PDA

View Full Version : one less friend



[RO]Claudiu
28th July 2010, 09:03 PM
1OrSpblB214

azi am fost cu catelusha sa fie operata de Piometrita (http://www.dogvet.ro/bpiometrul.html) ... operatia a avut succes dar cantitatea de toxine din corp + stresul de la anestezie ..... i-au oprit inima exact dupa ce i-a inchis incizia si eram gata sa o transport acasa .

am pus niste screen-uri pentru cine nu stie cum arata piometrita . facute in timpul extractiei si dupa extractie . chestia aia umflata e uterul plin de puroi , a fost cantarit si avea 4.5 kilograme din care uterul cantareste intre 100 si 200 grame restul e puroi .

RaouL
29th July 2010, 09:10 AM
Imi pare rau pentru pierderea ta :(

Raptor7
29th July 2010, 10:11 AM
Si eu o pisica de care is tare atashat, si stiu cum e... Sorry man. :(

Old_kilarila
29th July 2010, 12:28 PM
imi pare rau, sunt sigur ca acuma e un loc fericit bucura-te pentru ea, tu nu ai avut nici macar o vina.

DRG-
6th August 2010, 11:30 AM
Am si eu un papagal de vreo 7 ani ... acuma e bolnav ... ma astept si eu la asta. Imi pare rau :|

[SyS]-Killer
6th August 2010, 11:50 AM
mda

MiZiGe
6th August 2010, 11:59 AM
:(

_Dead_Shoot_
6th August 2010, 12:00 PM
Your dog died?If yes I'm really sorry man :(

[RO]Claudiu
6th August 2010, 12:46 PM
yeah she died ........ the toxic infection weakened her too much and she didnt survive the post anesthetic shock . she was 3 years and 6 months old ....

Qell_Buraa
6th August 2010, 12:56 PM
Claudiu;1155266']yeah she died ........ the toxic infection weakened her too much and she didnt survive the post anesthetic shock . she was 3 years and 6 months old ....

:ohmy::( I'm so sorry..

DRG-
10th August 2010, 12:45 PM
Cum am zis si in postul anterior... Dupa 7 ani si ceva papagalul a murit. :( Am copilarit cum el, a invatat cateva cuvinte (multe in decurs de 7 ani) avea personalitate... E intr-un loc mai bun acuma sper :|

Raptor7
10th August 2010, 12:56 PM
Sorry man :(

DeMoN.EyeS
26th August 2010, 04:31 PM
Sincer imi pare rau. Mie pana acum mi-au murit 2 caini. Acum am alti doi si sunt in stare perfecta si sper sa fie in continuare. Aacum vroiam sa-ti scriu ce caine frumos ai si unele intrebari la sectia "poze"....dar vazand asta...m-am razgandit. A fost foarte frumoasa. Oricum mi se pare super ideea cu videoclipul si piesa ce ai pus-o e una din preferatele mele. Pacat de ea. Asa a murit si un ciobanesc-german (tot femela). Vroiam s-o "castram" si asa de bine a operat-o medicul incat am luat-o acasa si dimineata avea toata rana desfacuta si toate intestinele si alea alea erau pe dinafara, ceea ce a fost ireparabil. Si-a fi desfacut singura cusaturile, dar eu eram plecat din oras...ca altfel discutam eu pe loc cu medicul. Doar la tel ce am auzit ca dobi*ocul nu i-a pus nimic nici un bandaj sa-i tina tot sa nu isi poata desface. Asta e ... R.I.P. viata merge mai departe, n-ai ce face. Si ce caine ai avut tu...e o rasa frumoasa ce trage catre dogul argentian. Superbi.

Akhe
26th August 2010, 04:36 PM
:(

L.E.S.
8th September 2010, 07:27 PM
azi a trebuit sa vand extraordinara mea placa video :(,sunt extrem de nacajit, RIP draga placa video gamer.
Pe placa video noua nu merge numai w3 deci va voi teroriza cu profesionalismul si nobilismul meu :D:happy2:

STN_StarWar
8th September 2010, 07:33 PM
sry starfall pt tine:(