PDA

View Full Version : unban tEcn.DemoN



tecn.pscho
30th May 2010, 06:31 PM
nick tecn.demon ... cus . hele felixi ty tu rozdavas bany jen tak ze srandy asi ne ? :D romankojepro sem poslal replay ktery ukazuje ze tecn.demon mel MH
... pointa je vtom ze romanko je stary MH man akoradze nemam replay -.- to ze ma nekdo mh uz neresim .. protoze ho ma skoro kazdy .. neni tak ?
dotu uz hraju dlouho a mh jsme chteli z klukama vyzkouset .(na asi 3 dny laguje to hry takze stejne nejde stim hrat) . jsme na private psycho , demon , a par dalsich dotaru ..... takze jak me muze nejaky romankojepro :D zkritizovat ? ktereho vykopli z Gareny .. kde ma perma za MH :-) jeste do toho ... takze si myslim ze ten ban vudci nam je naprosto prehnany.. ted tu nemuzeme hrat :D
.. fakt se nad tim zamysli .. romankojepro ,,, znas ?
osobne hraju dotu kolem 4 let .. jsem odkojenej ackem . a mh jsme meli s klukama na cca 2 hodiny a jeste jsme o tom mluvili ze to jen zkousime .... Kdystak mi dej unban .. Vudsi nam bys mel byt benevolentnejsi... diky





(chces moje nastavajici replaye ..abys videl ze mh neni ? hraje to tak 3x dene :D ti je muzu posilat )

Felixar
30th May 2010, 06:33 PM
Psal si všem před hrou že zkoušíš mh?

MiZiGe
30th May 2010, 06:50 PM
to že má MH aj romankojepro sa mi zdalo očividné, ale nemal som čas checkovať aj jeho (je to celkom časovo náročné)

Mitsuki
30th May 2010, 07:00 PM
Taky bys rikal ze jednou do zadku neni gay ze?

tecn.pscho
30th May 2010, 07:12 PM
jakoze .. lidem jako romanko se rika no brain .. kolem me hraje moc lidi o kterich je ocividne videt unban .. ale ze bych je nejak resil ? proc .. nemam na to cas...
A jeste k tve otazce .. jestli jsem rikam ze skousime s klukama MH ? .. ano rikal ale to uz ti ten romanko nerekl .. a proc to delaji ti lide ? ze pisou adminum ze nekdo ma MH .. zarlivost noobu ? zeby ? .-) udelej si zaver sam vis co .. ale rikal jsem to ze testujem MH .. ale to uz tam nemas .. ale kdystak jeste jednou mrkni na to co ti poslal a uvidis jak evidentne tam mluvim o tom MH ze to zkousime .. alespon jedine ospravedlneni ..... ale prijde mi vtipne ze nejaky maly romanko (10-13 lety) rozdava perma banny ? ... felixi jeste mi rekni ze jsi o me neslysel nebojsme nedavali ? kazdy vi co odeme ma cekat .. ale nejaky roman... ktereho fuckuje kazdy na acku ... no nvm nvm....
jakoze zapremyslej nad tim .. zadam ze si myslim o unban V pravu.. nejsme snad v celibate ...... a moje domluva plati .. muzes checkovat moje replaye felix .. aby sis potvrdil nasi soudnost.. dik demon psycho atd.
ten unban by byl mozny uz dnes ?

MiZiGe
30th May 2010, 07:24 PM
eh, Mitsuki :/

anywayz, nechápu, na základě čeho chceš unban. Myslíš, že lidi baví prohrávat proti cheaterovi?

Mitsuki
30th May 2010, 10:02 PM
A mam dost toho tvyho spamu.

Ke vsemu mas ban i na foru.