PDA

View Full Version : Boże !! Proszę o pomoc bo nie wiem za co bann !!



uCho_172
16th April 2010, 05:14 PM
Witam . Ostatnio grałem w w3 na bnecie i już fajnie się grało gdy nagle mi wyskoczylo okienko "ROZŁĄCZ" no to nie klikałem go tylko czekam aż zniknie bo czasem tak mam ,że czasem znika samo i gram dalej albo już nie znika i mnie rozłącza samo. No niestety w tej grze mnie rozłączyło i zaraz mi pisze WestC0ast ,że zgłosi to na forum ze jestem DISC . Boże nie wiem co się w ogóle stało i dziś wchodze na bn i mam bana na konto ;( Tutaj jest tej post założony przez WestC0asta :cool: http://eurobattle.net/showthread.php?t=104626&highlight=ONEMORE :cool: znajduje się tu replay z gry lecz gdy ja go oglądałem to normalnie było pokazane ,że wyszedłem z gry ale gra trwała dalej więc nie wiem oco chodzi. Piszę tutaj z prośbą o wytłumaczenie mi owej sytuacji bo nie za bardzo wiem o co tu chodzi. Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje ;)

MiZiGe
16th April 2010, 05:21 PM
and you are oneMore?

that account was locked, because he was reported for dischacking

uCho_172
16th April 2010, 05:30 PM
LOL ;/ im not dischacking !! naturally disconnect me.. i dont know what is :((

MiZiGe
16th April 2010, 05:41 PM
post in hacks section - unban requests

uCho_172
16th April 2010, 06:29 PM
omg my account bann Pernament ;/ Please un bann me ;/;/ omg

Ludwiczek
16th April 2010, 07:01 PM
Przecież pisze... wcześniej zapoznaj się z zasadami pisania tam postów
http://eurobattle.net/showthread.php?t=80408

post in hacks section - unban requests

uCho_172
17th April 2010, 12:24 PM
Jakbyś mi mogl w skrócie przetłumaczyć co tam pisze heh to będę wdzieczny . pzdr :)^^

Ludwiczek
17th April 2010, 06:39 PM
przeczytaj sam ze 2 razy, i pokaz ktorych fragmentow nie rozumiesz, to postaram sie pomoc :)

uCho_172
17th April 2010, 06:43 PM
jakbyś mógł to w skrocie tak napisz mi oco tam chodzi bo rozumiem większość słów ale nie chce mi sie kazdego sowa ktorego nie kminie wpisywać w tranlatorze ;p pozdro..

uCho_172
17th April 2010, 06:44 PM
i ogólnie napisz mi czy jest opcja odzyskania tamtego konta bo serio nie wiem dlaczego bana doslalem jak w zyciu na zadnych hackach nie grałem i nie mam zamiaru grać a tu nagle bann ;/

Ziutek
17th April 2010, 07:25 PM
jezeli nie chce ci sie tlumaczyc to znaczy ze ci tak na tym nie zalezy

druga sprawa to zalozenie w sekcji hacks(ang czesc forum) tematu z prosba o unbana, ma byc po angielsku, nie sadze zeby jakis polski mod teraz sie zajmowal tymi sprawami, ale jestem tu rzadko wiec moze czegos nie wiem


PS. ludzie uczcie sie jezykow, bez tego w dzisiejszym swiecie bedziecie niczym

Ludwiczek
17th April 2010, 07:44 PM
tu nie chodzi o to że nie umie, tylko mu nie chce się :P lepiej poprosić i czekać aż inni pomogą,

flameseeker (polak) w hack section działał i chyba dalej działa,
ja ide na piwsko, oczy od kompa mi juz niewyrabiają :)

Ludwiczek
17th April 2010, 07:50 PM
Tutaj: http://banlist.eurobattle.net/banlist/
wpiszujesz swoj zbanowany nick (twój to onEMore) i masz kto, kiedy za co i na czyją prośbę cie zbanował i linka do prosby o bana wraz z decyzją hacksection


tego nie rozumiesz?
Unban Request Model:

Server Account Name:
Link to the thread where you were banned (you can find out why you were banned by entering your name here , if it doesn't appear however, you can leave it empty):
Arguments for your self-defence (you may also post physical proofs like replays/screenshots etc.)

tu masz przykładowe prośby o unbany:
http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=277

jak wroce nie bardzo pijany i odpale kompa to moze ci przetlumacze :D

Ziutek
17th April 2010, 08:21 PM
dzis jest prohibicja :P jak nie zaopatrzyles sie wczesniej to zycze powodzienia :D

Ludwiczek
17th April 2010, 10:56 PM
gówno prawda, kumpel miał urodziny i siedzieliśmy w knajpie :P wlasnie wróciłąem spokojnie i bez fajerwerków, wóda i piwsko, ja jade autem rano o 6.00 więc spauzowałem, towarzystwo zostanie pewnie do 3-4 rano -_-

Ludwiczek
18th April 2010, 08:35 AM
http://eurobattle.net/showthread.php?p=1101411#post1101411

Zmienią ci bana na ostrzeżenie (noted), tzn niedługo odbanują, ale będziesz już 'notowany' i przy następnej takiej akcji dostaniesz bana już bez ceregieli

Zły temat wątku dałeś, nie dałeś linka do ban requesta, nie przedstawiłeś żadnych dowodów, nikt za ciebie nie poręczył, ale efko widział, że tu dyskutujemy więc dał ci szansę mimo tak nieporadnie i nieprawidłowo napisanej prośby :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prośbę o unbana powinieneś napisać tak:

1. Zakładasz nowy wątek ze zbanowanym nickiem w tytule (nie z forum, tylko konto z serwera to na ktorym grasz, czyli w twoim przypadku "oneMore"):

W treści posta wklejasz link do wątku w którym ktoś prosił o bana dla ciebie.
Pod tym grzecznie piszesz argumenty na swoją obronę + najlepiej jakieś dowody (replay, screeny, logi, czy coś).

Pisze się grzecznie, bez minek i wykrzykników oraz bluzgów.

Cierpliwie czekasz na decyzje, zapoznajesz się z nią :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na prawdę takie to trudne :)?