PDA

View Full Version : Cw



d4ch4
16th July 2010, 10:30 AM
Danas posle 23:00 chasova, ili sutra posle 23:00, da li mozete da se skupite da odigramo za cwl, ili ako ne nadjete pet igraca, da odigramo neki prijateljski. pozdrav.

.DeitY.
16th July 2010, 12:02 PM
Javice se Mladenus,on je glavni za ovo..:) ja mogu,sto znaci gg :D

Mladenus
16th July 2010, 01:36 PM
Daco, danas je petak, a sutra je subota. Trazis od mene da ostajem uvece u petak i subotu kod kuce i da igram Dotu? 100% cu to da uradim... Moze neko drugo vreme?

-KaMiKaZa-
16th July 2010, 01:42 PM
Mladene ma ajmo mass nolife xDD

d4ch4
16th July 2010, 02:26 PM
3/5 ekipe radi, odavno ne izlaze petkom i subotom. neki su i ozenjeni, tako da moze u nedelju, ali nista 100% :tiphat:
btw, pronasao sam se uvredjenim, a verujem i moja ekipa tom prozivkom za petak i subotu :bat: . mozda smo mi no liferi....ali smo odavno skontali da od preteranog izlazenja i 'provoda' nema neke vajde, zivot se svodi na neke 3-4 stvari kojima izlazenje nocu nije ni blizu, daleko od toga da dota jeste, ali dovoljno sam upoznao sebe i shvatio da je dota mnogo bolja zanimacija i danguba od blejanja po gradu(grad dovodim u 'svoju sobu' po potrebi :tiphat: ) i trosenja nenormalne sume novca (kad podvuces crtu za mesec dana). svaka cast onom ko moze da izadje sa 200 din u grad, ja sam MNOGO daleko od toga, a ova kriza me poprilicno uzdrmala, tako da...ostajem kuci, igram dotu, nemam problema sa desnom rukom, ne trne ...i ako imam srece, mozda pijem koka kolu ako je na nekoj akciji u super marketu.

vidimo se u nedelju uveche, chanel clan osa ili clan hprr, whispujte x4kep,Talog,d4ch4

.DeitY.
16th July 2010, 02:37 PM
svaka cast d4ch4...sabio si :D i ja se slazem...

-KaMiKaZa-
16th July 2010, 02:43 PM
Mladene sram te bilo ncncnc

Mladenus
16th July 2010, 03:19 PM
3/5 ekipe radi, odavno ne izlaze petkom i subotom. neki su i ozenjeni, tako da moze u nedelju, ali nista 100% :tiphat:
btw, pronasao sam se uvredjenim, a verujem i moja ekipa tom prozivkom za petak i subotu :bat: . mozda smo mi no liferi....ali smo odavno skontali da od preteranog izlazenja i 'provoda' nema neke vajde, zivot se svodi na neke 3-4 stvari kojima izlazenje nocu nije ni blizu, daleko od toga da dota jeste, ali dovoljno sam upoznao sebe i shvatio da je dota mnogo bolja zanimacija i danguba od blejanja po gradu(grad dovodim u 'svoju sobu' po potrebi :tiphat: ) i trosenja nenormalne sume novca (kad podvuces crtu za mesec dana). svaka cast onom ko moze da izadje sa 200 din u grad, ja sam MNOGO daleko od toga, a ova kriza me poprilicno uzdrmala, tako da...ostajem kuci, igram dotu, nemam problema sa desnom rukom, ne trne ...i ako imam srece, mozda pijem koka kolu ako je na nekoj akciji u super marketu.

vidimo se u nedelju uveche, chanel clan osa ili clan hprr, whispujte x4kep,Talog,d4ch4

I drkanje je bolje od seksa, a i vise se isplati. Ne moras da se cimas, zaludjujes ribu, placas joj izlaske i slicno. Ovako se javis desanki, uvek je spremna i za, nikad je ne boli glava, nikad nije neraspolozena i najbitnije, nema zenske probleme.

d4ch4
16th July 2010, 04:30 PM
I drkanje je bolje od seksa, a i vise se isplati. Ne moras da se cimas, zaludjujes ribu, placas joj izlaske i slicno. Ovako se javis desanki, uvek je spremna i za, nikad je ne boli glava, nikad nije neraspolozena i najbitnije, nema zenske probleme.

za pare ce uvek moci, a ako idemo tom logikom i takvim nacinom razmisljanja, pa ti se nikad neces ozeniti i naci srodnu dusu :) :)
druga stvar, ako tome dodamo drugo tvoje razmisljanje, a to je nemogucnost devojke da ti uvek DA, i da je tvoj izbor teta desa zbog toga(sto znaci svakodnevno drkanje), i u sve to ukljuchimo medicinu, pozovemo pedagoge, psihologe....dolazimo do zakljucka da se tvoje telo naviklo na teta desu, seks sa drugom zenkom postaje fantazija, alatka postaje sve manja i manja (manjak IMAGINACIJE, iste slike se ponavljaju...)....i naravno u sve to pozovemo i praksu ljudi istih razmisljanja, koja kaze da ljudi nakon takvog seksualnog zivota ne mogu imati normalan seks iz prostog razloga sto ne svrse na vreme(kita navikla na desu), nastaje panika :eek: , srce sve manje i manje pumpa krv 'dole', kita pocinje da se 'krivi' ...i od seksa nista :eek:

Iz iskustva drugih ljudi, tako da su neke stvari mozda daleko od prave istine, a mozda i same istine, ali ako se pronadjete u tekstu, verovatnon su i jedno i drugo, samo za vas drugo, a za mene prvo.
amin :bless:

Mladenus
16th July 2010, 04:32 PM
WtF? Navikla na desanku i onda ne mozes da imas seks? Prvi put cujem, mozes da objasnis malo? Gde si to izvukao? Covece... :o

[-NoNick-]
16th July 2010, 06:21 PM
e a lik je otvorio tread da zakaze cw

Mladenus
16th July 2010, 06:37 PM
Ma ok to, igramo cw u nedelju uvece np. :D

Nonick, sto si mi nesto postao ozbiljan u poslednje vreme...

.DeitY.
16th July 2010, 07:28 PM
WIN thread...aj samo javite kad da dodjem..-.-

-KaMiKaZa-
16th July 2010, 08:07 PM
ajde da igramo....tamam dodjem u 00:00 mrtav pijan....i sve vas flame na vent xDD

Mladenus
16th July 2010, 08:25 PM
Ma ti si LoL, Kami... Kralju, ja izlazim u 11. Kakav jebeni cw. Dolazim kuci oko 4, sat vremena plus/minus. A pre toga kod ortaka se napijemo k'o bulje. Nemam ja vremena za to. Nedelja uvece i kraj. Jel ti odgovara, Daco?

_Dead_Shoot_
16th July 2010, 08:54 PM
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000176288540&ref=ts ona ce vas razbiti sve u CW-u...sry za spam -.-

Mladenus
16th July 2010, 09:06 PM
Najjace je kad kliknem na link, a izbaci mi:

Facebook helps you connect and share with the people in your life.

Mislim da sam jedini failer koji nema fb. :D

Postavi sliku ovako, da je vidimo i mi faileri. :p

d4ch4
17th July 2010, 10:51 AM
vidimo se u nedelju uveche, chanel clan osa ili clan hprr, whispujte x4kep,Talog,d4ch4

u 23:00 po srpskom satu.

Mladenus
17th July 2010, 11:08 AM
Kk, closed.

Mladenus
18th July 2010, 06:42 PM
Najnoviji info: Ne mozemo igrati cw danas, imam neke RL obaveze uvece. Sorry. Kontaktiracu vas u vezi sa cw-om na serveru.