PDA

View Full Version : spoof



sadredasstop
8th August 2010, 10:14 AM
Ahoj, mam problém :D. No tak po dvoch rokoch som sa vrátil na xpam, pretože garena ma omrzela a aj lutujem, že som tam hral :), no pripojim sa na nejakú pub hru " sdso eu only pro" a ten ghostbot či čo tam o mne píše že mám spoof alebo čo, načo následuje kick z hry. Za tie dva dni som odohral asi 5 hier a kickli ma asi z 10, čo asi znamená že ten spoof niekedy mám a niekedy nie LOL. TAK SA PYTAM, CO TO SAKRA JE TEN SPOOF??? AKO HO ODSTRANIM?! ďakujem

MiZiGe
8th August 2010, 12:25 PM
Namespoofer,
t.z. program na zmenu nicku. Btw, ak ťa s tým niekto nahlási, tak máš ban na celý xpam

sadredasstop
8th August 2010, 12:36 PM
Ale problém je, že ten program nemám a ani iný hack program. Jedine čo mam za programy súvisiace s w3 sú version switcher, garena, diabolicw3tool(ten nemám vo W3 zložke, iba v compe - nepoužívam) a to čo mi tam ten battle.net installer nainštaloval - nejaký AI script, eb.exe, modwar.exe. A nemôže byt problém v tom, že ten nick už niekto má? Ako ja som si ho založil len pred dvoma dnami.

Takže nič? To je normalne, že xpam robí z čestných hráčov hackerov?...

grimasko
9th August 2010, 10:10 AM
Nemal si nahodou /away status?

MiZiGe
9th August 2010, 11:18 AM
nerobí, ešte nemáš ban :)

neviem, prečo si myslia, že más spoofera.
Jedna ďalšia vec je, že keď sa pripájaš na hru na ghostovi, tak sa väčšinou vyžaduje (ako ochrana proti spoofovaniu), aby si tomu ghostovoli whispol nejaký text - najčastejšie "spoofcheck" alebo "sc"

sadredasstop
9th August 2010, 01:36 PM
No skúšal som ten príkaz "away" a teraz mi to píše, že "Name spoof possible. The real (xxx) is refusing messages." ... To !sc som ešte neskúšal, dúfam, že to pômože thx.

YavineCzek
9th August 2010, 01:39 PM
no tak ci hrajes na playdote.eu tak musis dat spoof check ne ?? napises .sc tam se ti obevi co mas napsat je to /w playdota.eu.cislo bota a za tim napises normalne sc
ale pokud hrajes dotu tak tam sou vsetcky prikazy vykricnikem