PDA

View Full Version : Salut .. Ban "LOST" .. Si Sa I Se ia LVL tot Sa NUmai Aibe Acces La CHannalul ROMANIA



KiLLTim3
31st July 2010, 06:21 PM
deci, am replay cand am jucat cu " LOST" pundea word la noi in padure, eu il vedeam cand pune , cand le lasa jos ... ma duceal i le distrugeam, apoi m`am dus sa pun la ei in padure , la nici 20 de secunde a pus words chiar langa ale mele , nevazandu`ma cand le`am pus .. :| asta nu se numeste Mh ? ... apoi a luat gem si sa plimbat Peste tot unde am pus eu ochiuri sa dus exact pe ele :| .. vai chiar pe fata ... nu`mi vine sa cred cat a putut sa ma enerveze .. :|

[RO]Claudiu
31st July 2010, 06:32 PM
voi analiza replay-ul chiar acum .

ok am vazut replay-ul ... e mh evident . pe la minutul 20 s-a dus direct la tinker prin fog of war si prin creepi , nu avea de unde sa stie k nu trecuse de turn spre baza , se ducea direct la rune , se ferea de ganguri .... cred k e cel mai clar caz de MH pe care l-am vazut dar totusi astept sa il vada si colegii , sa isi exprime si ei parerile k poate ma insel .

vsrico
31st July 2010, 08:10 PM
Lost here..=))) frate daca aveam mh crezi k ma mai osteneam sa cumpar atatea wards la un amarat de pub game:-? si sunt unele faze care pot parea de mh dar exista si experienta .. la un moment dat dupa ce joci de atat timp iti dai seama cam cum gandesc playerii... si gemul nu l-am cumparat eu mi l-a dat cineva din team.

[RO]Claudiu
31st July 2010, 09:04 PM
Lost here..=))) frate daca aveam mh crezi k ma mai osteneam sa cumpar atatea wards la un amarat de pub game:-? si sunt unele faze care pot parea de mh dar exista si experienta .. la un moment dat dupa ce joci de atat timp iti dai seama cam cum gandesc playerii... si gemul nu l-am cumparat eu mi l-a dat cineva din team.

si eu am experienta , ai luat warduri pentru k mh nu iti permite sa lovesti ceva invizibil , si chiar daca ai putea sa lovesti ceva invizibil fara sa ai true sight ar fi semn sigur de MH , faptul ca stiai exact unde sa pui sentry ward este deja semn de maphack .

Cand ai fost acuzat de mh pe global chat trebuia sa faci screenshot.

-> http://eurobattle.net/showpost.php?p=1103906&postcount=1 scrie aici cum sa raportezi mh si cum sa scapi de acuzatia de MH cu un simplu screenshot .

RaouL
31st July 2010, 09:24 PM
Sugerez ceva: cei care fac acuzatii de MH si daca vin contrarii ca in cazul lui Lost ca are experienta, acuzatul sa-i zica victimei ( cel care e suspect de MH ) sa faca un Screen Shot pe loc si sa-l posteze in sectiunea in care o sa fie raportat.
Adevarat este un canal public si sunt playeri care sunt mai putin experimentati, altii experimentati, da' nu exclud si pe cei care folosesc MH.
O sa ma uit la replay maine.

demon-storm
31st July 2010, 09:40 PM
E imposibil sa lovesti unitate invizibila, chiar si cu cel mai performant mh

RaouL
1st August 2010, 01:46 PM
Nu acuz faptu' ca ai experienta ca anticipezi pe unde merg ei.
Ok m-am uitat la replay:
In min 7-8 face gang sus, in min 8 apare runa (regen) face kill se duce fix la runa si se intoarce inapoi sus ( nu acuz direct mh poate sa fie o coincidenta :) )
La faza cu Tinker zic eu ca a anticipat pe unde s-a dus... si l-a omorat. (asa pare)
La faza cu ward-uri, e evident sa pui observere si sentry in locurile de baza in padure pe stanca (pt a face gangs), la rune, etc.
Ok (mi-am schimbat parerea) in min 21-22 pune obs la ei in padure(se intalneste cu Storm bla bla), in min 22 vrea sa puna obs la ei in padure dar pe stanca se duce sa-l puna dar nu l-o mai pus pt ca tinker mergea spre el si Lost s-o dat b inainte sa-l vada pe tinker, tinker era in FOG (m-am uitat din viziunea lui Lost sa vad daca macar il vedea pe harta, sau sa-l vada pe tinker, o bucata din el, nu s-a vazut deloc tinker) tinker l-a vazut putin pe Lost, dupa aia il asteapta pe Ancient Aparition sa treaca de el si dupa aia incearca sa-l omoare.
La faza cu TINKER s-o dat de gol !

Deci Lost foloseste MH.


PS : Acuzati-ma de mh din replay asta.
De la min 31 incepe actiunea :).
Am anticipat pe unde merge riki si ei ma acuzau de mh. :)

RaouL
1st August 2010, 03:31 PM
<Joker> !clvl Lost 0
Lost has been banned by RO_Guard (from: Joker).
<RO_Guard> Joker ban Lost from channel. lvl: 0