PDA

View Full Version : Voi sunteti normali ?



mapY^
30th July 2010, 03:52 AM
Ma nene oi fi eu tampit da te'ai uitat putin la replay BoBo ? stiu k ai tu ceva cu mine si ai tot dreptu da totusi sa iau ban ptr k face NoRespect Request e putin cam exagerat ... in orice caz knd o sa revin acii pe RO dac'o sa fie cazu va promit k o sa incerc sa joc mai prost sa nu va mai suparati pe mine ok ? e greu stiu :) va inteleg ca e pub league o sa incerc sa joc la nivel de pub k sa nu mai creez "probleme" cu asa zisi membrii importanti de 14 ani :X

BoBo
30th July 2010, 04:47 AM
Eu te inteleg ca esti putin deranjat nu te asteptai la asta dar invata sa respecti lumea cu care joci si invata sa pierzi m-am uitat la tot replayu si ai injurat intruna + la sfarsit ai facut cea mai urata chestie ai dat sa nu se inregistreze scorurile pai asa se face cand pierzi ?

Ancient Priest
30th July 2010, 05:30 AM
Ai demonstrat ca nu-ti meriti accessul.
Sunt 2 posibilitati
1. Punishment pentru bad manners aka Hacks ban pe cont temporar + acc lvl 0 Romania ( forever )
2. Pedeapsa care a fost data + lvl 0 Romania ( Forever )
- Tu alegi

Fara suparare atunci cand o dai in bara meriti sa fii pedepsit

mapY^
1st August 2010, 12:02 AM
Deci in ambele cazuri nu mai joc pe RO EVER sa inteleg ? :)) sa zicem varianta a 2a desii e cam acelasi lucru, bafta cu pubberii si scuze de incoveniente :*

Ancient Priest
1st August 2010, 12:05 AM
da, nu-mi apartine decizia deci ai mai multe variante.

mapY^
1st August 2010, 04:21 AM
totusi banu de 14 zile io zic ca'i de ajuns nu tre forever pentru un joc in kre mi'am facut nervi :| luati o decizie lasand la o parte chestiile din trecut(bobo) si fiti corecti, cerusem un joc intreg sa fie scos coitze si nu s'a dat un amarat de vot knd voiam toti din team ... l'am si rugat frumos si to' nik e normal sa'mi ies din pepeni, anyway anunati'ma pe bnet sau acii knd luati o decizie finala :D

demon-storm
1st August 2010, 12:53 PM
Ei fac auto attack, nu stiu ce-i ala map awarness, nu fac niciodata pull, nu fac turtle cand e nevoie, nu stiu cum sa puna laneurile carry - support si totusi au pretentii la scor :)
S-au pus icoanele astea.... daca aveti iconitze sa ziceti mersi fara sa comentati k se intampla chestii de genul !nochall pt k n-aveti voi skill de iconitze..

RaouL
1st August 2010, 04:26 PM
Ce vreti asta e , e un canal public au voie si oamenii mai putin pro ca voi sa joace....
Eu zic ca ban-ul 2 sapt. e de ajuns, poate dupa aia se va linisti si nu va mai repeta aceste greseli facute cu !nochall si ce-o mai fi facut.

just_b3
1st August 2010, 06:41 PM
eeee mapy acuma la ce mai postezi ma pe forum sa te milogesti... aici e ''puber game'' sau cum ii zici u!! daca e puber game la ce mai vrei sa joci cu noi? tu joci private cu oameni care nu`s de nivelul nostru..si mai termina cu chestia cu puberii k mi se ridica paru`n cap knd zici asta..:)) se pare ca ti-ai luat-o pana la urma..si le dau dreptate la admini de pe ro ..toti au voie sa joace indiferent daca sunt noobi sau pro... fara suparere dar trebuia pana la urma sa te aranjeze cineva.. n-am nimic cu tine da fii mai controlat ..:cool2:

demon-storm
2nd August 2010, 12:58 AM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=110885
http://eurobattle.net/showthread.php?t=110849
si s-a trezit sa se bage in seama cel care nu stie sa vorbeasca engleza sau cel care face triple posturi la reporturi pe odl... pt k nu poate intra in EDL deoarece e prea noob... si de asemenea tinda sa creada k este acolo =))))

mapY^
2nd August 2010, 01:09 AM
O.K stiu k te roade invidia sherkane dar np, parca inainte te milogeai sa'ti dau shaman =)) cum se intoarce roata fut'o soarelee :))

BoBo
2nd August 2010, 02:36 AM
Hai sa nu se mai certe nimeni mapy numai insista ai ban permanent incepand de azi !!!
:tclosed: