PDA

View Full Version : Bataie de joc



Bad][Luck
3rd August 2010, 10:04 PM
S-a inceput jocul si in primele minute am cerut rmk datorita faptului ca un player din teamul nostru era foarte vulgar nu asculta de capitan etc. Echipa adversa nu a vrut sa accepte rmk si s-a jucat. Playerul respectiv si-a continuat jocul si a jucat bine iar pt faptul ca isi luau bataie pana la urma ceilalti au dat si ei !rmk si jocul s-a incheiat. Eu cred ca e o bataie de joc si astfel de gesturi sunt similare cu cel facut de mapy cu nochall. Capitanul echipei adverse a fost NoRespect. Replay http://fisierulmeu.ro/48WGO9LEX5O6/LastReplay-w3g.html

[RO]Claudiu
5th August 2010, 01:33 PM
am vazut replay-ul :

1. .S.N.O.W.M.A.N. - BAN 7 zile pentru injuraturi si minciuni in legatura cu administratia. daca va mai face asa ceva in viitor va primi ban permanent pe canal si pe bot .

2. Ceilalti care au asistat la injuraturi primesc 1 warn . injuraturile se ignora si se raporteaza pe forum , fara nici o complicatie , ai incredere k sigur va fi pedepsit pentru limbaj indiferent de cine e si ce pile are .

- RO_Guard: Adding warn to [rdc]alcoolic from STN_STARFALL !!!



• Problema este ca au dat !rmk pentru ca pierdeau jocul . daca s-a facut RMK cu voturi nu se poate da ban . au inceput voturile pentru RMK de la scourge pentru ca .S.N.O.W.M.A.N. parea sa strice lane-urile , nu au fost destule voturi pentru RMK dar au ramas si la sfarsit cei de la sentinel au continuat sa voteze pentru rmk dar nu din acelasi motiv ca cei de la scourge... trebuia sa dati cancel la voturi .