PDA

View Full Version : Kukac - dreamhack/maphack user



grimasko
28th July 2010, 12:52 AM
Nick: kukac
Dovod: pouzitie dreamhacku a maphacku

Som presvedceny o tom, ze tento hrac vedome pouzival tzv. Dreamhack, a mam domnienku, ze taktiez pouzil aj maphack, ale o tom si nie som isty. Ziadam tym o preverenie tohto replayu a o pripadne ulozenie vhodneho trestu.

MiZiGe
28th July 2010, 01:56 AM
dreamhack pri 37/ cs? A nemali ste ani pudge ani miranu...

a ak MH, tak ho tam majú hneď traja.

WINNER-
28th July 2010, 06:35 AM
podivej se proste na ten zacatek proc je oznaceny porad ten bone? muze to byt nejaky bug nebo chyba warcraftu ale zda se mi jako by vubec nekrypoval ani a jen cumel na neho pak kolem 19 minuty rofl ten stun jen tak bonemu do invizu kdyz o nem nemel ani paru pak kolem 21 minuty byl zas na chvili oznaceny bone a hned to zmizlo a kolem 29minuty to same ...

grimasko
28th July 2010, 11:43 AM
Ach, ked sa pozres ako hral, tak pochopis, preco mal len 37 ck. Vsimni si ako lasthitoval.

Kto vsetko ma ten mh, ak smiem vediet?

KukAc
28th July 2010, 12:00 PM
No nic ... neviem ako vam to mam dokazat ze nemam ... jediny znak na MH bol ten stun .. ale to bola cista nahoda :D lebo chcel som sa zrychlit a omylom som stlacil "R" a nie "T"... fakt nahoda .. ale robte ako chcete ... ale to MH nemam a dreamhack ani neviem co je :D

A v zivote som ani MH, ani ziadnu inu sracku nepouzil... ale obvinujte si ma ... a winner ty stale nadavas na mna a teraz si sa dostal na moju uroven :D ked silou mocou mi chces ten mh dokazat ... ale ako vravim, robte ako chcete

WINNER-
28th July 2010, 04:55 PM
a proc je bone tolikrat oznaceny ve fogu? nechapu proste mh uz nekdo psal i na acku ze pry si pouzival kdysi mh

KukAc
28th July 2010, 04:56 PM
nj to bolo preto lebo lebo som obchadzal miny, aj to bol len luck .. ale takymto luckom sa obcas(skoro nikdy :D) neveri :D :D .. a toto ja nechapem .. proste nemam mh a ine kraviny ... neviem co uz mam na to napisat ...

WINNER-
28th July 2010, 06:22 PM
no nevim at to posoudi nekdo kdo tomu romuzi a kdo to pozna podle me je to vic nez jasne skoda ze nemam jeste dalsi replay co hrali ze pry ses tam prozradil se stunama s lesracem ze si do fogu jen tak hazel stuny a stunoval je

KukAc
28th July 2010, 07:08 PM
to si ma musia s niekym milit .. lebo lesharaca som nehral ani nepamatam

PS: A keby ten hack mam .. tak podla teba by som sa prezradil takymi picovinami ?

WINNER-
28th July 2010, 09:13 PM
vzdycky se da prezradit viz ten stun jen tak :D a proste ty si skoro vubec nefarmil a jen si stal a proste to vypada jako bys fakt cumel na toho boneho

flak_veproveho
29th July 2010, 02:23 AM
vubec bych se u te bonzance nuly nedivil...ban

KukAc
29th July 2010, 12:02 PM
Prestante uz spamovat ... pockame ny vyjadrenie vedenia :/

Felixar
29th July 2010, 02:29 PM
Vyádření - Dream Hack - not enough proofs,
Map Hack - a) červeně označení bone je bug se kterym už sem se párkrát setkal. b) Stun boneho je na ban, ovšem při zkoumání celého Kukacova gameplaye si sotva trochnu říct že to je MH.
Kukac: Přístě udělej screenshot jinak máš ban.

MiZiGe
29th July 2010, 02:38 PM
no, felixar...

pozri si napr. hneď prvý gang na linke, keď lina zobrala DD, išla z lesa - a kukac sa otočí a uteká.
Plus, keď si parsneš replay v nejakom lepšom programe, ukáže ti jeho skutočné klicky - on si herov vo FoW checkoval.

EDIT: LOL MIZIGE IDIJET - Linu bolo vidieť z rieky :)

KukAc
29th July 2010, 02:42 PM
TO je kravina ... ako som napisal stun = nahoda .. mh nemam, dreamhack nemam .. neni co riesit .. proste nemam nic co by som nemohol mat

Felixar
29th July 2010, 02:42 PM
Dal sem Pharser na ladder a kliky nedeteckoval a ani bona, jedinej detected je Zelený Golem na creep spotu v lese u roshana.

MiZiGe
29th July 2010, 02:54 PM
ok, locked.

na tomto sa to nedá dokázať, vinný či nie. Action logy sú divné pre Kukac, Pinapple.sex aj pre suicide.is.sexy, s tým nič neurobím :(