrinjevcu? Ima dobrih cura tamo. Fukaju se ko zečice.


Aha, imam dosta frendica tamo... jbni playboy mansion

n00bk1ll3r
31st December 2010, 12:08 PM
evo vidis decki znaju sta treba ako oces picke, fino kupis bon od 30kn za mobitel i prosetas trgovackom xD

.DeitY.
31st December 2010, 04:30 PM
Da, volim da citam i ponosim se time za razliku od velike vecine retarda u Srbiji ko'i se ponose kecevima i neopravdanim casovima, kojima je poenta zivota da se ponose time kako su narkomani, huligani, pijanice, jer ionako za nista bolje i nisu, samo sto kod njih to predstavlja svrhu zivota i uspesnost u istom.. Najlakse je biti najbolji u najgorem.

Brate,moj si idol.svaka cast...

Docicu u Aleksinac da ti cestitam,i da te udarim jer si mi uzeo ceo kontekst iz usta :D

realno,gledam ove moje retarde iz odeljenja,bezu sa casova,kad hoceju gde hoceju,boli ih k...i jos im roditelji sve dozvoljavaju..

ja da uzmem cigaru u ruke,ili da pobegnem iz skole ( a da saznaju moji ) !ff,nzm dal bi bio ziv :/

Mladenus
31st December 2010, 04:52 PM
Pa Miki, ti si pod pritiskom roditelja. Ali treba sam da znas sta je dobro za tebe. Mislim, samo brines za buducnost, nista vise.

[BMS]Slardar
31st December 2010, 07:06 PM
:laugh:
my mom is pro.

-KaMiKaZa-
31st December 2010, 07:13 PM
dobra ti mama xd

[BMS]Shadow
31st December 2010, 07:39 PM
Brate,moj si idol.svaka cast...

Docicu u Aleksinac da ti cestitam,i da te udarim jer si mi uzeo ceo kontekst iz usta :D

realno,gledam ove moje retarde iz odeljenja,bezu sa casova,kad hoceju gde hoceju,boli ih k...i jos im roditelji sve dozvoljavaju..

ja da uzmem cigaru u ruke,ili da pobegnem iz skole ( a da saznaju moji ) !ff,nzm dal bi bio ziv :/

bezu bezu, sram ih bilo

.DeitY.
1st January 2011, 01:06 PM
Shadow;1229889']bezu bezu, sram ih bilo

izvini Milose,nisam te prepozn`o.

-KaMiKaZa-
1st January 2011, 02:40 PM
nemoj protos je mrtav seriozan....vise izgleda kao mrtav al nema veze xd

VanGogh
1st January 2011, 04:02 PM
Auuuuu, glava, glava, glava!!! Ubio sam se ko slicka sinoc, samo sto sam ustao.. :S
ALA JE BILO VESELJE, JEBALO TUTKU!! xD

PROTOZZ
2nd January 2011, 07:22 PM
Komsijama izgorelo pola kuce, jedva smo spasli i taj drugi deo... Boze, kako je gadan ovaj zivot, jebem li mu majku u picku..

Mladenus
2nd January 2011, 07:49 PM
Ja sam uvek govorio: Life's not fair. :)

Keka
3rd January 2011, 12:18 AM
Komsijama izgorelo pola kuce, jedva smo spasli i taj drugi deo... Boze, kako je gadan ovaj zivot, jebem li mu majku u picku..

U bgu izgorela gimnazija prva beogradska, a nije moja
stvarno zivot nekad nije fer :\

CroNichaR
3rd January 2011, 01:41 AM
a ovo i sluzi za ovakve :D samo da pisu gluposti :P

Sudac
3rd January 2011, 01:48 AM
definitivno....

Pyro
3rd January 2011, 04:01 AM
http://www.youtube.com/watch?v=20zOG6-jq8Q

Keka
3rd January 2011, 11:46 AM
Nznm, meni ovo, ali bas nimalo, nije smesno :f

.DeitY.
3rd January 2011, 12:15 PM
lol,Boze oprosti...premda ko jos snima sahranu -.-'

Shoocky3V
3rd January 2011, 12:26 PM
haha cao ja sam sina

PROTOZZ
3rd January 2011, 03:08 PM
Ima jedan lik na fejsu stavljao slike sahrane svoje majke... Aahhahahaha..

TBK.Goldy
3rd January 2011, 03:13 PM
Ja ne znam koji je ljudima kurac. Bio sam nekidan na sahrani jednom susjedu, likuša neka donjela fotić i slika nas na sahrani. Dakle koji kurac će ti to? Da moš jednog dana listat slike i gledat kako si svom starom ili ne znam kome išo na sahranu. -E viš, ovo ti je slika mog Rexa kad je bio mali, ovo ti je slika mene na pecanju, a ovo ti je slika moje stare sa sahrane... ovo je kako ju zatvaraju u kovčeg, ovo je kako ju spuštaju u rupu.

Deadly_burek
3rd January 2011, 03:17 PM
Ja ne znam koji je ljudima kurac. Bio sam nekidan na sahrani jednom susjedu, likuša neka donjela fotić i slika nas na sahrani. Dakle koji kurac će ti to? Da moš jednog dana listat slike i gledat kako si svom starom ili ne znam kome išo na sahranu. -E viš, ovo ti je slika mog Rexa kad je bio mali, ovo ti je slika mene na pecanju, a ovo ti je slika moje stare sa sahrane... ovo je kako ju zatvaraju u kovčeg, ovo je kako ju spuštaju u rupu.

moja stara slikala moju babu kako lezi u kovcegu... sta je najjace stavila je to u album s obiteljskim slikama, mislim ipak je ona dio obitelji ....

PROTOZZ
3rd January 2011, 03:22 PM
Ja se nikad i ne slikam, izbegavam da me slikaju, ne volim to.

EDIT : Pre nisam bio takav, ali otkad ova omladina potencira na slikanju, meni dokurcilo..

n00bk1ll3r
3rd January 2011, 03:30 PM
ili zato sto si ruzan ka neko pace?

PROTOZZ
3rd January 2011, 03:31 PM
I najruznije bice na svetu moze da bude lepo uz pomoc fotosopa, kurca, palca, tako da Zeuse to nije razlog!

Ispao si, nakazo!

[BMS]Slardar
3rd January 2011, 03:56 PM
Urke kada se rodio, resio je da pobije sve turke!

Pyro
3rd January 2011, 04:56 PM
baba laje :D

Shoocky3V
3rd January 2011, 06:23 PM
showing new sig

[BMS]Slardar
3rd January 2011, 06:28 PM
Rock 'n' Troll.

Mladenus
3rd January 2011, 08:30 PM
Ima jedan lik na fejsu stavljao slike sahrane svoje majke... Aahhahahaha..

Ne znam da li je smesno ili zalosno, ali stvarno...


-KaMiKaZa-;1231178']xDDDD

Kami, ovo je jedno peti post u roku od 2 dana od tebe da je na foru "xDDD"... (ne mogu da nadjem prikladan smajli za prikaz moje face pri ovom utisku)


showing new sig

Ipak glasam za avatar.

pec
4th January 2011, 01:17 PM
taman sam se nadao. A ono ovde Protoss kuga.

Deadly_burek
4th January 2011, 02:39 PM
pecony dal to snooky dobiva lijep direkt?

n00bk1ll3r
4th January 2011, 04:12 PM
sina dali si to ti na avataru?

Bonzy
4th January 2011, 04:55 PM
More dobrih fora ovde.

Mladenus
4th January 2011, 05:00 PM
Malopre ulazim u przionicu kafe, zamolila me mama da je zamenim i kupim kafu, u medjuvremenu zaludim sa prodavacicom i uzmem joj broj telefona. Me pro, discuss... :D

TBK.Goldy
4th January 2011, 05:30 PM
to nije ništa. nekidan ja kod jedne radne kolegice koja je starija jedno 4 godine od mene, i tak... čekam ja nešta da mi onda napravi sa dokumentima, i sad da razbijem tišinu kažem ja njoj -imate lijepe naočale (iako realno boli me karina, al volim tako ženske bockat), ona smijeh od uha do uha i kaže kao - jao pa baš sam ih nedavno kupila ovo ono... jel da su lijepe ovo ono... a mogli bi mi i na TI preći... pa eto kada me idući puta budeš trebao, a i ja tebe, bilo bi najbolje da mi sada ostaviš broj mobitela.


BAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.... gg mens!

Mladenus
4th January 2011, 05:39 PM
Zlatko, razlika izmedju tvoje i moje price je sto je moja bazirana na istinitom dogadjau. :D Salim se...

A sto je nisi podboo i postavio joj direktno pitanje tipa "A zasta bih ti mogao zatrebati?" ili nesto tipa "Pa zatrebace mi sigurno..."? Kak' tako ostavis nedovrsena posla... :(

Bonzy
4th January 2011, 05:43 PM
Ko je u boljoj situaciji zavisi od toga koja od te dve je bolja riba :)

GG mens anyway

TBK.Goldy
4th January 2011, 06:28 PM
ma jok... nisam zainteresovan. imam nekog drugog u vidu ;)

mILOSbRE
4th January 2011, 07:33 PM
Sve jebac do jebaca...Zaobidjite te teme ''zbog nas koji picku nismo omirisali'' kako bi reko nas dragi Mladenguz,pro jebac.

Kako li stizes svuda,toliko jebuljki imas ...namesti nesto nama ?


ps : SRECNA NOVA GODINA SVIMA,ZELIM VAM DA POJEBETE PA BAR JEDNU DESETINU RIBA KOLIKO IH JE MLADENUS NAGUZIO,I TO VAM JE MNOGO !!!!

Mladenus
4th January 2011, 08:05 PM
To mu dodje manje od jedne cele ribe. Ja vam zelim vise od toga, pogotovo tebi, Muerto. Ali first things first, kao npr. skidanje mraka.

Ako ti se teme ne svidjaju, ne moras da diskutujes. I nemam mnogo jebuljki, ako cemo iskreno, suvog sam kurca, nakon sto me ostavila devojka, jbg...

TBK.Goldy
4th January 2011, 08:06 PM
Ne znam zašto se nabacuješ tim sarkazmom. Niti ja niti Mladen se ne razbacujemo ribama. Da malo strpaš mozga u glavu iste bi se stvari i tebi događale. Osobno mi je drago što Mladenus kida (a znam da ne laže) iz dva razloga, prvo jer je okej momak, drugo zato što imam s kime da diskutujem o tim stvarima. Očito je kod svakoga seksualni razvoj drugačiji.

Što je najgore, imam kolegu, koji mi je recimo najbolji prijatelj (nekad me zna razljutit, al to je dio našeg prijateljstva) koji je ljubomoran na svaku žensku sa kojom koketiram, a kada njemu neka ženska žmigne on poludi i onda naziva telefonom sve koje zna da im kaže kako ide sa tom curom u kino ili u pičku materinu. Ja mislim da tebi neka ženska zavrti glavom da bi ti bio glavni jebač na xpamu i da bi učio druge kako treba curi prst gurnit u pi....

Bonzy
4th January 2011, 08:09 PM
Koliko si ti bedan lik, Muerto. Toliko si bedan da je sve u vezi tebe na ovom forumu povezano sa prozivanjem Mladena...

mILOSbRE
4th January 2011, 08:15 PM
Bedan sam jer sam pokazao da zavidim likovima koji trse ribe ko niko?Ti ako im ne zavidis ili si peder ili si i ti neki opasan jebac?

Iskreno,sta bih dao da imam riba kao Mladen...Koliko sam ja shvatio,gde god se pojavi privlaci paznju i picke mu skacu u krilo ...

Bonzy
4th January 2011, 08:21 PM
Post ti je krajnje ironican, lika nazivas Mladenguz, stavljas u sig postove gde on kao ispada isprozivan... Znam da vuces komplekse iz proslosti, i da moras da ih iskalis, ali si promasio mesto ;)

Ne branim ja njega, boli me kurac za to, samo napadam tebe zato sto ispada da cela poenta postojanja tvog acca na ovom forumu je da isprozivas lika, pa i da je najveci jadnik, ti ispadas jos veci od njega.

Deadly_burek
4th January 2011, 08:31 PM
Napokon presto padat snijeg

PROTOZZ
4th January 2011, 08:32 PM
Je l' gled'o neko danas Slagalicu? ahhahaha

-KaMiKaZa-
4th January 2011, 08:34 PM
da....lik otisao axxaxxaaxaxaxxa koj kreten xDDD

Bonzy
4th January 2011, 08:46 PM
Sto? Sta je bilo? Samo ustao i otisao? hahahahhahaha

mILOSbRE
4th January 2011, 08:53 PM
hahahahah kaze lik voditeljki ''koleginice ovo je krajnje neprofesionalno od vas,skinuli ste mi 10 poena'' i na kraju kaze DOVIDJENJA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA ROFL

@bonzy jer si peder ili jebac opasan?

Mladenus
4th January 2011, 09:26 PM
Osobno mi je drago što Mladenus kida (a znam da ne laže) iz dva razloga, prvo jer je okej momak, drugo zato što imam s kime da diskutujem o tim stvarima.

Ma nisi u pravu, Zlatko. Kidanje je nesto sto nisam radio cak ni kada sam se trudio oko takvih stvari i jurio curice iskljucivo zbog toga. Ne znam koji je prosek, ali smatram za sebe da sam samo malo iznad proseka. Daleko od kidanja, u svakom slucaju. :)


Bedan sam jer sam pokazao da zavidim likovima koji trse ribe ko niko?Ti ako im ne zavidis ili si peder ili si i ti neki opasan jebac?

Iskreno,sta bih dao da imam riba kao Mladen...Koliko sam ja shvatio,gde god se pojavi privlaci paznju i picke mu skacu u krilo ...

Sam si sebe malo izgubio u postovima, pogledaj par prethodnih svojih, pa obrati paznju sta pricas. Ovako ispadas tupson... Mene bi, iskreno bilo sramota da sam na tvom mestu (iz mnogo razloga), ali tebi ocigledno nije stalo do svog imidza. Gazi slobodno po sebi, ja cu da ti i ubuduce priskocim u pomoc kada ispadnes glup - nista licno, ali volim da ismevam ljude koji se prave pametni, a zaborave da se pogledaju u ogledalu. Ti samo nastavi sa fail ironijom, izmedju ostalog.

VanGogh
4th January 2011, 09:35 PM
Kad te udarim, sve cu od krv da te napravim.

[BMS]Slardar
5th January 2011, 12:17 AM
http://www.youtube.com/watch?v=A_imXspUrlc
Old but rullez ! xD

phaNtom
5th January 2011, 12:36 AM
Kako ste, BALKANCI?

Keka
5th January 2011, 12:07 PM
Evo ga ovaj sto ne zna ni da se javi, ccc,
blam!

Shoocky3V
5th January 2011, 12:31 PM
mnogo smarate

hi fantom

Pyro
5th January 2011, 03:20 PM
http://www.youtube.com/watch?v=4ECnwFe-D44
оcu ja ovako da se nadrogiram :D

mILOSbRE
5th January 2011, 03:56 PM
Sam si sebe malo izgubio u postovima, pogledaj par prethodnih svojih, pa obrati paznju sta pricas. Ovako ispadas tupson... Mene bi, iskreno bilo sramota da sam na tvom mestu (iz mnogo razloga), ali tebi ocigledno nije stalo do svog imidza. Gazi slobodno po sebi, ja cu da ti i ubuduce priskocim u pomoc kada ispadnes glup - nista licno, ali volim da ismevam ljude koji se prave pametni, a zaborave da se pogledaju u ogledalu. Ti samo nastavi sa fail ironijom, izmedju ostalog.

Gde sam se ja to tacno izgubio,AJNSTAJNE?..ja sam priglup decko pa ne vidim -_- ...

Mene da bude sramota???Od koga, majke ti?Od tebe?Goldija?Nijedan zdrav covek vasih godina se ne bavi time cime si vi bavite.Pricate o jebenom imidzu,o inteligenciji,pickama a zaboravili ste da ste na JEBENOM INTERNETU.Mada nekom je internet bitniji od porodice,drugara itd ...

Ja ne moram da se gledam u ogledalo,znam da sam lep.:tiphat:

Keka
5th January 2011, 07:26 PM
jer server down?

TBK.Goldy
5th January 2011, 07:39 PM
eo, ja dođem na server poslje 2,5 mjeseca i server crkne HAAHAHHAAHAH

Keka
5th January 2011, 11:04 PM
eo, ja dođem na server poslje 2,5 mjeseca i server crkne HAAHAHHAAHAH

Poenta? nemoj da dolazis, baskuz si xD



edit]
p.s davide sisaj ga :D

VanGogh
6th January 2011, 05:20 AM
Ah, predivno jutro za secenje badnjaka! :D
Odoh ja sada u sumu sa drustvom sa sekirom i pljoskom punom rakije. :)

Keka
6th January 2011, 12:56 PM
o cemu vi, 14 godina ima :D ne treba njemu puno da bi to uradio :D

Pyro
7th January 2011, 02:37 AM
христос се роди !

Majestic.
7th January 2011, 02:45 AM
Vaistinu se rodi.

http://www.youtube.com/watch?v=7saxumUR8Ok&feature=related

uljez, uljez mi se uvuk'o u cvece... XDDD

TBK.Goldy
7th January 2011, 09:12 AM
hristos se rodi svima, pogotovo kroničaru.

CroNichaR
7th January 2011, 11:21 AM
hvala hvala :)))

Mladenus
7th January 2011, 11:54 AM
Vaistinu se rodi.

http://www.youtube.com/watch?v=7saxumUR8Ok&feature=related

uljez, uljez mi se uvuk'o u cvece... XDDD

Ubila me u pojam frula u prvoj pesmi (ili koji vec duvacki instrument je u pitanju). Can't... :)

Majestic.
7th January 2011, 11:58 AM
Brate, gledam to vec milioniti put i umirem XD

mILOSbRE
7th January 2011, 12:47 PM
jel je to Vendi pod rednim brojem 8? xd


faith suck my cock,rotard :kiss:

NOe1
7th January 2011, 12:53 PM
srecan bozic svim pravoslavcima.

phaNtom
7th January 2011, 03:57 PM
eo, ja dođem na server poslje 2,5 mjeseca i server crkne HAAHAHHAAHAH

+++ hahahaha :)


Evo ga ovaj sto ne zna ni da se javi, ccc,
blam!

Keko, nemoj da te izudaram bananom :) Picko jedna emo-vska XD

Keka
7th January 2011, 04:05 PM
+++ hahahaha :)



Keko, nemoj da te izudaram bananom :) Picko jedna emo-vska XD

Oj lale, ae dodji :D:D
ionako si obecao da ces doci u bg :'(

phaNtom
7th January 2011, 04:06 PM
Kad budem navracao, javicu ti se :d

NOe1
7th January 2011, 04:06 PM
keka koji si na laderu, neces da se pohvalis ? :)

Deadly_burek
7th January 2011, 04:06 PM
Koji rofl je 201 epizoda sp-a...na kraju epizode umjesto govora se cuje beeeeep

pec
7th January 2011, 04:38 PM
+++ hahahaha :)



Keko, nemoj da te izudaram bananom :) Picko jedna emo-vska XD
Ja mogu da dodjem na kucnu adresu.

Keka
7th January 2011, 05:01 PM
Kad budem navracao, javicu ti se :d

Na sta ces se javiti lazovcino :>

Mladenus
7th January 2011, 05:16 PM
Keko, to znaci "Odjebi". Citaj izmedju redova... :p

Vex
7th January 2011, 07:08 PM
sina to sa tvog signa je 100% mali alex dajem zivot ! ;)

Keka
7th January 2011, 08:20 PM
Ju zamalo Noel da te preskocim, sry <3
ma poslednji sam xD sta ima da se hvalim :D, jedino SINI, najboljem captainu, da se zahvalim :D.

Znam Mladenuse, ne zalost :'(

mILOSbRE
8th January 2011, 12:49 PM
25IPYJaLbRE

Sudac
8th January 2011, 03:50 PM
Muerto kad se vracas na balkan scenu?!?

mILOSbRE
8th January 2011, 03:52 PM
Ne znam ...mozda i necu da se vratim ali nikad ne reci nikad.Nemam na balkan sta da trazim,nista novo ne mogu da naucim a samo se nerviram tako da igram pomalo na rgc (druga platforma).

Tebi kako ide?

Sudac
8th January 2011, 03:56 PM
ma, nema bas nekih igraca... imam u ldhl vouch pa odem na garenu pa tam nekad odigram, a ide solidno :D

mILOSbRE
8th January 2011, 04:00 PM
Ma garena je shit :p

Shoocky3V
8th January 2011, 04:02 PM
sina to sa tvog signa je 100% mali alex dajem zivot ! ;)

i ja kontam :)

Sudac
8th January 2011, 04:05 PM
nesto kaka ovaj forum nece da mi posta reply ;S

mILOSbRE
8th January 2011, 04:07 PM
Ma bezi bre ne znam da udjem u sobu,pre kad sam igrao klan warove izgubimo po pola sata dok mi objasne gde da udjem ...

Sudac
8th January 2011, 04:10 PM
rofl nisi valjda tak sakat xDDDD

mILOSbRE
8th January 2011, 04:11 PM
fakat jesam xd

Sudac
8th January 2011, 04:15 PM
ma mi na gareni igramo preko mirca nademo cw i onda room i tako, jbg sta ti ja mogu :D ak si sakat za garenu onda si presakat za mirc :D

mILOSbRE
8th January 2011, 04:18 PM
Ma imam mirc,nego nesto nije hteo da radi kada mi je bio najpotrebniji :(

Sudac
8th January 2011, 04:20 PM
sta bilo iznevjerio te? :/

pec
8th January 2011, 04:28 PM
Muerto kad se vracas na balkan scenu?!?
moje noobstvo zvano JA je pri povratku. :D

pec
8th January 2011, 05:06 PM
jos samo da provalim koji je gateway za Xpam ...

TBK.Goldy
8th January 2011, 05:11 PM
Ma bezi bre ne znam da udjem u sobu,pre kad sam igrao klan warove izgubimo po pola sata dok mi objasne gde da udjem ...

sig material.

PROTOZZ
8th January 2011, 05:34 PM
Hristos se rodi!

PROTOZZ
8th January 2011, 07:06 PM
ово је крајњи непрофесионализам, одузели сте ми 10 поена, довиђења!

TBK.Goldy
8th January 2011, 08:40 PM
ovo je krajnji nubizam. ja vam pingam na mapi gdje da uletimo, ja uletim sam, vi češete jaja dok ja umirem i onda pobiju i vas. i'm afk.

mILOSbRE
8th January 2011, 08:41 PM
goldy ajde da se ljubimo ?

Sudac
9th January 2011, 12:17 AM
love is in the air <3 <3 xD

pec
9th January 2011, 01:25 AM
love is in the air <3 <3 xD
nadam se da ne mislis na igraca Minesote.

TBK.Goldy
9th January 2011, 08:14 AM
goldy ajde da se ljubimo ?

??? bez pića? pfff.... današnje cure.... jednu sam dva puta izveo na piće i već bi se ljubila... to tako ne ide. Svi znaju da sam ja odgojen u dobroj hrišćanskoj familiji i da đavao neće iskvariti moju dušu.

:bless:


p.s. sviđa mi se ovaj sig, ovaj fel guard. super je.

Deadly_burek
9th January 2011, 10:31 AM
@goldy uvek si voleo misicave momke....zbog toga ja nisam imao sanse

TBK.Goldy
9th January 2011, 11:01 AM
ko te jebe. dovedi se u formu pa ćemo pričat.

Keka
9th January 2011, 12:49 PM
??? bez pića? pfff.... današnje cure.... jednu sam dva puta izveo na piće i već bi se ljubila... to tako ne ide. Svi znaju da sam ja odgojen u dobroj hrišćanskoj familiji i da đavao neće iskvariti moju dušu.

:bless:


p.s. sviđa mi se ovaj sig, ovaj fel guard. super je.

Da bre, strasne su :D

Vex
9th January 2011, 12:55 PM
znam ja tvoj pass sina :happy: samo necemo u javnosti

Mladenus
9th January 2011, 12:56 PM
Jebem im mater. Ove danasnje ribe... :( Zbog toga se isplati da budete gay, kao ja.

CroNichaR
9th January 2011, 01:18 PM
glava me ubija

Mladenus
9th January 2011, 01:23 PM
Da znas da ti pravim drustvo. Mamuran sam kao bulja... :(

TBK.Goldy
9th January 2011, 02:34 PM
Nekad mislim da sam moron, al onda dođem ovdje i odmah mi je bolje. (na xpam generalno)

pec
9th January 2011, 03:00 PM
Nekad mislim da sam moron, al onda dođem ovdje i odmah mi je bolje. (na xpam generalno)
vazda bilo i bice.

PROTOZZ
9th January 2011, 04:07 PM
Polako se popravljam na balkan lederu, moja svrha zivota!

NOe1
9th January 2011, 04:08 PM
zabole nas patka!

CroNichaR
9th January 2011, 04:43 PM
pecony vrhunski sig hahahaha placem :D

Bonzy
9th January 2011, 07:04 PM
Najjace na sigu je kako baja koji je nabada okrece glavu =D

mILOSbRE
9th January 2011, 08:32 PM
alo taj sig mu je star 2 god....s kim se ja druzim :omg:

PROTOZZ
9th January 2011, 08:39 PM
Pa kad su ovde sve novajlije... A i ti Muerto nisi ovde ni 2 godine, tako da ne moze da mu sig bude star 2 godine, a da ti to znas.

pec
9th January 2011, 09:33 PM
pecony vrhunski sig hahahaha placem :D
izgubio sam linkove za jos nekoliko kad sam brisao bookmarks...

Mladenus
9th January 2011, 09:56 PM
Toliko tacno, da boli...

148402

mILOSbRE
9th January 2011, 10:09 PM
To Mladene mozda kod tebe sa tvojim,sto bi Ognjen reko,crnim drugaricama noci (crne zgadije).

Zena=problemi to mozda ali samo mozda moze da prodje kad si u braku,ovako dok se zabavljas nema nista lepse niti me nista moze uciniti srecnijim.

Mladenus
9th January 2011, 10:13 PM
Sta bre ti znas o zenama, klinac? Aj bre odjebi od mene, smaracu. Kad izlecis komplekse, onda tek mozda mozes da pricas samnom.

mILOSbRE
9th January 2011, 10:18 PM
Izvini jebac nisam te prepoznao.

Pyro
9th January 2011, 10:21 PM
Izvini jebac nisam te prepoznao.

Ne citiraj me :D

Sudac
9th January 2011, 10:42 PM
Ma muerto hejter bio hejter osto :D

mILOSbRE
9th January 2011, 10:44 PM
Hejter je prejaka rec ...

Ne mogu da mrzim nekog preko interneta...

Sudac
9th January 2011, 10:49 PM
kako nemos to je najlakse :D

mILOSbRE
9th January 2011, 10:53 PM
E jesi komplikovan

Da bih nekog mrzeo moram da ga poznajem,a preko interneta ne mogu dobro da vas upoznam jer jedno je kad se gledas s covekom u oci i pricate a drugo kad kucate.

Sudac
9th January 2011, 10:55 PM
istina :D mudro zboris :D

mILOSbRE
9th January 2011, 10:57 PM
U moju moc ubedjivanja ne treba sumnjati jer kao buduci pravnik to treba da mi je jaca strana ;)

Mada to cu tek da usavrsavam ;)

Sudac
9th January 2011, 11:08 PM
auf s takvima se nesmije zajebavat :D

VanGogh
9th January 2011, 11:17 PM
Milose i ja tebe mrzim. Trebao sam dok sam bio na strazi da pobegnem iz kasarne, dodjem kod tebe kuci i rascvetam ti bulju sa automatskom puskom.
GG.

mILOSbRE
9th January 2011, 11:25 PM
Ja sam reko da nikog ne mrzim


Evo ti .!. Sladjane !!!

I samo da znas,kuci imam 3 puske i 3 pistolja.Dve lovacke(posto sam lovac) i jedna vazdusna.Sto se pistolja tice jedan pistolj ubija iz jednog metka a druga dva su na vodu pa ti vidi sad.

CroNichaR
10th January 2011, 01:04 AM
dobio sam drugu zvjezdicu :D eto ti .i. zlatane :D

-KaMiKaZa-
10th January 2011, 01:10 AM
nikad nisam bio moderator prije tako da kad bi sad postao to bi bilo novo iskustvo...mozda me znate po flame i banovima itd ali ja nisam takav kakvim me smatrate tako da kad bi me odabrali da budem jedan od mod bio bi uzor svima....


xDDDD

VanGogh
10th January 2011, 02:00 AM
Iskreno, ni jedan od kandidata za nove moderatore Balkana mi se ne svidja. Jedino bih Kamija support od svih do sada prijavljenih.

Pyro
10th January 2011, 02:00 AM
alen je najbolji !

TBK.Goldy
10th January 2011, 08:33 AM
Josipe vidim da si nervozan nešta, de da mi to okončamo, dođi ovamo da ti mrknem jednu pusu u usta.

CroNichaR
10th January 2011, 08:45 AM
hehehehe ma bolestan san... razbolia se zbog jedne zenske ffs -.- + moran sad ic u zagreb na prisegu tako da :D

Mladenus
10th January 2011, 09:41 AM
Women = Problems (Chronicar dokazao) :)

CroNichaR
10th January 2011, 09:59 AM
hahahaha vise puta :) al realno samo problemi sa njima :D

.DeitY.
10th January 2011, 10:31 AM
bio sam afk neko vreme...

neverujem sta se desilo,deprem mi bio fav mod/supporter koj vec djavo...

:/

TBK.Goldy
10th January 2011, 10:32 AM
dao si prisegu pred njenim golim telom...

...da ću voleti, milovati i grickati svaki santimetar tvog mekanog tela, prsti će mi klizeti po njemu kao po mekim žicama harfe, a ti ćeš se uvijati i uzdisati, a ja ću ti ljubiti grudi dok ti se ramena ne naježe, a onda ću preći na vrat, a moje tople usne će grejati tvoje hladne uši, dok mi budeš nežno noktima prelazila po leđima...

PRISEŽEM

p.s. BAHAHAHAHAH

Keka
10th January 2011, 11:17 AM
Al ste ludi :D

Sudac
10th January 2011, 11:33 AM
Keka nob xD

Shoocky3V
10th January 2011, 12:01 PM
doduse niste mega smorili, uopste

n00bk1ll3r
10th January 2011, 12:33 PM
decki su totalno spaljeni, svi jebaci neki

mILOSbRE
10th January 2011, 02:00 PM
Muka mi je dok citam kako se goldy i mladenus proseravaju...naporni su majke mi xd

I nije mi jasno kako Mladen moze da bude toliki jebac sa tim njegovim shvatanjem/stavom da je zena izvor problema...? :confused:

TBK.Goldy
10th January 2011, 02:01 PM
kaj se spomenu pičke vi se pogubite odma... samo su vam nevermori na pameti...

kontam si... gledam danas na kolodvoru vlak za Beograd, da sjednem i da zapalim za Beograd, trebalo bi mi ladno 5 i pol sati da dođem. GG?

sad se vi pitate zakaj bi ustaša ko ja išo u belgrade, kontam si... onak odem na kavicu, nađem se s Lukicom, Ded SHATom i ne znam s kime još, odem malo u šoping, i predvečer kući, ili prespavam, pa sutra kući. kul ne?