PDA

View Full Version : Luke_L Dreamhack



[50v50]Hebort
10th May 2010, 11:00 AM
Luke_L pouziva tento hack a este sa nam vysmieval ked sme hrali ... Potvrdi to asi dokopy 16 hracov, pozerali sme detailne videa z poslednych par hier co hral. Kupil si Dreamhack za realne peniaze a teraz je z neho profi gamer, lebo aj ked ma skore 0:5:1 tak ma cez 200 killnutych kreepov a dava same deny.

Tu je video ako tento hack funguje a co vsetko je v nom obsiahnute : http://www.youtube.com/watch?v=rkoItmzockI&feature=player_embedded (http://www.youtube.com/watch?v=rkoIt...layer_embedded)

Pridavam este video ako tento takzvany profik hraje a schvalne kuknite si ako zabija kreepy, nici cele vlny kreepov doslova kazdu z nich lasthitne ale nie normalnym sposobom ... Od polky hp ho vzdy myka ako keby mal epilepticky zachvat. Skusali sme to viacery hraci a tak rychlo sa Stop davat neda, ako je to vidno v tej hre ... neanimuje sa to jednoducho tak rychlo.. skuste si to aj vy...

Nechapem ako niekoho moze bavit hrat dotu, ked zanho vsetko robi nejaky sprosty hack ...

Vela hracov ho pozna ako dobreho hraca, ale kuknite si videa ked s nim hrate ze ako vobec pride k takym itemom ... Preco asi vzdy len kreepuje a kreepuje a necha team hrat zatial 4v5 a potom za 10 minut pride s EOS, Radiance, Linkenom a nevimcim ... Prave preto lebo dokaze z 30 kreepov 30 zabit len vdaka hacku, ktory sa da vypnut a zapnut vdaka klavese ~ ... Uz som pisal aj do sekcie pre ladder game. Ti sice povedali ze ten hack pouziva, ale ze to je nespravna sekcia tak pisem sem. Preistotu sem poslem link ze neklamem, Aj TP_Moonstar to potvrdil... a bol by som rad keby to wardeny boli schopne zachytit ale pokial viem neposiela to ziadne packety takze wardeny to mozu chytit len ked to crashne hru. ako sa uz aj parkrat stalo a na co dotycny luke_l povedal ze sa mu resetol komp ... co je kokotina ked sa to stane vzdy pri videach kde zrovna dava vsetky kreepy... Mam tych videi viac kde som este s nim hraval, ked nemal ten hack a takto tie kreepy nikdy nedaval ... Bol by som rad keby taky frajeri ako je on co sa spoliehaju len na hack a este to vykrikuje a smeje sa na channely boli bannuty nastalo ...

P.S Tu je ten link kde TP_moonstar potvrdil ze ten hack ma http://eurobattle.net/showthread.php?t=105722

Luke_L
10th May 2010, 11:43 AM
Tak zaprve zadny hack nepouzivam, nepotrebuju to a pokud se nekdo rozumny podiva na replay, ktery tady [50v50]Hebort (btw na xpamu pouziva nick Zedols_KOKOT) postnul, tak to potvrdi. Hodne lasthitu sem tam zkazil, takze kecy o tom, ze sem dal 16 kreepu ze 4 vln a 16 deny, jsou lzi, stejne jako ostatni lzi, ktere o me pise. Hral sem s nim spoustu her, pokazde strasne flamuje, pokud prohrava, vymlouva se na badluck a podobne kraviny, a protoze o lasthitovani vi hodne malo (jeho uroven hrani je asi tak apemso EU PROS), tak me (ktery to umi lip jak on) oznacil za hackera. Myslim si, ze lasthitovat pomoci "stop" je uplne normalni a pouziva to kde kdo. Zaroven nechapu proc TP_Moonstar potvrdil, ze ten hack pouzivam. Doufam, ze se na replay podiva nektery z adminu a rad bych, aby [50v50]Hebort aka Zedols_KOKOT dostal nejaky postih za to, ze na me tady haze spinu a vymysli si nesmysly, dik.

E_lite
10th May 2010, 11:44 AM
Bohumil: Zedols sry, ale ses zakomplexovanej noob. Luke zadnej Dreamhack nepouziva, znam ho daleko lip nez ty a tim ze ho tady obvinujes a nemas dukaz se Ti musim akorat smat. Ze TP_moonstar neco napsal nic neznamena. Replay jsem videl, nic divneho na nem neni a uz jen z Tvych komentaru vidim jak jsi zaujatej. Chapu, ze Te sere Tvoje neustale prohravani, ale mozna to bude v necem jinem nez hacku. Zkus se treba nad tim zamyslet. Mozna bys mel potrenovat a treba se jednou naucis i ty davat lasthit a deny... Jinak video jsem poslal na kontrolu slambikovi at je projede jak pise v tomhle clanku na dasnetu: http://dasnet.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=14244&hilit=maphack ... Tesim se na odpoved a na to az se Ti NEJEN Luke vysmeje a ty budes za kokota...

MiZiGe
10th May 2010, 12:02 PM
will check...

MiZiGe
10th May 2010, 02:29 PM
nespamujte.

[50v50]Hebort
10th May 2010, 06:49 PM
Nechapem potom preco nenechas sem pisat len lukeho a mna a nechas sem nadavat toho nooba Elite co so mnou ani nehral ani nevi kto som a komentuje tu same chujoviny ...

MiZiGe
11th May 2010, 12:33 AM
1. host příšerný manner.
2. ty actions jsou fakt divné, ale to může znamenat i něco jiného - need to check :)

Mitsuki
15th May 2010, 09:41 PM
Dlouhou si tu jeste budete vyhrozovat? Neni to chatovaci mistnost.

promazano

[50v50]Hebort
22nd May 2010, 06:27 PM
No co ste sa na to vykaslali ked ste zistili ze ten hack ma? Aby sa jeho noobsky kamarati neposrali?:D Hm?:D

mankind
23rd May 2010, 12:34 AM
myslím, že sa na to vykašľali skôr z dôvodu, že si paranoidný *****,kt. si myslí, že keď vie niekto lasthitovať tak musí mať hack ... ale je smola, že niekto to vie aj bez hackov ... (teda smola v tvojom prípade, lebo si si tu darmo narobil trapas... :) )

Mitsuki
23rd May 2010, 10:04 AM
n/c