PDA

View Full Version : grimasko



grimasko
31st May 2010, 09:06 AM
Reason: unknown
Lenght: permanent

grimasko|Advertiser|MiZiGe|Banned|25-05-2010|Permanent

ziadne info, ziadne linky, ziadny dokaz, ziadne porusenie pravidiel, ziadne porusenie prav pouzivania PvPGN, no hlavne som NIC nepropagoval

MiZiGe
31st May 2010, 09:58 AM
jn, lebo si nestihol.

Celkom jasne som vám napísal, že keď ktokoľvek z vás príde z nejakým riešením alebo aspoň odpoveďou (a to inou než štýl, ktorý ste doteraz okrem mavera a illu razili), tak ten ban je ofc. zbytočný.

grimasko
31st May 2010, 11:24 AM
To je mi novinka. Davat ban z prevencie :omg: n1

Mohol by si mi este upresnit, aky druh riesenia, pripadne odpovede, mas na mysli? Taktiez by som ti bol vdacny, ak by si napisal, co konkretne Illusioner vytvorenim dalsieho PvPGN porusil.

WINNER-
31st May 2010, 01:39 PM
by me taky zajimalo ja taky dostal ban nikde neni zadny dukaz to ze nejaky kamarad kukac rekne ze winner leavl tak hned ban na 7 dni rofl :D tady je odkaz na kukace na propagovani aacka http://desmond.yfrog.com/Himg163/scaled.php?tn=0&server=163&filename=asdddf.jpg&xsize=640&ysize=640 doufam ze dostane taky perma jako grim

MiZiGe
31st May 2010, 01:51 PM
a toto je screenshot rebrika, ako propaguje aacko, a aj napriek tomu, že nič iné nerobí len uráža, tak som ho ešte nezabanoval.

grimasko, tvoje smutné náreky ti určite pomôžu dostať unban. Robíte na tom spolu, spolu znášate následky.

Winner, stačí ti screenshot (http://yfrog.com/09winnerwqg), alebo ti nájdem aj replay, ako si leavol?

grimasko
31st May 2010, 02:13 PM
Pre WINNERovu obhajobu -

...
Tresty:
1. leave - 2 dny ban, 3 dny při leave after death, (warn, pokuď to není jasné)
...

Nikde nevidim zmienku o lubovolnej manipulacii s hociktorym pravidlom fora.
(NECH ZIJE DEMOKRACIA)

Mizige, takze mam teda sancu dostat UNBAN? Thanks the God you're so grateful! :bless:

MiZiGe
31st May 2010, 02:32 PM
nj, tak winner unbanned.

grimasko
31st May 2010, 02:34 PM
:) Mozes close. Aj tak tu nic nevyriesime.

Mitsuki
31st May 2010, 03:51 PM
:) Mozes close. Aj tak tu nic nevyriesime.

Neverim svym ocim, zeby sis nakonec zmenil? :D

grimasko
31st May 2010, 04:25 PM
Nechcem rypat, ani nikoho urazat, som uprimny.. a dobre viem, ze tu na fore som ja osobne nikdy nic nevyriesil (okrem par banov).
whatever.. dosiahol som tym aspon WINNERov unban.

0wnage
31st May 2010, 09:21 PM
Njn, toto sa už riešilo spravili sme chybu, priznali sme si ju a chceli sme spolupracovať atď. ale nato asi nemáme nárok po rozhovore s mizigem, ale chapem, chovali sme sa ako deti, takze sa nemame comu cudovat, co sa tyka tych acc, tak to by sme sa mohli dohodnut.


// Ak by ste chceli tak by sme mohli fungovat nejako, ako si pisal mizige na fore.