PDA

View Full Version : unban smurf?



DaRkSp1d3R
26th July 2010, 02:26 PM
am fost banat de smurf permanent pe xpam pt ca l-am injurat cu ceva timp in urma pe STN_STARFALL AKA RO_CLAUDIU (Operatorul dupa ro) da cum se vede tot imi vine sa mai intru cate odata mai ales ca e vacanta am alt cont darksp1d3r am jucat cateva jocuri pe ro si m'am trezit iar banat pe RO cel putin nam luat iar lock.
mi'am cerut scz de zeci de ori

AU fost jucatori care au injurat pe TP_MOONSTAR pe Herr pe Shakar si au luat lock 3 zile asta e pedeapsa si tot nau luat ban permanent si eu ca l-am injurat pe Starfall am luat permanent mi'am cerut scz si as dori daca se paote level 1 pe RO sa pot juca mai ales ca acuma sunt iconite:->

[RO]Claudiu
27th July 2010, 11:44 PM
Din cate imi amintesc eu nu ti-am dat nici un motiv sa ma injuri dar tot ai facut-o si pacat k nu am facut print screen atunci knd ai zis " dami ban pe ip k ma doare in pl" sau ceva de genu .

asta ai vrut si asta ai primit . faptul k altii au luat doar lock 3 zile pt k l-au injurat pe Moonstar nu inseamna k trebuie sa iti ignor cererea de ban pe ip iar felul in care ai zis-o a fost cu mult suflet <3 park asta ai vrut din adancul inimii =)) .

inca nu esti o persoana agreeabila , credeai k daca faci multe conturi vei scapa iar cand ai vazut k nu e asa ai ajuns aici.

~ ti-ai epuizat optiunile . imi pare rau pentru tine.
:tclosed: