PDA

View Full Version : len jedna otazka



[W3PD]rebrik
15th April 2010, 09:08 PM
preco vzdy ked napise nieco clovek tipu mitsuki/mizige tak hned zamkne temu?? to sa tak bojite odpovede? kvoli vazmu strachu su tu 3 zbybtocne temy kde sa riesi stale to iste.

MiZiGe
15th April 2010, 09:13 PM
Chceš kecať?
Moje ICQ je 218911457
MSN MiZiGe@hotmail.com
Facebook&Skype: MiZiGe/Michal Zitko
alebo mi /w na server

ale unban sekcia nie je na rozkecávanie. Máš tu offtopic, kde môžeš plakať, ako som ja a mitsuki úplne najhorší a felixar a moon úplne najlepší.
A témy som zamkol ja, nie Mitsuki.

TT_SNiP
15th April 2010, 09:15 PM
Coz by se koneckoncu ani nemuselo resit verejne, kdyby Mitsuki nebyl tak low a normalne odepsal na PM :) Ja jsem se o tohle neprosil . . .

Na druhou stranu, ono to jde lip kontrolovat ta verejna forka kdyz ma clovek kdykoliv moznost lock a na zaver napsat svuj zabijacky komentar :]

btw mizige, ano taky mi prijde cela tahle zalezitost jako ve skolce, ale muj argument je:
http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos
o_o

MiZiGe
15th April 2010, 09:18 PM
přesunuto do off-topic...Drama into movies.

Moderátor kanálu může dat ban, na jak dlouho chce, a z jakého důvodu je na něm. Pravidla jsou tu pro "ostatní", aby fungoval nějakej reporting. Nevím proč si myslíte, že tu je nějaká demokracie, ale není.
Každé rozhodnutí ofc může znamenat, že s moderováním skončí, ale ne proto, že notorious flamer rebrik začne brečet po forum.

A chování ala -pome to jen zhoršují.

[W3PD]rebrik
15th April 2010, 09:24 PM
za vsetko co teraz napisem sa ospravedlnujem ale mam slabe nervy....
co do mna jebes ze placem po fore?????? 1. NAPISAL SOM LEN ZE CHCEM UNBAN NA ACKO LEBO SOM HO DOSTAL ZA NIC 2. OPYTAL SOM SA JEDNU PRIMITIVNU OTAZKU NA KTORU STACILO ODPOVEDAT JEDNOU VETOU ALE NIE TY RADSEJ ZACNI DO MNA HUBOVAT AKO KEBY SOM JA ZASPAMOVAL CELE TOTO FORUM...

len taka malickost stale si mi nikto neodpovedal a je mi jedno ze si ho to zamkol ty a nie mitsuki lebo je to vlastne to iste...

TT_SNiP
15th April 2010, 09:29 PM
Jediny drama tu chtel Mitsuki kdyz pozaduje abysme mu lizali boty zato, ze nam da smesny ban :D Anebo to snad rovnou mela byt komedie? Jelikoz to tak zacina vypadat :]

A je fajn ze potvrzujes, ze tu mate system, ve kterem admini mohou davat nesmyslne bany lidem, vuci ktery chovaji osobni komplexy :] To taky potom hodne svedci o kvalite acka . . Nereknu kdyby jsme vyprovokovali nejaky katastroficky flame na Mitsukiho ucet ci tak neco, ale uz jen tohle mluvi za sebe:

...veskery muj hnev schytal snip.
A pritom ja jsem v tom mel v podstate nejmensi ucast :D Jediny o co mi slo bylo, ze jsem nechtel hrat -AR a stejne tak vic nez pulka lidi v te hre.

Flame nasledoval od mych znamych az jako odpoved na Mitsukiho reakci . . Coz bych na jejich miste jiste taky udelal, jelikoz slo o cistou demenci a nepochopeni :] Za normalnich podminek bych si pamatoval ze Mitsuki je [vlozte prosim libovolny vyraz] a do jeho her bych uz nelezl, ale jo kdyz pan ma potrebu to rozmazavat, jeho boj . . :]

Ja jsem mu odepsal svuj nazor do PM, nemuzu zato, ze potrebuje, aby se do toho pridal i sirsi okruh verejnosti (a nutno poznamenat, ze i tak se mu nedostalo zrovna prilis podpory :D).

Ale jako jinak chvalim, bavim se na jeho ucet dobre :] (a nejen ja. . .)

0wnage
15th April 2010, 09:29 PM
Chcem sem napísať len jeden krátky post.

"Mitsukiho ban ma dosť prekvapil, nato že je moderátor pekne dlho, dať ban za "LobbyLeave" je moc aj na mna :)"..

Mitsuki
15th April 2010, 09:37 PM
rebrik;1100272']preco vzdy ked napise nieco clovek tipu mitsuki/mizige tak hned zamkne temu?? to sa tak bojite odpovede? kvoli vazmu strachu su tu 3 zbybtocne temy kde sa riesi stale to iste.

Neco ti asi neni jasne. Ani ja, ani Mizige nic neresime, vsechno jiz bylo vyreseno. To len ty, snip a vam podobne radi odkomentujete kazde hovinko ktere vykakate.

Me uz na vas fakt nezalezi, daval jsem dnes sanci kterou vyuzil jenom xCoolcz.

Davam vam 1 den casu abyste se tady vykecali. Pak to bude uzavreno a cokoliv dalsiho na toto tema bude smazano a autor bude zabanovan.

TT_SNiP
15th April 2010, 09:44 PM
Neco ti asi neni jasne. Ani ja, ani Mizige nic neresime, vsechno jiz bylo vyreseno. To len ty, snip a vam podobne radi odkomentujete kazde hovinko ktere vykakate.

Me uz na vas fakt nezalezi, daval jsem dnes sanci kterou vyuzil jenom xCoolcz.

Davam vam 1 den casu abyste se tady vykecali. Pak to bude uzavreno a cokoliv dalsiho na toto tema bude smazano a autor bude zabanovan.

Co k tomu dodat :) Smekam. Vy nic neresite, protoze nevite jak to resit. Konkretne ty jsi uz tak hluboko v h****ch, ktere jsi si sam vypustil :]

Ono jasne, je jednoduchy kliknout na jedno tlacitko a dat lock. Prosim, dej mi hyper globalni ban :] Ja jen jsem zvedav, jak se na tebe ta hrstka lidi z acka, kteri jeste pouzivaji tu vec zvanou mozek, budou divat, kdyz tady ze sebe delas naprosteho klauna a vesele vsem dokazujes, ze nemas jak oduvodnit svuj fail :] Ono koneckoncu co jsem slysel, tak uz tak si o tobe kazdy druhy mysli svoje, takze asi tva reputace uz nize klesnout nemuze.

Tak tedy chvalim Pane admine, dobra prace :] Pozdravuj ode me Frantu124 z acko pubu. . .

mankind
15th April 2010, 09:45 PM
Davam vam 1 den casu abyste se tady vykecali. Pak to bude uzavreno a cokoliv dalsiho na toto tema bude smazano a autor bude zabanovan.
Mitsuki tak toto bol FAIL ! :cool2: hlavne tá časť, v ktorej píšeš, že "autor bude zabanovan"



:tclosed:

0wnage
15th April 2010, 09:57 PM
Njn, je to celé také čudné..:)

oB.Sweety
15th April 2010, 10:35 PM
GG no re..mitsuki zabil uz jen tim ze napsal to s tim banem:D nechecs mu dat PC ban? jakoze treba nezapne kompl...ze si lamka sem vedel dlouho ale ze nemas manner ? to sem fakt necekal...modre pismo asi vymyva mozek ci co...
vis proc bylo tohle vsechno zalozene? protoze si failnul a vis co udela normalni clovek? normalne ten fail vyresi a ne ze zamknes vsechno co zamknout de vcetne sebe v pokojicku, to se pak nemuzes divit ze dostavas flame..kdybys byl co k cemu tak ne ze MY se omlouvame tobe ale ty se omluvis nam zes mel brain lag a dal se to neresi...ale tebe asi bavi se znemoznovat ..so go ahead..

[W3PD]rebrik
15th April 2010, 10:53 PM
Neco ti asi neni jasne. Ani ja, ani Mizige nic neresime, vsechno jiz bylo vyreseno. To len ty, snip a vam podobne radi odkomentujete kazde hovinko ktere vykakate.

Me uz na vas fakt nezalezi, daval jsem dnes sanci kterou vyuzil jenom xCoolcz.

Davam vam 1 den casu abyste se tady vykecali. Pak to bude uzavreno a cokoliv dalsiho na toto tema bude smazano a autor bude zabanovan.



sorry ze riesim retarda co mi dal ban na acko zato vlastne neviem zaco... ale zase si sem nieco napis a vykluckuj z toho ako pan dobry admin a mizige nech to lockne bye

cimo
15th April 2010, 11:13 PM
takto to dopadne ked sa deti sebarealizuju :)
som si isty, zeby ste boli schopni rovnako bojovat za kazdu bezvyznamnu myslienku len preto, lebo mate pocit ze mozete
ja byt adminom, tak tento topic zmazem rovno :)

SKuToK
15th April 2010, 11:21 PM
Boze mitsuki nechapem co si o sebe myslis mozem si tu pisat co len chcem je to forum ak to nieje nijak v rozporu s pravidlamy ak si myslis ze si papez a tvoj dom je vatikan a budeme sa ti tam chodit modlit a ty nam davat rozhresenie tak sa sakramentsky milis my niesme ziadne tvoje auticka ktore si doma mozes hodit do policky a nechat ich tam. pochop to ze niesi cavo kapo aspon nie tuna mozno medzi dalsimi tebe podobnymi robis vodcu ale tu ju robit nebudes chces banovat nech sa paci a potom cakaj ze aj keby som mal rok stravit nad tym ze ta odtialto vykopu ako posledneho z poslednych tak to urobim.
(nie kazdy koho zabanujes ma iq 30 a vykasle sa nato a kedze existuje dynamicka ipcka da si proste inu tu pojde o princip)
uz sa neda nic napisat k tvojim komentom ktore nemaju ani hlavu ani pätu a este aby boli zalozene na zdravom racionalnom rozume proste si fail uvedom si to konecne a skus sa zmenit ludia ta mozno budu mat radi mal by si si sadnut a porozmyslat o sebe.

TT_SNiP
15th April 2010, 11:48 PM
takto to dopadne ked sa deti sebarealizuju :)
som si isty, zeby ste boli schopni rovnako bojovat za kazdu bezvyznamnu myslienku len preto, lebo mate pocit ze mozete
ja byt adminom, tak tento topic zmazem rovno :)

Ty jsi asi jeho bratr co..? :happy2:

SKuToK
16th April 2010, 12:07 AM
:happy2: nepise modrym asi nebude

grimasko
16th April 2010, 01:11 AM
Vdaka bohu, ze ma acko moderatorov! Ja si ani neviem predstavit, co by si ten kanal bez nich pocal. Hmm, pardon. Vlastne viem. Bolo by to na chlp rovnake, teda jedine s tym rozdielom, ze by nikto nemal ban. Aky to ma vlastne vyznam? Je to kurva skvele, ked mozem na niekoho podat BR a vzapeti ma o 5 minut dalsi ucet. Je toto vazne to co acku tak moc chybalo, aby sa kanal zlespil? Moment. Nie, evidentne to k rozvoju komunity nestaci. V com je kurva teda ten zadrhel brzdiaci vyvoj? Odpoved je tak jednoducha a tak prosta! Clovek by tomu ani neveril, ale nasi drahi, starostlivi moderatori su pravdupovediac strasne pasivni ludia. :( Napriklad si zoberme Braziliu. Ake uzasne, ze uz aj oni maju svoju vlastnu ligu, no my, stredoeuropske narody, ziadnu nemaju, pritom pocet hrajucich Cechov a Slovakov nie je zanedbatelny.
Je az nadmieru zaujimave, ze Felixar sa uz pred par mesiacmi angazoval v tomto smere, no po zistovani preco ligu este nemame, mi dokazal odpovedat len "admini su neschopni a som na to sam, takze to bude chvilu trvat". MiZiGe, preco ked sa tak behementne distancujes od Cz/Sk komunity, jej este stale adminujes? Ako to, ze nevidim vysledky tvojho neustaleho snazenia sa? Neviem si to jednoducho vysvetlil. :omg:
Dalsou vecou su turnaje. Neviem, ci ti to Felixar spominal, no chcel som mu pomoct v tomto smere. Odpoved bola jednoducha: "nie som dostatocne aktivny" (pripadne, ze ma az tak doverne nepoznate). No, je vazne toto vazne tym skutocnym dovodom? Clovek ma zaujem o komunitu a odpoved moderatorov je takato? Ouch! Vlastne, preco by mal niekto podporovat ackarov k nejakej aktivite? Pochopil som to spravne?
Ked mas nieco na haku MiZiGe, tak to jednoducho nerob. Ak sa o to zaujimas, tak to rob poriadne.
Have a nice day!

cimo
16th April 2010, 01:54 AM
Ty jsi asi jeho bratr co..? :happy2:

Ty mas dlhe vedenie co..?

wake up, kids

vdaka adminom funguje xpam lepsie ako original servre od blizzu, ktore su preplnene roznymi hackmi, pri ktorych reportom na oficialnu sajtu blizzu samotni admini tie reporty mazu a tvaria sa, ze ziadny hack neexistuje

s adminmi na xpame som nikdy nemal problem, za to oni sa mi snazili pomoct zakazdym, ked som o to poziadal a boli to hlavne nasi cze/svk admini

su to ludia, ktory venuju svoj volny cas xpamu a jeho rozvoju, robia to zadarmo a v dobrom duchu, prave vy by ste ich mali respektovat a podporovat ich, namiesto toho sa tu ukazuje ze komunita je plna rozmaznanych asocialnych deciek, ktore si uplatnuju neexistujuce pravo na sebablbost

ked je niekto z vas s tym nespokojny, kludne sa mozte angazovat a uchadzat sa o miesto admina, ale vacsina z vas na to proste nema a druhej casti z vas sa proste nechce, nech patrite do akejkolvek skupiny so spominanych dvoch,
tak uz tym sa vam odobera pravo na tieto hlupe a bezdovodne staznosti a wannabeflamy

TT_SNiP
16th April 2010, 11:10 AM
...ja jsem fakt jeho bratr!...

Aha, tak uz jsou tady kecy typu: "I vy bastardi nedonoseni, admini jsou tak hodni a dokonali a chudacci malicci delaji tu spinavou osklivou praci, kterou nikdo jiny nechce delat a vy jim nato jeste plivete! Ukrizovat vas..."

Vazne? Tak at ji delaji poradne. A at svou pozici berou profesionalne vuci ostatnim hracum a ne "ja jsem velky admin a jelikoz mam obrovske zasluhy, muzu ukazat prstem na toho, kdo pujde do klece s tigry.."

Abys vedel muj mily patolizale cimo, take jsem byl myslim ze DOST dlouhou dobu v pozici admina (GM, pozdeji admin) v jinem hernim prostredi. Dota to sice nebyla, ale princip zustava stejny. Vim moc dobre co prace obnasi, jeji klady i zapory. A vim taky velice dobre, ze at uz ma clovek zasluhy jak velke chce, mel by se chovat k ostatnim hracum slusne a brat veci objektivne. Je totiz v unikatni pozici, ktera mu umoznuje, aby ovlivnil celou komunitu. Je na nem, aby se rozhodl, zda chce mit komunitu, kde lide dostavaji nahodne nesmyslne bany jen kvuli tomu, ze se na admina nekdo spatne podiva. Jiste, jsou vyjmecne situace, kdy i takovato reseni maji sva uplatneni. Ale uvedomte si, ze na cem nejvice zalezi je, jak se nato bude divat zbytek komunity = hraci. Polozte si otazku - pro koho tu vasi "hroznou umornou nevdecnou" praci delate? Pro sebe? Pochybuju. Potom tedy zbyva pouze moznost - pro ostatni hrace. A pokud ostatni hraci ocividne nesouhlasi s vasim konanim a vy je jen dale popichujete a tlacite k presvedceni, ze u vas to proste uz nestoji zato, tak nevim kdo vam tu potom zbyde, aby si uzival plodu vasi dokonale prace.

A prosimte prestan neustale predhazovat slovo "deti" (dokonce hrube podano v anglickem jazyce, chvalim). Je mi 19, mam volebni pravo, mam ridicak a zanedlouho dokoncuji maturity. Nestydim se zato ani trochu. Jsem podle tvych meritek dite? Oficialne je u nas clovek dospely od 18, ale dle mych standartu jde hlavne o mentalni dospelost, ktera cloveku udava co muze a nemuze vyjadrovat, co muze a nemuze delat.

Kdyz pohlednu na celou tuhle aferu, chtel jsem to jako DOSPELY clovek vyresit diskretne. Jelikoz mi to Mitsukiho system hodnot nedovoli, tak jsem jednoduse presel na jeho uroven. Tak kdo je tu potom dite?

edit:
A mimoto, prijde mu stupidni tvuj argument, ze clovek, ktery udava, ze kdo nema zajem o pozici admina, nemuze vyjadrit kritiku. Aha, takze pokud nejsem spisovatel, nemohu kritizovat neci dilo? Samozrejme zalezi na tom o jakou kritiku jde, ale myslim, ze nase argumenty jsou dost jasne a mluvi za sebe, zatimco tady zdejsi pani admini ani nevedi cim se ohradit (ahoj Mitsuki).

Myslim, ze to jsi ty, kdo by se mel "probudit" . . .

cimo
16th April 2010, 12:00 PM
ak by si ma spravne pochopil, vzal by si si ponaucenie, ze zacat treba v prvom rade od seba, to co si tu citam a ako matne poznam hracov doty to len potvrdzuje

ja osobne som s pracou adminov velmi spokojny, pretoze som s nou nikdy nemal ziadny problem (na xpame som od 2005) a to nie je patolizacstvo, ale objektivna skusenost

tiez skusenosti z roznych portalov, forkach a lig mi ukazali, ze admin moze potrestat kohokolvek "bezdovodne"(vzdy je dovod) aj bannom a nikomu sa nemusi zodpovedat

este mi povedz, ako chces ovplyvnit celu komunitu z pozicie admina, ktora sa sklada z nevychovanych deciek, s ktorymi si vlastny rodicia nevedia dat rady? :)

a pokial ta zivia a obliekaju rodicia (v skratke), pre mna si dieta, nech mas aj tych 19 rokov

moj argument sa zakladal na pokrytectve, ktoreho som si tu precital plno, aku hodnotu ma vobec kritika pokrytca, ktoremu chyba co i len stipka sebareflexie ? zero

ano, prebudil som sa, ked si postol tento post, este som spal, takze dakujem :)

oB.Sweety
16th April 2010, 12:00 PM
Já tu v podstatě nemám co dodat vy si s prominutím se*ete na hlavu bez cizího přičinění už tím co říkáte......(mluvim o cele "kauze" k lidem: Mitsuki Mizige a ?cimo??!)
... aspon teda když si nad tím sedne rozumny clovek...
...(ne vazne kdo je vubec ten cimo?)..
a pro ty ostatní kterym to tak rychle nedochazi je tu snip rebra grimasko etc. kteri vase "faily" zviditelnuji..
kdyz to vezmu kolem a kolem je z toho docela dobra komedie. ehm vlastne tragikomedie protoze skonci banem vsech zucastnenych obracejicich se proti
BOHŮM vsemocnym...ale po pravde vite co me zarazi? me zarazi jak se nekdo muze zastavat toho co mitsuki udelal? ruku na srdce, ban za leave z lobby? to vam prijde normalni? uz sem to tu jednou psal, samozrejme bez reakce, udelam to teda znovu... je nejaka sance ze mitsukimu spadne na hlavu neco tvrdeho, probere ho to a on si uvedomi ze ON ne MY, ON by se mel omlouvat?
myslite ze je? vsadim leve oko ze na tohle ma mitsuki moc velke ego :pet:


edit: to cimo: "a pokial ta zivia a obliekaju rodicia (v skratke), pre mna si dieta, nech mas aj tych 19 rokov"
tuhle vetu si myslel vazne? jestli ano tak muzu s klidem na srdci rict ze s tebou ja se nemam o čem bavit..jestli tohle si vazne myslis tak pred tebou smekam a rikam ty si vazne debil....(rekl bych dement ale urazel bych postizene lidi)

TT_SNiP
16th April 2010, 12:29 PM
ak by si ma spravne pochopil, vzal by si si ponaucenie, ze zacat treba v prvom rade od seba, to co si tu citam a ako matne poznam hracov doty to len potvrdzuje

ja osobne som s pracou adminov velmi spokojny, pretoze som s nou nikdy nemal ziadny problem (na xpame som od 2005) a to nie je patolizacstvo, ale objektivna skusenost
Ok takze jelikoz tys nikdy nemel problem, nikdo jiny taky nemuze mit problem a admini jsou dokonali, protoze je hodnoti nejaky random saso x321 z acko pubu, ktery s nima sotva kdy prijde do kontaktu. "Fajn.."


tiez skusenosti z roznych portalov, forkach a lig mi ukazali, ze admin moze potrestat kohokolvek "bezdovodne"(vzdy je dovod) aj bannom a nikomu sa nemusi zodpovedat
Ano to jiste muze a kdyby si zase ty spravne precetl (pochopil) co jsem uz psal, tak proti tomu faktu nic nenamitam. Nicmene rikam, ze kdyz takhle admini operuji a jak ty sam poukazujes "vzdy si najdou duvod" i za naprostou chujovinu jen proto, ze jim nekdo nepadl do oka, tak to potom hodne svedci o jejich pristupu k veci a kvalite jejich projektu. . .


este mi povedz, ako chces ovplyvnit celu komunitu z pozicie admina, ktora sa sklada z nevychovanych deciek, s ktorymi si vlastny rodicia nevedia dat rady? :)
Oddelit plevel od zdraveho zrna. Kdyz se sklada komunita z nevychovanych decek, tak asi nikdo jiny krom nevychovanych decek nechce byt soucasti vasi "komunity".


a pokial ta zivia a obliekaju rodicia (v skratke), pre mna si dieta, nech mas aj tych 19 rokov
Bez komentare :] Snad jen poukazu na svuj predesly post, ve kterem jsem uvadel muj subjektivni nazor nato "co je pro me dospelost".


moj argument sa zakladal na pokrytectve, ktoreho som si tu precital plno, aku hodnotu ma vobec kritika pokrytca, ktoremu chyba co i len stipka sebareflexie ? zero
Ano taky mi tak prijde zdejsi admin tym . . . moment, za jaky tym ze ty vlastne hrajes? o_o


ano, prebudil som sa, ked si postol tento post, este som spal, takze dakujem :)
Dobre rano, dej vedet az se vzbudi i mozek.

MiZiGe
16th April 2010, 01:13 PM
ja sa "behementne" distancujem od CZSK?

mankind
16th April 2010, 03:02 PM
Grimasko, ty radšej nepoužívaj cudzie výrazy... lebo to "behementne" bol fakt FAIL :DD teda ani nvm či také slovo existuje, takže sa to nedá pokladať ani za cudzí výraz :DD

cimo
16th April 2010, 03:04 PM
ja som dlhorocny volakedy velmi aktivny hrac warcraftu, ako som uz pisal, na tomto serveri hravam 5 rokov a vdaka skvelej praci adminov som si tento server oblubil

ked ma dieta ako nejaky tweety nazve debilom, vytvara to vo mne pocit ako keby ma to individum zrazu bralo ako sebarovneho, ale neboj, tak hlboko neklesnem

snip, ja nemam problem, hlupe deti ho zvacsa maju

mozog ? :)) ty sem skus nieco napisat ked dospejes :), hadam dovtedy nezrusia xpam forum

TT_SNiP
16th April 2010, 03:28 PM
ja som dlhorocny volakedy velmi aktivny hrac warcraftu, ako som uz pisal, na tomto serveri hravam 5 rokov a vdaka skvelej praci adminov som si tento server oblubil

ked ma dieta ako nejaky tweety nazve debilom, vytvara to vo mne pocit ako keby ma to individum zrazu bralo ako sebarovneho, ale neboj, tak hlboko neklesnem

snip, ja nemam problem, hlupe deti ho zvacsa maju

mozog ? :)) ty sem skus nieco napisat ked dospejes :), hadam dovtedy nezrusia xpam forum

Nemam nic proti xpamu jako takovemu, pouze mi po teto afere prijde, ze nekteri cz/sk admini maji zrejme pokrivenou predstavu o tom, co by jejich prace mela obnaset a jak by se k ni meli stavet, pokud ovsem chteji, aby lide brali jejich praci jako seriozni a jejich jednani povazovali za profesionalni. (nebo snad toho nechceme? jsme na "detskem" serveru takze tu plati jina pravidla..?)

Jinak opet predhazujes slovo dite, pritom nemas nejmensi tuseni kdo sweety je. A jelikoz nas ocividne vsechny hazis do jednoho pytle a nazyvas stejnymi vyrazy, zacinam si myslet, ze zrejme tva teorie bude, ze kazdy kdo je mladsi nez ty = dite a jejich nazory jsou nesmyslne a neopodstatnene. Hm. Copak to tu citim? Ze by dalsi elitista?

Nemam co bych k tomu dal dodal, z tvych smesnych prispevku citim jen slovo dite v kazde vete v nejake forme. Trochu mi pripominas Tazyho, akorat jeho jeste nenaucili psat tak dlouhe vety. Mozek ocividne mas, ale zrejme ti s vekem zakrnel (mimoto kolik prosimte je tobe, ze jsi o sobe myslis, ze jsi nejaky mudrc, ktery "mlade generaci" prinasi ponauceni?).

Z Mitsukiho jednani a jeho komentaru se bavim, jelikoz si sere do huby a sam ani poradne nevi co napsat, nicmene ty (prestoze absolutne nemam tuseni kdo jsi nebo co si tu dokazujes) ho zacinas dohanet. Myslim, ze by jsi zde uspel v pozici admina, jelikoz z tvych postu jde citit, ze podporujes jejich myslenkovy smer: "ja jsem buh a vy vsichni ostatni jste jen hloupe deti".

Shrnute receno, o zdejsi afere vis ocividne h***o a ani se k ni nijak konkretne nevyjadrujes, jen tu pises par radoby chytrych komentaru o tom, jak jsme vsichni zaostali. Chapu, ze zrejme mas nutkani vyhrabat milovaneho Mitsukiho z jeho maleru, ale myslim, ze nato uz je pozde a kazdy normalni clovek si uz davno udelal obrazek.

oB.Sweety
16th April 2010, 03:51 PM
To SNiP: jestli jeho acc nelze tak ma 24.
To cimo: vazne ale vazne nevim co te vede k tomu me nazivat ditetem.
k tomu abych ja te nazval debilem(uz nevim jak jinak te titulovat a neni to skromnou slovni zasobou) me napriklad vedl tvuj pohled na slovo dite..to jen aby mezi nami bylo jasno.

a ted: 1) docela obdivuju tvou (ted jak to nazvat) chut? pustit se do "afery" flamem kdyz vubec nevis o co se jedna....+1 bludistak :cool2:

2)musim dat zapravdu snipovi v prirovnani s tazym i s tim ze pises delsi vety, skoda jen ze ty vety postradaji veskerou smysluplnost a tve "urazky" v nich opodstatneni.....-1bludistak

3)To ze me clovek s nickama: tutamutatramtap, zssr nebo ihackyou oslovuje Tweety nebo dite by mi melo na druhou stranu lichotit....i tak 0 bludistaku

4) Co pro tebe nebo pro tvou "božskou" komunitu udělal mitsuki ze tady provozujes analni alpinismus v jeho prospech? jestli ty chces nekoho nazyvat ditetem a podporovat nase totalitni adminy v jejich "ruply mi nervy mas ban pyco" praci,tak si nemyslim ze bys mel pokracovat v tom povznaseni se nad nas, protoze jenom a jenom znemoznujes sam sebe a taky je.. -2 bludistaci

Konecny vysledek -2 = ses:tiphat: jak uz sem jednou rekl debil.. :omg: :banned!:

Felixar
16th April 2010, 04:02 PM
y0, nechce se mně to všechno číst a nevim jestli tu je něco co se týká aji mně a měl bych to vědět (kdyžtak mně to sem napište).
Chtěl bych zdělit těm co mají problém za unfair ban či něco podobného aby neváhali a napsali to buď mně do PM nebo administrátorům eurobattle.netu - pokud maj nějaké důkazy.

Co se týče grimaskového postu - k té lize už sem se vyadřil. Jen abych to uvedl na pravou míru. Ano ligu už plánuju dlouho jenže háček je v tom, že my narozdíl od BR comunity nemáme hosting zaplacený vlastníma penězma. Jestli sem řekl, že sem na to sám tak to bylo v době kdy to byl čistě jen můj nápad. Potom co sem to řekl mitsukimu tak k tomu nápadu choval si(y)mpatie. Mizige zůstal neutrální. Bohužel dost administrátorů, kteří by mohli tok těhlech organizací urychlit je momentálně málo a většinou sou Inactivní... To je asi tak vše.

grimasko
16th April 2010, 04:24 PM
Grimasko, ty radšej nepoužívaj cudzie výrazy... lebo to "behementne" bol fakt FAIL :DD teda ani nvm či také slovo existuje, takže sa to nedá pokladať ani za cudzí výraz :DD

mankind Mr. Perfect? Oo

B, ci v.. Ach, kurva, napisal jedno pismenko zle a uz odhliadam od podsaty postu? To je tvoja filozofia?
Dakujem, ze si ma upozornil na tuto absurdnu drobnost, no tiez si povtvrdil svoju nezaujatost voci komunite.

Felixar, tu nejde len o nejaku ligu. Tu ide o celkovu snahu zlepsovat kvalitu hier na acku, zlepsovat uroven, vztahy. O snahu poskytnut hracom nejaku formu zabavy, napriklad tymi turnajmi. Stale mi nejde do hlavy, preco MiZiGe razne zakazal spolupracu na tychto projektoch. Asi to navzdy ostane mimo moje chapanie.. ach :(

Mitsuki
16th April 2010, 04:27 PM
Pridam trochu oleje do ohne:

Jste smesni. Nelibi se vam kdyz se vam rekne kritika ze? Jste znechuceni a hned odporujete. Tak proc ja musim snaset vasu kritiku vuci me?

Pospeste si, casu vam zbyva do zitrka do rana.

MiZiGe
16th April 2010, 04:27 PM
čas do rána :D

Felixar
16th April 2010, 04:29 PM
Mizige: Měl by jsi to řešit v jinném foře a pokud je to co řikáš pravda tak případně reagovat na ty posty co tam píšu.

MiZiGe
16th April 2010, 04:30 PM
edit rulez :D vymazal som si hate post než som videl reply

a sa mi zdá, alebo TT_ poučujú, že sa nemá nadávať do "dítě"? :D :D
za povšimnutie stojí smiley admin: :admin:

mankind
16th April 2010, 04:43 PM
mankind Mr. Perfect? Oo

B, ci v.. Ach, kurva, napisal jedno pismenko zle a uz odhliadam od podsaty postu? To je tvoja filozofia?
Dakujem, ze si ma upozornil na tuto absurdnu drobnost, no tiez si povtvrdil svoju nezaujatost voci komunite.

:(

grimasko :D :D :D :D ty tu zasa napíš celý sloh kvoli jednej k**ine ... písal som tam niečo, že sa ti zdalo, že odhliadam od podstaty postu? moja filozofia = žiješ preto, aby si raz umrel (nič lepšie ma v priebehu 1 minúty poćas písania odpovede nenapadlo :unsure:) ... ja len toľko, že sa mi zdá, že tu riešiš pičoviny, ktoré tu s témou "nespravodlivý ban" nemajú čo robiť ... :tiphat:

oB.Sweety
16th April 2010, 04:43 PM
Hu felixar...citim ze mozna prijde spravedlnost..uvidime ale jinak tleskam za postoj..:tiphat:
edit: to mizige: nez neco vypustis precti si co se tu pise felixar ma pravdu.. do deti nadava nekdo jiny..
to mitsuki: jako admin zaujimas zajimavy postoj..distancujes se zpusobem "vsak kolegove me ubrani" a nic rozumneho z tebe nevyleze..my sneseme opodstatnenou kritiku, ty ocividne ne

mankind
16th April 2010, 04:46 PM
Jste smesni. Nelibi se vam kdyz se vam rekne kritika ze? Jste znechuceni a hned odporujete. T.

Mitsuki, týmto postom si sa presne vystihol :D :cool2:

MiZiGe
16th April 2010, 04:46 PM
ty si proste neuveriteľný, sweety.

[W3PD]rebrik
16th April 2010, 04:48 PM
je neuveritelny a ma dokonca pravdu

oB.Sweety
16th April 2010, 04:49 PM
v cem ze mam pravdu? quotni mi kdy nadavam do "ditete" ...mel by sis fakt cist co se tu pise abys mohl smysluplne reagovat

TT_SNiP
16th April 2010, 04:50 PM
Pridam trochu oleje do ohne:

Jste smesni. Nelibi se vam kdyz se vam rekne kritika ze? Jste znechuceni a hned odporujete. Tak proc ja musim snaset vasu kritiku vuci me?

Pospeste si, casu vam zbyva do zitrka do rana.

My jsme smesni, pritom ty jsi clovek, ktery celou tuhle aferu zacal a jelikoz nevis jak z ni ven, tak si sem dotahnes nejakyho noname wannabe fanboye, aby za tebe vedl krizacke tazeni ... a my jsme ti smesni :]

Ach Mitsuki . . Bavis me . . a nejen me :]

A ty tvoje trapne vyhruzky o locku a banu jen potvrzuji vse co jsem napsal a potapeji te nize. Jsi opravdu tak hloupy nebo to proste nevidis?

2MiZiGe: Dalsi "nestranny" admin, co sem tam napise nejaky radoby chytry/smesny post a pripada si dulezity. GJ jen tak dal :]

2Felixar: Konecne nekdo, kdo celou vec bere objektivne. Ono mozna by nebylo na skodu si precejen precist celou vec od zacatku pro dukladne pochopeni o co tu vlastne jde. Pokusim se ti to shrnout v PM . . Predpokladam, ze nemas jako Mitsuki potrebu vse resit verejne.

Felixar
16th April 2010, 04:50 PM
Postrádám logiku v tomto tématu. Prostě - pokud dostanete ban a máte na něj jinný názor než moderátor tak sem přijďte a zdělte nám to aji z důkazy. (Kvákání jeden přes druhého je jen nekonečnou pohádkou).
Pokud ty důkazy ale nemáte tak si myslim, že nemáte důvod tu zpochybňovat naše rozhodnutí.
:tclosed:

MiZiGe
16th April 2010, 04:51 PM
ste ako autisti. Je jedno ako veľa krát vám to budeme opakovať.

1. jediný váš záujem o fórum a komunitu je, keď dostanete ban
2. jediná vaša reakcia sú urážky a ponižovanie
3. moderátorov hodnotíte podľa toho, či vám dali/nedali ban
4. hovoríte o veciach, o ktorých nič neviete, a splietate z toho naivné nezmysly.
5. Seriem vás ja? Serie vás mitsuki? do toho, začnite niečo robiť vy a môžete nás nahradiť na úrovni CZSK moderátorov.
6. Ak niekto z vás už niekedy moderoval/adminoval komunitu, kde je viac ako 10 ľudí, tak nech sa ozve, inak by som sa zdržal poznámok, ako to robiť.

Mitsuki
16th April 2010, 04:56 PM
My jsme smesni, pritom ty jsi clovek, ktery celou tuhle aferu zacal a jelikoz nevis jak z ni ven, tak si sem dotahnes nejakyho noname wannabe fanboye, aby za tebe vedl krizacke tazeni ... a my jsme ti smesni :]

Ach Mitsuki . . Bavis me . . a nejen me :]

A ty tvoje trapne vyhruzky o locku a banu jen potvrzuji vse co jsem napsal a potapeji te nize. Jsi opravdu tak hloupy nebo to proste nevidis?

2MiZiGe: Dalsi "nestranny" admin, co sem tam napise nejaky radoby chytry/smesny post a pripada si dulezity. GJ jen tak dal :]

2Felixar: Konecne nekdo, kdo celou vec bere objektivne. Ono mozna by nebylo na skodu si precejen precist celou vec od zacatku pro dukladne pochopeni o co tu vlastne jde. Pokusim se ti to shrnout v PM . . Predpokladam, ze nemas jako Mitsuki potrebu vse resit verejne.

Za prve, "aferu" jak rikas zacal Snip, ne ja. Za druhe, ja netusim kdo je cimo, nikoho jsem nezval aby jsem neco napsal. Tenhle thread je otevren len proto, aby ty a tvoji kamaradi mohli si tu pokecat.

Nema to souvislost s banem ktery ma snip. Tenhle pripad je pro me jiz davno uzavren. Jenze vy mate potrebu nalejt hovno do dzbanu a na nekoho vylit. Jsem tak slusny ze si tu vam nabizim.

Jestli chces neco zmenit, tak sezen dukazy ze jsem spatne pouzil svoji moc proti vam dobrackum. Ach, ja zapomel, veskere dukazy ktere muzes sehnat len ukazou vasi infantilnost kdo je vinikem. Sorry.

mankind
16th April 2010, 04:59 PM
Mitsuki, nemôžeš proste priznať, že dať ban za leave v lobby bola kktina a rovno im dať unban? alebo sa tu chceš radšej hádať s "deťmi" (ako by si ty povedal), ktoré i tak podľa teba nikdy nemôžu mať pravdu ...


(edit - 2x slovo radšej za sebou :) )

grimasko
16th April 2010, 05:00 PM
Mankind SORRY, ale nechapem PRECO MAS POCIT, ze ta druha cast mojej reakcie, zacinajuca pismenom "B", bola venovana tebe. Toto je uz vazne vrchol demencie.

http://skepticalteacher.files.wordpress.com/2009/10/facepalm1.jpg

oB.Sweety
16th April 2010, 05:02 PM
a hele mizige trefil ses... i ja i snip sme moderovali/adminovali komunitu vetsi jak 10lidi a vime o cem mluvime...
nas zajem o komunitu kterou ty radoby vytvaris neni moc velky je pravda..a tvarime se nezaujate stejne jako ty ale kdyz mitsuki rozdava bany jen tak z dlouhe chvile to je napovazenou nemyslis?
a k tvemu bodu c.2.: proti ohni ohnem...
to mitsuki: tenhle tvuj post jenom shrnute dokazuje jak ubohy si...
jake podle tebe mame mit dukazy? pokud staci vetsina lidi ktera v te hre byla ok mame dukazy ale jestli cekas fotky toho jak nas jednoho po druhem banujes? ne fakt sem necekal ze to dojde tak daleko ze si takovy nomanner...

MiZiGe
16th April 2010, 05:03 PM
jj, my nezaujate rozdávame bany.
Mám na to random script v botovi, ktorý náhodne banuje ľudí.
môžeš mi napísať, čo a kde vy moderujete, nech vám tam idem trollovať, ako vy tu?

mankind
16th April 2010, 05:04 PM
Grimasko, ani to som nepovedal, že tá časť toho postu bola venovaná mne... ty si nejako moc domýšľavý, nie? ... chcel som sa ti len naznačiť, že by si mohol písať viac k téme a ne písať o tom ako mizige sere na Ačko etc...

oB.Sweety
16th April 2010, 05:05 PM
1) momentalne nikde ale zkusenosti mame bohate
2) flamujem tu jen proto ze se snazime o to aby taky jednou nekdo z vas priznal chybu..konkretne myslim mitsukiho...o nic jineho tu nejde priznat jednu blbou chybu

Mitsuki
16th April 2010, 05:07 PM
Mitsuki, nemôžeš proste priznať, že dať ban za leave v lobby bola kktina a rovno im dať unban? alebo sa tu chceš radšej hádať s "deťmi" (ako by si ty povedal), ktoré i tak podľa teba nikdy nemôžu mať pravdu ...


(edit - 2x slovo radšej za sebou :) )

Leave z lobby - 2x opakovane zruseni hry pri startu.

Vis v cem je vtip? Oni nemaji ban.


a hele mizige trefil ses... i ja i snip sme moderovali/adminovali komunitu vetsi jak 10lidi a vime o cem mluvime...
nas zajem o komunitu kterou ty radoby vytvaris neni moc velky je pravda..a tvarime se nezaujate stejne jako ty ale kdyz mitsuki rozdava bany jen tak z dlouhe chvile to je napovazenou nemyslis?
a k tvemu bodu c.2.: proti ohni ohnem...
to mitsuki: tenhle tvuj post jenom shrnute dokazuje jak ubohy si...
jake podle tebe mame mit dukazy? pokud staci vetsina lidi ktera v te hre byla ok mame dukazy ale jestli cekas fotky toho jak nas jednoho po druhem banujes? ne fakt sem necekal ze to dojde tak daleko ze si takovy nomanner...

Jasne, protoze 6 z 10 lidi co tam byli jsi ty a tvoji kamaradi.

Za posledni mesic jsem dal ban len 2-3 lidem, jeden z nich Snip.

Felixar
16th April 2010, 05:09 PM
Už mně z vás normálně mrdá :D
Takže jestli to chápu - ban má momentálně jen SNIP??? Ban má ha to, že leftl hru ?

Mitsuki mně řekl že replay má - můžeho prosím poslat sem?

Pokud snip skutečně leavl hru tak jak sem se dozvěděl má ban na 2 či 3 dny. Podle pravidel. Pokud ne můžem tu řešit nefér bany,

oB.Sweety
16th April 2010, 05:11 PM
tak ten replay chci videt :) leavl lobby protoze nechtel ar..

edit: 4hraci hlasovali z toho 3 ar jesli se nepletu a on to pustil...takze tak

MiZiGe
16th April 2010, 05:12 PM
1) momentalne nikde ale zkusenosti mame bohate
2) flamujem tu jen proto ze se snazime o to aby taky jednou nekdo z vas priznal chybu..konkretne myslim mitsukiho...o nic jineho tu nejde priznat jednu blbou chybu

mi je jedno, proč tu trollujete, já chci trollovat u vás. Tak šup šup tu URL




Za posledni mesic jsem dal ban len 2-3 lidem, jeden z nich Snip.

omg insta demote power abuse!!! ADMINZ!!!

Mitsuki
16th April 2010, 05:12 PM
Felixare, spatne jsi to pochopil. Kdyz sis ptal jestli ukladam replay, rekl jsem ano, mam veskere replaye takze vypatrat kdy a kdo dostal ban neni problem. Hacek je v tom, ze kdyz clovek leavne kdyz bezi odpocet 5 4 3 2 1.. tak replay se neulozi.

Abych predesel v budoucu lidskym elementum v podobe TT_ Rebrik atd, bot loguje vsechno vcetne lobby chatu.


tak ten replay chci videt :) leavl lobby protoze nechtel ar..

edit: 4hraci hlasovali z toho 3 ar jesli se nepletu a on to pustil...takze tak

A 6 hracu si kecali o serialu, jeden z nich rekl nechci ar, chci cm.

oB.Sweety
16th April 2010, 05:14 PM
Mizige znovu si precti bod 1)
mam dojem ze uz potrebujes bryle..
mitsuki: a za tohle se dava ban na acko?

Mitsuki
16th April 2010, 05:18 PM
Mizige znovu si precti bod 1)
mam dojem ze uz potrebujes bryle..
mitsuki: a za tohle se dava ban na acko?

Kdyz tomu prictu to, ze pri duhem pokuse ste se dal povidali o serialu a nechteli jste votovat, Snip znovu leavl. Den pred tim mi Snip len tak z triprdele nazyva dementem kdyz si s nim povidame o hre kterou jsme hrali 4v5 a bohuzel prohrali, kdyz prictu k tomu jeho urazky asi tak tyden pred tim.. vlastne celou dobu co jsem prisel na acko moderovat.. Ano, on si dlouho a tvrde propracovaval k tomuto banu.

Me len zajimav, vy mi tu povidate ze ja si zvu svoje fandy na obhajobu... A co jste vy zac? Jeho druhe ja?

Felixar
16th April 2010, 05:19 PM
Takže moje vyádření: TT - Ano tak lobby je samozřejmně trestné leftnout když už je odpočet, co se týče toho že si nechtěl ar - pokud si sám nevolil nebo si vešel do hry kde se votuje tak přeci jen musíš počítat stím že většína bude chctít -ar.

Nebo se pletu?

TT_SNiP
16th April 2010, 05:19 PM
Mitsuki: K tobe uz nemam co dodat, jsi ztraceny pripad a vsechno jiz zde bylo receno a rozpitvano :]

MiZiGe: Je hezky videt, ze si tu taky vesele seres na hlavu :]

Felixar: Mas tam PM, vysvetleni cely veci z meho hlediska...

howg

edit:

Kdyz tomu prictu to, ze pri duhem pokuse ste se dal povidali o serialu a nechteli jste votovat, Snip znovu leavl. Den pred tim mi Snip len tak z triprdele nazyva dementem kdyz si s nim povidame o hre kterou jsme hrali 4v5 a bohuzel prohrali, kdyz prictu k tomu jeho urazky asi tak tyden pred tim.. vlastne celou dobu co jsem prisel na acko moderovat.. Ano, on si dlouho a tvrde propracovaval k tomuto banu.

Me len zajimav, vy mi tu povidate ze ja si zvu svoje fandy na obhajobu... A co jste vy zac? Jeho druhe ja?
Tak ocividne na toto reagovat musim - v te zminovane hre jsi me mutnul. Vedel jsi (pokud nejsi blbec) moc dobre, ze hrat AR nechceme. Nedal jsi mi na vyber. A ze vytahujes nejakou spinu ze starsich her ... hmm, bavi te vykopavat mrtvolky? ~~

Nevim s kym vsim hraju hry a co vsechno se v nich odehraje. Kdyz nekdo nezvykle lami, flamnu ho. Vetsinou ne moc, pokud neudela naprostou hovadinu, ktera prohraje hru. Jestli ses urazil za jednu, dve urazky, tak to teda mas hodne krehkou povahu :] Na acku se bezne dejou mnohem tvrdsi pripady v tomhle smyslu :]

A jinak nejaky urazky tyden predtim a "blablabla neco jim sem napisu, at to vypada, ze mam co rict" .. Ok, co takhle tvoje dukazy?

MiZiGe
16th April 2010, 05:20 PM
keby niekto nechápal, o čo tu ide:
http://www.grapheine.com/bombaytv/creation-uk-82f0a9e57011f2e7c65804a0e94fd40a.html

Mitsuki
16th April 2010, 05:28 PM
Mitsuki: K tobe uz nemam co dodat, jsi ztraceny pripad a vsechno jiz zde bylo receno a rozpitvano :]

MiZiGe: Je hezky videt, ze si tu taky vesele seres na hlavu :]

Felixar: Mas tam PM, vysvetleni cely veci z meho hlediska...

howg

edit:

Tak ocividne na toto reagovat musim - v te zminovane hre jsi me mutnul. Vedel jsi (pokud nejsi blbec) moc dobre, ze hrat AR nechceme. Nedal jsi mi na vyber. A ze vytahujes nejakou spinu ze starsich her ... hmm, bavi te vykopavat mrtvolky? ~~

Nevim s kym vsim hraju hry a co vsechno se v nich odehraje. Kdyz nekdo nezvykle lami, flamnu ho. Vetsinou ne moc, pokud neudela naprostou hovadinu, ktera prohraje hru. Jestli ses urazil za jednu, dve urazky, tak to teda mas hodne krehkou povahu :] Na acku se bezne dejou mnohem tvrdsi pripady v tomhle smyslu :]

A jinak nejaky urazky tyden predtim a "blablabla neco jim sem napisu, at to vypada, ze mam co rict" .. Ok, co takhle tvoje dukazy?

Ty si myslis ze jsem ti dluzny, ze musim prinest dukazy. Jsi na omylu.

TT_SNiP
16th April 2010, 05:34 PM
MiZiGe + Mitsuki:

Jenom 4 z 10 votovali..

tak jsem zas dal ar, chvili pockal na pripominky ktere nebyli a dal jsem to spustit.
eh???

Neřešili jsme jenom svoje věci, ale taky mod, proč nehrát AR a ty si tam jenom nervoval a rychle pouštěl hry.
+

...v te zminovane hre jsi me mutnul.

A taky tohle mluvi za sebe:

...veskery muj hnev schytal snip...

Ty si myslis ze jsem ti dluzny, ze musim prinest dukazy. Jsi na omylu.

Vysledek:
http://socialmedialawstudent.com/wp-content/uploads/2009/10/vader-fail1.jpg

[W3PD]rebrik
16th April 2010, 05:43 PM
Abych predesel v budoucu lidskym elementum v podobe TT_ Rebrik atd, bot loguje vsechno vcetne lobby chatu.



neber si moje meno do huby nic som ti nespravil (vsetko zle tu robis ty sam)

Mitsuki
16th April 2010, 05:56 PM
rebrik;1100670']Abych predesel v budoucu lidskym elementum v podobe TT_ Rebrik atd, bot loguje vsechno vcetne lobby chatu.


neber si moje meno do huby nic som ti nespravil (vsetko zle tu robis ty sam)

Tebe vzpominam protoze jsem pises.

Snip, pises len to ze ja jsem fail. Nic jineho nemas, neco rozumneho?

oB.Sweety
16th April 2010, 06:01 PM
Ty mitsuki tobe jeste nedoslo ze o tom to v podstate cele je? ze ty si fail?

TT_SNiP
16th April 2010, 06:04 PM
Snip, pises len to ze ja jsem fail. Nic jineho nemas, neco rozumneho?

Ty mas nejakou vadu oci? Nebo mas nejaky poskozeny monitor? Graficka karta? Nebo snad nejaka zavazna mozkova vada?

Jelikoz ja myslim, ze ten muj predesly post (a stejne tak i vsechny ostatni posty - na ktere si vetsinou mimochodem vubec neodpovedel, nebo to proste jen "zametl pod koberec" --- viz zde: http://eurobattle.net/showthread.php?t=104645) jasne naznacuje, co se snazim rict.

Nemam co dodat :] Pokud v tomto smyslu planujes argumentovat (tim, ze naprosto ignorujes v podstate vse co pisu), tak myslim, ze se nemame o cem bavit a kazdy rozumny clovek, ktery si to precte si z toho vyvodi vlastni zaver.

Mitsuki
16th April 2010, 06:17 PM
Ano ignoruju tebe.

Ty jsi ztraceny pripad, ja jenom cekam kdy budete mit dost abych to mohl uzavrit a uz vas vyhodit z hlavy.

Acko neni postavene na tebe, ani na sweetim. Vy jste jen drobek. Zkazeny drobek.

oB.Sweety
16th April 2010, 06:19 PM
Jasná vada zraku...už i to sweetY prehlidne..

TT_SNiP
16th April 2010, 06:39 PM
Ano ignoruju tebe.

Ty jsi ztraceny pripad, ja jenom cekam kdy budete mit dost abych to mohl uzavrit a uz vas vyhodit z hlavy.

Acko neni postavene na tebe, ani na sweetim. Vy jste jen drobek. Zkazeny drobek.

Strhavam body za neoriginalitu. Kazdopadne je hezky, ze si rozumime.

Ja chapu svoji pozici, ale chapes ty tu svoji? Jiste, acko neni postavene na nas, clovek by si myslel, ze bude postaveno na zasadach zdejsi komunity. Jenze ono je vlastne (jak to tak vypada z tveho pohledu) postaveno vyhradne na tobe a MiZiGem, dvou fasistickych diktatorech, kteri si mysli, jak uspesny a dokonaly je jejich raj, ktery si tu vytvareji. Smekam pred vami panove.

Zajimalo by me, jestli si uvedomujete, ze kazdemu, kdo si tohle bude cist (a ze jich uz par bylo) jen pevne predvadite, jak admini na slavnem acku odvadeji svou poctivou praci. To je ten dukazny material, ktery mi z cele tehle kauzy zbyde :] Myslim, ze je to usmevne a jsem s tim spokojen.

mankind
16th April 2010, 07:01 PM
ako by povedal kepa: " END THIS COMEDY "

:tclosed:

Mitsuki
16th April 2010, 07:10 PM
Strhavam body za neoriginalitu. Kazdopadne je hezky, ze si rozumime.

Ja chapu svoji pozici, ale chapes ty tu svoji? Jiste, acko neni postavene na nas, clovek by si myslel, ze bude postaveno na zasadach zdejsi komunity. Jenze ono je vlastne (jak to tak vypada z tveho pohledu) postaveno vyhradne na tobe a MiZiGem, dvou fasistickych diktatorech, kteri si mysli, jak uspesny a dokonaly je jejich raj, ktery si tu vytvareji. Smekam pred vami panove.

Zajimalo by me, jestli si uvedomujete, ze kazdemu, kdo si tohle bude cist (a ze jich uz par bylo) jen pevne predvadite, jak admini na slavnem acku odvadeji svou poctivou praci. To je ten dukazny material, ktery mi z cele tehle kauzy zbyde :] Myslim, ze je to usmevne a jsem s tim spokojen.

Tohle si budou myslet len ti, kdo ma v hlave stejny harampal co ty.

Kdyz jsme Hitler a Stalin ale na jednej strane, pak pujdes do spalovny :) Oh nou, uz jsi tam.

[W3PD]rebrik
16th April 2010, 07:11 PM
Ano ignoruju tebe.

Ty jsi ztraceny pripad, ja jenom cekam kdy budete mit dost abych to mohl uzavrit a uz vas vyhodit z hlavy.

Acko neni postavene na tebe, ani na sweetim. Vy jste jen drobek. Zkazeny drobek.


ty si myslis ze acko je postavene na tebe?

Mitsuki
16th April 2010, 08:19 PM
Pak se jeste ptas proc tebe vzpominam kdyz tu secko komentujes

TT_SNiP
16th April 2010, 09:36 PM
Tohle si budou myslet len ti, kdo ma v hlave stejny harampal co ty.
Uhh.. a ze jich je panecku :] Tomu harampalu se vetsinou rika mozek. No ale zbytecny to rozmazavat, kazdy at si udela svuj subjektivni nazor na vec, kolik lidi tolik chuti...

Prozatim to bude ode me asi vse (dokud se nenajde nekdo, kdo by snad mel nejake padne argumenty k veci). Vse podstatne uz tu je popsano a s Mitsukim se naprosto nic resit rozumne neda. Hazet hrach na zed tady zbytecne nebudu :]

gg no re

edit:
Dovolim si jeste maly dodatek. Jelikoz jsem prehlidl jeden z MiZiGeho drivejsich postu (holt jste za dobu co jsem tu nebyl neco naspamovali), dovolim si dodatecne odpovedet na jeho body:

ste ako autisti. Je jedno ako veľa krát vám to budeme opakovať.

1. jediný váš záujem o fórum a komunitu je, keď dostanete ban
2. jediná vaša reakcia sú urážky a ponižovanie
3. moderátorov hodnotíte podľa toho, či vám dali/nedali ban
4. hovoríte o veciach, o ktorých nič neviete, a splietate z toho naivné nezmysly.
5. Seriem vás ja? Serie vás mitsuki? do toho, začnite niečo robiť vy a môžete nás nahradiť na úrovni CZSK moderátorov.
6. Ak niekto z vás už niekedy moderoval/adminoval komunitu, kde je viac ako 10 ľudí, tak nech sa ozve, inak by som sa zdržal poznámok, ako to robiť.

1) A ze je tu hodne jinych lidi, kteri pravidelne navstevuji cz/sk forum . . Myslim, ze bys je spocital na prstech rukou. To nas dela spatnymi? Ze nechodime na forum, dokud to neni nutne? Rekl bych, ze dulezitejsi je, co se deje v hrach a na kanalu . .
2) Urazky? Jak se to vezme. Kazdy si to muze vylozit jinak. Jo jestli jde o to, ze jste urazeni vy, jelikoz nejste schopni tuhle vec normalne resit, tak to uz je holt vas boj :] Stojim si za vsim co jsem zde napsal. A ponizovani? Ponizujete se pouze sami :]
3) Na tuto skutecnost si prisel kde? :] Ja osobne jsem Mitsukiho nikdy nijak v lasce nemel, ale do teto kauzy jsem mel zato, ze konkretne ty mas vsech pet pohromade. I pres to, ze jsem o tobe slychal ruzne veci. Mno, koukam, ze jsem se mylil . .
4) Tento bod je nejaky bonusovy? Pointa? Konkretni priklad? Tvuj argument? Nic? Aha, "ok" . .
5) Muzu uprimne rict, ze kdyby tato alternativa byla realna (prestoze se do ni nijak nehrnu), zvazil bych ji.
6) Ano prosim. Moderoval, GMkoval, adminoval . . (ne nezbytne v tomto poradi)

[W3PD]rebrik
16th April 2010, 10:31 PM
Pak se jeste ptas proc tebe vzpominam kdyz tu secko komentujes



njn neviem kto to tu pisal ale ked nevies odpovedat tak zajeb nieco uplne nepodstatne!! GJ

SKuToK
17th April 2010, 12:49 AM
zamknite to proste tu nieje co riesit
presne ako na sirkovi ked hrame hru tak su lagy kazdu chvilu
u mituskiho to ej podobne len su to brainlagy
keby sa to tykalo mna tak tu uplnem tvoj trany ban co si mi dal na fore a vzapeti ekd som ti napisat ze som si to odscreenoval a ze niesom blbec a bany za take veci sa nedavaju si dal unban a pochopil ze si dostal predtym zasa jeden brainlag ktory sa bude stale opakovat ak nenavstivis nejake renomovane pracovisko kde by ta mohli dokladne vysetrit a udat diagnozu s ktorej aj tak podla mna uz nieje vychodiska len menej redidla pred spanim.

Mitsuki
17th April 2010, 10:53 AM
zamknite to proste tu nieje co riesit
presne ako na sirkovi ked hrame hru tak su lagy kazdu chvilu
u mituskiho to ej podobne len su to brainlagy
keby sa to tykalo mna tak tu uplnem tvoj trany ban co si mi dal na fore a vzapeti ekd som ti napisat ze som si to odscreenoval a ze niesom blbec a bany za take veci sa nedavaju si dal unban a pochopil ze si dostal predtym zasa jeden brainlag ktory sa bude stale opakovat ak nenavstivis nejake renomovane pracovisko kde by ta mohli dokladne vysetrit a udat diagnozu s ktorej aj tak podla mna uz nieje vychodiska len menej redidla pred spanim.

To je nazor ktery mas ty, vec mnou vykonana mela jinou podstatu.

-----

Vec je ale takova ze bohuzel zhodou okolnosti v te hrey byli 4 lidi a 6 TT_ + friends, proto za nedostatkem dukazu mate "pravdu" vy poctem hlasu.

Drama on the river.

Doufam ze ste si pozvedli sebevedomi moznosti me odflamovat a zaroven i na Mizigeho skocit.

Bohuzel pro vas, jiste to pochopite, vec se nezmeni. Navic Kazdy z TT_ se dostava do black listu. Sebemensi poruseni pravidel bude vest k trestu z dusledku toho ze jste "dokazali" ze jsem hovado. Tak se budu jako hovado vuci vam chovat.

Cas vyprsel.

Jak jiz jsem psal, konec diskuzi. Veskere dalsy thready, posty ohledne tyhle udalosti budou smazany.

:tclosed:

Mitsuki
22nd April 2010, 11:53 PM
Vec je ale takova ze bohuzel zhodou okolnosti v te hrey byli 4 lidi a 6 TT_ + friends, proto za nedostatkem dukazu mate "pravdu" vy poctem hlasu.


Bohuzel pro vas, jiste to pochopite, vec se nezmeni

Jelikoz jste hlupi pochopit sarkazmus, opakuju:

TT_SNiP ma ban jak uz jsem to nekolikrat rikal.