PDA

View Full Version : Iertare



FeelNothing
7th August 2010, 09:12 PM
Va rog sa ma scuzati pentru ca am pretins sa fiu 1 admin dar eram nervos deoarece nu sa dat rmk la 4v4.Toata lumea mai spune lucruri la nervi iar pe viitor promit sa fiu mai atent.

RaouL
7th August 2010, 09:41 PM
Ai incalcat o regula de la Other Hacks (http://eurobattle.net/showthread.php?t=94179) ultima de jos Admin pretender....
Oricum Smurf sau AncientPriest vor lua deciziile finale.

[RO]Claudiu
8th August 2010, 10:58 AM
SAL,DC NU A PRIMIT INCA BAN FeelNothing?

cred ca e evident rezultatul acestui poll .

FeelNothing
8th August 2010, 12:44 PM
Ba starfall tu iti bati joc de mne ?:) akm sincer ma pui sa fac cerere de iertare si imi promiti ca ma scapi cu pedeapsa mica si ca vb tu cu el sa ma ierte si akm imi zici ca e clar rezultatul acestui pool ?:| care ivreajal ca eo tot nu mam prins mam cerut ierteare de la toti si am zis ca nu o sa ma ifac da ? si intelegerea era ca dak fac cerere la unban de iertare cu pool scap cu pedeapsa mica asa e da ? carei chestia?

[RO]Claudiu
8th August 2010, 01:25 PM
Ba starfall tu iti bati joc de mne ?:) akm sincer ma pui sa fac cerere de iertare si imi promiti ca ma scapi cu pedeapsa mica si ca vb tu cu el sa ma ierte si akm imi zici ca e clar rezultatul acestui pool ?:| care ivreajal ca eo tot nu mam prins mam cerut ierteare de la toti si am zis ca nu o sa ma ifac da ? si intelegerea era ca dak fac cerere la unban de iertare cu pool scap cu pedeapsa mica asa e da ? carei chestia?

Nu ti-am promis nimic . Ti-am zis sa incerci si sa vezi daca te iarta cineva , asta pentru k te-ai milogit pe privat si mi-a parut rau de tine :) nu aveam nici o intentie sa fac exceptie de la reguli pentru tine decat daca te iertau toti care au fost in jocul ala . In cazul in care toti te iertau aveai o sansa foarte mica sa nu iei account lock permanent .


rezultatul pollului :

da - 2 ( tu si partenerul tau de 2v2 norespect )
nu - 10

cazul e clar -> :banned!: