PDA

View Full Version : Bot ma odpoji z battlacu



88kkk
6th May 2010, 02:01 AM
zdarec hosi neviem preco ale ked zapnem Ghost one tak mna do 3-5 sekund po pripojeni bota na channel odpoji z battlacu vypise mi LOST CONNECTION take 3 dni dozadu to islo vsetko v pohode nic som nemenil nic som neinstaloval nic neupgradeoval proste to zacalo robit same od seba nevie dakto poradit? :bhead::bhead::strike::stupid: :help: pls

Mitsuki
6th May 2010, 02:40 AM
Tohle se stava v pripade ze pouzivas stejny login

88kkk
6th May 2010, 01:18 PM
login nemam rovnaky iba heslo mam rovnake nick mam 88KKK a bot ma nick kKKbot keby to aj bolo v logine tak by mi to robilo hned prvi krat a nie az teraz ci nie?

MiZiGe
6th May 2010, 01:48 PM
samé to robiť nezačne, niečo sa zmenilo :)

nejaké screenshoty a config bota?
btw., to s tým heslom nie je až také marné, skús ho pozmeniť.

Mitsuki
6th May 2010, 01:53 PM
Pk me napada jedine, v pripade ze mas posledniho GhostOne, tak mackas "Start ghost" a "Start gproxy". Coz te jiste odpoji z serveru lebo gproxy je client ktery se napoji na server misto tebe. Proste to nerob :) Nebo si precti co je gproxy a jak se pouziva. (Navody)

88kkk
6th May 2010, 07:28 PM
samé to robiť nezačne, niečo sa zmenilo :)

nejaké screenshoty a config bota?
btw., to s tým heslom nie je až také marné, skús ho pozmeniť.

vazne to zacalo robit len tak jedneho skaredeho dna som ho zapol a zacalo ma odpajat config mi nadstavoval Mitsuki alebo dokonca ty sam Mizige uz si nepamatam cez Teamwiever takze ten bude vporiadku

88kkk
6th May 2010, 07:30 PM
Pk me napada jedine, v pripade ze mas posledniho GhostOne, tak mackas "Start ghost" a "Start gproxy". Coz te jiste odpoji z serveru lebo gproxy je client ktery se napoji na server misto tebe. Proste to nerob :) Nebo si precti co je gproxy a jak se pouziva. (Navody)

jj mam Hosta kde zapinam aj Gproxi ale s nadstaveniami proxi som sa tiez nebabral ale preistotu to kuknem bo bratranec ked dojde na navstevu tak viem ze hrava na mojom compe cez hosta ak tam daco pomenil odtrhnem mu hlavu a zahajim tu na fore drazbu na jeho gebulu xDD

88kkk
6th May 2010, 10:11 PM
takze kukol som sa na ten Proxi a bolo tam moje prihlasovacie meno a hesloktore pouzivam na batlaci tak som ho vymazal a uz to zasa slape tak ako ma zauimalo by ma ako sa tam moj login dostal hmm sranda a ja som si myslel ze Proxi je len pre lokalnu siet pre hranie po LANE a nie na net takze diky hosi za pomoc:yupi::yupi::respect::thumbUP:

MiZiGe
7th May 2010, 01:38 PM
toto je Gproxy, to je nový feature v Ghoste.

Anyways,

:tclosed: