PDA

View Full Version : A dost !



Napola
13th July 2010, 05:17 AM
"prosim felixar dej mi unban uz se ti nebudu posmivat a reagovat na tve nedostatky" ...to tedy urcite ne.
Nez s tim zacnu tak bych chtel zduraznit ze tohle v zadnem pripade neni zadost o unban nýbrž volani zetmy avsak nikterak ojedinelé jak jsem v poslednich nekolika dnech zaregistroval. Ale nez prejdeme ke kritice musim se priznat ze ban si rozhodne zaslouzim a ze se jednoznacne priznavam k urazeni a hanobeni kaspárka který se skryvá pod zásťitou admina (Felixar). Ja priznavam nwim kolik a cim toho Felixar prispel pro komunitu Eurobattle.net ale jednim jsem si jisty coby jeho pusobnost jako admina je čiře absurdni z hlediska jeho vystupovaní vuci ostatnim regulerním hracum. Nebudu se tu zabívat prispevky a priznam se ze jsem si ani nedelal poctive jako skolacek screeny jako v jeho pripade vuci me osobe :-) ale neni na acku novinkou ze nemale procento slovnich hadek vehre vyporovkuje prave vyse zmineny admin. Snad jen uvedu priklad ze v dnesni hre dostal mute od svych spoluhracu ktere po skonceni hry bezmilosti zabanoval z acka spolu semnou kdyz jsem ho nepokryte osocil ze se jedna o poor suckera. Neni to jen muj osobni nazor ze Felixar nedbale zneuziva pravomoce admina a dela si z acka sve vlastni piskoviste ale cele rady dalsich hracu bez kterych acko prestava byt tim cim bylo:kanalem "pro dota players".
Myly felixare zasatrej si ve svem svedomi kolik urazek jsi pri emotivne hrane dote vypustil do objehu ty sam a zdalipak nekdo z poskozenych hracu si tak jako ty delal screeny a pote je vystavoval na foru.
Tento maly prispevek mi pravdepodobne prodlouzi ban toho jsem si vedom ale zaroven bych chtel inspirovat dalsi podobne poskozene hrace Felixarovim radenim aby se nebali a verejne proti jeho "klukovinam" vystoupili ^_^

Mitsuki
13th July 2010, 07:24 AM
Go :hf: zloz je na kolena :whip:


;)

MiZiGe
13th July 2010, 08:49 AM
Nějaké důkazy? Kromě http://eurobattle.net/showthread.php?t=110511

Felixar
13th July 2010, 01:46 PM
Mizige: Zeptej se lidí co semnou hráli další hry snim, nepřestává do mně rejptat i když řeknu, že mě to totálně nezajímá. Doufal sem že nebude tak hloupý aby nepřestal tak sem si ty replaye neukládal. Jelikož má dynamicku IP adresu tak sem si jist, že si zas něco vtipného připustí. (Kukac,M4]lofas a někdo z Bia myslim a nějaká N1c0la - víc si nepamatuju).

Jinak hráč co mě dal mute dostal ban na jeden den, protože sem mu psal přes whispy aby toho nechal, bo sem se chtěl domluvit s ostatníma a on si připadal strašně důležitý. Posral mě hru, ale to je něco trochu jinného než domě hustit, že sem coook sucker nebo motherfucker a jiné.

EDIT: Dále k tomu vyprovokování hádek - samozřejmě, že se vždy najde nějaký Rebel, který si z daným adminem nepadne do oka nejsem tady jedinej, ale byl bych rád kdyby ti vyprovokovaní nebyli jenom tvý kamarádi a spol. (když se bavíme o konkrétnim příkladu)

Bylo rozumné, že jsi se k tomu urážení přiznal. Ban IP adressy na jeden týden nebude pro tebe asi nic, jelikož ti žiješ v atlantě z dinamickou IP a máš 20 nicků. Né jako my v tom "kurníce v ČR" tak ti to je hádam jedno.

:tclosed:

mankind
14th July 2010, 08:02 PM
smejem sa :D ale je sranda koľkí ľudia objavia toto fórum, keď dostanú ban :D