PDA

View Full Version : Serios



Immortal.Dani
2nd August 2010, 04:03 PM
Deci iau ban cand dau ff?

Am dat ff si am iesit ... am fost capitan... am pierdut meciu asa am considerat ... in plus ... am rugat echipa de 3 ori sa ia Gaina si Observer dar nimeni nimik ... 1 a stat 2 min afk in baza pe motiv ca nu ia dat tiny... e liga publica dar pot si ei asculta... din cate stiu regulile = ff captain = can leave game asta e peste tot public leagues / private.

Poate ca esti fustrat joker ca am iesit , te inteleg dar io am dat ff ... si erau aia prea noobi 2 noobi in team +1 afk - fara chick / obs ... pur si simplu am dat FF.

Nu cred ca meritam ban dar nu io pot zice asta cel mai bine.So ... unban me?:banned!::banned!::banned!::banned!::banned!:

Ancient Priest
2nd August 2010, 04:16 PM
fa reclamatie si joaca in continuare, daca te deranjeaza vreun jucator.
Regula cu FF - Captain se aplica in ligi private sau campionate oficiale, intr-o liga publica in care coechipierii pot sa fie "specimene" nu cred.

Smurf
2nd August 2010, 04:24 PM
E normal cu ff-ul..capitanul este coordonatorul echipei,iar el trebuie sa decida demersul jocului.
De asta doar cei de lvl 2 au voie sa provoace/accepte challenge-urile.
Insa,ideea e ca acest privilegiu nu trebuie abuzat..ci folosit numai si numai atunci cand e necesar.
Avand in vedere ca se scade drastic din puncte,mi se pare corect.
Unbanned,iar regula ramane cum am zis.
In legatura cu cei care nu vor sa asculte,poti face o reclamatie dupa modelul prezentat.

:tclosed: