PDA

View Full Version : Bany za...???



xCooLcz
6th May 2010, 11:07 PM
V rámci dodržení protokolu se obracím s žádostí sem, na forum. Rád bych věděl kdo a hlavně proč mi dal ban na áčko. Pokud vím, tak sem s žádným adminem neměl tu čest hovořit, takže ani ho urazit. Dokonce sem nemluvil ani s nejmenovaným polobohem, který nás odkázal právě na forum.
Takže se prosím přihlaš, milý admine. Proč mám ban já a proč TT_Sweety.
Pac a pusu:tiphat:

Mitsuki
6th May 2010, 11:22 PM
Bany se rozdavaji ne jen za to ze mluvite a urazite moderatory. Takze bych vas laskave poprosil me nechat byt. Nejsem to ja kdo vam dal ten ban.

xCooLcz
6th May 2010, 11:26 PM
omlouvam se. za co teda mame ban na acko? z acka du do hry, co lozil sweety, skoncime a objevim se na void...takze nejakej fail.

Mitsuki
6th May 2010, 11:44 PM
Takze bych vas laskave poprosil me nechat byt. Nejsem to ja kdo vam dal ten ban.

2x to musim rikat?

xCooLcz
6th May 2010, 11:48 PM
sak rikam, ze se omlouvam...2x to musim rikat? ja se ptam, kdo to byl

Mitsuki
7th May 2010, 12:06 AM
Ten kdo vam dal ten ban se tu ozve

:tclosed:

MiZiGe
7th May 2010, 01:34 PM
Banned users: ismism Hercules Darkghost TT_SNiP looser92 booss nula.bot lolofet jety20 007bot botnami bot_Quasir Wordik kastroil madafakacz JoohnnyBot rouen_bot buliter Ghost1 [Next]Gwerano Gweran BOTVyzirator lodriges Klerik.[Bot] MITSUKl esss1018 INFO " .el.be.bot bot_mirne pank tecn.demon denholm orientx Sms flak_veproveho Geekzor_bot e3n mr.bot.cz Tr0sk4 Sysel tt_sweety. sexicnybrutalus Staropramen-bot spikemax [OPTIMUS] N3PST3R2 N3PST3R andreas20 zalut ultimate_blendr tt_xcoolcz midri

no já to taky nebyla :/

xCooLcz
7th May 2010, 04:37 PM
vidim hezky vycet, ale porad tu chybi podpis toho, kdo banoval...a taky duvod pripadne.. nevim, kolik tam zbyva adminu, krome felixara a moona. Takze: Inzerat - zatoulal se ban, z neznameho duvodu si me oblibil. Puvodni majitel necht se ohlasi a ban si vezme zpet nebo minimalne at uvede duvod, proc mi ho "venoval". Zn: Je to slusnost

MiZiGe
7th May 2010, 05:01 PM
že by to zase bola až taká škoda :)

tt_xcoolcz unbanned.

Felixar
8th May 2010, 02:42 PM
PS: Já ti ban nedal též