PDA

View Full Version : cerere de ban [ptm]bulitu



Immortal.Dani
14th August 2010, 11:55 AM
deci SVEN a facut anitjok , nu a ascultat de capitan si era chiar foarte enervant dupa parerea intregii echipe.

[SyS]-Killer
14th August 2010, 12:09 PM
cent avea mh :)))) si mai si vorbeau pe allies, 85% au mh de pe ro :-bd

Immortal.Dani
14th August 2010, 12:27 PM
love^hard^seex - centaur mh

[ptm]bulitu - sven antijok afk prost si nu mai continui.

Raptor7
14th August 2010, 03:35 PM
M-am uitat pana prin minutu 25-30. E o diferenta in a juca incredibil de prost ( cum a jucat sven ) si a face antijok ( a feeda intentionat/ a sparge itemele / a muri la roshan / a sta afk tot jocul etc. ---> sven nu a facut asta ).

Ce pot sa fac e sa ii dau doua warns pentru k nu a ascultat de capitan. Daca mai primeste unu o sa aiba ban intre 3-7 zile in functie de gravitatea lucrurlui pe care il va face.


Cat despre centaur posteaza minutu/minutele si faza/fazele in care il suspectezi de mh.

Immortal.Dani
14th August 2010, 10:07 PM
mdea... killer a fost in team cu ei si ei vorbeau chat despre mh etc :) in plus uitate in jur de min 20 din cate imi amintesc cand e pugna sau careva invizibil jos si centaur ii da stun cand ala ii invizibil , ar fi o scuza daca ar fi cripi in jur dar nu erau cripi cand a dat stun si era doar pugna si allies lu cent :) e foarte evident tot meciu mh... iti dai seama de la o posta:) uitate la jocu lu cent.

Ancient Priest
14th August 2010, 10:18 PM
din cate am inteles voi permiteti tuturor playerilor sa intre sa joace, acum vreti sa dati si ban ?
Gen : Esti noob? hai sa joci. daca nu joci bine ai ban, bafta.

[RO]Claudiu
14th August 2010, 10:21 PM
daca l-ai suspectat de maphack de ce nu i-ai cerut sa faca print screen ?

ii zici ca il raportezi si poate sa isi dovedeasca nevinovatia cu un print screen . daca nu vrea sa faca print inseamna ca are maphack :) .

Immortal.Dani
15th August 2010, 09:51 AM
daca l-ai suspectat de maphack de ce nu i-ai cerut sa faca print screen ?

ii zici ca il raportezi si poate sa isi dovedeasca nevinovatia cu un print screen . daca nu vrea sa faca print inseamna ca are maphack . [/quote]

Dar io nu il suspectez , io stiu 100% ca are mh , cel putin meciu ala a avut :).De aceea nu am cerut SS pt ca era evident ca are mh. Uitate la meci atent si o sa vezi ce zik.

[SyS]-Killer
15th August 2010, 11:31 AM
Claudiu;1159632']daca l-ai suspectat de maphack de ce nu i-ai cerut sa faca print screen ?

ii zici ca il raportezi si poate sa isi dovedeasca nevinovatia cu un print screen . daca nu vrea sa faca print inseamna ca are maphack :) .

Pt ca exista maphack care-l poti dezactiva si totul e ok.Numai e ca mh ca cele vechi in care il dezactivezi si vezi toata harta foggy.Ss nu ajuta deloc, ss la folderu cu war3 poate.

[RO]Claudiu
15th August 2010, 02:21 PM
ok ... vrei sa zici ca la versiuni noi de maphack dupa ce il dezactivezi nu ai tot minmap-ul explorat ?

[SyS]-Killer
15th August 2010, 05:04 PM
Bingo

RaouL
15th August 2010, 06:36 PM
Claudiu;1159988']ok ... vrei sa zici ca la versiuni noi de maphack dupa ce il dezactivezi nu ai tot minmap-ul explorat ?
Da

1.M-am uitat la faza cu cent din min 20 cand era pugna langa ei. Da zici ca are MH acolo. (desi se mai poate intampla greseli cand dai din greseala stun sau cand blochezi intrarea cu , copacii lui furion)
2.A mai fost o faza cand a stat in padure a trecut sven parca de el si dupa s-a dus el.
3.Dupa ce a luat gem ..... au batut roshanu s-a dus direct si a spart observeru lu' Immortal ( La creepi de lvl 5, 6 din padurea lor ).
+ ca foloseste GOLD HACK TRANSFER (nu stiu cum functioneaza asta , m-am mai uitat o data da nu am vazut o crestere de bani asa substantial, da' nu cred ca ma minte programu')

MH 1/3

Mai las thread-ul deschis sa mai verifice si ceilalti moderatori ( se poate sa fi gresit eu ).

[SyS]-Killer
15th August 2010, 10:00 PM
http://www.1st-hacks.com/forum/forum442/thread6434.html

poftim

RaouL
17th August 2010, 04:41 PM
love^hard^seex banat permanent pe Romania.