PDA

View Full Version : [W3PD]rebrik



[W3PD]rebrik
14th April 2010, 05:22 PM
NECHAPEM zaco mi dal mitsuke ban na kanal ked som leavol z jeho megaproarhry ked som leavol este pred startom akonahle som videl ze chce dat ar...

MiZiGe
14th April 2010, 06:52 PM
leaver ako leaver

3. Je přísný zákaz opoušťení her pokud k tomu nemáte vážný důvod ( pistole u hlavy )

Mitsuki
15th April 2010, 12:39 AM
Mala poznamka jestli dovolis, ty ban nemas. Ban maji TT_ a f4ustik.

10 minut po jejich prvnim leavu behem countdwon jsem si snazil vysvetlit situaci, ale hosi to proste nechapou. Tak se o to pokusim jeste raz a naposled.

Kdyz se nasbirali lidi, jsem se zeptal na mod. Jenom 4 z 10 votovali, zbytek bud byl sticha nebo jako TT_ kecali o nejakych jejich vlastnich vecich. Vysledek vote byl 3 za AR a 1 za AP. Pockal jsem jeste minutu ale nikdo se nehlasil dal votovat tak jsem dal ar a pustil to. Hned v tom okamziku TT_SNiP leavl.

Nasledoval druhy pokus. 4 krat jsem si zeptal na mod a vysledek byl stejny: 3 za AR a 1 za AP tak jsem zas dal ar, chvili pockal na pripominky ktere nebyli a dal jsem to spustit. Ted jsi leftl ty a zase tt_snip.

Ty ban nemas jen proto, ze veskery muj hnev schytal snip.

Po te nasledovali kecy ze jaky jsem dement ze tam davam ar protoze to ja chci a hned startuju.

Takze ban dostali i ti kdo tomu nerozumel a neumeli drzet hubu.

Muzes se divit, ale okrem me, bylo tam jeste 6 lidi kteri vam psali abyste odvotovali mod. Ne, vy jste proste prvni chalani ve vesnici, vsechno vite vsechno znate. Takze bany jsou rozdane.

Do kdy jsou bany urcim ja a len ja. Az se mi omluvite, a to fakt ze omluvite, tak budete hrat dal.

xCooLcz
15th April 2010, 01:37 PM
Milý Mitsuky,
na úvod bych Tě chtěl požádat, abys nekombinoval češtinu a slovenštinu, nevypadá to dobře.
Abych se vyjádřil k Tvé slohové práci na téma: "Já jsem Bůh, nikdo mě srát nebude (i když mi je 12)"... Vynechals (jak to tak většinou bývá) pár důležitých věcí a vyloženě jsi z veškerýho dění v lobby vycucl jen to, co jsi považoval za relevantní (samozřejmě relevantní pro Tebe). A jak to vlastně bylo?
Kostru máš správně, skoro nikdo nehlasoval, Snip 2x leavl, rebra taky. Neřešili jsme jenom svoje věci, ale taky mod, proč nehrát AR a ty si tam jenom nervoval a rychle pouštěl hry. No, zbytečný rozpitvávat, co jsme Ti pak říkali, protože to vážně slušný nebylo. Klasická reakce, když dáváš ban na acko kvůli leavu z lobby. A tvoje demonstrace síly v pozici admina? :-D Do jednoho hráče v lobby jsme se nasmáli až až, všeci ti leavli a šli hrát s námi. Takže autoritu sis nezískal ani silou. A pak přišel tenhle tvůj post, kde píšeš, že délka záleží jen na Tobě a na tom, jestli se Ti omluvíme. Všichni, kdo to čtete, ruku na srdce; Vy byste se omlouvali 12-ti letýmu spratkovi, co omylem dostal práva admina, rozdal nespočet banů na acko kvůli (a nejen) leavu z lobby (což rozumný člověk považuje za naprostou hovadinu) a přes noc se stal králem světa??? Já ne.

Mizige, k tvýmu postu, dám Ti příklad: Přijdeš do banky, chceš si vzít půjčku, ale rozmyslíš si to, půjčku si nevezmeš a odejdeš. Za měsíc Ti přijde první upomínka, pak druhá a pak Ti exekutor vybílí barák. Proč?? Vždyť sis půjčku nevzal a proto nemůžeš být potrestán!! No jo pane, ale už si byl v bance, takže SUCK IT!!! Funguje to takhle? :-)

Takže se tímto loučím, Ty si to srovnej v hlavičce ty malej klučino a na nějakou omluvu zapomeň.
Papa

Mitsuki
15th April 2010, 02:03 PM
Nejsi ten kdo ma tu moznost hodnotit me nebo moje schopnosti.

Perm ban.

:tclosed:

Mitsuki
15th April 2010, 04:16 PM
Muj nejmocnejsi, nesmrtelny vladce! Dovolil bych si vyjasnit si par veci, paklize me, pouhemu sedlakovi z rad smrtelnych, dovolis promluvit . .

1) Na co si prosimte hrajes? Za tu dobu co se pohybuju v dote a jinych online hrach jsem uz videl spoustu tardu, kteri nejakou zahadnou chybou v Matrixu se dostali k nejakemu druhu moci a automaticky to pojali, jako zaminku k tomu stat se neomezenym vladcem a diktovat pravidla, ale stale me dokazou prekvapit lidi jako ty. ---> Bany na KANAL za leave z lobby, nez samotna hra zacne?!? <--- Vetsinou se takovym otrepanym frazim vyhybam, ale ty si asi timhle lecis nejake komplexy nebo co...?

Ban do SVYCH her si kazdy muze davat za co je mu libo, ale takovyhle neprofesionalni pristup od admina je k smichu. Jen to ukazuje, proc je acko stale brano jako nejvetsi vtip v ceske dota komunite.

2) Jelikoz v te dane hre jsem mel spoustu dobrych znamych a mnohe z nich povazuju za solidni hrace, ocekaval jsem dobrou hru a proto jsem ti navrhl seriozni mody, ktere by kazdy zkuseny (zduraznuji toto slovo) dotar akceptoval: -cd / -cm. . . Tys vsak tento navrh absolutne odignoroval bez sance nechat vyjadrit i nazor ostatnich zucastnenych. Dobre, beru to - je to tvoje hra, tvuj mod. Nicmene to neznamena, ze pri vstupu do hry jsem se pravnicky zavazal k ucasti na te hre -.- Rozhodl ses, ze si das svuj "profi" -ar mod a par hnupiku tento nazor zrejme podporil, tak jsi to hned bral jako hotovou vec. Z toho duvodu muj prvni leave, ktery zachranil zbytecny rmk, protoze jsi to hned bez cekani i startnul a muzu predem rict, ze takovou hru bych nehral a nebyl jsem sam. Psal jsem ostatnim v te hre, ze takove stupidni mody v seriozni hre hrat nehodlam a nechtel jsem se uz vracet, ale premluvili me a tvrdili, ze AR byl zavrzen. Joinul jsem tedy znovu a na tvou vyzvu jsem ti chtel "naznacit" svuj nazor na tvuj profi mod a navrhnout kompromis. Nenechal jsi me domluvit, dal jsi mi mute. Pote se cela situace opakovala... A pridal se k tomu zbytecny flame, kteremu jsi TY sam mohl predejit, kdybys obcas pouzil i racionalni mysleni.


Shrnuti: Tvuj profi mod nikdo nechtel hrat, vetsina sla hrat s nami po mensim flamu. Ty ses urazil a vyuzil svych uber profi admin powerzz a rozdal "zaslouzene" bany. GJ, at zije spravedlnost.

Ponauceni: Modre pismo neznamena, ze se kolem tebe toci svet. Chce to zapnout monitor a otevrit oci a uvedomit si, kde zijes. A predevsim pochopit, ze mit vedouci pozici neznamena, ze kolem tebe ostatni maji chodit po spickach a rikat ti Pane, ale znamena to predevsim zodpovednost a vyzaduje to brat veci objektivne.

Jestli jsi jeste decko jako pulka acka, tak z toho vyrostes a pochopis. V opacnem pripade te lituji.
howg..

Tvuj nejvetsi fanousek
SNiP

Sproste lhani.

Podtrhnu jednu tvoji vetu ktera tebe vzynaci: Chce to zapnout monitor a otevrit oci a uvedomit si, kde zijes.

Normalni lidi ziji ve skutecnem svete, ne v monitoru.

Ty nepochopis me chovani, ale rozhodl jsem dat vam sanci. Vysledkem jiste diskuzi s xCooLcz je:

1) f4ustik unbanned
2) TT_ unbanned
3) TT_Snip banned

Tohle neni tvuj prvni pripad kdy pokousis moji trpenlivost. Doteraz jsem na to zaviral oci. Vsechno jednou konci.