PDA

View Full Version : Zacina to byt trapne :D



TT_SNiP
15th April 2010, 05:26 PM
MUJ NEJMILEJSI Mitsuki,

na uvod bych rad podekoval. Dekuji, ze jsi me utvrdil v tom, ze jsi naprosty fracek s nulovym mannerem, ktery si navic sere do huby :]
Oproti Coolovi jsem se rozhodl vyresit tuto zalezitost diskretne a neprechazet k trapnemu zakladani XY flame topicu (i kdyz je stejne nikdo na tomto opustenem foru necte), ale ocividne mi tve detinske hodnoty nedovoli, abychom to vyresili jako dospeli lide. Ok, prechazim do verejne faze . .

odkaz na mou PM, posledni prispevek (gj ze jsi to postnul):
http://eurobattle.net/showthread.php?t=104602
K me PM: Nemel jsi ani nato, aby jsi mi jako normalni clovek odepsal (at uz ve hre ci poslal zpravu), proto tedy tvou smesnou odpoved rozeberu zde :]


Sproste lhani.
V cem prosimte? Bud konkretni nebo mlc. A paklize chces byt konkretni, v te hre myslim bylo dost lidi (i z tveho pohledu by se dali oznacit za nezaujate), kteri mohou dosvedcit mou "vypoved" :]


Podtrhnu jednu tvoji vetu ktera tebe vzynaci: Chce to zapnout monitor a otevrit oci a uvedomit si, kde zijes.

Normalni lidi ziji ve skutecnem svete, ne v monitoru.
Mno body za originalitu nedostanes, jelikoz jsi ciste okopiroval co jsem napsal ja. :] Myslim ze toto nema cenu rozebirat, byl to jeden z duvodu, proc jsem to chtel resit diskretne, ale jako dite se na toto tema hadat nebudu. Myslim, ze kazdy dospely clovek si udela vlastni obrazek.


Ty nepochopis me chovani, ale rozhodl jsem dat vam sanci. Vysledkem jiste diskuzi s xCooLcz je:

1) f4ustik unbanned
2) TT_ unbanned
3) TT_Snip banned

Tohle neni tvuj prvni pripad kdy pokousis moji trpenlivost. Doteraz jsem na to zaviral oci. Vsechno jednou konci.
Co jsem slysel od Coola, tak vase diskuze byla vicemene ve stylu:
Cool: Mam te na salamu.
Ty: Dobra, hodime to za hlavu, ale abych nevypadal jako uplny blbec, snipovi ban necham.

Abych pravdu rekl, nevim cim jsem si zaslouzil tu poctu stat se tercem, ale moc me to neprekvapuje. Ono na nekoho to koneckoncu padnout musi :] Nevim co myslis tim "tohle neni muj prvni pripad," jelikoz ja jsem te doted mel uprimne v pazi. Paklize jsi nerozdychal nejakou hru se mnou, tak to uz je holt tvuj problem. Nepamatuju se, ze bych po tobe nekdy nejak silneji vyjel, nicmene kdyz ma clovek modry pismenka, zaminka pro trest se da najit vzdy, ze ano? :]

To bude asi tak vse, doufam ze jsi spokojen, ze pristupuju na tva detinska pravidla. Jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva.
P.S.: Co me ceka ted? Internet ban? ~~

oB.Sweety
15th April 2010, 05:53 PM
ok v první řadě tleskám mitsuki....
konečně sis uvědomil, že dát mi ban za to, že ti řeknu že by sis ho měl dát sám když píšeš s capslockem, protože je to asi stejně stupidní jako dát ho za leave z lobby, byla chyba. V tomhle tě fakt chválím, ale kdy už se proboha probereš a uvědomíš si že ty fakt nejsi vládce zlokoule s pravomocemi brát lidem CDčka s warcraftem...odkdy se rozdávaj bany za to že tvoje ego utrpí ránu ? po tom cos předvedl se divím že ještě nekdo může chodit na áčko vubec...
na druhou stranu mám s tebou cítění , je to teď pro tebe určitě stresující období... tolik lidí na áčku a do toho otázka jestli zvládneš přijmací zkoušky na střední školu...

SKuToK
15th April 2010, 06:10 PM
Nemá význam sa bavit o teme mitsuki/mizige SRO proste elita acka este ze nam ostal Felixar a Moonom co neplacu pre kazdu hru a poznaju slovo sranda a to ze su admini nepotrebuju ukazovat vzdy co sa pripoja na kanal (ale vetsinou to tak je ze tý co boli v detstve bitý si to potrebuju v neskorsom veku kompenzovat na druhých) takze vas vlastne lutujem ze vás doma bijú este teraz.

urcite budem :banned!: za vyjadrenie nazora v demokratickej republike

MiZiGe
15th April 2010, 07:51 PM
už s tím jděte, hlavně skutok, který si myslí, že demokracie = možnost mluvit hlouposti, fakt do školky.