PDA

View Full Version : ban



x][.nurk
13th August 2010, 04:26 PM
sanctionati pls http://a.imageshack.us/img530/5836/24254735.png

DevilBrother
13th August 2010, 06:43 PM
BAH DECI BAN :banned!:DRAKYAN.A DAT DE 5 ORI ABORT CAND ERAM 8 IN POOL:omg:
Poza:http://img710.imageshack.us/i/33112.png/

DevilBrother
13th August 2010, 06:44 PM
Si inca mai si injura ca un nespalat!:banned!:Drakyan spune mama de scriam cu albastru le dadeam ban 666zile!
BAH DECI IN PRIMUL RAND NU NOI AM AVUT CHALANGE CI VOI INAINTE AI DAT ABORT DE 5 ORI !!! APOI AM DAT CHALANGE SI INCEPI SA INJURI CA UN PORC SLINOS......NU TEA INVATAT MUMATA SA VB FRUMOS SE VEDE CA NAI CEI 7 ANI DEACASA!

NoRespect14
13th August 2010, 07:01 PM
si la mine a dat azi de 2 ori abort am facut ss doar la 1 dintre ele si nu erau 8 oameni in pool erau vreo 15

Draekyan
13th August 2010, 07:18 PM
devilbrother & nurk listen to this: 1.dadeam abort la challenguri ca sa ii fac joc unui prieten sa-l recunoasca botu - urlam de o ora NUMAI DATI !C ca sa fac pub, voi sunteti prea idioti ca sa intelegeti
2. esti un analfabet devilbrother
3. dupa 1 min cand am iesit din pub, devilbrother si [skiss] erau capitani , nu vroia nimeni sa dea !sign la ei asa ca am asteptat 20 de minute sa se convinga ei ca NU VREA nimeni sa intre in challenge-ul ala, tot channelu le zicea ABORT.
4. norespectule am zis ca sunt stack cu decay RMN si deiu , iar tu aveai first pick si il alegeai pe decay asa ca am dat abort - poate decay nu vroia sa joace cu un puber ..... il cunosc pe decay de cand joc dota, pe deiu cam la fel, iar rmn imi e bun prieten, asa ca nu venii tu sa-mi iei pretenii cu care ma distrez la dota, ca sa castigi tu .
5. eu cand injur pe cineva inseamna ca ala e chiar cretin si are tumoare pe creier,iar daca pt tine "in pizda matii" ti se pare injuratura........ si zi merci ca tiam zis doar atat pentru cat ati enervat pe toti dupa channel
Sper ca am fost destul de clar , devilbrother citeste de 10 ori asta poate intelegi si tu ceva.

NoRespect14
13th August 2010, 07:21 PM
devilbrother & nurk listen to this: 1.dadeam abort la challenguri ca sa ii fac joc unui prieten sa-l recunoasca botu - urlam de o ora NUMAI DATI !C ca sa fac pub, voi sunteti prea idioti ca sa intelegeti
2. esti un analfabet devilbrother
3. dupa 1 min cand am iesit din pub, devilbrother si [skiss] erau capitani , nu vroia nimeni sa dea !sign la ei asa ca am asteptat 20 de minute sa se convinga ei ca NU VREA nimeni sa intre in challenge-ul ala, tot channelu le zicea ABORT.
4. norespectule am zis ca sunt stack cu decay RMN si deiu , iar tu aveai first pick si il alegeai pe decay asa ca am dat abort - poate decay nu vroia sa joace cu un puber ..... il cunosc pe decay de cand joc dota, pe deiu cam la fel, iar rmn imi e bun prieten, asa ca nu venii tu sa-mi iei pretenii cu care ma distrez la dota, ca sa castigi tu .
Sper ca am fost destul de clar , devilbrother citeste de 10 ori asta poate intelegi si tu ceva.
prieteni care joci tu la dota?:))))) de asta zicea decay ca nu vrea stack :)))))))) asta 1 la mana si 2 la mana nu scrie nic o regula ca nam voie sa iau pe cine vreau din pool nuti convine numa juca pe ro ok? si cat despre puber daca eu sant puber tu ce esti? tu te uiti la tine macar? te las sa te gandesti la asta

DevilBrother
13th August 2010, 07:25 PM
Bah drakyan te supara adevarul zi?

RaouL
13th August 2010, 08:55 PM
Nu este nici o regula pentru !abort sau "Stack Team".
Drakyan banat 3 zile pe bot + canal pentru injuratura/injuraturi.