PDA

View Full Version : [B]Z CZ na ENG ver.[/B]



KukAc
4th June 2010, 01:47 PM
Chcel by som vedieť, že či sa dá CZ verzia Waru prerobiť na ENG. Hlavne kvôli skratkám. Sem tam som započul, že si mám nainštalovat full verziu ENG patchu (ale vtedy som nebol moc duchom prítomný), tak by som bol rád keby mi to tu niekto v jednom poste vysvetlil spolu s linkom na download a atď. Mal by u mňa +1 ;)

mankind
5th June 2010, 01:27 AM
vieš jak som to spravil ja? (resp na moje prekvapenie sa to stalo samo) ... patch switcher som si stiahol a po zmene patchu cez tento program mi zmenilo všetky skratky na eng :)

KukAc
5th June 2010, 01:38 AM
vieš jak som to spravil ja? (resp na moje prekvapenie sa to stalo samo) ... patch switcher som si stiahol a po zmene patchu cez tento program mi zmenilo všetky skratky na eng :)

Ale +1 u mňa nemáš, lebo si mi sem nedal žiaden link na DL. :P

Len mohol si skúsiť podrobnejšie, ale ak si sám nechápal tak potom ok :D

mankind
5th June 2010, 01:54 AM
podrobnejšie: jedného dňa mi bolo povedané, že na xpam potrebujem patch 1.2X x a jeden človek mi poradil, že si môžem stiahnuť pomôcku na rýchlu zmenu patchu > patch switcher (ja som si to do minúry vygooglil a stiahol) ... rozbalil som patch switcher, tam sa ma spýtalo akú chcem verziu patchu, zadal som číslo, za pár sek mi zmenilo patch, stále som nevedel, že už nemám CZ skratky, zapol som warcraft, napojil sa na dotu a po spustení som zistil, že mám eng skratky ... stačí ? :D

KukAc
5th June 2010, 02:02 AM
Len ja mám orig. CZ a či tam nebudú nejaké problémy okolo toho.

mankind
5th June 2010, 09:02 PM
vyskúšaj, uvidíš

Mitsuki
6th June 2010, 01:01 AM
Aplikuj full cz patch z stranek blizzardu a mas to zmenene

KukAc
6th June 2010, 02:09 AM
Mam full cz orig patch aplikovat ked mam CZ verziu ?

Mitsuki
6th June 2010, 05:42 PM
Blbnu, ked chces ENG verzi, tak full eng patch.

Ale to bys pochopil i tak ne?

KukAc
8th June 2010, 03:13 PM
:D Asi hej. :D

ANANANAN
8th June 2010, 04:06 PM
Alebo v zlozke kde mas nainstalovany war3 zmenis nazov 1 txt suboru, vola sa tusim customkeyssample.txt, tak zmazes to "sample", a hotovo..samozrejme musis zapnut v options w3 povolit customkeys.

KukAc
8th June 2010, 04:53 PM
Ok, ďakujem každému. Teraz si asi väčšina myslí, že som negramotný :D

Mitsuki
8th June 2010, 06:04 PM
A jsi?

KukAc
8th June 2010, 08:44 PM
Asi nie, :D Ale vyzerá to tak. :D