PDA

View Full Version : okei now... unban



Immortal.Dani
23rd July 2010, 10:00 AM
Am fost la munte la distractie , am venit ieri ... nu am putut posta pe forum sau ce doreati pt a putea sa imi dati unban ... deci acum am ajuns ... probabil am fost banat pt ca iam zis la smurf ca e noob si nush ce cand a jucat slab , nu pe botul RO ci pe al clanului WPD.. deci is banat de peste 2-3 saptamani ...cum doriti voi ... io asi zice sa imi dati unban ...

Bafta.

DaRkSp1d3R
23rd July 2010, 10:09 AM
pai nu mai e WpD sau facut modificari:D

Raptor7
23rd July 2010, 11:09 AM
rezolva-ti problemele cu smurf. daca el ti-a dat ban el sa iti dea unban.

ss-darky
23rd July 2010, 11:38 AM
pt ca iam zis la smurf ca e noob si nush ce cand a jucat slab
Bafta.

this

p.s.: raptore cand revi in cluj bah? trebe rezolvat cu baruchu...

Immortal.Dani
23rd July 2010, 12:02 PM
pai ok mia dat ban am inteles ... dar acum a trecut un timp si cred ca ar fi ok daca miar da unban ... el stie cand crede ca ar trebui...

Deiu
23rd July 2010, 12:05 PM
Ban in hed !

Immortal.Dani
23rd July 2010, 03:14 PM
Deci , Smurf imi cer scuze daca team jignit , nu trebuia sa te injur sau sa iti zik noob , scuze.

[RO]Claudiu
23rd July 2010, 04:35 PM
Deci , Smurf imi cer scuze daca team jignit , nu trebuia sa te injur sau sa iti zik noob , scuze.

lol ... nu prea te pricepi sa iti ceri scuze . exact asta nu as fi vrut eu sa citesc daca eram Smurf =)) . cand iti ceri scuze nu da detalii exacte despre ceea ce ai gresit pt k suna tot k o injuratura .

+ "deci" ala de la inceputul propozitiei iti scade credibilitatea si creste procentul de aroganta cu 22.5% .

oricum , in legatura cu banul te poti adresa doar persoanei care te-a banat . bafta !

Smurf
24th July 2010, 11:07 AM
Nu.
:tclosed: