PDA

View Full Version : ban bad_j0ke



just_b3
3rd August 2010, 10:55 PM
salz... as dori ban bad_j0ke pt faptul k e un copil prost care foloseste map hack... postez aici reply si va rog sa va uitati.... in minutul 20 erau mid la al 2-lea turn... direct prin fog fara ward vine direct pe mine cu slow... deci m-am saturat de d'astia care te fac asha pe fatza fara pic de rusine... eu pe romania nu mai joc... prea pro pt mine unii...:)

C0r73z
3rd August 2010, 11:07 PM
cool story

BAD_J0k3
4th August 2010, 12:23 AM
in primu rand nu am dat direct pe tn uitate si tu mai atent.... am vrut sa merg sus si team vazut ... ce era sa fac ? sa trec pe langa tn ca sa nu "banuiesti" tu ca am mh... mai laso frate

BAD_J0k3
4th August 2010, 12:25 AM
da si intr-un fel a fost si gerseala mea de acuma am sa stau cu degetu si la print pt unii dintre voi...

just_b3
4th August 2010, 02:20 PM
Hai ma lasa-ma cu povestea asta ... cum dovedesti k nu ai map hack? nu aveai 1 ward pus .. si plus k ai venit pe mn si nu a durat o fractiune de secunda si ai dat slow.... povestea asta sa i-o zici la unu de gradinita....

RaouL
4th August 2010, 03:13 PM
Nu a fost mh
Medusa venea pe cararea dinspre shop si panda se duce spre turn pe cealalta carare cand te-a vazut s-a intors si a dat slow.
Data viitoare spunetii "vinovatului" sa faca print screen si sa-l posteze in sectiunea in care o sa fie raportat.
:tclosed: