PDA

View Full Version : Sorghak6



Thiasos
9th May 2010, 05:21 PM
Oj tam od razu źle wspominają, w sumie to na dobre wyszło bo by czasu na wszystko nie starczyło i by się na uniwersytet medyczny wydział lekarski nie dostało

Dobrze się stało, żeś postąpił jak najgorsza ściera i zajebał ~350zeta.
Poza tym to nie jesteś chyba doceniany w rl i musisz w e-życiu zdobywać poklask. Napisz jeszcze jaka uczelnia i pokaż zdjęcie z indeksu, żeby wszyscy zaczęli pisać, "o jejciu jaki on mądry, taka wybitna gwiazda odwiedza nasze forum. On już tu wcześniej był, a my go tak potraktowaliśmy", okropne :(

Pamiętaj, że nie liczy się ta kasa którą buchnąłeś, ale liczy się to w jaki sposób to zrobiłeś.

Ludwiczek
9th May 2010, 07:08 PM
o.O

Nic nie wiem o aferze z 350zł,
btw Thiasos kim był i kim jest sorghak6 :)?


Hmm, mi Kikusia vel Monia (bezpłciowy zboczeniec i najbardziej zryta osoba jaką poznałem na tym forum, która nawet jak skończyliśmy zabawę i zamiast ją/jego zajebać chciałem pogadać i spróbować pomoc, odrzuciła wyciągniętą rękę :D)
leci *25zł za doładowanie tel na smski xD

Ciekawe czy o tym jeszcze pamięta :)

*Nie pożyczyłem, tylko dałem, ale sama obiecałas ze oddasz kiedys :P

ale by byly jaja jakby cie ruszyło sumienie i bys oddala -_-

Thiasos
9th May 2010, 07:45 PM
To nazgul proste. Wejdź do tematu z którego pochodzi cytat(poniżej) i sam zobaczysz. Nie wiesz nic bo to się stało na innym forum (forumowa waluta, która była tyle wtedy warta), ale tu się zaczęło.

A resztę niech sam napisze, jeśli będzie chciał.

Ludwiczek
9th May 2010, 08:14 PM
Nazgul jeszcze żyje i do tego tu się udziela ;p?
Mam go na starym GG, pamietam go głownie za sprawą spamowania i namawiania na włażenie na jego stronkę celem nabicia mu $$$ ;p
oraz z używania jego acc przez zagranicznego znajomego w celu flamowania w grze na polaków xD
dziwka, gówno, kurwa, nazgul!
(taki pisał, nie znając polskiego, a chcąc kogoś z nas obrazić xD)

Ziutek
10th May 2010, 12:25 AM
oj tam oj tam :D

i od razu sie ozywilo :D dobrze ze starzy uzytkownicy tu jeszcze zagladaja :D

Ja Nazgula dobrze wspominam, troche godzin razem zagralismy:P

Ludwiczek
10th May 2010, 12:28 AM
ja nie mówię, że wspominam go źle :) ale ideałem to on nie był ;p

Zastanawiam się, czy GoT (poźniejszy Odolan) zagląda jeszcze na forum... i co teraz w życiu robi?

Wojna GoT vs Rake (dawniejszy BoS Doovee, nie pamieam jak to sie pisało ;p) to jeden z najsmutniejszych fragmentów,
które wspominam z forum, ponieważ lubiałem i lubie obu, a nie znałem wszystkich szczegółow i całości tego zamieszania

Ziutek
10th May 2010, 01:33 AM
Ludi jakie Ty miales wczesniejsze acc :d wyjaw ta tajemnice :D

KaCzA
10th May 2010, 06:00 PM
Popatrz w jego profil i będziesz miał jego stare acc ( Tomaszek )
A może sobie tak wpisał tylko dla jaj :P

Ludwiczek
10th May 2010, 06:13 PM
zaglądałem na forum jako guest na długo przed założeniem acc :) potem była zmiana neta i inne acc, ostatecznie wyklarowało się Ludwiczek i póki co tak jest :)

Nie jestem zadnym Elfem czy kimś z aktywnej dawnej starszyzny ;)

Ziutek
10th May 2010, 11:59 PM
Nikt nic nie sugerowal wiec cos jest na rzeczy :D

Sorghak6
13th May 2010, 05:21 PM
Dobrze się stało, żeś postąpił jak najgorsza ściera i zajebał ~350zeta.
Poza tym to nie jesteś chyba doceniany w rl i musisz w e-życiu zdobywać poklask. Napisz jeszcze jaka uczelnia i pokaż zdjęcie z indeksu, żeby wszyscy zaczęli pisać, "o jejciu jaki on mądry, taka wybitna gwiazda odwiedza nasze forum. On już tu wcześniej był, a my go tak potraktowaliśmy", okropne :(

Pamiętaj, że nie liczy się ta kasa którą buchnąłeś, ale liczy się to w jaki sposób to zrobiłeś.

To jest GOT

Chociaż dostałeś się na jakiekolwiek studia oprócz kopania rowów? :) Bo z tego co pamiętam to byłeś niezrównoważony psychicznie i inteligencją nie grzeszyłeś.

Tyle miałem do napisania, nie ma co gadać z taką ciotą.

Nara.

Thiasos
13th May 2010, 10:35 PM
To jest GOT

Chociaż dostałeś się na jakiekolwiek studia oprócz kopania rowów? :) Bo z tego co pamiętam to byłeś niezrównoważony psychicznie i inteligencją nie grzeszyłeś.

Tyle miałem do napisania, nie ma co gadać z taką ciotą.

Nara.

Pewnie, zawsze można zmienić temat.

Jesteś pewny siebie, wydaje ci się, że dostanie się na jakiś tam marny uniwersytecik, teoretyku, jest powodem do dumy. Robisz z ciebie wielkiego inteligenta, który pokonał wszystko. Myślisz, żeś zjadł wszystkie rozumy. Jesteś zakompleksiony i może trochę niedoceniony, zapewne w twoim otoczeniu znajdują się sami idioci, którym się nie udało, a ty jedyny osiągnąłeś niemal wszystko gratulacje. Tylko wiedz, że raz kurwa, zawsze kurwa i nie ważne czy za te 5 lat skończysz(jeśli skończysz) swoją szkółkę będziesz kimś, postępując w zgodzie ze swoją naturą, upadniesz i nie odnajdziesz powrotu.
Ja z reguły ufam ludziom, ponieważ wychowywałem się w środowisku gdzie honor, słowność znaczą wiele(wiadomo komu można dziękować za upadek tych wartości, dziś nawet najlepsi nie są w połowie tak dobrzy jak kiedyś przeciętniacy). Natomiast ty nawet ich nie splamiłeś ty ich nie miałeś.

Gdybyś kiedykolwiek chciał pogadać po męsku(wiem, że jesteś ciotą- sam mnie tak nazwałeś hehe, cóż za paradoks)...po męsku znaczy zaczniemy w twoim stylu i jeśli nie dojdziemy do porozumienia skończymy w moim...zapraszam do Krk.

W zasadzie nie muszę ci się tłumaczyć, gdyż jesteś dla mnie zwykłym śmieciem, ale żeby ci się nie wydawało, ze przerastasz mnie jak nie intelektem to zaradnością.

Co do twojego pytania to muszę cię zmartwić. Może i zjebałem kilka spraw w życiu, może i nie wyglądałem na jakiegoś inteligenta, ale to tylko internet nikt nie powiedział, że trzeba tu się zachowywać jak w "realu", można udawać, można robić z siebie debila, a dlaczego nie?
Tak więc widzisz, gdybyś cię nie wyrzucili ze wszystkich internetowych społeczności nawet matury byś nie zdał bo jesteś zbyt słaby by się oprzeć haha - co sam napisałeś
Wracając do sedna, pozbierałem się, wziąłem się za siebie, poczytałem, coś tam się nauczyłem i stwierdziłem, że dam radę. I o to studiuję 2 kierunki techniczne równolegle, nie narzekam, stypendium będzie.

Aha gdy ktoś był ciekawy moich poglądów itp. wszyscy i w necie i realu zapewniali, że wyrosnę z tego, jak mówiłem wyrasta się z gaci :)

I co teraz napiszesz? Zapewne odpiszesz, że niemożliwe bla bla, ale poczujesz ból, bo będziesz wiedział, że to jednak prawda :)

Ludwiczek
13th May 2010, 11:28 PM
Jak Thiasos pojawił się na forum, to pomyślałem przez chwilę, że możesz to być ty :), ale potem pomyślałem, że może jednak jakiś inny user, jakiś twój znajomy :)

Witam cię więc po ujawnieniu prawdziwej starej tożsamości - GoT

http://img99.imageshack.us/img99/4668/orzelt.jpg

Widać starym userom, na prawdę cięzko jest oderwać się od forum i zapomnieć.

I widzę, że jesteś blisko... (Krk) :)

PS. Nie spotkałeś Kikusi? Często buja się po krakowskich klubach ^.^ (sorry kacza, nie moglem sie powstrzymać ;p)

KaCzA
14th May 2010, 12:31 PM
PS. Nie spotkałeś Kikusi? Często buja się po krakowskich klubach ^.^ (sorry kacza, nie moglem sie powstrzymać ;p)


hahahah ;D A co ona mnie obchodzi ?;d

Nie wiem nie znam sprawy nie było mnie tu wcześniej za czasów Nazgula itd, Ale z tych wszystkich starych tematów co czytałem to zachowywaliście się jak małe dzieci :D "proszę pana bo on zrobił to!" "A on zrobił tamto!". Po banie każdemu ogarowi i tyle, i nie było by tyle konfliktów.

Sorghak6
14th May 2010, 10:16 PM
Co tam ludwi na w3? Gracie jakieś doty jeszcze?

Ludwiczek
14th May 2010, 10:45 PM
nie wiem co na w3, zawsze tylko doty gralem :P

od gdzies roku, jak nie wiecej, praktycznie nie gralem, raz za czas jakis szybki pubik, od jakiegos czasu nie gram wogole

/patrz sig ;)

acc: Ludwiczek
.Retired

Sorghak6
15th May 2010, 09:31 AM
Z czasem się z gier wyrasta, chociaż ja jeszcze gram areny w wowa ;)

Thiasos
16th May 2010, 01:39 AM
Sprawa załatwiona, rozumiem, że milczenie z twojej strony, jest jednocześnie brakiem argumentów, oraz tym, że nie wiesz co powiedzieć, żeby się bardziej nie zeszmacić, zbłaźnić.

Zastanawia mnie jak się czuje ktoś kto kto wykorzystując zaufanie drugiej osoby opierdala ją w tak perfidny sposób. Oświeć mnie bo nigdy nie miałem z takim czymś do czynienia.

Witaj Ludwiczek :)

FLaMeSeeKeR
16th May 2010, 03:33 AM
Odnośnie postów Nazgul'a i Got'a...

Kogo to obchodzi ?
Po co roztrząsacie to tutaj ?

Sorghak6
16th May 2010, 10:51 PM
O, cześć Flameseeker, pamiętasz jaki numer Ci wywinąłem z hasłem? ;P

KaCzA
17th May 2010, 07:18 AM
Ale jestem boski miałem hasło flame... WOW ! mamy Ci robić allahy, bo miałeś hasło do konta ? Weź panie Sorghak6 się schowaj bo jesteś żałosny i takim zachowaniem nie robisz na nikim wrażenia.

FLaMeSeeKeR
17th May 2010, 07:26 AM
O, cześć Flameseeker, pamiętasz jaki numer Ci wywinąłem z hasłem? ;P


TY najwyraźniej zapomniałeś o tym, że masz zakaz wstępu na serwer i forum.