PDA

View Full Version : cerere de ban



DaRkSp1d3R
2nd July 2010, 09:34 PM
sk8er_crzy2005 cred ca are mh chiar daca are copacul in team noi am avut gem din min 20 min 49-50 sunt ww cu mirana si el da Shiva si tot el dupa ba omule sti ce inseamna mh va rog sa verificati. sper sa nu ma insel

ss-darky
3rd July 2010, 04:59 AM
noul skill al pomului nici macar nu are true sight... rofl

Raptor7
4th July 2010, 07:49 PM
Daca mai spamati aiurea primiti infractions.

O sa ma uit la replay cand am timp.

[RO]Claudiu
4th July 2010, 08:33 PM
am vazut replay-ul ( de 2 ori ) .

prima data cand l-ai acuzat de mh pe ancient aparition a fost k s-a ferit de sageata ... lol a avut 2 sau 3 secunde sa o vada si sa reactioneze sau poate k s-a simtit expus in pozitia aia si s-a mutat dupa creep fara sa vada sageata , oricum judecand dupa creepingul aparitiei as zice k are destul skill si atentie k sa evite o sageata .

la minutul 49 a dat cu shiva , tu erai langa creepi si nu erai in "ww" cu Mirana .

am urmarit si furnica pt k a fost acuzat si el de mh in joc . nu a dat nici un semn vizibil cum k ar avea maphack .


~ Asta a fost evaluarea mea , daca nu iti convine poti sa astepti si verdictul lui Raptor7 , eu nu am pentru ce sa dau ban lui Ancient Aparition aka sk8er_crzy2005 .

Raptor7
4th July 2010, 09:10 PM
Ok am vazut si eu replayul...nici vorba de mh.

AA stia sa joace si normal k no o sa stea la bataia sagetii iar atunci cand ai acuzat de mh avea suficient timp sa o vada si sa se fereasca.

prin urmare userul sk8er_crzy2005 nu va lua ban.