PDA

View Full Version : 3dg3: MH



R4ndomization
9th August 2010, 02:30 AM
Zdravim, mam viac ako silne podozrenie ze tento typek pouzival MH. Medzi 8-10 minutou som utiekol s 20 hp mozno a skryl sa nad vezou v lese, kde ma ani zdaleka nevideli ist a kde som kempil dlhsiu dobu. Zlty na moju lokaciu upozornil modreho.

Tato udalost sa stala ked modry s DD daval prvu hornu vezu u Scourge.

Ked bol konfrontovany s tym, ako mohol vediet o mojej lokaciu uviedol ze ma tam videl predtym ist. Replay som prezrel, nebolo ma vidiet tam ani ist ani byt a on pingoval priamo na moju lokaciu.

E-mail so screenshotom neposlal, a kedze som nevedel ze treba spravit aj list hracov cez hru tak mozem aspon screenshot z dalsej lobby kde priznal ze tam bol a kde aj ostatni reagovali ktori ho poznali ze to je on. Len je to v .tga a neda sa taky typ suboru poslat...

grimasko
9th August 2010, 10:27 AM
Nakliknutia enemy herov v momente, ked vosli do fogu zmizli, ale ta situacia (11:26, top scourge lvl 1 tower) je fakt pochybna.

3dg3 napisal: "[All] 3dg3: videl som ta ked si tam isiel", ako reakciu na "[All] R4ndomization: hmm, bolo ma vidno?", co sa mi zda nanajvys zvlastne, kedze ho vidiet NEBOLO.

Som zvedavy, co napise felixar.

MiZiGe
9th August 2010, 11:20 AM
on my to-do list na dnešok

MiZiGe
9th August 2010, 10:13 PM
strašná hra - dal by som vám ban za to, že to musím pozerať :D

Nanešťastie MH nemal - check screens.
Bolo ťa vidieť ako s low HP ideš niekam smerom hore od veže, a relaj potom každúchvíľku vybiehala z lesa na lane a snažila sa ťa chytiť.