PDA

View Full Version : CZSK bot - prvé access requests



MiZiGe
11th August 2010, 01:09 PM
Zdravím,
zde máte možnost požádat o lvl2 access na CZSK-Keeper.
To vám umožní, hlavně, hostovat hry.
Několik příkazů zde:

LVL 1 (každý hráč):

!warn - Print warn info (work only for lvl 1 users).
!ss - Print number of safelist users.
!top - Print top 10 users in score.
!(pug) pubgo - Start pub game (if 5 !sign in hold list for lvl 1 users).
!(prg) privgo - Start priv game (if 5 !sign in hold list for lvl 1 users).
!sign - If challenge started you holded in pool else hold slot for game.
!sign + obs - Hold obs slot for that game.
!out - Rmv your sign.
!lvl - Print your lvl and the name of admin who game you accesslvl.
!info - Print your info.
!(s) stats - Print stats.(work only via whisper)
!(sd) statsdota - Print stats.(work only via whisper)
!find + 4 letters - Print users with that string(Search).

LVL 2
!spam - Spam users that challenge create and users in pool.
!userson - Print names of users that are online. Only safelisted.
!stats + user - ...
!sp - shuffle slots.
!lvl + user - Print user's lvl.
!info + user ...

nejdůležitejší (pro teď) je příkaz:
!gopriv czsk-bot GAMENAME
který vám hostne hru.


Co napsat do žádosti:

1. Nick na serveru
2. Skill level, manner, historie na Xpamu
3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany :) atd.)

WendyXXX
11th August 2010, 02:40 PM
Zdravím, rád bych dosáhl lvl 2 na czsk-botovi. 1.Nick:Lord_0f_Devil 2. Tk sem normální, průměrný hráč doty......DoTu hraji 4 rokem...... 3. Je mě to jedno.... :) Děkuji....:)

mankind
11th August 2010, 02:48 PM
1) mAnKiNd-SvK (+nick WhatWeFeel - ak by to bolo možné tak by som žiadal o lvl2 na oboch accountoch, keďže ich využívam pomerne rovnako - hlavne kvoli zákazu hrania PG na mankind-svk :D ...ak by to nebolo možné tak prvoradý je nick mAnKiNd-SvK)
2) myslím, že skill level je very-high (avšak PC je low, takže tým sa dostávam na úroveň high) :) ... čo sa týka manneru tak všetci dobre vedia, že ma dementi (like ROBO) a noobovia (like [-_-]moon :D -only joke moon- ale to s tým robom joke nebol) vedia silno vytočiť :P ale tak keď hrám s ľudmi, ktorí sú v pohode, tak sa snažím byť milý aj ja :) ... história na xpame> na xpame som začal hrávať strašne dávno (nechcem zabiť úplnú blbosť ale môže to byť tých 5 rokov- možno viac), začínal som s nickom svk-mankind (na ktorom som paradoxne tiež dostal ban za PG :) popričom som vtedy bol falošne obvinený a odsúdený, čo sa ma dotklo ! :D) ... potom som si založil nick mankind-svk, ktorý už niekoľko rokov všetci dobre poznáte :D (aspoň myslím) (btw možno vás už budú unavovať tie zátvorky a pič***ny, čo do nich píšem, tak ich môžte kľudne preskakovať :D)
3) pokiaľ je to možné, tak áno
(ak som zabudol niečo vyplniť, tak to kľudne editnem > just PM me)

MiZiGe
11th August 2010, 03:00 PM
ľudia, čo si žiadajú o access by nemali mať disabled messages :)

[W3PD]rebrik
11th August 2010, 03:39 PM
to hostovanie hier to bude len hostovanie pre tych co napisu !sign ? ci aj pre vlastne potesenie

MiZiGe
11th August 2010, 03:46 PM
lvl2 hráči môžu hostovať hry priamo, bez signovaných hráčov.

[W3PD]rebrik
11th August 2010, 03:52 PM
ahahaha tak potom
1. [W3PD]rebrik
2. skill - nieco ak mankind len mi je trapne pisat very high :/ , manner - k tym co su ku mne mili som aj ja , historia - 2x finale 2v2
3. ani ne

Rocket[tms]
11th August 2010, 04:14 PM
1.Nick : Rocket[tms]
2. Skill - Hraju hlavou a ne koulema , hrat to umim , je mi trapne psat high atd. , manner - flamer nejsem , ale vytocit se dokazu pokud vydim absolutni demenci v jakykoliv podobe ktera do hry nepatri , historie - hraju to zhruba 4 - 5 let .
3. Za nedlouho odlitam , takze nechci , děkuji

MentoS
11th August 2010, 04:22 PM
Zdravim, taky bych chtěl poprosit o lvl2 access. 1) Nick: [tm]MentoS_cz 2) skill: legendary :P (par let už to je), hostuju přes PD.eu 3) ne dík :whip:

Laryk
11th August 2010, 05:37 PM
1) Laryk

2) skill - co k tomu mam psat ? každý mě zná, dám replaye esi chcete, manner - od srdce nenávidím mizigeho a on mě, mankind je noob a rebrik gay, clarkie feeder a name muck, historie: hraju aktivně 6 let, nějaký sig, garena low, ačko rox

3) na to neni čas

Sirka
11th August 2010, 06:13 PM
1. Sirka
2. medium, každý má své dny xD, Xpam je tu poměrně dlouho, a já s ním, všichni jistě znají Sirka_bot_A
3. i tadle možnost je lákavá ale jsem zásadový :X

KukAc
11th August 2010, 08:55 PM
1. KukAc
2. Skill- Medium-High imho :D manner da sa len obcas sa naserem na teammateov :D bud za to ze kecaju kraviny a nic nehraju, alebo za to ze nic nehraju :D Vacsina ma asi pozna, len skoda ze ako MapHack a DreamHack usera :D ale vacsina ma aj poznala predtym :) (to ze predtym neznamena, ze to MH a DH pouzivam!!!) na XPame som asi nejak od Jul 2006 ale dotu hram dlhsie :)
3. Ak budem vediet nejak pomoct tak rád pomozem :)

EDIT: Ked vidim ze niektori hraci pisu ze su High-skilled tak to napisem aj ja ze som High-skilled :D :D

sulox
12th August 2010, 04:21 AM
1. sulo
2. Moj skill je medium-high. Manners: som kludny ale aj mna dokazu vytocit do oci bijuci noobi co mi zacnu vraviet, ze to neviem;) Dotu hravam od mapy 6.47 (myslim), takze nie som az taky veteran. Za moj najvacsi uspech na xpame je asi vouch v EDL, ktory som este v jeho rannych dnoch pomahal rozbehavat tym, ze som jedneho z edl botov mal na svojom pc;) stefos007 <3
3. Som ochotny vo svojom volnom case pomoct vo vselicom co bude potrebne.

Ariuss
12th August 2010, 10:19 AM
1. _[GN]Lighting_
2. Skill? No každému sa nekedy nevydarí hra ja som neni výnimka...ale mnohé zname "old" nicky ma poznajú že niečo aspoň viem...xD (Silent-man, bia woody, ujolaker, heavenangel,pWnzZ_bY]tHc,mankind,sphinx)...aj tak vsetko skym som kedysi hral uz teraz moc nehrava...
3. mometalne idem na vysku tak neviem ako budem natom s casom...

BossBoT
12th August 2010, 11:02 AM
1. boss111
2.skill no ako vyda hra...ale myslim ze high lebo som v edl a na xpame som asi 2,5 roka
3.ak budem mat nato cas tak rad pomozem

BossBoT
12th August 2010, 11:04 AM
btw ake iconky budu?
dufam ze nie rovnake ako v odl :(

Romankojepro
12th August 2010, 12:07 PM
1 Romankojepro
2 samozrejme zahram vsetko, na xpame hram asi pol roka priblizne ale dotu hram odkedy vysla
3 ano

Redik
12th August 2010, 03:56 PM
nick mam [okm]red^m.
skill podle nalady :) a dotu hram cca 1,5 roku
rad pomuzu kdyz budu myt cas

MiZiGe
12th August 2010, 04:47 PM
requesty zatiaľ "zbierame", rozhodneme o nich všetci 4 (felixar, mitsuki, [-_-]Moon a ja)

Yardis
12th August 2010, 04:56 PM
1) Yardis.exe

2) skill - zahraju dobre kazdeho hera, nejsem zadna lama.
manner - Nednasim namachrovany lidi co melou uplny kraviny a jeste u toho feedujou.
historie - hraju přerušovaně 6 let na w3 sem vyrostl :)

3) Ne dekuji

mankind
12th August 2010, 07:33 PM
a kedy budete vyberať spomedzi záujemcov?

KukAc
12th August 2010, 07:54 PM
a kedy budete vyberať spomedzi záujemcov?

Niekto tu chce byt lvl2 velmi :D co si nedockavy sak je to na nich :D

mankind
12th August 2010, 08:38 PM
Niekto tu chce byt lvl2 velmi :D co si nedockavy sak je to na nich :D

garo (19:18:26 12/08/2010)
LOL

garo (19:18:30 12/08/2010)
ROFL

garo (19:18:32 12/08/2010)
WTF

garo (19:18:39 12/08/2010)
VIDEL SI CO NAPISAL KUKAC?

garo (19:18:43 12/08/2010)
NA FORUM

garo (19:18:53 12/08/2010)
ON IM NELEZIE DO RITI

garo (19:18:59 12/08/2010)
ON IM LEZIE DO TENKEHO CREVA

Felixar
12th August 2010, 09:10 PM
Klidek, vybereme to brzy hned jak to pujde.

grimasko
13th August 2010, 12:39 AM
Mate velmi pestry vyber ako vidim.

!supp mankind, ma na to bunky. xD

R4ndomization
13th August 2010, 12:09 PM
1. R4ndomization
2. Medium?? Hram uz 7-8 rokov, z toho hostujem mozno 1-2 xD
3. Nie, dik

Koksot
13th August 2010, 01:30 PM
1.Koksot
2.low az very low skill nikdy neflamujem a kazdy den hram pro acko hru
3.ee

KukAc
13th August 2010, 01:43 PM
garo (19:18:26 12/08/2010)
LOL

garo (19:18:30 12/08/2010)
ROFL

garo (19:18:32 12/08/2010)
WTF

garo (19:18:39 12/08/2010)
VIDEL SI CO NAPISAL KUKAC?

garo (19:18:43 12/08/2010)
NA FORUM

garo (19:18:53 12/08/2010)
ON IM NELEZIE DO RITI

garo (19:18:59 12/08/2010)
ON IM LEZIE DO TENKEHO CREVA

Toto si podla coho sem dal ?



Historie na XPamu


2. Medium?? Hram uz 7-8 rokov, z toho hostujem mozno 1-2 xD

To je dobre :D hlavne ze XPam je necelych 5 rokov iba :D

Myst3rious
13th August 2010, 07:12 PM
Nick:Myst3rious
Dotu hram od 5.84, ide mi to od ruky.
Manner zvladam :)

cyrnix
13th August 2010, 07:43 PM
Zdravim, prosim o lvl2, tady jsou udaje:
1) cyrnix
2) hraju cca 3 roky, ale na xpamu jen necelej rok (s hostovanim na xpamu mam asi mesic a kousek zkusenosti, ale bot mi facha, jen nemam porad net, kde muzu lozit..), hraju jen suppoort/gang, ale myslim, ze na dost slusny urovni, chovani - nemam rad arogantni lidi co melou blbosti a nemam rad hadky pri hre..preferuju sluny chovani, aby hry byly na urovni..a sam se chovam, aby tomu tak bylo :)
3) nechci, respektive nemzuu, prace, sport atd mi to casove neumoznuji..

mankind
13th August 2010, 08:34 PM
mám pocit, že nikto k manneru nenapíše: "som arogantný kokot, ktorý do každého len pičuje a nikto so mnou nevydrží v hre dlhšie ako 25 minút... "
tak ma už niekto potešte :D

flak_veproveho
13th August 2010, 09:13 PM
mám pocit, že nikto k manneru nenapíše: "som arogantný kokot, ktorý do každého len pičuje a nikto so mnou nevydrží v hre dlhšie ako 25 minút... "
tak ma už niekto potešte :D
rad bych ale bohuzel o sracko bota nemam zajem :)

LordDevil
13th August 2010, 09:29 PM
1. LordDevil
2. dotu hrajem uz dlhsiu dobu niekedy hra vyjde inokedy nie je to vzdy inak;)historia na xpamu hram tam uz dost dlho tusim je to cez 4 roky ked dobre pocitam.Dotu uz hram skor pre zabavu s kamosmi.
3. podielat sa nechcem ale ak sa da nejako pomoct pomozem.

grimasko
13th August 2010, 09:59 PM
rad bych ale bohuzel o sracko bota nemam zajem :)

HAHAHAHAHA :cool2:

NOT

Preco este ten debilko nema perma IP banan vsade, kde sa da?

Myst3rious
14th August 2010, 12:26 AM
Jako treba vyresit co s hostom co leavne po zacatku hry.prenastavit ownera pak na druheho a tak.takto si to leavuje kazdy ako chce

tu je aj replay z jednej hry ban them all

http://ulozto.sk/5567275/leaveri.w3g

Felixar
14th August 2010, 12:41 AM
Grimasko: Done.

Ibalgin
14th August 2010, 01:42 AM
1. Ibalgin
2. Hrám, čo viem, niekedy to stačí, niekedy nie. Na Xpame som 3 roky.S hostovaním mám dobré skúsennosti.Manner zvládam, ale nie vždy sa to dá zvládnuť bez pripomienky.
3. Skôr áno

Staropramen
14th August 2010, 02:02 PM
lvl 2 na czsk-botovi.
1. Nick:Staropramenl
2. Ten nejvíc hustej player na celym světě... však mě znáte :D
3. Nemám zájem

Ferda_the_Ant
14th August 2010, 05:08 PM
1. Ferda_the_Ant
2. Ne všechno musí vyjít, ale za takových 6-7 let si troufám říct, jsem nějaký ten exp nabral ;). Na Xpamu je to trochu méně. Jinak vytáčí mě nejvíc blbé kecy, za které mutuju. Začátečníky člověk tolerovat musí, pokud to nepropojují nutně s lidskou blbostí. Naštěstí už ji teďka tolika není...
3. Nevyhýbám se tomu, ale budu teďka půl roku v zahraničí, takže leda po návratu.

Godlike[CZe]
14th August 2010, 06:59 PM
1) Godlike[CZe] :tiphat:
2) Dotu hraju už hodně dlouho začínal sem v hernách když nebýval ještě tak dostupnej internet v domácnostech. Registrace na Eurobnetu připadá na datum Tue April 2008 ale to se mi nějak nezdá :) Myslim že můj nick je docela známej :P Co povědět o skillu? No je příliš trapné sám o sobě psát jestli jsem UBER Pro jako některý jedinci.. :D Dota je hlavně o týmu :) Nedá se říct o mě že jsem manner ale vysoká demence a rejpání od nějakýho "Skill" hráče co ještě jebe jak někdo hraje a při tom sám hraje velký K**** Tak to mě docela dokaže vyvéct z míry. Kdo mě zná ten ví :)
3) Pokud bude čas a budete mít zájem tak rád pomůžu.

[eagle]
15th August 2010, 03:58 PM
1. [eag[l]e]
2. imho hram trocha nadpriemer, ziadny ultrapro
snazim sa spravat slusne ale ked vidim nieco v style soul ring na pugnu tak si neodpustim naucnu poznamku :]
hravam tu uz dost dlhu dobu.. mam tu nejakych friendov etc., hadam som aj pomerne znamy
3. ak by bolo treba teoreticky by som mohol

flak_veprov3ho
15th August 2010, 06:38 PM
Grimasko: Done.

:spammer:

mysteryo
15th August 2010, 08:58 PM
1. zajonc
2. hraju to uz 4 roky kdy sem zacal na xpamu potom prechod na garenu a zase zpatky parkrat sem zaskakoval pri cw a jinak to hraju asi kazdy den
3. na to uz nemam nervy :)

_BoH_
16th August 2010, 02:59 PM
1. Nick: BoH
2. Skill level, manner, historie na Xpamu: Som NOOB ale stem lvl II na xpame som asi 2roky
3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.) NIE :P

ffs.Mr_lol
16th August 2010, 03:32 PM
1. Nick: ffs.Mr_lol
2. No na x pamu tak 5 let, manery ignoruju (nervy mam jen jedny tak proc je plytvat na lumiky :-) ) jinak dota mi obcas i jde ;-)
3. Spise ne, uz dost ze travim naky ten cas u doty...:))

Laryk
16th August 2010, 06:53 PM
1. Nick: BoH
2. Skill level, manner, historie na Xpamu: Som NOOB ale stem lvl II na xpame som asi 2roky
3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.) NIE :P

boh :D:D ty nezklameš

efko.wbs
17th August 2010, 09:24 PM
yo

1. Nick na serveru
2. Skill level, manner, historie na Xpamu
3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.)
1. efko.wbs
2. hral som dotu 3x in my life, som noob, retard, feeder, lamer....
3. nie

rad by som poziadal ja neviem o 0 level access to czsk-keeper ktory mi kazdu minutu {neviem preco :D } pise veci typu "gn: pussy + (1)"

pouzivam /ignore ale casto leavujem server tak radsej by som to chcel nejako trvalo vyriesit.
Za kladne vybavenie ziadosti vopred dakujem :)

Felixar
17th August 2010, 09:40 PM
Efko:
napis na kanale !m off lamo :)

efko.wbs
17th August 2010, 09:51 PM
aha ok :D

JOKeRr
18th August 2010, 02:37 AM
1. Nick na serveru
2. Skill level, manner, historie na Xpamu
3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.)

1 : JOKeRr

2 : Skill neviem aky mam to musia posudit iny hraci ale dotu uz hram niaky ten patek. Na xpame som pomerne vyrastal...Ci som manner tak to je podla nalady ci som sfetovany alebo nie ale tak da sa to somnou vydrzat...hlavne si ludia uz zvykli.. :D ved som predsa JOKeRr nie ? :P

3 : No chcel by som zanechat aspon nieco dobre na tomto svete pomne pre moje deti. Ano chcem sa podielat aj ked neviem kde by ste ma zaradili ale tak aspon na malickostiach ale pomahat sa predsa musi .)

gl a hf pri vybere

Myst3rious
18th August 2010, 05:34 PM
Nikde som sa nedocital kedy padne rozhodnutie o tom kto dostane lvl2 ,je stanoveny nejaky cas na to?

MILLCEK
18th August 2010, 11:05 PM
1. surprisingp0wer
2. Co se da napsat o skillu? Tak asi medium, zadnej profik nebudu, svoje si uhraju a kazda hra se taky nevydari... Jsem manner pokud me lidi serou, pustim se do toho a nevim kde prestat, jinak se snazim vychazet. Na Xpamu zhruba rok, vystridal jsem par nicku...
3. Podilet se muzu pokud bude cas, pres skolni rok je to horsi, ale snad by se to dalo zvladat. :-)

frostrog
21st August 2010, 06:30 PM
1. frostrog
2. rekl bych ze zatim low ... dotu sem kdysi hraval a prestal tak ted zas zacinam :)
3. ani ne :)

Mitsuki
22nd August 2010, 08:17 PM
Panstvo, je na case stanovit casovy limit, a ten je 1 tyden. Thread bude uzavren pristi nedeli vecer (29.8.2010). Pak budeme rozhodovat. Preji vam hodne stesti a moc se mezi sebou neperte :)

P.S. Poprosil bych vas nepostovat zbytecne poznamky, moc to oblehci prehled informaci.

Ikovec
26th August 2010, 05:38 PM
NICK: Ikovec, predosli nick [PeSa]Reaver (CL clanu Pesadilla)

Skill: Rozhodne nad priemerom Acka, jasne sem tam sa podari domrvit hru. (Dotu hram asi 4 roky)

Manner: mam svoje dni ked ma niekto naozaj vytoci nadavam a robim hluposti (neleavujem 5-5 ale ked som nastvany nie je to bohvie co pocuvat ma). Po jednej hre v ktorej som bol taky nas--ty koli tomu ze enemaci pouzivali MH som si ho stiahol zapol a dostal ban od Mizigeho, samozrejme absolutne opravnene. MH nepouzivam 1 som to skusil a hned som dostal ban takze som sa aspon nieco poucil, len ma mrzi ze clovek nieco 1x urobi a ma hned ban iny to zneuzivaju x rokov a nic sa nedeje.

PS.: ospravedlnujem sa ze som nebol taky strucny ako som chcel byt.

grimasko
28th August 2010, 06:32 PM
Uzavierka uz zajtra? :(

1. grimaskoO
2. Este nedavno som bol vo forme, no v poslednom case som sa velmi zhorsil. Planujem to napravit. Som slusny, nepijem, nefajcim a neberiem drogy. Moja laska k hracom acka prave preziva tie najplodnejsie dni, pretoze som tam par tyzdnov nehral.
3. Mozno casom ano, ak sa budu iste okolnosti nepriaznivo vyvijat, ale v blizkej buducnosti urcite nie.

Godlike[CZe]
29th August 2010, 02:24 AM
Moja laska k hracom acka prave preziva tie najplodnejsie dni

Hah ty si měl vždy áčko z celého srdce rád :rolf: ''ironicky to myslim'' :D. Takže nevěřim :mario:

grimasko
29th August 2010, 11:16 AM
Pre Godlikea:

..., pretoze som tam par tyzdnov nehral.

Godlike[CZe]
29th August 2010, 11:44 AM
No já tam nehrál půl roku a mě nepřirostli k srdci :D

avenge.me.now
29th August 2010, 04:48 PM
Takze pekne po poriadku.

Moj povodny nick bol thenamelessone7, ale casom som presiel na avenge.me.now, na ktory by som zaroven chcel aj lvl 2. Na xpame som 2 a pol roka, dokopy som mal asi pol roka prestavku. O lvl 2 ziadam najma preto, aby sa to dalo trochu vytriedit aj inak ako prikazom banlast.

Manners: snazim sa byt slusny a pokojny, ale niekedy ma neskutocne vytacaju noobs, co prijdu na lajnu s botou bez regenu alebo noobs, co maju outpick typu 7 stunov v teame proti teamu s 1 stunom a namiesto fast pushu si 40 minut honia ego noobskymi gangami po lese. Pri takych si rad poflamujem. Co sa tyka adminov, o Mizige-m si myslim svoje, on asi tiez o mne, ale s ostatnymi adminmi nemam vobec ziadny problem.

Skill: povodne som chcel povedat, ze TOP 5 na Acku, ale aby som pripadne niekoho neurazil a taktiez v ramci skromnosti poviem, ze TOP 10.

A ci mam zaujem sa podielat na spravovani ligy a podobne? No kedze sa mi moj studenstky zivot skoncil a nastupuje zivot pracovny, obavam sa, ze by som nemal na taketo aktivity dost casu.

mankind
29th August 2010, 06:57 PM
Takze pekne po poriadku.



Skill: povodne som chcel povedat, ze TOP 5 na Acku, ale aby som pripadne niekoho neurazil a taktiez v ramci skromnosti poviem, ze TOP 10.


len tak z hlavy by som ti vymenoval 50 ľudí na ačku, čo sú od teba lepší ... ale dobrý pokus :happy2:

[W3PD]rebrik
29th August 2010, 08:26 PM
ja by som mal problem povedat 50 horsich hracov ako je on

StrikerX
29th August 2010, 09:50 PM
1.StrikerX
2.No myslim že mě většina zná, někteří možná i ve zlém, hrávám na xpamu už hodně dlouho, tak 4 roky asi a ne s každým teamem, v každý hře, se zadaří, někdy to prostě nevýjde :) Ale myslím že patřím k těm schopnějším hráčům, kteří i používaj hlavu u ty hry :)
3. ani ne, výška žere dost času :P

Mitsuki
29th August 2010, 10:32 PM
Time is up

Vse bude peclive prostudovano

:tclosed:

Mitsuki
30th August 2010, 10:01 PM
Za nejaky cas thread bude otevren pro nove hlasy